Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Vidi li neko od vas ovde nesto, ili uopste neku razliku izmedju dva testa??? Uzivo vidim i to mnogo bolje, ali ne znam sta da mislim, plasim se da se nadam :unsure: ... mada je za to vec kasno :lol:

test1.jpg

maybe moram priznati da je ovo bila prva radosna vest sto sam danas videla kad sam upalila laptop pa sam citala dalje i ops jekic woowww

na prvom testu se lepo vidi druga linija,sutra ce se videti jos lepse a z par meseci jos bolje ce se videti na tvom telu :lol: sa stomacicem napred.

luna mi iznenadila si me s tim da ti test negativan jel ti bt fantasticna za bremenost,mozda je test greska ili ce se linija pokazati na drugom testu za par dana sigurna sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mogu misliti kako tri srca kucaju na UZ! To je pravi ritam orkestar! :rolleyes::rolleyes: Ovo je ljudi takva sreca! Pa naravno da smo uz tebe. Ja bas razmisljam koliko smo sve mi ovde izabrane i pocastvovane da pratimo ovu cudesnu situaciju, ovo Bozje cudo! Ipak je to retkost i cuti da se tako nesto desi, a kamoli prisustvovati i pratiti od pocetka. Ja bih bas volela da se vidimo kada dodjes u BG. Pa ja sam i svog dragog upoznala preko interneta i evo sad je ljubav do kraja zivota! Zasto da se ne upoznamo i mi sa sajta? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Драге моје ево мене, срећа срећа и срећа, прокуцало и треће, ухххх не могу да опишем шта осећам, ставићу сличице после кад ми муж дође са посла па да нађе апрат он кукавац само ме оставио сад кући и одјурио не знам како ће њему да буде на послу али ево ја цмиздрим овде.

Морала сам одмах да вам јавим, ево сад ће ми тата и мама дођу па можда се искључим нагло, идем опет за БГ али на консултације. Само не знам кад она ми је рекла да прво зове да види са докторима кад да идем па ће да ми јави.

Aaaaa divno Jekic :wub: :wub: :wub:

Ceo forum je navijao za trecu mrvicu i eto nije nas izneverio :)))

Divne vesti, draga :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe, i ja na prvom testicu vidim da se nazire crtica :wub:

Drzimo fige :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Драге моје ево мене, срећа срећа и срећа, прокуцало и треће, ухххх не могу да опишем шта осећам, ставићу сличице после кад ми муж дође са посла па да нађе апрат он кукавац само ме оставио сад кући и одјурио не знам како ће њему да буде на послу али ево ја цмиздрим овде.

Морала сам одмах да вам јавим, ево сад ће ми тата и мама дођу па можда се искључим нагло, идем опет за БГ али на консултације. Само не знам кад она ми је рекла да прво зове да види са докторима кад да идем па ће да ми јави.

:wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ајмо сад сви позитивну енергију да пошаљемо ка Мејби и њеном тестићу.

Јао која би то срећа била данас да нам објави две цртице, ух мислим да бих плакала до сутра.

Руле хвала ти драга :wub: :wub: :wub:

TO BI BILA CETVOROSTROSTRUKA SRECA! :wub: :wub: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Драге моје ево мене, срећа срећа и срећа, прокуцало и треће, ухххх не могу да опишем шта осећам, ставићу сличице после кад ми муж дође са посла па да нађе апрат он кукавац само ме оставио сад кући и одјурио не знам како ће њему да буде на послу али ево ја цмиздрим овде.

Морала сам одмах да вам јавим, ево сад ће ми тата и мама дођу па можда се искључим нагло, идем опет за БГ али на консултације. Само не знам кад она ми је рекла да прво зове да види са докторима кад да идем па ће да ми јави.

Jao Jekić draga, koliko mi je drago nemam reči!!! :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ево сликала сам телефоном не знам колико се добро види.

xko-290220.jpg

Nego sta nego se vidi,divno predivno :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos Maybe danas da okaci neki testic sa crticaMA i Luna Mi za koji dan kad iz belog predje u dve cricE.... Bice ovde veselo,osecam ja.... :)

Kako bi to bilo divno, eh

Znam da si iz BG-a nego stalno pises kako ides tamo-vamo a nisam znala gde je to ;) A jel se vidi iz dvorista lajkovacka pruga :lol: Sava obozava ću-ću

Joj srce moje trostruko :wub: ili cetvorostruko :huh: Ma znala sam da je to mali borac. Mogu da zamislim kolika je vasa radost a tm je sigurno ponosan buduci tata :wub: Sad moram da javim mm lepe vesti, stalno me pita sta se desava sa "onom sa trojkama" :P

Samo da dodjes u BG, ima da se nacrtamo sve odavde u red da nas vuces za noseve :P

Vidi se pruga, jeaaaaaaa ima Sava da uziva.

Bravo Ljubinka, dobro si se setila. Za noseve, nego sta!!!

Ево сликала сам телефоном не знам колико се добро види.

xko-290220.jpg

Rasplakala sam se od srece

Кад дођем у Београд надам се да ћу да се упознам са Београђанкама :D

OBAVEZNO!!!!! Cmokete

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe i ja vidim crticu na prvoj slici :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Драге моје ево мене, срећа срећа и срећа, прокуцало и треће, ухххх не могу да опишем шта осећам, ставићу сличице после кад ми муж дође са посла па да нађе апрат он кукавац само ме оставио сад кући и одјурио не знам како ће њему да буде на послу али ево ја цмиздрим овде.

Морала сам одмах да вам јавим, ево сад ће ми тата и мама дођу па можда се искључим нагло, идем опет за БГ али на консултације. Само не знам кад она ми је рекла да прво зове да види са докторима кад да идем па ће да ми јави.

Jjekić draga,čestitam,zaista velika sreća :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeeekiiiić h13074.gif

Presrećna sam zbog tebe!

Maybe i Sanja, čekamo i nadamo se! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ево драге моје да вас прашим и вучем свом снагом.

81686.gif

th_BabyDust.gif

th_BabyDustAngel.gif

Uhvatila!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U ovom ludilu i sreci ne stizem da kazem da i ja vidim drugu crticu na prvom mejbinom testu! Daj Boze, daj Boze!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekić, sreća, sreća, radost! Kakva divna vest! Ajde sad lepo praši sve preostale čekalice, tvoja prašina je trostruko magična! Čestitam od srca!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ево драге моје да вас прашим и вучем свом снагом.

81686.gif

hvatam jekic za kasnije ;) mozda i kod mene budu blizanci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ево драге моје да вас прашим и вучем свом снагом.

81686.gif

I ja ću malo da zahvatim :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja ću malo da zahvatim :rolleyes:

Cekaj te zene, dajte da i ja malo zahvatim.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekaj te zene, dajte da i ja malo zahvatim.... :)

Ne brini, ova prašina što baci Jekić važi x3 :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekić sve naj, naj, samo nek se bebci razvijaju, kako sam uspela da vidim jedna je saleve strane a druge dve sa desne.

PRELEPO

i mene zeza ovaj bebeac, pa sve što napišem mi i izbriše

evo ti dve sličice da čuvaju tebe i bebice

post-57871-1330517440_thumb.jpg post-57871-1330517457_thumb.jpg

sve četitke i maybe, crta je crta, nek ona bude svaki dan tamnija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sanja83 šta do kraja bi?

prvi pozitivan, a drugi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Драге моје ево мене, срећа срећа и срећа, прокуцало и треће, ухххх не могу да опишем шта осећам, ставићу сличице после кад ми муж дође са посла па да нађе апрат он кукавац само ме оставио сад кући и одјурио не знам како ће њему да буде на послу али ево ја цмиздрим овде.

Морала сам одмах да вам јавим, ево сад ће ми тата и мама дођу па можда се искључим нагло, идем опет за БГ али на консултације. Само не знам кад она ми је рекла да прво зове да види са докторима кад да идем па ће да ми јави.

joj Jekic...ja sam se prvo dobro isplakala,a sada da ti i cestitam na sve tri bebice....cestitali smo dve,ne smemo trecu zapostaviti...mali heroj,borac.....svaka cast....zelim ti sve najbolje,dosadnu i laku trudnocu.....(dosadu ubijaj sa nama) :rolleyes: i da uzivas sa svoje tri bebice...sad sam muzu i ja citala tvoj post...jer sam mu pricala pre sta se desavalo....t4801.gift4801.gift4801.gift4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam mom pricala. I mami, sestri. Pa jekic je hit! I naravno, jedva cekam da se danas vidimo da ga obradujem. Poslala bih mu ja poruku odmah, ali danas mu je frka na poslu! I inace mu kazem kad zatrudni neka cekalica. Bude mi drago, pa moram sa nekim da podelim! Zbilja sanja, sta bi sa tobom? Ima li jace crtice? Maybe? dajte zene, javite tamne li te crte! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekić...znala sam!!!!Čestitam!!!Kad dođeš hoću i ja da te vidim!!!Uh sad mi je lakše i što sam ja dobila, nema veze...bitno da je i treći Jekić junior oživeo...srećica mala!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Хвала Такице, ја сам стварно дирнута што се све радујете због мене, знам да ово није тема али дуго сам писала овде па никако да одем, знам да се моје чекалице највише обрадују, а ето и желим да има дам овако трачак наде, и да виде да су чуда могућа, ја нисам ни сањала да мени ово може да се деси и замиљала сам већ живот без деце а десила ми се ова невероватна срећа, заиста невероватна и ко би рекао да се ово може десити.

Сад идем да дремнем мало, да скупим снагу да се радујем за Мејби поподне, вечерас ћу да вам гледам графове :D

samo ti draga nama pisi....to je nama sve prelepo da citamo...ja sam ranije pratila sve sta se desava....a sad sam se prikljucila cekalicama...a to sto ti pises sve procitam u dahu i radujem se sa svakom tvojom lepom vescu,slicicom kao da su moje...ljubim te...odmaraj.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.