Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Only 210 days to go! Only 210 days for his cleaning...hahaha

da, da... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe, i ja je nazirem na gornjem :)

Pa bas da je lepa :lol: ali vazno da se vidi, prolepsace se ona vec :rolleyes:

hihihi on se to pravi vazan pred nama

Ej pa ti si negde kod Valjeva :) Kad krenem na Debelo Brdo obavezno da pijemo kafu u Platanima ;)

Placanje racuna je kod nas mm-ov posao, ali ja mu sve pripremim, izracunam, popunim uplatnice, on samo ode do poste <_< a i to mu je tesko

Ajde idi i brzooo se vrati t4820.gif

Ma ti si uskoro trudnica tu nema dileme :rolleyes: Super za rezultate.

Sto ne daj Boze? Ja sam skapirala da ide u BG ako i trece srculence prokuca :rolleyes: u tom slucaju je bezbednije da joj vode trudnocu u Frontu. Ne verujem da ce je deporovati za BG :ph34r: , sigurno ce moci da ode kuci da se spremi a i da nam se javi.

Mozda neko garavo o5w-babyhe.jpg

Eeeeee sto je slatko! ma nek je i garavo, vazno je da je moje! A mm cu vec objasniti nekako. Poremetili mi se hormoni i tako to...mozda sam imala crnu cukunbabu! Prihvati ga dragiiiiiii, zar nije sladak! Svetski, a nas! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oho, kada mu pokazes dva plusica, obavezno da mu zakacis znacku za udarnicki rad

Ma ima da mu dam medalju i to zlatnu! I dobice otpust, kao i Ljubinkin mm. Ne mora vise nista da radi, osim da usisava i riba, jer cu ja morati da se pazim, jelte? <_<

Pa naravno!!! :lol:

Jadni nasi muzevi kad mi ostanemo trudne :lol: :lol: :lol:

Zasto jadni???? Ma bre treba da nas urame :-)

Naisla sam na ovaj vic, to smo otprilike mi u plodnim danima, samo obrnuta situacija :lol:

Dolazi muž ženi i kaže:

- Kupio sam ti kafetin.

- Šta će mi, ne boli me glava!?

- E, tu sam te čekao! Skidaj se.

Hihihihii

Da znate, ja nista ne radim!

mm mi je naredio da se pazim, samo s vremena na vreme obrisem prasinu, ostalo sve on, dobrica moja... Ne ide mu bas najbolje, ali trudi se.

Bice bolji. Praksa je cudo!

Ej pa ti si negde kod Valjeva :) Kad krenem na Debelo Brdo obavezno da pijemo kafu u Platanima ;)

Ma rodom iz BG (prava beogradjanka) a trenutno smo ovde na putu ka Valjevu, kod Lajkovca. OBAVEZNO da svatis kada krenes, nasa kucica (iznajmljena) je uz magistralu, tj plac je uz magistralu a kucica nekih 40m udaljena. Ispred travnjak a sa strane dvored sa hrastovima. Ima Sava gde da trci :-) I nema samo kafica da padne, nego iz uz kaficu. Treba bwe da se ispricamo!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Драге моје ево мене, срећа срећа и срећа, прокуцало и треће, ухххх не могу да опишем шта осећам, ставићу сличице после кад ми муж дође са посла па да нађе апрат он кукавац само ме оставио сад кући и одјурио не знам како ће њему да буде на послу али ево ја цмиздрим овде.

Морала сам одмах да ва, јавим, ево сад ће ми тата и мама дођу па можда се искључим нагло, идем опет за БГ али на консултације. Само не знам кад она ми је рекла да прво зове да види са докторима кад да идем па ће да ми јави.

Jao DIVNO!!!!!!!!!!!! Ma rekla sam ja da ce biti sve u redu. Javi kada ides u BG, da se stricim tamo, pa da pijemo sokic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Драге моје ево мене, срећа срећа и срећа, прокуцало и треће, ухххх не могу да опишем шта осећам, ставићу сличице после кад ми муж дође са посла па да нађе апрат он кукавац само ме оставио сад кући и одјурио не знам како ће њему да буде на послу али ево ја цмиздрим овде.

Морала сам одмах да вам јавим, ево сад ће ми тата и мама дођу па можда се искључим нагло, идем опет за БГ али на консултације. Само не знам кад она ми је рекла да прво зове да види са докторима кад да идем па ће да ми јави.

jEKIC JUPIIIIIIIIII .... Znala sam da ce biti tako,rekla sam sto pute,sve smo verovale, tako mi je dragoooooooooooooooooooooooooooooooo...... Sreca,sreca,radost..... :):wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

1054238-Royalty-Free-Vector-Clip-Art-Ill

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Драге моје ево мене, срећа срећа и срећа, прокуцало и треће, ухххх не могу да опишем шта осећам, ставићу сличице после кад ми муж дође са посла па да нађе апрат он кукавац само ме оставио сад кући и одјурио не знам како ће њему да буде на послу али ево ја цмиздрим овде.

Морала сам одмах да вам јавим, ево сад ће ми тата и мама дођу па можда се искључим нагло, идем опет за БГ али на консултације. Само не знам кад она ми је рекла да прво зове да види са докторима кад да идем па ће да ми јави.

:wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Драге моје ево мене, срећа срећа и срећа, прокуцало и треће, ухххх не могу да опишем шта осећам, ставићу сличице после кад ми муж дође са посла па да нађе апрат он кукавац само ме оставио сад кући и одјурио не знам како ће њему да буде на послу али ево ја цмиздрим овде.

Морала сам одмах да вам јавим, ево сад ће ми тата и мама дођу па можда се искључим нагло, идем опет за БГ али на консултације. Само не знам кад она ми је рекла да прво зове да види са докторима кад да идем па ће да ми јави.

:wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos Maybe danas da okaci neki testic sa crticaMA i Luna Mi za koji dan kad iz belog predje u dve cricE.... Bice ovde veselo,osecam ja.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos Maybe danas da okaci neki testic sa crticaMA i Luna Mi za koji dan kad iz belog predje u dve cricE.... Bice ovde veselo,osecam ja.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos Maybe danas da okaci neki testic sa crticaMA i Luna Mi za koji dan kad iz belog predje u dve cricE.... Bice ovde veselo,osecam ja.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa naravno!!! :lol:

Zasto jadni???? Ma bre treba da nas urame :-)

Hihihihii

Bice bolji. Praksa je cudo!

Ma rodom iz BG (prava beogradjanka) a trenutno smo ovde na putu ka Valjevu, kod Lajkovca. OBAVEZNO da svatis kada krenes, nasa kucica (iznajmljena) je uz magistralu, tj plac je uz magistralu a kucica nekih 40m udaljena. Ispred travnjak a sa strane dvored sa hrastovima. Ima Sava gde da trci :-) I nema samo kafica da padne, nego iz uz kaficu. Treba bwe da se ispricamo!!!!

Znam da si iz BG-a nego stalno pises kako ides tamo-vamo a nisam znala gde je to ;) A jel se vidi iz dvorista lajkovacka pruga :lol: Sava obozava ću-ću

Драге моје ево мене, срећа срећа и срећа, прокуцало и треће, ухххх не могу да опишем шта осећам, ставићу сличице после кад ми муж дође са посла па да нађе апрат он кукавац само ме оставио сад кући и одјурио не знам како ће њему да буде на послу али ево ја цмиздрим овде.

Морала сам одмах да вам јавим, ево сад ће ми тата и мама дођу па можда се искључим нагло, идем опет за БГ али на консултације. Само не знам кад она ми је рекла да прво зове да види са докторима кад да идем па ће да ми јави.

Joj srce moje trostruko :wub: ili cetvorostruko :huh: Ma znala sam da je to mali borac. Mogu da zamislim kolika je vasa radost a tm je sigurno ponosan buduci tata :wub: Sad moram da javim mm lepe vesti, stalno me pita sta se desava sa "onom sa trojkama" :P

Samo da dodjes u BG, ima da se nacrtamo sve odavde u red da nas vuces za noseve :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, Jekic, divnooo!!!

Rasplakala sam se od srece!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao jekic...smrc,smrc...znala sam...bas divnooooooooooo...jupiiiiiiiiii....ti si druga mama zmaj....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic ja sam rekla da ce da prave zurku u stomaku..... :):wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidi ih, dusice male :wub: :wub: :wub: Jekic, moras da priznas da jedno lici na tm :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj kako me zeza ovaj bebac, a bas sam sve lepo bila napisala za jekic! Mi smo to sve znale, a znala je i mama jekic da je treca bebica ziva i zrdava! Joj srce moje malo! A vidi sto se ovaj jedan baja rasirio i saterao u cosak ostalo dvoje! Prava zurka u stomaku! Ovo je prirodni fenomen!!! Bices na televiziji. Zena prirodno zatrudnila sa trojkama i jutros u toliko i toliko sati donela na svet zdravo troje dece. Predsednik, premijer i cela Vlada cestitaju srecnim roditeljima!!! Jaooooooooooooo ludilo! Mogu misliti sta se radi u kuci Jekica - suze, slavlje, svi piju od srece, samo mama trojki ne sme! :rolleyes::rolleyes::rolleyes::lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj kako me zeza ovaj bebac, a bas sam sve lepo bila napisala za jekic! Mi smo to sve znale, a znala je i mama jekic da je treca bebica ziva i zrdava! Joj srce moje malo! A vidi sto se ovaj jedan baja rasirio i saterao u cosak ostalo dvoje! Prava zurka u stomaku! Ovo je prirodni fenomen!!! Bices na televiziji. Zena prirodno zatrudnila sa trojkama i jutros u toliko i toliko sati donela na svet zdravo troje dece. Predsednik, premijer i cela Vlada cestitaju srecnim roditeljima!!! Jaooooooooooooo ludilo! Mogu misliti sta se radi u kuci Jekica - suze, slavlje, svi piju od srece, samo mama trojki ne sme! :rolleyes::rolleyes::rolleyes::lol::lol::lol:

Sad sam se opet rasplakala... od srece...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic...prelepo...jel podjednako napreduju sve tri bebice...pisi sta ti je dr rekla ;)

:wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic,divno!!!! :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

девојке пре две недеље било само као округла мрвица а сад имају и ручице и ножице, назире се нешто ух баш сам слуђена :lol: :lol: :lol:

Da, bas lepo napreduju, pu pu, ljubi ih tatka Anchy :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic, divne vesti. Sve se lepo vidi na slici, a najbitnije je da i trece srce kuca!!! :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakve divne vesti Jekic!!!!!!Cestitamo!!!!Ulepsala si forum :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ево сликала сам телефоном не знам колико се добро види.

xko-290220.jpg

wowww oci pune suze najezila sam se ali od lepote slikice,cestitam ti draga tako mi je drago sto se culo i trece srcence nema nista lepse kad znas da je sve u redu ;-) sad samo uzivaj i cuvaj ta srculenca i misli vec o imenima hehehh ipak su to trojke ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Драге моје ево мене, срећа срећа и срећа, прокуцало и треће, ухххх не могу да опишем шта осећам, ставићу сличице после кад ми муж дође са посла па да нађе апрат он кукавац само ме оставио сад кући и одјурио не знам како ће њему да буде на послу али ево ја цмиздрим овде.

Морала сам одмах да вам јавим, ево сад ће ми тата и мама дођу па можда се искључим нагло, идем опет за БГ али на консултације. Само не знам кад она ми је рекла да прво зове да види са докторима кад да идем па ће да ми јави.

Jekic PREDIVNO!!! :wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.