Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Jao bwe Maybe, daj jos neku sliku !!!! Ovo isto kao kad je Jekic stavljala slicice. Za kaznu zbog nagovaranja ima da stavis duplo vise slicica m0123.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto ne probate wifi??? Tako lepo mozete da se osigurate da niko drugi nemoze tek tako da vam se prikaci, nabavite neku mnogo komplikovanu lozinku - i dovidjenja ADSL-u i lopovima :angry:

Sada gledamo sta i koju varijantu cemo uraditi. Znaci ovi iz Valjeva su takvi lopovi da nemam reci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Prijavljujemo svakodnevno a tehnicari na terenu, koji treba da dobiju nalog (poznaje ih moja komsinica) kazu da nikakav nalog nisu dobili, a kada zovemo tehnicku podrsku kazu da su uredno predali nalog. Zaskripalo je u Valjevu u centrali, jer taj neko tamo radi i krade moju liniju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ali sto rece Milena Dravic u Nije lako sa muskarcima: "Ja cu se toga resiti!! "

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad se vratim, ima celo popodne da vas smaram sa slicicama - sve ima nevidljive i prividne linijice da mi potvrdite! :rolleyes::lol:

Ma kakvo smaranje bwe!!! Treba docekati po podne za tvoje slicice. Valjda ce neka od cekalica da nam prekrati vreme, jer mislim da je jos neka trebala da uradi testic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Јао ко да чека поподне :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: али вреди да се чека.

Луна душо рано ти је још, а температура ти је супер, немој да се бедачиш што био негативан тест, следећи ће бити позитиван.

Ух код нас су те службе хаос, иначе увек сам ја плаћала рачуне а сад је то на мм и он не може да нађе рачун па за неколико дана ако не платимо има да нам искључе интернет :angry: и то све захваљујући мом ажурном мужу :angry:

Ih, oni su azurni m0139.gif

Moj ne zna ni gde mu se donji ves nalazi - ormaric u kupatilu, hihihihihi

Odoh ja, obukla se, cmok :wub:

Ljubac, ljubac, poitaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A za bedacenje, valjda se necu izbedaciti, nadam se.

Kada ti ides kod dr?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene!

Zavrseno skijanje sa sve radovima :lol::P

Bilo je divno! U medjuvremenu su stigli i rezultati za ureaplazmu i...i... - negativnooooo! nakon 7 meseci! Znaci, nema je vise definitivno! sad sam skroz naskroz opustenzi! Cak se i ne mucim mislima hocu li bas ovog meseca zatrudniti. Moze i sledeceg, necu se zaliti! :rolleyes::rolleyes:

Cestitam novim trudnicama i novopecenim mamicama!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

1:0 za mene

Evo ti moj, ne moras da ga vracas i onako vise nije ni za sta, unistih coveka sa ovim svakodnevnim x-icima

uzela ja malopre da izmerim BT i 36,7 sva srecna sto mi je napokon skocila (juce uvece je bila 36.1) i kazem mu jos samo veceras berba, daj sve od sebe nek ti motivacija bude da ako smo potrefili neces sledecih godinu dana morati nista da radis (mislim na tresnjice) a ako napravis blizance onda ne moras vise do kraja zivota :lol: Izgibosmo od smeha a najvise kad sam skocila i rekla idem ovo zenama da ispricam. Dok ne podelim sa vama ko da se nije ni desilo

Joj, bas si me nesmejala :lol:

Uradila sam sad test, negativan ... onaj prvi je sigurno greska

Sanja, ja se nadam da je ovaj pogresio ;)

Vidi li neko od vas ovde nesto, ili uopste neku razliku izmedju dva testa??? Uzivo vidim i to mnogo bolje, ali ne znam sta da mislim, plasim se da se nadam :unsure: ... mada je za to vec kasno :lol:

test1.jpg

Maybe, vidim nesto na ovom prvom :rolleyes:

Jekic, kad ides kod dr?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene!

Zavrseno skijanje sa sve radovima :lol::P

Bilo je divno! U medjuvremenu su stigli i rezultati za ureaplazmu i...i... - negativnooooo! nakon 7 meseci! Znaci, nema je vise definitivno! sad sam skroz naskroz opustenzi! Cak se i ne mucim mislima hocu li bas ovog meseca zatrudniti. Moze i sledeceg, necu se zaliti! :rolleyes::rolleyes:

Cestitam novim trudnicama i novopecenim mamicama!

Bravo, Tajci ;) Kako je bilo na skijanju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odoh ja, obukla se, cmok :wub:

Čekamo te sa novim sličkama.:) :* držim fige,pa da slavimo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tajci divno, bas lepe vesti.

Sanja mislim da treba sa jutarnjim da uradis test; ima da iskoce dve crte samo tako.

Ljubinka carice!

Cini mi se da je Jekic spominjala nesto 10-11h za dr-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cini mi se da je Jekic spominjala nesto 10-11h za dr-a.

A jel zna neko kome ce da se javi ako je (ne daj Boze) posalju za BG?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na skijanju je bilo savrseno! Oboje smo se ispraksirali, a bogami i zategli guzne i nozne misice. Nauzivali smo se do beskraja, a i bebca smo vredno pravili! Bili su mi plodni dani, a danas je udarni plodni. I danas cemo da udarimo X, pa onda malo laganije, ali ne i manje predano! Ovog meseca je mm pravi rudar, pa cemo videti sta je uradio! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A jel zna neko kome ce da se javi ako je (ne daj Boze) posalju za BG?

Nista ne znam. Ali mislim da ce sve biti u najboljem mogucem redu! Navijam za to.

Na skijanju je bilo savrseno! Oboje smo se ispraksirali, a bogami i zategli guzne i nozne misice. Nauzivali smo se do beskraja, a i bebca smo vredno pravili! Bili su mi plodni dani, a danas je udarni plodni. I danas cemo da udarimo X, pa onda malo laganije, ali ne i manje predano! Ovog meseca je mm pravi rudar, pa cemo videti sta je uradio! :lol:

Oho, kada mu pokazes dva plusica, obavezno da mu zakacis znacku za udarnicki rad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oho, kada mu pokazes dva plusica, obavezno da mu zakacis znacku za udarnicki rad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ima da mu dam medalju i to zlatnu! I dobice otpust, kao i Ljubinkin mm. Ne mora vise nista da radi, osim da usisava i riba, jer cu ja morati da se pazim, jelte? <_<

Jadni nasi muzevi kad mi ostanemo trudne :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naisla sam na ovaj vic, to smo otprilike mi u plodnim danima, samo obrnuta situacija :lol:

Dolazi muž ženi i kaže:

- Kupio sam ti kafetin.

- Šta će mi, ne boli me glava!?

- E, tu sam te čekao! Skidaj se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naisla sam na ovaj vic, to smo otprilike mi u plodnim danima, samo obrnuta situacija :lol:

Dolazi muž ženi i kaže:

- Kupio sam ti kafetin.

- Šta će mi, ne boli me glava!?

- E, tu sam te čekao! Skidaj se.

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jadni nasi muzevi kad mi ostanemo trudne :lol: :lol: :lol:

Da znate, ja nista ne radim!

mm mi je naredio da se pazim, samo s vremena na vreme obrisem prasinu, ostalo sve on, dobrica moja... Ne ide mu bas najbolje, ali trudi se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, a zamislite kad se jekic javi danas posle kontrole da se vidi i cuje i treca mrvica? Koja bi to sreca bila...i cudo! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, a zamislite kad se jekic javi danas posle kontrole da se vidi i cuje i treca mrvica? Koja bi to sreca bila...i cudo! :rolleyes:

Daj Boze da sve bude u redu... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da znate, ja nista ne radim!

mm mi je naredio da se pazim, samo s vremena na vreme obrisem prasinu, ostalo sve on, dobrica moja... Ne ide mu bas najbolje, ali trudi se.

Only 210 days to go! Only 210 days for his cleaning...hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe, i ja je nazirem na gornjem :)

дефинитивнио има нешто, видим линију лепу.

Pa bas da je lepa :lol: ali vazno da se vidi, prolepsace se ona vec :rolleyes:

Nisam

Pa ozbiljno se razmisljam da ako se sutra ujutru nesto opet nazire na testicu da odem i uradim betu, ne mogu vise da trazim linije ...

Jedino sto je ovde linija ipak mnogo vise roza ... tako mi se cini ...

Moj muz te demantuje, kaze mi upravo sad - koliko sam se trudio, vala treba da budu cetvorke

Spopao me dragi ... a sad kaze, upisuj iksic, da mi ne kvaris prosek

hihihi on se to pravi vazan pred nama

Sada gledamo sta i koju varijantu cemo uraditi. Znaci ovi iz Valjeva su takvi lopovi da nemam reci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Prijavljujemo svakodnevno a tehnicari na terenu, koji treba da dobiju nalog (poznaje ih moja komsinica) kazu da nikakav nalog nisu dobili, a kada zovemo tehnicku podrsku kazu da su uredno predali nalog. Zaskripalo je u Valjevu u centrali, jer taj neko tamo radi i krade moju liniju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ali sto rece Milena Dravic u Nije lako sa muskarcima: "Ja cu se toga resiti!! "

Ej pa ti si negde kod Valjeva :) Kad krenem na Debelo Brdo obavezno da pijemo kafu u Platanima ;)

Јао ко да чека поподне али вреди да се чека.

Луна душо рано ти је још, а температура ти је супер, немој да се бедачиш што био негативан тест, следећи ће бити позитиван.

Ух код нас су те службе хаос, иначе увек сам ја плаћала рачуне а сад је то на мм и он не може да нађе рачун па за неколико дана ако не платимо има да нам искључе интернет и то све захваљујући мом ажурном мужу

Placanje racuna je kod nas mm-ov posao, ali ja mu sve pripremim, izracunam, popunim uplatnice, on samo ode do poste <_< a i to mu je tesko

Odoh ja, obukla se, cmok

Ajde idi i brzooo se vrati t4820.gif

Evo i mene!

Zavrseno skijanje sa sve radovima

Bilo je divno! U medjuvremenu su stigli i rezultati za ureaplazmu i...i... - negativnooooo! nakon 7 meseci! Znaci, nema je vise definitivno! sad sam skroz naskroz opustenzi! Cak se i ne mucim mislima hocu li bas ovog meseca zatrudniti. Moze i sledeceg, necu se zaliti!

Cestitam novim trudnicama i novopecenim mamicama!

Ma ti si uskoro trudnica tu nema dileme :rolleyes: Super za rezultate.

A jel zna neko kome ce da se javi ako je (ne daj Boze) posalju za BG?

Sto ne daj Boze? Ja sam skapirala da ide u BG ako i trece srculence prokuca :rolleyes: u tom slucaju je bezbednije da joj vode trudnocu u Frontu. Ne verujem da ce je deporovati za BG :ph34r: , sigurno ce moci da ode kuci da se spremi a i da nam se javi.

Na skijanju je bilo savrseno! Oboje smo se ispraksirali, a bogami i zategli guzne i nozne misice. Nauzivali smo se do beskraja, a i bebca smo vredno pravili! Bili su mi plodni dani, a danas je udarni plodni. I danas cemo da udarimo X, pa onda malo laganije, ali ne i manje predano! Ovog meseca je mm pravi rudar, pa cemo videti sta je uradio!

Mozda neko garavo o5w-babyhe.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uradila sam sad test, negativan ... onaj prvi je sigurno greska :(

Ne tuguj, nego uradi sa prvom jutarnjom, tj.cekamo sad vec da ces postaviti slicicu, ne moze da ti pokaze,pa nista, mora da je tu druga crtica....

Evo i tamnija verzija :rolleyes: ... Ne znam, u nedoumici sam jer uzivo vidim a ne moram posebno da se naprezem, a to mi se sa ovim testom nije do sad desilo, taj je uvek bio beo kao sneg ... samo da nije nesto fals ... <_< ...

tamnija.jpg

Ja ovde vidim crticu i sad cekam opet jos neki test,a ti si bezobraznice,otisla u skolu i ostavila nas ovde da grickamo nokte dok se vratis, eeee pa nisi fer... :lol:

Jadni nasi muzevi kad mi ostanemo trudne :lol:

Naisla sam na ovaj vic, to smo otprilike mi u plodnim danima, samo obrnuta situacija :lol:

Dolazi muž ženi i kaže:

- Kupio sam ti kafetin.

- Šta će mi, ne boli me glava!?

- E, tu sam te čekao! Skidaj se.

:lol:

Jekic drzim palceve,da sve bude ok i lepe vesti ,dok za maybe ujedno grickam nokte... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naisla sam na ovaj vic, to smo otprilike mi u plodnim danima, samo obrnuta situacija :lol:

Dolazi muž ženi i kaže:

- Kupio sam ti kafetin.

- Šta će mi, ne boli me glava!?

- E, tu sam te čekao! Skidaj se.

:lol: odlican

E, a zamislite kad se jekic javi danas posle kontrole da se vidi i cuje i treca mrvica? Koja bi to sreca bila...i cudo! :rolleyes:

Iskreno verujem da ce tako i biti. Jedva cekam da se javi :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto ne daj Boze? Ja sam skapirala da ide u BG ako i trece srculence prokuca :rolleyes: u tom slucaju je bezbednije da joj vode trudnocu u Frontu. Ne verujem da ce je deporovati za BG :ph34r: , sigurno ce moci da ode kuci da se spremi a i da nam se javi.

Ja sam ukapirala da ide za BG ako ne prokuca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.