Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Bas osecam da ce sutrasnji dan biti poseban za obe :wub:

Luna radi i ti test sutra pa da i tebi to bude poseban datum

Imam samo Reci mi a on moze da se radi tek kada ti kasni. Jao bwe Ljubo bojim se da opet vidim onu groznu belinu. Danas je tek 11dpo.

Јао исто ћеш и ти тако, мој муж ме питао нешто да ми купи за поклон што сам трудна, ја сам му рекла немој само ми рефундирај за све тестове које сам куповала од кад смо почели да правимо бебу :lol: он је рекао да те паре нема :lol: а кукавац зна можда само за 15% тестова које сам радила :lol: :lol: :lol:

Carice!!! Kako si to slatko opisala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, blizi se 18h, vreme kada meni iz nekog nedokucivog razloga nestaje net.

Drzite mi fige da vise ne nestaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

LunaMi ja sam uradila neki pre kasnjenja i pokazao je crticu ... sad cu da pogledam ime

edit:

evo

plava kutija MP rapid test pise na njemu ako hoces mogu i sliku kutije da okacim

ja se prvi put susrecem sa njom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze Sanja, mada je meni sada mala vajda od toga. Mi smo udaljeni na 3km od prve prodavnice, a ako mm kazem da idemo po test bice svasta. Imam iza sebe brdoooooo testova, krijem i od sebe koliko ih ima potrosenih t1813.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I od svih simtoma istaknucu jedan - nema ih :D

ZENO cestitam ti na dve crtice divne su

moja mama je rodila dve bebe koje su sad velike cure i do kraja trudnoce nije imala nikakve simptome,jednostavno da joj nije kasnilo ne bi znala da je trudna ;)

ako mogu reci simptome kod mene su bile-svrab u usima izjedali su me i trubila sam puno i danju i nocu :lol: sve je to trajalo dok je plod oziveo da se mrda ;)

jekic cekamo sutra samo lepe vesti zelim ti svu srecu sveta

e nemojte sad vi cmizdriti pa normalno da zelim i vama svu srecu i da vidite svoje divne crtice a da se pravite vazni sa stomacicima :lol:

inace i ja mislila da bebac samo mene zeza hmm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ju qq... mislila sam na poruku, da ne pomisli neko da mislim na duple crtice :lol:

Sanja... :wub: :wub: :wub:

Ljubooo :D jesi li ti to nama malo trudna :D ili mi se čini :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ju qq... mislila sam na poruku, da ne pomisli neko da mislim na duple crtice :lol:

Kasno...ja sam već pomislila :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

picture0006r.jpg

picture0005ch.jpg

Ovo je kutija tog testa.

Bili smo do grada imam jos 2 testa :clap:

Sad samo da odlucim kada cu da ih odradim :clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sutra hm, a danas :D :D :D

Jesi li imala iskustva sa ovim testovima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма бре супер се види цртица, уради још један или пет ја сам преко 20 и тек сам се уверила кад сам дала бету а и кад сам дала ја сам и даље радила тестове, шта ћу кад сам луда

:D

Ovako isto ima i ja da radim, grdne pare ima da potrosim na testove tog meseca ... kao da do sada vec nisam dovoljno :rolleyes:

i ja

Ma kako god, glavno da si trudna i ja ti od srca čestitam

Јао исто ћеш и ти тако, мој муж ме питао нешто да ми купи за поклон што сам трудна, ја сам му рекла немој само ми рефундирај за све тестове које сам куповала од кад смо почели да правимо бебу :lol: он је рекао да те паре нема а кукавац зна можда само за 15% тестова које сам радила :lol:

joj i moj mukica isto ,zna samo za 4:lol: danas sam ga pitala kad cemo da radimo testic ,mucenicak je odgovorio ooooooooooo NE OPET :D

Ma naravno, zašto bi žalila..I onako ćeš dobiti najveći poklon koji ti sleduje posle tih testića :wub:

podpisujem

Sutra hm, a danas :D :D :D

Jesi li imala iskustva sa ovim testovima?

CESTITAM ,i da ne zaboravim RADI I DANAS JOS JEDAN TEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slobodno, ja bih danas svakako, al' rekoh da ne budem navalentna :lol: Posto si mi dala zeleno svetlo, radiiiiiiiiiiiiiiiiiii teeeeeeeeeeeeeeeeesssssssssssssttttttttt :D

Nisam, kod mene su sve neki cudni, odnosno, nisu cudni koliko su bezimeni i uvek se razlikuje ponuda <_< .......

ovako.ja odoh da spavam,Maybe dajem ti domaci zadatak,sutra kad se prikacim hocu da vidim tvoje 2 crtice,a Sanja83 da stavi jos jednu slicicu....devojke na posao i Laku nooc ;*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja cestitam od srca...

Jekic drzim fige da i treca mrvica bude dobro...nadam se da ces nam donijeti lijepe vijesti i da ces promijeniti tiker,umjesto 2 da budu 3 bebice...

Usput da pitam ima li kakve sanse da mi neka od vas posudi muza,vratot cu ga citavog???Ali ima jedan uslov,DA NEVOLI GLEDATI UTAKMICE...Sad odo da razbijem TV...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kasno...ja sam već pomislila :D

1:0 za mene :D

Sanja cestitam od srca...

Jekic drzim fige da i treca mrvica bude dobro...nadam se da ces nam donijeti lijepe vijesti i da ces promijeniti tiker,umjesto 2 da budu 3 bebice...

Usput da pitam ima li kakve sanse da mi neka od vas posudi muza,vratot cu ga citavog???Ali ima jedan uslov,DA NEVOLI GLEDATI UTAKMICE...Sad odo da razbijem TV...

Evo ti moj, ne moras da ga vracas :D i onako vise nije ni za sta, unistih coveka sa ovim svakodnevnim x-icima <_<

uzela ja malopre da izmerim BT i 36,7 sva srecna sto mi je napokon skocila (juce uvece je bila 36.1) i kazem mu jos samo veceras berba, daj sve od sebe nek ti motivacija bude da ako smo potrefili neces sledecih godinu dana morati nista da radis (mislim na tresnjice) a ako napravis blizance onda ne moras vise do kraja zivota :lol: Izgibosmo od smeha a najvise kad sam skocila i rekla idem ovo zenama da ispricam. Dok ne podelim sa vama ko da se nije ni desilo :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uradila sam sad test, negativan ... onaj prvi je sigurno greska :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uradila sam sad test, negativan ... onaj prvi je sigurno greska :(

пробај сутра ујутру, вероватно немаш довољно хормома.

slazem se sa jekic...probaj ujutro....prva jutarnja je najmerodavnija.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

1:0 za mene :D

Evo ti moj, ne moras da ga vracas :D i onako vise nije ni za sta, unistih coveka sa ovim svakodnevnim x-icima <_<

uzela ja malopre da izmerim BT i 36,7 sva srecna sto mi je napokon skocila (juce uvece je bila 36.1) i kazem mu jos samo veceras berba, daj sve od sebe nek ti motivacija bude da ako smo potrefili neces sledecih godinu dana morati nista da radis (mislim na tresnjice) a ako napravis blizance onda ne moras vise do kraja zivota :lol: Izgibosmo od smeha a najvise kad sam skocila i rekla idem ovo zenama da ispricam. Dok ne podelim sa vama ko da se nije ni desilo :P

ljubo legendo....i ja mom govorim kako bi bilo super sad da dobijemo dvojke ili trojke pa da zavrsimo.... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nije me bilo par dana online,al vidim da krecu projekcije.....tako da tu sam.... :rolleyes:

luna mi zar su ti opet ugasili net u 18h...uzasni su.... :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uradila sam sad test, negativan ... onaj prvi je sigurno greska :(

Suvise je surovo :( nadam se da je ovaj greska

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidi li neko od vas ovde nesto, ili uopste neku razliku izmedju dva testa??? Uzivo vidim i to mnogo bolje, ali ne znam sta da mislim, plasim se da se nadam :unsure: ... mada je za to vec kasno :lol:

test1.jpg

Jel mislis za ovaj gornji da se na njemu nesto vidi. Sad ne znam ni da li ja vidim,al sam se ubuljila u testove pa mi sve igra pre očima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je, ali se ovde na slici vidi tek ako se ekran nagne :unsure: ... ali vidi se da na jednom tako ima, a na drugom nista, zar ne?

Moze li posle 10 minuta da bude evaporacijska??? :unsure:

Ili sutra uradi opet test ili betu! Čisto da budes sigurna.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ма ко да чека сутра, нек уради данас опет тест.

Pa i to sto kazes,moze i danas,ali rekoh najpouzdanija je prva jutarnja,ili betu da uradi danas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nije me bilo par dana online,al vidim da krecu projekcije.....tako da tu sam.... :rolleyes:

luna mi zar su ti opet ugasili net u 18h...uzasni su.... :angry:

JESUUUUUUU. UZAS!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vidi li neko od vas ovde nesto, ili uopste neku razliku izmedju dva testa??? Uzivo vidim i to mnogo bolje, ali ne znam sta da mislim, plasim se da se nadam :unsure: ... mada je za to vec kasno :lol:

test1.jpg

Vidi se rozla linija na prvom testu. JUpiiiiiiiiiiiii

Ljubim vas sve, cak i ove uspavane :rolleyes:, pisemo se kasnije :)

Di ces sada??? Htela sam da te grdim sto si me naterala da radim test, a on beo, ne moze biti beli, smrc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol:

Nemoj bre da me grdis, to je jace od mene, ja sam testomanijakinja :lol: Ponekad cak i od vas ovde krijem da sam uradila test, ne samo od mm :o:lol:

Ne mogu da verujem da su vas opet iskljucili, sto se ne prebacite na nekog drugog provajdera???

Nisi jedina.

Ljudi moji u pitanju je ADSL i telekom!!!!! Kako prodje odredjeno vreme nema neta, tj moze da mi otvori stranu posle pola sata cekanja i to je sve.

Rekla sam vam kakve su sve gluposti pricali, a u stvari neki baja u posti posle podne fino se prikaci na mresu i zdravo netu!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.