Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Pozdrav drage moje, evo najzad i mene. Vratih se od s&s, ne treba ni pricati da su to bili pakleni dani :-((( Sinoc sam uspela samo na bazalnoj da turim neku porukicu, kad opet problem sa netom. Kaze komsinica da ga opet nema posle 18h. Znaci jopet moram da se smaram sa ovima iz telekoma!!!!!!!!!!!!! grrrrrrrrrrrr

Vidim da imamo jos jednu devojku sa blizanackom trudnocom, DIVNO!!!

Naravno da je sve u redu!!!

Ja uvek ozbiljno razmislim o tvojim predlozima i mislim da ne gnjavis nikoga. To su dobri saveti

Jeste bzv. Hajde na casicu razgovora, stigo ja :-))) :P

Cuvaj se draga. Jedva cekam da vidim sta ce dr da ti kaze.

Samo udri udarnicki :P

GDE SU TI T E S T O V I!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cuvam se draga,hvala.I ja jedva cekam da vidim sta ce da kaze.

Evo i mene, kako Jekic ode nigdje ni jednog testa :)<_< . Ja gladujem i muka mi je, smanjila sam cigare, idem ka tome da ih ostavim jer mi pojacavaju mucninu i onda ne mogu ni da jedem ni da pijem ni da podrignem. Najvise jedem prste, nokte, zanoktice i sjemenke. Samo mi se spava, sto je pored Tase nemoguce, sad sam je bacila u krevet i dvoumim se izmedju spavanja i pranja sudja i sudje vodi <_< . U cetvrtak idem kod doce i tad pocinjem sa prasenjem.

Uf,kako se meni spavalo u prvoj trudnoci,da poludis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvi pregled u cetvrtak u pola osam ujutro, sto znaci da ustajem u 6h <_< .

Ma i ja bih da spavam, ali sudje ne moze da ceka. Sto se tice hrane, nista ne jedem, zivim na preslanom pomfritu i preslanoj supi i to mi je sto mi je. Isto k'o da sam bolesna. Samo da prodju prva tri mjeseca i proci ce to :) , nadam se :unsure: .

Cem da trazim, ja to skupljam. A Tasine prve sam nenamjerno upropastila, kako sam se isplakala i sad mi se place kad se sjetim :( .

Prava trudnica, samo place

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prava trudnica, samo place

potpisujem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( Bas jeste bljak :(

E to nisi u pravu :P

Test cesto moze da bude lazno negativan, znas i sama koliko zena je pisalo svoje iskustvo da uopste prve dve-tri nedelje posle kasnjenja nisu imale pozitivan test ... Tako da ja necu da verujem da je to to dok ne dobijes ;)

потписујем ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy, makar znas da ti je bila ovulacija 100 posto ovaj mesec..

Iskreno se nadam da ce maka da pomogne, citala sam svasta dobro o njoj :) ..cak sam i sama razmisljala da je uzmem, da nisam zatrudnela u januaru, sigurno bih..

Gde je IvanaV? Cekamo i njen testic..

Nema testića, temperatura pala pa nisam ni radila..

Evo ga moj, opet je bio mnogo tezak <_<

h41-P22721.jpg

Jel da da je bljak? :wacko:

Inace od kako sam se probudila bole me krsta, tako da ce gospodja najverovatnije da stigne u toku dana, eventualno sutra, bar me pustila kafu da popijem na miru <_<

Meni se čini da ćeš za koji dan morati da ponoviš test :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde da vas malo povucemo u prvi trimestar

n015.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde da vas malo povucemo u prvi trimestar

n015.gif

Hvala ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema testića, temperatura pala pa nisam ni radila..

Sad ti gledam temp..ok, jos nije gotovo..ali zanima me jedna stvar ako nije previse licno, jel ti momak/muz radio spermogram?

Tvoji ciklusi mi deluju skoro pa skolski, bas lepe temperature imas i sve..hormoni su ti sigurno ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema testića, temperatura pala pa nisam ni radila..

Meni se čini da ćeš za koji dan morati da ponoviš test :)

Slazem se sa Hellen, jos je rano

Ajde da vas malo povucemo u prvi trimestar

n015.gif

HVALA Nanny!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad ti gledam temp..ok, jos nije gotovo..ali zanima me jedna stvar ako nije previse licno, jel ti momak/muz radio spermogram?

Tvoji ciklusi mi deluju skoro pa skolski, bas lepe temperature imas i sve..hormoni su ti sigurno ok

Muz :rolleyes: nije jos radio. Trebao je prosli mesec, ali su nam iskrsle neke gluposti pa smo ostali bez para. Nadam se da ce ovaj mesec uraditi..

Kako ti je lep tiker :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Muz :rolleyes: nije jos radio. Trebao je prosli mesec, ali su nam iskrsle neke gluposti pa smo ostali bez para. Nadam se da ce ovaj mesec uraditi..

Kako ti je lep tiker :wub:

Hvala :)

Da, nek uradi svakako...cisto da proverite i to. Mada mozda i nece biti potrebe, videcemo za dan-dva sta se desava kod tebe, jos tu ima fore :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala :)

Da, nek uradi svakako...cisto da proverite i to. Mada mozda i nece biti potrebe, videcemo za dan-dva sta se desava kod tebe, jos tu ima fore :rolleyes:

Ko zna, možda mi je ovo drugi implatacijski pad :lol:

Ma ako već mora da dođe neka makar dođe sutra, a ne prekosutra na dan ispita. Ima da poludim <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kod mene jos uvek nista,nema gospodje da stigne,kako me nervira,100 %sam ubedjena da nisam trudna a ona me opet obisla......mrzim je,mrzim je,i mrzim...e neverovatno kako mi se poremetio ciklus od kako smo poceli da radimo na bebi :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kod mene jos uvek nista,nema gospodje da stigne,kako me nervira,100 %sam ubedjena da nisam trudna a ona me opet obisla......mrzim je,mrzim je,i mrzim...e neverovatno kako mi se poremetio ciklus od kako smo poceli da radimo na bebi :angry:

AKO stigne, onda mislim da bi trebala sutra, jer ti je sutra 15dpo.. Nadam se da neće da stigne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

AKO stigne, onda mislim da bi trebala sutra, jer ti je sutra 15dpo.. Nadam se da neće da stigne :)

ma bas me nervira.sta nas muci vise

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma bas me nervira.sta nas muci vise

I ja se isto pitam. Neka lepo ona ode na dugo, dugo putovanje u trajanju od nekih 9-10 meseci t2712.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta je na kraju bilo sa netom sinoc?

Nema ga posle 18h!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! t2409.gif t1943.gif

Prijavila - OPET!!!!! 200% neko nesto radi u posti i preuzima liniju. Pazi, nedelju dana nije radio posle 17h, pa nedelju dana radi normalno, a sada ponovo ne radi ali od 18h. Ide od petka do petka. Znaci jedne nedelje taj neko radi pre a sledece po podne i ja NEMAM NET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111

LJUTA sam!!! Pokusavam da nadjem nekog ko radi u telekomu, pa da dodjem do tog nekog i usi mu iscupam i resim se bede!t2416.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobila sam... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobila sam... :(

Uh Kikiriki! Drzi se draga. Popi caj od majcice dusice; dobar je za trbic, a malo i smiri organizam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram ovo i ovde da postavim, nekako mi je licno :unsure: ... Napravili predstavu inspirisani cekalicama po forumima za trudnocu i roditeljstvo ...

Drama u virtuelnom svetu: Plodni dani

Dobila sam... :(

Da sam kući slatko bi se isplakala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao bwe devojke moje, sta je ovo. Sve smo se raspekmezile. Meni se place za medalju. Sve me gane, sekunda je mnogo; jeste da sam uvek bila osetljiva ali je ovo za medalju.

Mozda je nesto u vremenu, sprema se prolece pa smo sve nervozne i pojacale nam se emocije.

Kikiriki, kada sam procitala tvoj post, sto rece Yora doslo mi je da ridam. Kao da se meni desilo. Ustvari vec slinim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ух бре Кики :( :( :(

Луна ја мислим да је све због тога што очекујете све вештицу, мислим датум недобијања све скоро у исто време, па се мало плашите и нервозне сте, па је мало онако напето сви очекујемо плусиће неко да објави, и све се надате и страхујете од новог разочарења :( па сте све додатно осетљиве, све ће проћи драга моја једног дана, за тебе се надам већ овог месеца.

Potpuno si u pravu draga. Bojim se i da razmisljam na tu temu.

Звала сам докторку, сутра ми заказала између 10 и 11 да идем на прегледа, питала сам што ми је престало крвављење већ неколко дана јел то добро она ми је рекла да је то одлична вест, али да ћемо наравно све знати сутра после прегледа и тако...

Само да вам јавим.

To je super vest, super. A sutra ce biti premijera slicica, nadam se t4705.gift4705.gift4705.gift4705.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic, bice sve super, sigurna sam :)

Ja sam danas isla da vadim krv radi odredjivanja grupe i rh faktora..ne znam kad cu kod dr sledeci put, mislim tek sledece nedelje kad pokupim rezultate..pa da vidim sta dalje treba

Hoce li biti nekih testica danas? :) IvaneV nema..

Evo malo prasinice

34e-79843w.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage devojke, imam jednu molbu...

da li bi mogla neka od vas da mi na pp posalje recept za med i semenke sto jedu muskarci da bi im se povecala pokretljivost plivaca?

unapred vam puno hvala!!!

posto ne znam drugacije, saljem vam malo prasinice na ovaj nacin *************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.