Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Hvala Hellen, ja ne smem još da se nadam mnogo :wub:

I ja se nadam da te mučnine neće mnogo daviti, a verovatno će ih biti sve manje i manje. Tako sam bar čula :D

Sutra ce ti biti 12 dpo ili 13 dpo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sutra ce ti biti 12 dpo ili 13 dpo?

14dc :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

14dc :D

Aaaaa pa kako si izdrzala, u super bre :))) Jedva cekam projekciju sutra :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aaaaa pa kako si izdrzala, u super bre :))) Jedva cekam projekciju sutra :rolleyes:

Heheh jedva :D Videću kakva će mi temperatura biti sutra, ako padne neću ni ići po test... <_< A valjda neće da se srolja poslednji dan, nema smisla :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Heheh jedva :D Videću kakva će mi temperatura biti sutra, ako padne neću ni ići po test... <_< A valjda neće da se srolja poslednji dan, nema smisla :(

Ma nece, ne sme!! Ima da bude visoka i gotovo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nece, ne sme!! Ima da bude visoka i gotovo :rolleyes:

:wub: mora inače ću da razbijem toplomer :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

14dc :D

14 dpo....ja sam pocela sa dabrostonima juce...inace sam trebala da dobijem 28...a posto sam dobila klomifen..moram da pozurim vjesticu..pa da je sa dabrostonima poceram malo... :lol: jer iako sam sad trudna,,nece da skodi...ali nisam sigurno...svedno bi mi kasnilo..a nebi mogla docekat da dodje prirodnim putem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

14 dpo....ja sam pocela sa dabrostonima juce...inace sam trebala da dobijem 28...a posto sam dobila klomifen..moram da pozurim vjesticu..pa da je sa dabrostonima poceram malo... :lol: jer iako sam sad trudna,,nece da skodi...ali nisam sigurno...svedno bi mi kasnilo..a nebi mogla docekat da dodje prirodnim putem...

:lol: Pa ja bolje da se ne pojavljujem ovde više koliko sam lapsusa napravila za dva, tri dana :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: Pa ja bolje da se ne pojavljujem ovde više koliko sam lapsusa napravila za dva, tri dana :lol:

probaj ali da znas ako se ne pojavis jednom dobijas deset minusa pa sad razmisli :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Puno poljubaca za vas troje :wub:

:lol::lol: Znaci sve sam pogresno skapirala. Mora da sam trudna :rolleyes:

Inace moja najnajnajbolja drugarica koja ec skoro 2 god. pokusava da napravi drugo dete (sa prvim se mucila tek godinu dana) mi danas objavi dve crtice, doduse jedna skroz bleda ali se vidi. Odmah sam pocela da mastam kako bi bilo dobro da sam i ja trudna pa da nam bar ova deca budu vrsnjaci.

Nadam se da jesi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav drage moje, evo najzad i mene. Vratih se od s&s, ne treba ni pricati da su to bili pakleni dani :-((( Sinoc sam uspela samo na bazalnoj da turim neku porukicu, kad opet problem sa netom. Kaze komsinica da ga opet nema posle 18h. Znaci jopet moram da se smaram sa ovima iz telekoma!!!!!!!!!!!!! grrrrrrrrrrrr

Vidim da imamo jos jednu devojku sa blizanackom trudnocom, DIVNO!!!

Ja sad zvala za rezultate od onih markera :) sve je u redu jeeeeeeeeeeej :D

Naravno da je sve u redu!!!

Sta me briga sto sam dosadna ali cu da te opet gnjavim sa hormonskim statusom. Nije normalno da ne dobijes ceo mesec a zelis bebu. Nemoj kao ja da gubis godine dok ti dr ne kaze da proveris hormone. Ako je sve u redu bar ces biti sasvim mirna a ako nije onda sto pre da se problem resi.

Ja uvek ozbiljno razmislim o tvojim predlozima i mislim da ne gnjavis nikoga. To su dobri saveti

:( Mi se opet mimoisle :( ... Cekam te u nedelju :)

Jeste bzv. Hajde na casicu razgovora, stigo ja :-))) :P

To je u selu pored mog,nisam znala da se i sterilitet leci kod njih,zanimljivo.

Nego,meni oept isli oni parcici,isla u bolnicu,ispritiskali mi stomak i aj kuci,ali bukvalno.zvala moju dr privatnicu,kaze da dodjem kad mi stane,pa cemo polako da vidimo sta i kako cemo da radimo. Eto,toliko od mene,sad se vracam u krevet,malo sam malaksala. Kad budem mogla vracam se u cekalice.

Cuvaj se draga. Jedva cekam da vidim sta ce dr da ti kaze.

Zdravo zene drage! :rolleyes:

Ja danas opet na skijanje par dana. Snimila sam zub koji mi je sumnjiv, jer znam da se to ne sme u trudnoci i radila kontrolni bris za ureaplazmu. To smo lecili proslog leta i bilo je ok, ali kad sam bila trudna, a i kad sam se nadala da jesam - uvek mi na pamet padne ta glupa bakterija. A onda nije lako uraditi analizu, jer u privatnim laboratorijama nece da uzimaju trudnicama briseve. Onda je sve komplikovanije. I odlucim ja danas - dajem bris, pa sta je tu je...Nikako mi ne bi odgovaralo da je sada imam i odlozim pravljenje bebe, jer su mi sada valjda sanse najvece, ali opet i ako se vratila, bolje da znam...

Rezultati su tek u ponedeljak popodne, ima da poludim do tad.

A sad opet radovi i samo radovi! :lol:

Samo udri udarnicki :P

GDE SU TI T E S T O V I!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ga moj, opet je bio mnogo tezak <_<

h41-P22721.jpg

Jel da da je bljak? :wacko:

Inace od kako sam se probudila bole me krsta, tako da ce gospodja najverovatnije da stigne u toku dana, eventualno sutra, bar me pustila kafu da popijem na miru <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy ja ne vidim crticu :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy ja ne vidim crticu :(

Mozda zbog toga sto je nema? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Анчи кад увећам на доста видим једну розе цртицу, ево обележила сам где.

Draga, necemo to ovaj put da radimo, test je potpuno beo, a meni je 14dpo ;) , negativan je i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pocecu danas da pijem Maku ;)

To je pravi stav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskreno, uopste nisam razocarana, jedva sam cekala da se zavrsi ovaj ciklus, usvari jos uvek cekam posto je gospodja jos uvek nema, pa da nesto krenem da resavam, bas velike nade polazem u Maku (cak joj i ime pisem velikim pocetnim slovom :lol: ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene, kako Jekic ode nigdje ni jednog testa :)<_< . Ja gladujem i muka mi je, smanjila sam cigare, idem ka tome da ih ostavim jer mi pojacavaju mucninu i onda ne mogu ni da jedem ni da pijem ni da podrignem. Najvise jedem prste, nokte, zanoktice i sjemenke. Samo mi se spava, sto je pored Tase nemoguce, sad sam je bacila u krevet i dvoumim se izmedju spavanja i pranja sudja i sudje vodi <_< . U cetvrtak idem kod doce i tad pocinjem sa prasenjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy, makar znas da ti je bila ovulacija 100 posto ovaj mesec..

Iskreno se nadam da ce maka da pomogne, citala sam svasta dobro o njoj :) ..cak sam i sama razmisljala da je uzmem, da nisam zatrudnela u januaru, sigurno bih..

Gde je IvanaV? Cekamo i njen testic..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene, kako Jekic ode nigdje ni jednog testa :)<_< . Ja gladujem i muka mi je, smanjila sam cigare, idem ka tome da ih ostavim jer mi pojacavaju mucninu i onda ne mogu ni da jedem ni da pijem ni da podrignem. Najvise jedem prste, nokte, zanoktice i sjemenke. Samo mi se spava, sto je pored Tase nemoguce, sad sam je bacila u krevet i dvoumim se izmedju spavanja i pranja sudja i sudje vodi <_< . U cetvrtak idem kod doce i tad pocinjem sa prasenjem.

Trmalja meni je pomoglo za mucnine da pre nego sto ustanem iz kreveta, pojedem pa makar i na silu neki slan kreker/bake rolls/dvopek/stapice...bilo sta tog tipa i tek onda polako ustanem iz kreveta, i onda nema mucnine..za sad pomaze :)

Inace sam zapocinjala dan povracanjem pre ovoga..

U cetvrtak je prvi pregled ili si vec bila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Popila! :D

:lol:

Iskreno, uopste nisam razocarana, jedva sam cekala da se zavrsi ovaj ciklus, usvari jos uvek cekam posto je gospodja jos uvek nema, pa da nesto krenem da resavam, bas velike nade polazem u Maku (cak joj i ime pisem velikim pocetnim slovom :lol: ).

t4807.gif

Evo i mene, kako Jekic ode nigdje ni jednog testa :)<_< . Ja gladujem i muka mi je, smanjila sam cigare, idem ka tome da ih ostavim jer mi pojacavaju mucninu i onda ne mogu ni da jedem ni da pijem ni da podrignem. Najvise jedem prste, nokte, zanoktice i sjemenke. Samo mi se spava, sto je pored Tase nemoguce, sad sam je bacila u krevet i dvoumim se izmedju spavanja i pranja sudja i sudje vodi <_< . U cetvrtak idem kod doce i tad pocinjem sa prasenjem.

Glasam za spavanje!!!! Trudi se da unosis manje kolicine hrane i dosta tecnosti, da ne ispostih organizam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odmah zovi ove iz telekoma, na sta to lici :angry: ... da li vi placate za servis do 18 ili stalno :angry: Uh kako me nervira ta neprofesionalnost, samo znaju da su profesionalni kada treba da uzmu pare :angry:

U svakom slucaju, bas mi je drago sto si bar preko dana tu :)

Zvala. Ma da samo cujes gluposti tipa, daleko vam je tel kabal 4km od poste, ili uvukla vam se vlaga u kabal ... Pitala sam ih da mozda moj kabal nema tajmer.

Videcemo da li ce veceras biti ili ne. Nadam se da hoce.

E to nisi u pravu :P

Test cesto moze da bude lazno negativan, znas i sama koliko zena je pisalo svoje iskustvo da uopste prve dve-tri nedelje posle kasnjenja nisu imale pozitivan test ... Tako da ja necu da verujem da je to to dok ne dobijes ;)

POTPISUJEM!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trmalja meni je pomoglo za mucnine da pre nego sto ustanem iz kreveta, pojedem pa makar i na silu neki slan kreker/bake rolls/dvopek/stapice...bilo sta tog tipa i tek onda polako ustanem iz kreveta, i onda nema mucnine..za sad pomaze :)

Inace sam zapocinjala dan povracanjem pre ovoga..

U cetvrtak je prvi pregled ili si vec bila?

Prvi pregled u cetvrtak u pola osam ujutro, sto znaci da ustajem u 6h <_< .

:lol:

t4807.gif

Glasam za spavanje!!!! Trudi se da unosis manje kolicine hrane i dosta tecnosti, da ne ispostih organizam.

Ma i ja bih da spavam, ali sudje ne moze da ceka. Sto se tice hrane, nista ne jedem, zivim na preslanom pomfritu i preslanoj supi i to mi je sto mi je. Isto k'o da sam bolesna. Samo da prodju prva tri mjeseca i proci ce to :) , nadam se :unsure: .

Jedva cekam cetvrtak, obavezno da trazis sliku mrvice! :)

Cem da trazim, ja to skupljam. A Tasine prve sam nenamjerno upropastila, kako sam se isplakala i sad mi se place kad se sjetim :( .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.