Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

:(:(:(:(

:( :( :( Bzvz za Jacku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a onda ne racunam ova 3dana tog braonkastog ili racunam? mislim to nije bila m,al ajde da vas pitam za svaki slucaj

E bas sam ja to pitala moju dr., posto i meni se tako ponekad desava da najavi dolazak vesticare, i definitivno prvi dan ciklusa računas kad prokrvaris. To braonkasto, rozikasto i ostale dugine boje, se ne računaju :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Маки вероватно ти та циста тек сад пукла па ти зато кренуло јаче.

I ja sam to pomislila :) ma samo nek je nema ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala!

Mene samo malo cudi sto ti je dr na osnou uz-a rekao da ces uskoro da zatrudnis jer se na uz ne vide hormoni i zasto ti je preskocio jedan ciklus. Meni je kad sam bila dosta mladja nisam ni razmisljala o bebi, preskocio isto jedan ciklus, sledeci dosao na vreme i nisam ise obracala paznju da bih godinama posle shvatila da mi je to bio jedan od prvih simptoma obolele stitne zlezde. Pa i te ciste, iako su vodene, stvaraju se pod uticajem hormona, tj. hormonske neravnoteze, mada one same nisu prepreka trudnoci.

Sa druge strane tek tri meseca pokusavate, mozda tvoj dr nece da ti pravi opterecenje u glavi jer je to i najveca prepreka za trudnocu, a i oni po "difoltu" nista ne rade dok ne prodje bar 1 godina kako pokusavate. Kakav gubitak vremena <_<

to za gubitak vremena si potpuno u pravu .. i mene buni taj preskoceni ciklus .. kazu da je moguce od stresa da se stvori cista pa mozda ona utice na krvarenje. a prethodni mesec je bilo napeto diplomski zavrsila diplomirala bila na razgovoru za posao pa cekam i dalje prosle godine stazirala i zavrsila to a posla nema .. mozda je i to sve uticalo neznam ni ja sama... ali cu od sad pokusati da se vise ne stresiram :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam to pomislila :) ma samo nek je nema ;)

Maki, a jel ti ide onako malo vodeno? Meni je tako bilo kad je ta vodena cista pukla, i osetila sam bas ostar bol u jajniku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam pitanje za Suncokret - posto ste tm i ti uvek brzo i bez problema zaceli u prvom ili drugom mesecu "rada" na bebi, da li bi te mrzelo da taj mesec kada pocnete da radite na bebi ponovo sa nama meris BT? Znam da tebi to ne treba, ali bi nama meracicama mozda moglo da pomogne da vidimo kako to izgleda kod tebe, ako te ne mrzi :). Pa da imamo na sta da se oslonimo :).

Naravno, samo da me uputite šta treba da radim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam pitanje za Suncokret - posto ste tm i ti uvek brzo i bez problema zaceli u prvom ili drugom mesecu "rada" na bebi, da li bi te mrzelo da taj mesec kada pocnete da radite na bebi ponovo sa nama meris BT? Znam da tebi to ne treba, ali bi nama meracicama mozda moglo da pomogne da vidimo kako to izgleda kod tebe, ako te ne mrzi :). Pa da imamo na sta da se oslonimo :).

Hm, super ideja ;) Ajde, Suncokret! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sad ja imam pitanje za sve. Malopre sam saznala da izgleda nisam baš normalna, a evo i zašto :

Da li smo na ovoj temi u poslednje vreme imali još neku duplicu pored jekić? Ja sam sve vreme bila ubedjena da jesmo, a malopre saznam da se grdno varam :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sad ja imam pitanje za sve. Malopre sam saznala da izgleda nisam baš normalna, a evo i zašto :

Da li smo na ovoj temi u poslednje vreme imali još neku duplicu pored jekić? Ja sam sve vreme bila ubedjena da jesmo, a malopre saznam da se grdno varam :o

Ja se stvarno ne secam u zadnje vreme da je bila jos neka osim Jekic... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se stvarno ne secam u zadnje vreme da je bila jos neka osim Jekic... :blink:

Ma ja sam ubedjena da je neka članica koja je ovde objavila dve crte, posle prvog pregleda napisala da čeka blizance, a nije jekić, to je bilo ranije, 2/3 meseca, i kiara mi je u glavi.Kažite mi da je tačno, u suprotnom, ne gine mi druženje sa Lazom :lol::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Našla saaam, bimbi je u pitanju :D samo sam članice pomešala, uh, dobro je, nisam luda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje devojke,

prvo za sve vas PUUUUUUUUUUUUNOOOOOOOOO prasinice

t8301.gif

Postacu dupla mama iz prve :D !

Posle godinu i po dana cekanja dobicemo dve bebe od jednom :wub: !

Taaaaaaaaaako sam srecna!

Zelim vam puno bebica u Novoj godini!!!!

Ljubac svima :wub: !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno :) Evo, na temi za BT cu da nadjem i kopiram postove uputstva :)

Jesmo, jesmo, ali sada mi je stao mozak ko je - dve clanice su mi u glavi :unsure:

I ja mislim da je kiara, ali se dvoumim izmedju nje i bambi ili braonoka devojka (?!? je l' tako bese? :unsure:) ... posto i jedna i druga imaju lepe oci za avatare i u slicno vreme su objavile plusice, pa sam pobrkala ko je ko ...

Da, bimbi :) samo, ona se više ne javlja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da! Bimbi! :lol: Dobro je, Suncokret, nisi luda! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da! Bimbi! :lol: Dobro je, Suncokret, nisi luda! ;)

Pao mi kamen sa srca :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam pitanje za Ljubinku :D

Stigla mi je Maka, idem kasnije da je pokupim, jel da pocinjem odmah da je pijem ili da sacekam da (eventualno) dobijem? To je par dana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maki, a jel ti ide onako malo vodeno? Meni je tako bilo kad je ta vodena cista pukla, i osetila sam bas ostar bol u jajniku.

pa nemam pojma nisam bas zagledala :lol: nije mi ni ulozak prepun dobro ja cesto menjam vidim da ima krvi e sad dal je vodeno neznam stvarno..nista me ne boli a mene inace nikad nista ne boli kad imam ili treba da dobijem samo osetim nesto kao nesto osetim dole i to je to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Našla saaam, bimbi je u pitanju :D samo sam članice pomešala, uh, dobro je, nisam luda :)

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa nemam pojma nisam bas zagledala :lol: nije mi ni ulozak prepun dobro ja cesto menjam vidim da ima krvi e sad dal je vodeno neznam stvarno..nista me ne boli a mene inace nikad nista ne boli kad imam ili treba da dobijem samo osetim nesto kao nesto osetim dole i to je to

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

kako si ti nanny? kako se osecas? :* za bebu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kako si ti nanny? kako se osecas? :* za bebu

Super (pu, pu, pu!),radim, spavam i jedem :) Nemam mucnine, nekad osetim kiselinu ali nije strasno.

Cekam uz sredinom marta i tako...

Zelim da ti brzo nestane ta cista i da se druzis sa mnom u trimestrima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao drage, donosim vam prasinice.. :)

baby-dust.gif

Da zatrudnite sto pre, ali da vam ne bude muka ovako kao meni sto je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super (pu, pu, pu!),radim, spavam i jedem :) Nemam mucnine, nekad osetim kiselinu ali nije strasno.

Cekam uz sredinom marta i tako...

Zelim da ti brzo nestane ta cista i da se druzis sa mnom u trimestrima.

hvala Bogu :) uzivaj .. koliko cesto se ide kod doktora kad saznas za trudnocu?

Nadam se da hocu :* sa svim ostalim cekalica pravac u prvi trimestar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao drage, donosim vam prasinice.. :)

baby-dust.gif

Da zatrudnite sto pre, ali da vam ne bude muka ovako kao meni sto je...

Uhvatila :)hvala :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da zatrudnite sto pre, ali da vam ne bude muka ovako kao meni sto je...

brzo ce to proci ali to su slatke muke :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.