Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Kasno je tad, 3dc hormoni miruju, mislim da 7dc vec pocinju da se stvaraju folikuli i nije merodavno da se tad proveravaju hormoni.

kasno il ne meni su ondak uradili i sve je bilo u redu al izgleda opet me zeza ciklus moracu opet zakazati sastanak sa doktorom Copensom :lol: najvise me izludjuje sto mi kasni :angry: i sad sam ljuta sto mi opet kasni :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A jel neka od vas pokušala da ode u neku banju sa ljekovitom vodom i slično.

Prije prve trudnoće dr mi je rekla da ću teško ostati trudna - da ne ulazim u detalje .... Banjala sam se nekih 15 dana u banjskoj vodi i uživala bukvalno svaki dan. Nakon toga je iz mene izašlo nešto smeđe i zelenkaste boje i išlo je 7 dana bez prestanka, sljedeći mjesec sam ostala trudna ....

postoji banja u magarskoj Harkanj i jos neke pitacu rijateljicu koje su bile i njene prijateljice dobile bebe kad im se rusilo sve pod nogama,cim saznam odmah vam javljam idem da joj posaljem poruku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene mart kuca na vrata,znate li da se sad rode vracaju?t2712.gif

Ja da im malo pripomognempicture.jpg132452.jpg

Ja ću da zahvatim :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja izgleda necu ni imati priliku da radim test ovaj mesec, poceo sinoc stomak da mi onako muljavi, tako da cu izgleda opet dobiti ranije :angry: Ne mogu da verujem da mi se ciklus jos nije vratio u normalu.

I, dobila sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I, dobila sam.

Zao mi je sto si dobila,ali sledeci mesec bice tvoj sigurno i zato nemoj da ocajavas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I, dobila sam.

Glupa vestica, bas je dosadna :angry: :angry: :angry: , sledeci mesec joj zabranjujemo dolazak :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ево и од мене

136746063_952673.gif

Da u hvatim i ja malo prasinice.... :)

Hvala..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da u hvatim i ja malo prasinice.... :)

Hvala..

hocu i ja malo prasinice....hvala.Simce pogled koji obecava....STIZU NAM PLODNI DANI... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ево и од мене

136746063_952673.gif

hvala, uhvatila :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I, dobila sam.

:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sad zvala za rezultate od onih markera :) sve je u redu jeeeeeeeeeeej :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene mart kuca na vrata,znate li da se sad rode vracaju?t2712.gif

Ja da im malo pripomognempicture.jpg132452.jpg

uhvatila :) hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sad zvala za rezultate od onih markera :) sve je u redu jeeeeeeeeeeej :D

superiska ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uhvatila :) hvala :)

i ja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

superiska ;)

jeste :) odahnula sam :) sad jos za nedelju dana rezultati papa testa pa za dve nedelje kontrola i onda se bacam u akciju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jeste :) odahnula sam :) sad jos za nedelju dana rezultati papa testa pa za dve nedelje kontrola i onda se bacam u akciju :)

Sta me briga sto sam dosadna ali cu da te opet gnjavim sa hormonskim statusom. Nije normalno da ne dobijes ceo mesec a zelis bebu. Nemoj kao ja da gubis godine dok ti dr ne kaze da proveris hormone. Ako je sve u redu bar ces biti sasvim mirna a ako nije onda sto pre da se problem resi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jeste :) odahnula sam :) sad jos za nedelju dana rezultati papa testa pa za dve nedelje kontrola i onda se bacam u akciju :)

i eto bebe sledeci mesec. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobila sam PP ali da odgovorim svima ovde pa ako nekoga interesuje neka razmotri

Banje za liječenje steriliteta (i drugih "oboljenja")

U blizini Bečeja i Zrenjanina, banja „RUSANDA”, MELENCI

http://www.udruzenjebanja.co.rs/rusanda.htm

A ovo je sajt jedne turističke agencije i ponude Banja u Srbiji, koliko sam uspjela da pročitam dosta ih ima koji se, između ostalog bave i pitanjem steriliteta evo vam sajt pa koga intersuje neka pogleda

http://maestral.co.rs/banje/banje.htm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta me briga sto sam dosadna ali cu da te opet gnjavim sa hormonskim statusom. Nije normalno da ne dobijes ceo mesec a zelis bebu. Nemoj kao ja da gubis godine dok ti dr ne kaze da proveris hormone. Ako je sve u redu bar ces biti sasvim mirna a ako nije onda sto pre da se problem resi.

Nisi dosadna Ljubo :) radio mi je te markere nesto je on obelezio sta sve da se proveri kad sam vadila krv kod njih je taj papir pa neznam sta sve tacno.. hvala bogu sve je u redu papa mi je gotova za nedelju dana .. pito me je kad smo poceli raditi na bebi rekla sam pre tri meseca e sad kad smo mogli spavali smo.. sad mi je rekao da mogu da pijem folan i vitamin b6 za potporu jer do sad nista nisam pila. nisam jos pocela da pijem ..idem za 2 nedelje na kontrolu mada su mi rekli da ta cista ode sa menstruacijom evo ja danas krvarim onako lepo taman da ode :D on je meni rekao da cu brzo da zatrudnim da ne brinem nista..on bolje zna nego ja.. pitacu ga za te hormone kad odem . mada mi sestre nisu pile nista i nikakve pretrage hormona jedna ima dvoje a druga cetvoro :) blizanci i jos dvoje :) pa cu valjda i ja njihovim stopama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i eto bebe sledeci mesec. :wub:

moze moze :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga :wub: hvala :wub: ... Jos malo pa je tebi D-day :D Jedva cekam :D

:wub: :wub: :wub:

Super:)

Da li to znaci da je vodena cista u pitanju?

iskreno nemam pojma kaze nalazi su u najboljem redu kad odem na kontrolu videcu sta doca kaze .. ma otice ona dok ja odem sa ovom vesticom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maki, dobila si?

jesam 19 ali nesto rozkasto pa slabo evo danas imam malo vise :) mislim normalno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobila sam PP ali da odgovorim svima ovde pa ako nekoga interesuje neka razmotri

Banje za liječenje steriliteta (i drugih "oboljenja")

U blizini Bečeja i Zrenjanina, banja „RUSANDA”, MELENCI

http://www.udruzenjebanja.co.rs/rusanda.htm

A ovo je sajt jedne turističke agencije i ponude Banja u Srbiji, koliko sam uspjela da pročitam dosta ih ima koji se, između ostalog bave i pitanjem steriliteta evo vam sajt pa koga intersuje neka pogleda

http://maestral.co.rs/banje/banje.htm

Hvala!

Nisi dosadna Ljubo :) radio mi je te markere nesto je on obelezio sta sve da se proveri kad sam vadila krv kod njih je taj papir pa neznam sta sve tacno.. hvala bogu sve je u redu papa mi je gotova za nedelju dana .. pito me je kad smo poceli raditi na bebi rekla sam pre tri meseca e sad kad smo mogli spavali smo.. sad mi je rekao da mogu da pijem folan i vitamin b6 za potporu jer do sad nista nisam pila. nisam jos pocela da pijem ..idem za 2 nedelje na kontrolu mada su mi rekli da ta cista ode sa menstruacijom evo ja danas krvarim onako lepo taman da ode :D on je meni rekao da cu brzo da zatrudnim da ne brinem nista..on bolje zna nego ja.. pitacu ga za te hormone kad odem . mada mi sestre nisu pile nista i nikakve pretrage hormona jedna ima dvoje a druga cetvoro :) blizanci i jos dvoje :) pa cu valjda i ja njihovim stopama :)

Mene samo malo cudi sto ti je dr na osnou uz-a rekao da ces uskoro da zatrudnis jer se na uz ne vide hormoni i zasto ti je preskocio jedan ciklus. Meni je kad sam bila dosta mladja nisam ni razmisljala o bebi, preskocio isto jedan ciklus, sledeci dosao na vreme i nisam ise obracala paznju da bih godinama posle shvatila da mi je to bio jedan od prvih simptoma obolele stitne zlezde. Pa i te ciste, iako su vodene, stvaraju se pod uticajem hormona, tj. hormonske neravnoteze, mada one same nisu prepreka trudnoci.

Sa druge strane tek tri meseca pokusavate, mozda tvoj dr nece da ti pravi opterecenje u glavi jer je to i najveca prepreka za trudnocu, a i oni po "difoltu" nista ne rade dok ne prodje bar 1 godina kako pokusavate. Kakav gubitak vremena <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.