Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Cveticu mozda smo se srele na Vlasini ko zna,a i Jekic je tu negde u blizini...Lenocku vec vidim zajedno sa mnom u porodilistu...xexexexe sto bi bilo lepo...a ti Maki-D KUPUJ TEST PA DA CASTIS I VUCES NAS ZA NOSICE...jer sam sigurna da si u blazenom stanju...cekalice moje sta bi ja bez vas,zelim vam svima plodno prolece...t117002.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cveticu mozda smo se srele na Vlasini ko zna,a i Jekic je tu negde u blizini...Lenocku vec vidim zajedno sa mnom u porodilistu...xexexexe sto bi bilo lepo...a ti Maki-D KUPUJ TEST PA DA CASTIS I VUCES NAS ZA NOSICE...jer sam sigurna da si u blazenom stanju...cekalice moje sta bi ja bez vas,zelim vam svima plodno prolece...t117002.gif

Pa gde si ti? Mi ti ovde ceo dan šaljemo pozitivne vibracije, a ti nam se kriješ,ccc...

E, daj Bože za to što si rekla t0803.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa gde si ti? Mi ti ovde ceo dan šaljemo pozitivne vibracije, a ti nam se kriješ,ccc...

E, daj Bože za to što si rekla t0803.gif

Bila sam malo u setnju...htedoh zamalo da opet kupim test ali sam odustala...cekam i cekam i cekam,jajnici me samo bockaju a kichma me ubija...tako da ako ste za kladjenje...kladionica je otvorena...iz X u 1 ili iz X u X ili nemam pojma prolupala sam nacisto...t1809.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila sam malo u setnju...htedoh zamalo da opet kupim test ali sam odustala...cekam i cekam i cekam,jajnici me samo bockaju a kichma me ubija...tako da ako ste za kladjenje...kladionica je otvorena...iz X u 1 ili iz X u X ili nemam pojma prolupala sam nacisto...t1809.gif

:lol: :lol: :lol: :lol: Mislim da ce biti iz ovulacije u trudnocu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ја се не разумем много у кладионицу, али која је квота да си ти трудна

:lol: :lol: :lol: :lol: Mislim da ce biti iz ovulacije u trudnocu ;)

jekic nemam ti ja pojma oko tih kvota vidis da lupam gluposti....aj nek bude kvota 2000 beta hcg npr.

ili ovo sto rece Suncokret....iz O u T ...i posle t8302.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala!

Sa tobom ne možemo da se sretnemo u porodilištu, pošto smo daleko, ali da se što pre sretnemo u nekoj od tema vezanoj za trudnoću t8318.gif

Dogovoreno

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo konacno sam i ja docekala doduse ne crtice vec bhcg i to 1740.Konacno :rolleyes: .Cekalice moje sve vas vucem za nosice..........

Evangelina CESTITAM nek je sa srecom t8318.gif

Bas si me obradovala!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veseljace, ja se kladim na trudnocu! Sigurno si trudna, jer da nisi, bolovi i napetost u grudima bi prestali do sada. Tako je bar u mom slucaju. Hajde, obraduj nas brzo. :) Pa da se sve juznjakinje sretnu pocetkom jeseni!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pošto sam obećala, da javim kako je bilo danas na uz...dr kaže da je moguće da je bila ovulacija, pošto ima samo jedan folikul na desnom jajniku oko 7mm, koji je jajastog oblika i izgleda kao da je pukao, ali se ne vidi baš najbolje, nemam pojma, a i endometrijum kaže da je kao posle ovulacije. Zbog vikenda i praznika, pošto nisu radili, nismo mogli baš lepo da propratimo ovaj put...mada je mene u ponedeljak baš boleo stomak, nisko u predelu desnog jajnika, a tako mi je uvek kad imam ovulaciju...tako da...videćemo, biće-šta bude, više neću da mislim i pretpostavljam zavrteće mi se u glavi...m1433.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje cure, ja nekako osecam da ce upaliti ovog meseca, ne samo kod mene, nego i kod sve vas! Iako imam znake koji najavljuju vesticu, ne gubim nadu. Vi kako se osecate?

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pošto sam obećala, da javim kako je bilo danas na uz...dr kaže da je moguće da je bila ovulacija, pošto ima samo jedan folikul na desnom jajniku oko 7mm, koji je jajastog oblika i izgleda kao da je pukao, ali se ne vidi baš najbolje, nemam pojma, a i endometrijum kaže da je kao posle ovulacije. Zbog vikenda i praznika, pošto nisu radili, nismo mogli baš lepo da propratimo ovaj put...mada je mene u ponedeljak baš boleo stomak, nisko u predelu desnog jajnika, a tako mi je uvek kad imam ovulaciju...tako da...videćemo, biće-šta bude, više neću da mislim i pretpostavljam zavrteće mi se u glavi...m1433.gif

OOOO, Lenocka, pa to je zapravo to! Uspelo je, sigurna sam! Kad treba da (ne) stigne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje cure, ja nekako osecam da ce upaliti ovog meseca, ne samo kod mene, nego i kod sve vas! Iako imam znake koji najavljuju vesticu, ne gubim nadu. Vi kako se osecate?

Promenljivo, mestimično oblačno, sa povremenim sunčanim periodima t113025.gif

Šalim se malo, ali stvarno je tako, čas mi se čini da će biti najzad "ono" (mada još nemam simptome, rano je), čas mislim biće i ovaj put ćorak...pokušavam da budem pozitivna, to je najbitije, pa ako ne bude i ovaj put, Bože moj, biće sledeći, ili onaj posle toga, ali važno biće...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OOOO, Lenocka, pa to je zapravo to! Uspelo je, sigurna sam! Kad treba da (ne) stigne?

E, ne znam stvarno, čekaj da razmislim...pa mislim negde između 24. i 28., ali nisam sigurna, od ovog meseca sam počela da pijem Cikloproginovu, tako da ne znam kako će to da utiče...uglavnom pre 1. ne radim test, ako naravno ne dođe bezobraznica pre toga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, ne znam stvarno, čekaj da razmislim...pa mislim negde između 24. i 28., ali nisam sigurna, od ovog meseca sam počela da pijem Cikloproginovu, tako da ne znam kako će to da utiče...uglavnom pre 1. ne radim test, ako naravno ne dođe bezobraznica pre toga...

Jurimo se! Meni treba da stigne 22. Sto se tice ovulacije, nemam pojma da li sam je imala, znam samo da sam osetila neko bockanje u jajnicima na sredini ciklusa, ali od one sluzi koja se pominje, ni traga! Ovako je sve isto, sad sam u tipicnom pms-u. Videcemo, nadam se najboljem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

мени се чини по твом одговору да је била овулација, рано је за симптоме па тако немој да се оптерећујеш одмах, само да знаш најсумљивија си ми од свих чекалица овај месец :P

E, ti mi to govoriš već celu nedelju, da nemaš neke natprirodne moći? ;) Nadam se da imaš, iz tvojih usta u Božje uši, što kažu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma Lenocka slusaj i meni su tako rekli na UZ pa evo me sad ovde ludim od neizvesnosti....malopre podjoh do apoteke po test za sutra ujutru,a ona se zatvorila :angry: ....znas da sam pisala negde vec da mi je dr. rekao da je bila ovulacija,a mi bas tad brali tresnje onako bezveze :rolleyes: ...i ti ces tako videces...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

та слуз не мора да се појави, несекирај се, није то неки знак за овулацију, неким женама се појави а неким не, само напред у брање трешњица па овај месец да се обрадујеш

Hvala ti, nadam se da hocu, sto zelim i tebi. Obraduj sebe, pa i nama javi da uzivamo sve zajedno. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mali veseljače, ako misliš na neizvesnost, već je prisutna, ali ja je kao kuliram...ajde, ajde izdržaćemo mi sve, jake smo mi žene...

Jekić, ako bude tako, mislim ako pogodiš,ja se dobrovoljno javljam da te reklamiram, ako pokreneš taj biznis, znaš ono kao na reklamama "Jelenu pitajte, više ne skitajte" :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma Lenocka slusaj i meni su tako rekli na UZ pa evo me sad ovde ludim od neizvesnosti....malopre podjoh do apoteke po test za sutra ujutru,a ona se zatvorila :angry: ....znas da sam pisala negde vec da mi je dr. rekao da je bila ovulacija,a mi bas tad brali tresnje onako bezveze :rolleyes: ...i ti ces tako videces...

vidim ja da ti neces na komisiju u utorak.......................

DRAGO MI JE ZBOG TOGA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vidim ja da ti neces na komisiju u utorak.......................

DRAGO MI JE ZBOG TOGA.

I ja to kažem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vidim ja da ti neces na komisiju u utorak.......................

DRAGO MI JE ZBOG TOGA.

Malisa vidis li ti ove zene ovde nece nijedna da se kladi sa mnom....pa ja bi bre do sad 100 puta zatrudnela,a ne bas sad pred VTO...kasni mi vestica zbunila se jer februar ima 28 dana,a ona je glupa i ne zna da racuna.... :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj zene ja nikako da zapamtim ko je ko, jel se i vama to desava?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj zene ja nikako da zapamtim ko je ko, jel se i vama to desava?

xaxaxa na pocetku da,ali sad vec raspoznajem nickove i stvaram slike u glavi onih devojaka koje nisam videla....samo polako dok ti se kockice sloze... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

xaxaxa na pocetku da,ali sad vec raspoznajem nickove i stvaram slike u glavi onih devojaka koje nisam videla....samo polako dok ti se kockice sloze... :D

sad mi je lakse :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro cekalice moje,kako ste spavale???Evo ja se upisujem za cekanje za sledeci mesec....t123003.gif...jutros je dosla u velikom stilu,kaze da je skrenula levo kod Albukerkija pa je zato zakasnila...nego ako se je neka od vas kladila - znaci ja sam dobila opkladu b0216.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.