Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ivana, ima li kakva informacija od Jekic? Sto nam se ne javlja danas :unsure:

Sad se vec brinem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, da vam javim da je na uz bilo sve ok, vidi se plod i prisutna je srcana radnja

Jako sam srecna sto je ok, bojala sam se pomalo sto se na proslom nije video plod...

Nazalost nemam slikicu posto se mora reci unapred da slikaju, ja to nisam znala nego trazila sliku kad je sve bilo gotovo..

:wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana, ima li kakva informacija od Jekic? Sto nam se ne javlja danas :unsure:

Sad se vec brinem

Nismo se cule danas,verovatno odmara i klopa :D ...Javice se ona ujutru sigurno :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa pre će biti da si trudna od ovog meseca, ako si trudna, ali svakako ti je prerano za test, čekaj mecu...pa ako kasni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubinka, kažu ako je prvo bilo mirno, drugo bude nemirno i obrnuto. Tako da posle Save...hehehe čekaj nekog nemirka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav drage moje, evo me posle kraceg prekida. Vidim da ovde cveta od trudnica :lol: :lol: :lol: DIVNO!!!

E drage moje,evo ja da zaprasim dok jos mogu,mozda je ova bas ona srecna :D DA vas sve citam u prvom trimestru!! :wub:tattoo4-babydust.jpg

Hvala. Draga Ivana, jos malo i eto tvog bebca u narucju t4801.gif

Drage moje, da vam javim da je na uz bilo sve ok, vidi se plod i prisutna je srcana radnja

Jako sam srecna sto je ok, bojala sam se pomalo sto se na proslom nije video plod...

Nazalost nemam slikicu posto se mora reci unapred da slikaju, ja to nisam znala nego trazila sliku kad je sve bilo gotovo..

:wub::wub::wub:

Predivno. Drugi put ces uslikati :-)))

P.S.Nisam stigla da sve procitam, pa mi ne zamerite ako nekog nisam spomenula

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubinka, kažu ako je prvo bilo mirno, drugo bude nemirno i obrnuto. Tako da posle Save...hehehe čekaj nekog nemirka

E sad bi te moja snajka pozdravila i rekla da se nenadas previse :P Ona tog "mirka" nije dozivela, njoj svo cetvoro nemirni a za spavanje nemoguci. A Sava je pravi nemirko ali spavalica. Ubedjena sam da je tolika spavalica samo zato sto sam u trudnoci bila hiperaktivna, stalno sam bila u nekoj akciji a kad si u pokretu beba se ljuljuska i spava a kad mirujes, narocito ako lezis beba skace i mrda se. Jekic, nadrljala si :lol:

Хелен прочитала сам за бебца, како дивно знала сам да ће све бити ок.

Мени је драги узурпираи компјутер, нешто му натоварили да ради и да заврши до петка најскасније, носи га и на посао тако да сам до петка само увече са вама тј, кад му се јадничку више смучи да ради :(

Нисам стигла баш све да прочитам сад ћу лагано, видим Маки код тебе отприлике све ок, обавезно да му тражиш да ти провери хормоне.

Pa sta radis po ceo dan? Citas li stogod?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Јадна ја бићу бивена :lol:

Љубо ма јок ништа не читам, тренутно ми се само спава, данас сам преспавала цео дан гледам као ТЛЦ и онда само захрчем одједанпут нисам ни свесна да спавам, занимљиво од кад сам трудна само кулинарске емисије ме интересују, и само говорим ово бих јела, ово не бих :lol:

jekic ti draga ionako lezis a i ja vala lezim pa gledam samo te emisije a da se druzimo malo vise haahh inace meni moj dragi sv e skuva i prinese na tacni u krevet ;) a ja ga pitam a gde je cvet?a on na to kaze dobices ga kad ti izvade gips :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Јадна ја бићу бивена :lol:

Љубо ма јок ништа не читам, тренутно ми се само спава, данас сам преспавала цео дан гледам као ТЛЦ и онда само захрчем одједанпут нисам ни свесна да спавам, занимљиво од кад сам трудна само кулинарске емисије ме интересују, и само говорим ово бих јела, ово не бих :lol:

Ma sta te briga, ruckaj, ionako ces kad budu stigle bebice da trcis oko njih i sve to da skines za cas ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma sta te briga, ruckaj, ionako ces kad budu stigle bebice da trcis oko njih i sve to da skines za cas ;)

skidam i ja 18meseci pa nikako da skinem hahhaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Јадна ја бићу бивена :lol:

Љубо ма јок ништа не читам, тренутно ми се само спава, данас сам преспавала цео дан гледам као ТЛЦ и онда само захрчем одједанпут нисам ни свесна да спавам, занимљиво од кад сам трудна само кулинарске емисије ме интересују, и само говорим ово бих јела, ово не бих :lol:

Samo ti pajaj i skupljaj snagu!

jekic ti draga ionako lezis a i ja vala lezim pa gledam samo te emisije a da se druzimo malo vise haahh inace meni moj dragi sv e skuva i prinese na tacni u krevet ;) a ja ga pitam a gde je cvet?a on na to kaze dobices ga kad ti izvade gips :lol:

Bas je divan

Иначе и ја гласам за Мејби.

A kakvo je glasanje u toku??????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo ti pajaj i skupljaj snagu!

Bas je divan

A kakvo je glasanje u toku??????

Maybe za predsednika...i ja glasam...

kako si ti???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Јадна ја бићу бивена :lol:

Љубо ма јок ништа не читам, тренутно ми се само спава, данас сам преспавала цео дан гледам као ТЛЦ и онда само захрчем одједанпут нисам ни свесна да спавам, занимљиво од кад сам трудна само кулинарске емисије ме интересују, и само говорим ово бих јела, ово не бих :lol:

Ako, bas te briga. Ja kad gledam te emisije govorim ovo bih jela, i ovo, i ovo... :lol:

Изгледа сви што леже гледају само те емисије :lol: мене кума данас зове и пита ме шта радим и јел има нешто ново а ја јој одговарам јој да си видела какву је торту данас онај Бади направио, дивно :lol: она је сигурно помислила да сам скренула :lol: иначе упала сам у кризу, имам једног друга који је цео живот висио код мене, добра душа али после сат времена ми је тако досадан и ја данас кад ме звао ја миу каже што не дођеш да ме видиш а пре ми се живот смучи кад се најави :lol:

:lol: za Badija. Sad mu vrati za sve, ugnjavi ga za ovih 8 meseci pa ce da te izbegava do kraja zivota :P

skidam i ja 18meseci pa nikako da skinem hahhaha

Jekic ce to ocas posla. Pa gde si videla majku troje i visea dece da je debela. Nemaju one vremena za sebe. Mi sa jednim ili dvoje jos i nadjemo vremena da ugadjamo stomaku i ocima ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe za predsednika...i ja glasam...

kako si ti???

Glasam i ja za Maybe!!!!

Bolje sam nego sto sam bila, hvala na pitanju draga moja. Valjda coveka sve stigne pa mora da pukne neki put.

Danas smo plus imali i prilicno bzv razgovor sa s (tj mm), pa smo malo osupnuti - cim jedno nije dobro, nije ni drugo kako treba. Ali puna sam pozitivne energije tako da idemo dalje. Bice MNOOOOOOGO bolje!!!!

AH, da, poceli smo da koristimo peruansku maku :-)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Јадна ја бићу бивена :lol:

Љубо ма јок ништа не читам, тренутно ми се само спава, данас сам преспавала цео дан гледам као ТЛЦ и онда само захрчем одједанпут нисам ни свесна да спавам, занимљиво од кад сам трудна само кулинарске емисије ме интересују, и само говорим ово бих јела, ово не бих :lol:

Kako si mi slatka :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene,hitno mi treba vase misljenje,ali iskreno.Treba da dobijem 24.02.,a od ponedeljka mi se s vremena na vreme pojavljuje braonkast sekret u nekim minimalnim kolicinama,pojavio mi se i skroz providan sa onako kao nitima krvi,tanko kao koncici.Jel imao neko to implantacijsko krvarenje i jel to tako izgledalo?Ili mi se veca najavljuje? Obicno mi ta najava traje dan-dva,i konstantno imam taj braon.sekret,ali ovo mi je sad jako cudno,i bas sam zabrinuta. I jos uvek su mi grudi blago bolne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Glasam i ja za Maybe!!!!

Bolje sam nego sto sam bila, hvala na pitanju draga moja. Valjda coveka sve stigne pa mora da pukne neki put.

Danas smo plus imali i prilicno bzv razgovor sa s (tj mm), pa smo malo osupnuti - cim jedno nije dobro, nije ni drugo kako treba. Ali puna sam pozitivne energije tako da idemo dalje. Bice MNOOOOOOGO bolje!!!!

AH, da, poceli smo da koristimo peruansku maku :-)))

drago mi je da si bolje....

ovo boldovano je pravi stav....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene,hitno mi treba vase misljenje,ali iskreno.Treba da dobijem 24.02.,a od ponedeljka mi se s vremena na vreme pojavljuje braonkast sekret u nekim minimalnim kolicinama,pojavio mi se i skroz providan sa onako kao nitima krvi,tanko kao koncici.Jel imao neko to implantacijsko krvarenje i jel to tako izgledalo?Ili mi se veca najavljuje? Obicno mi ta najava traje dan-dva,i konstantno imam taj braon.sekret,ali ovo mi je sad jako cudno,i bas sam zabrinuta. I jos uvek su mi grudi blago bolne.

draga,uradi ti test....ja sam sa prvom bebom imala braon sekret pre ocekivane vestice,i kasnije po koju kapljicu krvi,al sam pila dabroston(mislim da se tako zove)i sve je proslo super....a u drugoj i trecoj trudnoci nisam imala nikakva krvarenja niti sekret,ama bas nista....uradi testic da ne lupas glavu...drzim ti fige.... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Знаш да је мени било на дан менструације браон и крв, уради ти тест раније.

necu jos uvek,ne da mi se da opet vidim belo. zvacu ujutru onu moju sto mi je vodila prvu trudnocu,pa cu videti sta ce reci.mada mislim da ce mi reci sedi kod kuce i cekaj do ponedeljka.

I primetila sam da kad podignem malog bude veca kolicina tog sekreta,a kad mirujem nema nista. osecam se :blink::blink::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ohohooo mislim da imamo novopecenu trudnicu ;) ti draga nemoj dizati nista i napravi jedan test videces dve lepe crtice ;)

ja eto danas vestica nije stigla :P al stici ce za koji dan cekam je heheh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ohohooo mislim da imamo novopecenu trudnicu ;) ti draga nemoj dizati nista i napravi jedan test videces dve lepe crtice ;)

ja eto danas vestica nije stigla :P al stici ce za koji dan cekam je heheh

ne dizem,i mm mi je zabranio da podizem malog,kad sam mu rekla,ali necu jos da radim test,jos je rano,nisam ja jekic :D nece stici,sto ce da stigne? bojim se da cu opet uraditi test i da cu posle toga dobiti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mnogo sam onda dugo trudna bre :D tako mi je vec par meseci :D a ranije nisam ni obracala paznju...tako da sam možda već par godin trudna :D

E, a možda je od trešnjenja? :unsure::lol:

Ozbiljno, meni se desi da mi iscuri neki zaostatak sutradan iako sam se istuširala i piškila sto puta posle sexa.

Bolje sam nego sto sam bila, hvala na pitanju draga moja. Valjda coveka sve stigne pa mora da pukne neki put.

Danas smo plus imali i prilicno bzv razgovor sa s (tj mm), pa smo malo osupnuti - cim jedno nije dobro, nije ni drugo kako treba. Ali puna sam pozitivne energije tako da idemo dalje. Bice MNOOOOOOGO bolje!!!!

AH, da, poceli smo da koristimo peruansku maku :-)))

Lepo je što si ovde. :wub:

Zene,hitno mi treba vase misljenje,ali iskreno.Treba da dobijem 24.02.,a od ponedeljka mi se s vremena na vreme pojavljuje braonkast sekret u nekim minimalnim kolicinama,pojavio mi se i skroz providan sa onako kao nitima krvi,tanko kao koncici.Jel imao neko to implantacijsko krvarenje i jel to tako izgledalo?Ili mi se veca najavljuje? Obicno mi ta najava traje dan-dva,i konstantno imam taj braon.sekret,ali ovo mi je sad jako cudno,i bas sam zabrinuta. I jos uvek su mi grudi blago bolne.

My heart, sve to izgleda sumnjivo...strpi se još koji dan i pričuvaj se malo, pa da vidimo.

Držim ti palčeve. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene,hitno mi treba vase misljenje,ali iskreno.Treba da dobijem 24.02.,a od ponedeljka mi se s vremena na vreme pojavljuje braonkast sekret u nekim minimalnim kolicinama,pojavio mi se i skroz providan sa onako kao nitima krvi,tanko kao koncici.Jel imao neko to implantacijsko krvarenje i jel to tako izgledalo?Ili mi se veca najavljuje? Obicno mi ta najava traje dan-dva,i konstantno imam taj braon.sekret,ali ovo mi je sad jako cudno,i bas sam zabrinuta. I jos uvek su mi grudi blago bolne.

Javljaju mi se dve crtice!!! Glasam za test!!!

drago mi je da si bolje....

ovo boldovano je pravi stav....

Lepo je što si ovde. :wub:

HVala drage moje!!!!!!!! t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne dizem,i mm mi je zabranio da podizem malog,kad sam mu rekla,ali necu jos da radim test,jos je rano,nisam ja jekic :D nece stici,sto ce da stigne? bojim se da cu opet uraditi test i da cu posle toga dobiti

Pa sta ako i dobijes posle uradjenog testa? Ako nisi trudna vestica ce svakako doci bez obzira na test a ako jesi trudna onda bi bilo dobro da pocnes da koristis utrogestan jer ti brao koncici lice na krvarenje od hematoma. Sto pre pocnes sa utrogestanom to bolje. Ja ne bih previse cekala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo, devojke, malo da vezbate oci ;)

qg9-P22321.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.