Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Одлично Сунцокрет, ипак је све било ок :D хехе макар си исцимала мужа па ћете брзо у акцију ;)

Pa to, us*** se i opametio :D

Drago mi je sto je Sunce dobilO, ali mi je zao za ostale cekalice.. :unsure:

:lol: :lol: :lol:

Maybe, vise ne mogu da nadjem sta si me pitala (jer se zagubih u ovim silnim stranama), ali ako se dobro secam-dobro sam, treba da zakazem pregled za dve nedelje. Imala danas neki intervju za posao, ali to ce otpasti jer znas kako je ovde preko leta, a posao je van grada na terenu..tako da nista. Nastavljam da budem ocajna domacica.

Ljubim vas cekalice drage!

Bole te brige, čuvaj bebušku :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobih danas :rolleyes: :rolleyes:

takice, izviniii što tebi nisam poželela dobrodošlicu, previdela sam :o:) :) I za tebe važi slogan "Dobro nam došla i što kraće se zadržala" :)

ma opusteno....ja sam se i pre osecala kao domaca ovde kad sam vas samo citala i ponekad upadala sa komentarima.... :rolleyes:

Одлично Сунцокрет, ипак је све било ок :D хехе макар си исцимала мужа па ћете брзо у акцију ;)

Такице добро дошла и што пре отишла.

hvala draga.... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ја нисам имала повишену температуру, писала сам већ да мене груди увек болеле пред менструацију једно 10-так дана па ми ни то није било много чудно, е секрет јесам имала мало појачан. Искрено ја на симптоме уопште нисам обраћала пажњу јер сам се пре много пута надала и мислила да сам трудна али то били симптоми ПМС <_< зато неколико месеци уопште нисам обраћала пажњу на симптоме, тако да ти нисам прави саговорник, јер можда је било нешто неуобичајено али нисам приметила.

hvala na odgovorima.Ja sam skroz zaboravila kako je bilo kad sam zatrudnela.koje sam simptome imala,znam samo da mi je bilo malo muka ostalo sam sve zaboravila kako i ne bi kad sam taj tuzni period (missed ab) potisnula duboko u sebi.I ja se svaki mesec nadam da je to to i svaki mesec imam simptome ali nista sve je u glavi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

devojke ala ste se raspisale,trebalo mi je pola sata da izcitam sve strane...uh :lol: evo opet mene sa vama,ja cekam vreme da (ne)dobijem,mislim da ovaj mesec nismo nista napravili ali dobro

svim novim cekalicama zelim dobrodoslicu i nadam se da ce ugledati uskoro svoje 2 crtice,onima kojima je stigla vestica,suvisno je reci koliko je mrzim...pa da pocnem :P

Па да видеће они са ким имају посла кад одем за две недеље а срцуленце прокуцка хехехе не знају да су моји пилићи борци.

:wub: :wub:

Beta je takozvano u padu 49, to je beta koja odgovara 14 danu od oplodnje, a to koliko se ja lose osecam odgovara nazalost padu bete... Ovo je verovatno moj treci missed i ko god je to prosao zna koliko je to tesko... Pre samo pola sata nadala sam se bebi, a sad sam svesna da je ona otisla pre nego sto sam ja za nju i uspela da saznam... Svesna sam da je to priroda sama tako uradila, da trudnoca verovatno nije bila dobra ili ko zna sta, a naravno mozda i od toga sto ja dizem Milanu, a ona je teska... U svakom slucaju posto je beta i tumor marker, zbog moje dijagnoze moraam na kontrolu za svaki slucaj... Bas se osecam grozno

:( zao mi je Bebo

Мислим Мејби теби је најтеже да се не лажемо, најдуже си чекалица али драга немој тражити тако разлоге, имам утисак да себи набијаш кривицу беспотребно, не тражи кривицу у себи, ко није мислио од нас да не жели трудноћу у одређеном тренутку, вероватно не постоји ниједана особа овде, или смо младе, или имамо друге планове, или смо несигурне дали смо спремне или су нам партнери неодговарајући, све је то драга природно. Нисмо ми ни анђели ни ђаволи, ето ми смо људи, у некад смо слаби а некад смо јаки као што си ти сад, прегураћеш ти све ово и Бог или нека сила одозго ће те наградити, баш што си чекала и патила, имаћеш дивну породицу.

potpisujem

Pozdrav svima!

Već neko vreme pratim ovaj forum, a nadam se da ću se uskoro i pridružiti.

Imam ćerkicu od 3,5 godinu, posle nje jedan missed i vanmateričnu, i evo sad se psihički pripremam da pokušam ponovo.

Podrška mi je jako potrebna, imam veliki strah od svega što se izdešavalo...

dobrodosla :rolleyes:

Drage moje ćao,ja sam nova.Uradila sam danas test ali sam malo poranila zato što sam tek danas trebala da dobijem.Da skratim.Test mi j e pokazao jednu jasnu i jednu bledu crticu,tako da sam uradila ponovo test i pokazao je isto.Pošto imam već jednog dečaka od pet ipo god zaboravila sam sve u vezi trudnoće.Dali je neko imao ovakvo iskustvo sa testom kao ja i kada da odem kod doce.Unapred hvala :lol

dobrodosla,vidim da ti je sti gla vestica :( ovde je svi kolektivno mrzimo

fairytale01.gif

prasim malo.... ;)

hvala :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ако видиш да се опет опути ти опет га наплаши ;):lol:

јој што те ја саветујем, баш сам злоћа :o

:lol: ovaj put je bilo nesvesno a sledeći put ću namerno ;):o U stvari, neće biti sledećeg puta, kakav sledeći put, čim otopli krećemo punom brzinom t4009.gif i nisi zloća :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni ja se ne secam sta sam te pitala :lol: Salu na stranu, drago mi je da si dobro :)

Pusti sad posao, moze jos malo da priceka, u medjuvremenu druzi se vise sa nama ovde, hehehe - a na leto ces, nadam se, da budes na odmoru sa muzem, da jedes sve sto ti je volja i da uzivas :D

Hvala, draga moja!

Druzenje sa vama je jedna od najboljih stvari koja mi se desila od kada sam dosla u ovu vuko****** :P :P :P Izvinjavam se, doslo mi!

Evo, juce jela jagode. Brat bratu, karton iz Maksija ima bolji ukus, ali nije crven.

Ljubim vassssssss!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje za cekalice koje su ostale trudne.Zanima me da li ste pre nego sto ste uradili test imali povisenu temperaturu ili je to individualnoi da li su vas sve bolele grudi i da li je kod svake bio pojacan sekret.

Evo i ja da odgovorim, da, temperatura ostaje povisena svakako ako zatrudnis..meni je i dalje visoka, uopste nije spadala..

Obicno ako spadne temp, tada stize i vestica ubrzo..

Grudi me bole i dalje, a pocele su na cudan nacin da bole par dana pre nego sto sam uradila test. To nije isti onaj bol kao pred vesticu, nego drugaciji, sa strane nekako, i jaci je, pogotovo kad ustajem iz kreveta...moram nekad da ih uhvatim koliko zabole :lol:

Sad sam kupila udoban sportski grudnjak bez zica i cuda pa spavam u njemu :)

A za cekalice prasinica :)

ydj-79843w.gif

z4e-th-Bab.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja da odgovorim, da, temperatura ostaje povisena svakako ako zatrudnis..meni je i dalje visoka, uopste nije spadala..

Obicno ako spadne temp, tada stize i vestica ubrzo..

Grudi me bole i dalje, a pocele su na cudan nacin da bole par dana pre nego sto sam uradila test. To nije isti onaj bol kao pred vesticu, nego drugaciji, sa strane nekako, i jaci je, pogotovo kad ustajem iz kreveta...moram nekad da ih uhvatim koliko zabole :lol:

Sad sam kupila udoban sportski grudnjak bez zica i cuda pa spavam u njemu :)

A za cekalice prasinica :)

ydj-79843w.gif

z4e-th-Bab.gif

uhvatila :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a da vestica je stigla sinoc pred spavanje.... :angry:

k**va........mrzim je.....

ma svi je mrzimooo........t1933.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja da odgovorim, da, temperatura ostaje povisena svakako ako zatrudnis..meni je i dalje visoka, uopste nije spadala..

Obicno ako spadne temp, tada stize i vestica ubrzo..

Grudi me bole i dalje, a pocele su na cudan nacin da bole par dana pre nego sto sam uradila test. To nije isti onaj bol kao pred vesticu, nego drugaciji, sa strane nekako, i jaci je, pogotovo kad ustajem iz kreveta...moram nekad da ih uhvatim koliko zabole :lol:

Sad sam kupila udoban sportski grudnjak bez zica i cuda pa spavam u njemu :)

A za cekalice prasinica :)

ydj-79843w.gif

z4e-th-Bab.gif

hvala na odgovoru,meni je prosli mesec temperatura bila skroz visoka nedelju dana pred vesticu i ponadala sam se kad nista,mene inace grudi ni pred vesticu ne bole tako da se i na to nemogu osloniti a inace imam problema sa pojacanim sekretom a sad ga u zadnja 2.3 meseca nikako nema neznam sta se desava.Znaci dok ne ugledam 2 crtice necu po simptomima skontati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo nesto za sve moje drage ceke :lol:

*CEKA

Sedi ceka sama

I sve isto sanja,

Jedna je misao

Jednako proganja:

Testic svoj u ruci

Ne sme ni da gledi

Plasi se da opet

Pocne da se jedi.

Znate vec o cemu

Ceke brigu vode:

Hoce li se skoro

DOseliti rode!

*cekalica

MatroNadja po uzoru na Cika Jovu Zmaja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Grudi me bole i dalje, a pocele su na cudan nacin da bole par dana pre nego sto sam uradila test. To nije isti onaj bol kao pred vesticu, nego drugaciji, sa strane nekako, i jaci je, pogotovo kad ustajem iz kreveta...moram nekad da ih uhvatim koliko zabole :lol:

:rolleyes: :rolleyes: znam taj osećaj, tako je i meni bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo nesto za sve moje drage ceke :lol:

*CEKA

Sedi ceka sama

I sve isto sanja,

Jedna je misao

Jednako proganja:

Testic svoj u ruci

Ne sme ni da gledi

Plasi se da opet

Pocne da se jedi.

Znate vec o cemu

Ceke brigu vode:

Hoce li se skoro

DOseliti rode!

*cekalica

MatroNadja po uzoru na Cika Jovu Zmaja ;)

:wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo nesto za sve moje drage ceke :lol:

*CEKA

Sedi ceka sama

I sve isto sanja,

Jedna je misao

Jednako proganja:

Testic svoj u ruci

Ne sme ni da gledi

Plasi se da opet

Pocne da se jedi.

Znate vec o cemu

Ceke brigu vode:

Hoce li se skoro

DOseliti rode!

*cekalica

MatroNadja po uzoru na Cika Jovu Zmaja ;)

hahahaha e super je pesmica,prava NASA :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobih danas :rolleyes: :rolleyes:

takice, izviniii što tebi nisam poželela dobrodošlicu, previdela sam :o:) :) I za tebe važi slogan "Dobro nam došla i što kraće se zadržala" :)

Jeeeeeeeeeej super

Evo, mi smo stigli... :lol: Home, sweet home...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeeeeeeeeeej super

Evo, mi smo stigli... :lol: Home, sweet home...

Donela si nam miris Pariza :rolleyes: Obožavam Francusku, oduvek me više privlačila Francuska nego Italija. Home sweet home :rolleyes: A sad - rokačina do besvesti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Donela si nam miris Pariza :rolleyes: Obožavam Francusku, oduvek me više privlačila Francuska nego Italija. Home sweet home :rolleyes: A sad - rokačina do besvesti :D

Sad iseljenje bebe...Miša je zauzeo busiju, mačka ne silzi s kreveta...aaaaaaaaaaaaaaaaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad iseljenje bebe...Miša je zauzeo busiju, mačka ne silzi s kreveta...aaaaaaaaaaaaaaaaa

:lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li mislite da ne mogu da zatrudnim jer vučem teške stvri i jer me Miša šutira u donji stomak? <_<:blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li mislite da ne mogu da zatrudnim jer vučem teške stvri i jer me Miša šutira u donji stomak? <_<:blink:

Ovo nam se desava deset puta na dan. I svaki put pretrnim jer pomislim sta ako sam trudna?? Ali sa druge strane, verujem da nas je priroda tako stvorila da mozemo, ustvari, moramo jer ne mozes ti bas toliko da pazis sta ce dete da ti uradi, pogotovo oni sad u ovom periodu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li mislite da ne mogu da zatrudnim jer vučem teške stvri i jer me Miša šutira u donji stomak? <_<:blink:

Mislim da svakako možeš da zatrudniš, ali ne bi bilo loše da sprečiš to šutiranje, za svaki slučaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo nam se desava deset puta na dan. I svaki put pretrnim jer pomislim sta ako sam trudna?? Ali sa druge strane, verujem da nas je priroda tako stvorila da mozemo, ustvari, moramo jer ne mozes ti bas toliko da pazis sta ce dete da ti uradi, pogotovo oni sad u ovom periodu.

Pa, nadam se da nismo bas toliiiko krhki...

Mislim da svakako možeš da zatrudniš, ali ne bi bilo loše da sprečiš to šutiranje, za svaki slučaj.

To, nema sanse, jer on kad lezi pored mene tacno mi gurne nogicu tu gde su jajnici i materica i to ne mogu da predvidim...:( ali sta sad...sta se mora, nije tesko :) uzdam se u svoje jako telo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To, nema sanse, jer on kad lezi pored mene tacno mi gurne nogicu tu gde su jajnici i materica i to ne mogu da predvidim...:( ali sta sad...sta se mora, nije tesko :) uzdam se u svoje jako telo :D

Eee, za to je lek salo, napraviš dva - tri stomaka i svima lepo, bebica dobro ušuškana i zaštićena a ti Mišo udri, ne možeš joj ništa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eee, za to je lek salo, napraviš dva - tri stomaka i svima lepo, bebica dobro ušuškana i zaštićena a ti Mišo udri, ne možeš joj ništa :D

Nemoj dva put da mi kazes... :lol: :lol: :lol::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj dva put da mi kazes... :lol: :lol: :lol::P

:lol: :lol: :lol: :lol: moraš, zbog bebuške :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.