Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Nemojte da kukate, ja sam umkineskom svinja...

Sutra se vracamo u Srbiju...Drugarica mi je rekla da je trudna...Bas me je obradovala. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahah ja sam pijetao a mm ni manje ni vise nego konj....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro dosla...c0145.gif

hvala...

ja sam isto konj u kineskom horoskopu,a moj muz petao....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala...

ja sam isto konj u kineskom horoskopu,a moj muz petao....

ja sam zmija.... :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maki, samo da dodam i prolaktin ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vas dve ste mrnjau, a Venera i ja kukuriku! :lol: ...Mm je majmun :D

1. Nadam se onda jos snovima ispunjenim zmijama ;)

2. Da znas, sasvim ispravno razmisljanje :D

Zao mi je :(

A sto nam se ne pridruzis na temi gde merimo bazalnu temperaturu? Tako ces moci da pratis sta ti se desava tokom ciklusa i mozda ti pomogne da odredis ovulaciju?

Anchy je sve lepo rekla, to je to, a lekar ce ti sigurno u utorak reci sta i kako on preporucuje za tebe :).

Ok prikljucicu se tamo.Izgleda da cu morati sve da beležim,vodim statistiku.:)Dodje dobro da čuješ svako iskustvo.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad ste me naterale da vidim sta je mm u kineskom horoskopu.

Ja sam tigrica b0805.gif a mm je ovca b0201.gif

I mm je ovca :lol: skoro sam ga zezala zbog toga. Ja sam bik :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sto nam se ne pridruzis na temi gde merimo bazalnu temperaturu? Tako ces moci da pratis sta ti se desava tokom ciklusa i mozda ti pomogne da odredis ovulaciju?

Maybe pocela da vrbuje :lol:

Zasvidjalo ti se, a?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mm je ovca :lol: skoro sam ga zezala zbog toga. Ja sam bik :rolleyes:

Koje si godiste?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koje si godiste?

'85 Kucaj na netu kineski horoskop, izbaciće ti da ukucaš godište.. Mada pojma nemam šta to uopšte znači :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe pocela da vrbuje :lol:

Zasvidjalo ti se, a?

Hahah vidi stvarno :lol: Domino efekat, stvarno smo k'o sektašice :lol::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno kad god dosli dobro dosli... ali nekad mislim kako cu biti preko 50 a deca ni punoletna <_< pa mi nesto to puno, ali to verovatno sad tako mislim, s godinama sve se menja...sa 15 mi je i 30 bilo staro

Kuka moja kuma (kad je imala 35) i bila trudna kao i ja - joj kad samo pomislim da cu imati 70 godina kad mi dete bude u mojim godinama :( a ja njoj - i ja isto ali sto cu tad da budem dobra riba :lol:

A sto nam se ne pridruzis na temi gde merimo bazalnu temperaturu? Tako ces moci da pratis sta ti se desava tokom ciklusa i mozda ti pomogne da odredis ovulaciju?

Anchy je sve lepo rekla, to je to, a lekar ce ti sigurno u utorak reci sta i kako on preporucuje za tebe :).

Evo je, pocela je :lol:

Uciteljice poslusaj teacher-ku :P

Nemojte da kukate, ja sam umkineskom svinja...

Sutra se vracamo u Srbiju...Drugarica mi je rekla da je trudna...Bas me je obradovala. :)

b0201.gifGROK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam zmaj,a mm pas :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ovako, update od mene :)

Nisam još dobila, ALI, radila sam test juče i hvala Bogu, negativan je :) a i sike su mi splasle, tako da očekujem milu, dragu :D vešticu da mi uskoro dodje. Odahnuli smo i mm i ja, jer smo celo prepodne bili nervozni, šta ako jesam, nit' terapija na vreme, nit' ginekologa našla, nit' injekcije sredila i još tako, s' neba pa u rebra, a što je najgore nemamo ni on ni ja overene zdravstvene knjižice! Idioti u njegovoj firmi su u nekom haosu i nisu mu overili knjižice! Pa da je test bio pozitivan, tačno bi seli u kola i pravac Pančevac. Tako da nam je stvarno pao veeliki teret sa srca. E, ono što je super u celoj priči je to da se mm naprasno probudio :) Odma' je počeo sa planovima, čim malo otopli, krećemo u akciju rešavanja svih peripetija h13079.gif a posle toga t1544.gif Mislim da je ga je jučerašnji mogući ishod dobro prodrmao, mogla bi' češće da mu ubacujem rovca, očigledno da deluje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Učiteljice, dobro nam došla i što kraće se zadržala :) a što se tiče kineskog horoskopa, ja sam petao, što je još i dobro :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ovako, update od mene :)

Nisam još dobila, ALI, radila sam test juče i hvala Bogu, negativan je :) a i sike su mi splasle, tako da očekujem milu, dragu :D vešticu da mi uskoro dodje. Odahnuli smo i mm i ja, jer smo celo prepodne bili nervozni, šta ako jesam, nit' terapija na vreme, nit' ginekologa našla, nit' injekcije sredila i još tako, s' neba pa u rebra, a što je najgore nemamo ni on ni ja overene zdravstvene knjižice! Idioti u njegovoj firmi su u nekom haosu i nisu mu overili knjižice! Pa da je test bio pozitivan, tačno bi seli u kola i pravac Pančevac. Tako da nam je stvarno pao veeliki teret sa srca. E, ono što je super u celoj priči je to da se mm naprasno probudio :) Odma' je počeo sa planovima, čim malo otopli, krećemo u akciju rešavanja svih peripetija h13079.gif a posle toga t1544.gif Mislim da je ga je jučerašnji mogući ishod dobro prodrmao, mogla bi' češće da mu ubacujem rovca, očigledno da deluje :D

drago mi je sto je sve ispalo kako treba....i drago mi je sto ce tm poceti da resava probleme,pa da ubrzo opusteno zabebite......t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a da vestica je stigla sinoc pred spavanje.... :angry:

k**va........mrzim je.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

'85 Kucaj na netu kineski horoskop, izbaciće ti da ukucaš godište.. Mada pojma nemam šta to uopšte znači :lol:

Pa i ja sam, zato sam te i pitala ;)

E ovako, update od mene :)

Nisam još dobila, ALI, radila sam test juče i hvala Bogu, negativan je :) a i sike su mi splasle, tako da očekujem milu, dragu :D vešticu da mi uskoro dodje. Odahnuli smo i mm i ja, jer smo celo prepodne bili nervozni, šta ako jesam, nit' terapija na vreme, nit' ginekologa našla, nit' injekcije sredila i još tako, s' neba pa u rebra, a što je najgore nemamo ni on ni ja overene zdravstvene knjižice! Idioti u njegovoj firmi su u nekom haosu i nisu mu overili knjižice! Pa da je test bio pozitivan, tačno bi seli u kola i pravac Pančevac. Tako da nam je stvarno pao veeliki teret sa srca. E, ono što je super u celoj priči je to da se mm naprasno probudio :) Odma' je počeo sa planovima, čim malo otopli, krećemo u akciju rešavanja svih peripetija h13079.gif a posle toga t1544.gif Mislim da je ga je jučerašnji mogući ishod dobro prodrmao, mogla bi' češće da mu ubacujem rovca, očigledno da deluje :D

Dobro je, Suncokret, eto i nesto korisno je ispalo od svega toga, bar se tm razdrmao malo ;)

a da vestica je stigla sinoc pred spavanje.... :angry:

k**va........mrzim je.....

Rospija jedna <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super je ovaj kineski horoskop, malo zabave...ja sam bik a mm zec :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje za cekalice koje su ostale trudne.Zanima me da li ste pre nego sto ste uradili test imali povisenu temperaturu ili je to individualnoi da li su vas sve bolele grudi i da li je kod svake bio pojacan sekret.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ovako, update od mene :)

Nisam još dobila, ALI, radila sam test juče i hvala Bogu, negativan je :) a i sike su mi splasle, tako da očekujem milu, dragu :D vešticu da mi uskoro dodje. Odahnuli smo i mm i ja, jer smo celo prepodne bili nervozni, šta ako jesam, nit' terapija na vreme, nit' ginekologa našla, nit' injekcije sredila i još tako, s' neba pa u rebra, a što je najgore nemamo ni on ni ja overene zdravstvene knjižice! Idioti u njegovoj firmi su u nekom haosu i nisu mu overili knjižice! Pa da je test bio pozitivan, tačno bi seli u kola i pravac Pančevac. Tako da nam je stvarno pao veeliki teret sa srca. E, ono što je super u celoj priči je to da se mm naprasno probudio :) Odma' je počeo sa planovima, čim malo otopli, krećemo u akciju rešavanja svih peripetija h13079.gif a posle toga t1544.gif Mislim da je ga je jučerašnji mogući ishod dobro prodrmao, mogla bi' češće da mu ubacujem rovca, očigledno da deluje :D

Drago mi je sto je sve ok.ali zato sad na vrijeme rijesite probleme pa opusteni u akciju...t1560.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobih danas :rolleyes: :rolleyes:

takice, izviniii što tebi nisam poželela dobrodošlicu, previdela sam :o:) :) I za tebe važi slogan "Dobro nam došla i što kraće se zadržala" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje za cekalice koje su ostale trudne.Zanima me da li ste pre nego sto ste uradili test imali povisenu temperaturu ili je to individualnoi da li su vas sve bolele grudi i da li je kod svake bio pojacan sekret.

Ja nisam imala temperaturu. Isto sve kao kod jekic. Sekret (meni je dve nedelje bio dosta pojacan, kao u ovulaciji), sad vise nije toliko puno, ali ga ima i dalje, bolne grudi, grcici u stomaku i poslednjih par dana divne bubuljice na sve strane. One me posebno raduju.

Jao bre cekalice, samo stancate strane, ne mogu da postignem da vas oprasim!

Drago mi je sto je Sunce dobilO, ali mi je zao za ostale cekalice.. :unsure:

Maybe, vise ne mogu da nadjem sta si me pitala (jer se zagubih u ovim silnim stranama), ali ako se dobro secam-dobro sam, treba da zakazem pregled za dve nedelje. Imala danas neki intervju za posao, ali to ce otpasti jer znas kako je ovde preko leta, a posao je van grada na terenu..tako da nista. Nastavljam da budem ocajna domacica.

Ljubim vas cekalice drage!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.