Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Pogledaj na kineski horoskop..po godini rodjenja

Pa posto se ovo vec drugi put desava, verovatno ce raditi neke preglede..a mozda i zna o cemu se radi.. napomeni da radite na bebi.

Bice bice zmaj i za tebe!A ovo za godine kad cujem 'starije prvorotke' nekako me prostruji samo..ali sta da se radi.. :)

zna da radimo na bebi i kad sam mu tad rekla da mi kasni kad sam ga nazvala a on cestitam i on se obradovao da nam je uspelo iz prve :lol: ali nije nazalost

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam bivo, a mm je svinja :lol: :lol: :lol:

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam tigar a moj dragi je bivo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

od danas vam se i zvanicno prikljucujem.....nisam htela odmah prvi mesec,da ne bi ispalo da sam odmah ostala trudna,a posto sam uradila testic koji se beli,postala sam cekalica.....sad trenutno cekam vesticaru...... :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

od danas vam se i zvanicno prikljucujem....

Takice, svaka čast! I da se što pre preseliš u prvi trimestar. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodosla Takice, sigurna sam da ces uskoro vec da nas napustis ;)

Takice, svaka čast! I da se što pre preseliš u prvi trimestar. :rolleyes:

hvala,nadam se da cu prvo vas da ispratim,jer meni vestica tek treba da stigne(sad ce ona),a do iduceg NEdobijanja svi da me cekate u prvom....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

od danas vam se i zvanicno prikljucujem.....nisam htela odmah prvi mesec,da ne bi ispalo da sam odmah ostala trudna,a posto sam uradila testic koji se beli,postala sam cekalica.....sad trenutno cekam vesticaru...... :angry:

DOBRODOSLA I STO PRE OTISLA IZ CEKALICA :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DOBRODOSLA I STO PRE OTISLA IZ CEKALICA :D

hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubinka, imam da kazem samo :D:):D

E nek si mi rekla :P

Ja imam 30... bicu starija mama ali nema veze

Svasta, ja prvo rodila sa 35 a imam nameru jos nekoliko komada. Kad god dosli dobro dosli ;)

hvala ti na savetima.. lekara necu menjati kod njega idem godinu i po privatnik je ali mi je puno pomogao..pre sam isla drzavno imala sam problema sa menstruacijom pre jer mi je trajalo krvarenje jako dugo ma lupala je ta doktorica da imam polip slala na ciscenje u bolnici me pregledali i kazu ko je to mene poslao nemam nikakav polip.. onda sam je napokon promenila i sad idem kod njega on mi je dao neki lek i od njega i posle njega su mi menstruacije dolazile na 28 dana i trajalo krvarenje4 dana. nisam cula nista lose za njega on je inace i nacelnik ginekologije u bolnici ja sam snjim stvarno prezadovoljna tako da cekam utorak da vidim sta ce reci.. jer prosli put kad mi je kasnilo on je meni rekao posle bete da dodjem ali sam dobila pa tad nisam otisla jer je posle normalno bilo sve do sad.. uh :)

Vazno je da verujes lekaru ali svakako insistiraj da uradis hormonski status ako sam ne predlozi. Ja sam se setala po lekarima vise od 3 godine i niko mi hormone nije radio a ja tada nisam imala internet pa nisam ni znala sta bih sama mogla da uradim ili da trazim. A cim sam prvi put izvadila se pokazao problem sa stitnom zlezdom.

Ja sam bivo, a mm je svinja

Sad ste me naterale da vidim sta je mm u kineskom horoskopu.

Ja sam tigrica b0805.gif a mm je ovca b0201.gif

1.zene ja SANJAM zmije vec nedelju dana ... da li mi to nesto nagovestava? Al' ja necu da cekam do sledece god

Dobro je ako imas pouzdanog dr, mozda bi bolje bilo da si otisla kod njega posle te mens, ali svejedno ides u utorak pa ces znati sta i kako

2. Jooooj, jesu, jesu, kada to kazes sa 25!

1. Ako zatrudnis u maju kad ti se oulacije poklapaju, porodices se kao ja u februaru a to je vec godina zmije. Malo je vremena ostalo za zmajeve.

2. Ja sam sa 25 mislila da cu sa 35 biti matora :huh: Kakva zabluda, sad znam da cu i sa 45 biti mlada :D

od danas vam se i zvanicno prikljucujem.....nisam htela odmah prvi mesec,da ne bi ispalo da sam odmah ostala trudna,a posto sam uradila testic koji se beli,postala sam cekalica.....sad trenutno cekam vesticaru.

Takice, mi smo ovde bazdarene da praznim testovima ne verujemo sve dok onaj andrak ne dodje. Ali i ako dodje ja za tebe ne brinem, ti ces to o cas posla ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Takice, mi smo ovde bazdarene da praznim testovima ne verujemo sve dok onaj andrak ne dodje. Ali i ako dodje ja za tebe ne brinem, ti ces to o cas posla ;)

ma sa ovo dvoje sam cekala,pa sam vec spremna na cekanje.....doci ce ona...zna ona gde treba.... :angry:

postavila bi vam sliku testica,al ne znam kako....a toliko je beo da oci bole :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

od danas vam se i zvanicno prikljucujem.....nisam htela odmah prvi mesec,da ne bi ispalo da sam odmah ostala trudna,a posto sam uradila testic koji se beli,postala sam cekalica.....sad trenutno cekam vesticaru...... :angry:

Dobrodošla Takice, nadam se da veštica neće ni stići :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ti si 100% trudna! :P:lol:

Ipak jedna crta,a plus sam i dobila sad.:'( Izgleda da je to ipak bio pms i naravno glupa psiha. Nista...vise sreće drugi put...Bas mi je nezgodno jer ne mogu da odredim kad mi je tačno ovulacija.otkad znam za sebe ciklusi su mi neredovni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jooj najniza beta :( .. idem u utorak pa cu da vidim sta kaze doca :) ja se nadam da cu do utorka dobiti jer mi se ne piju nikakve tablete.. to sto si pila za izazivanje koliko se pije?

Piju se 14 dana, dobijes nakon sedam odd dana prestanka...

I ja mrzim tablete, ali kad mora... Inace, devet meseci sam pokusavala da ostanem trudna, a eto potrefilo se da sam nakon te izazvane dobila jos jednom i ostala trudna...

Izgleda da vrate telo u prirodnu ravnotezu, ili bolje reci, vrate hormone...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ipak jedna crta,a plus sam i dobila sad.:'( Izgleda da je to ipak bio pms i naravno glupa psiha. Nista...vise sreće drugi put...Bas mi je nezgodno jer ne mogu da odredim kad mi je tačno ovulacija.otkad znam za sebe ciklusi su mi neredovni.

:( :( :( :(

Bas mi je zao sto je test negativan :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodošla Takice, nadam se da veštica neće ni stići :rolleyes:

i ja se nadam,al ne verujem bas u to....hvala na dobrodoslici....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

devojke interesuje me ti hormoni sto se pregledaju koji se proveravaju i koliko kosta da znam posto o tome neznam nista.. hvala na odgovoru unapred :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

devojke interesuje me ti hormoni sto se pregledaju koji se proveravaju i koliko kosta da znam posto o tome neznam nista.. hvala na odgovoru unapred :)

Evo, ja sam skoro to radila, trazis od doktora da ti da uput da uradis hormone stitne zlezde i sve reproduktivne hormone, ako radis privatno isto to kazes sestri u laboratoriji ;) , devojke su mi rekle da to kosta oko 5000 manje-vise, ja sam radila u drzavnoj.

E sad, stvar je u tome sto se to radi treceg dana ciklusa, ne znam kako ce to kod tebe, jer ako ti izazivaju menstruaciju ti ces verovatno vec biti puna hormona, videces to sa doktorom, to stvarno ne znam. Potrazicu kasnije moje analize pa cu da ti napisem tacno koji su hormoni u pitanju, koliko se secam to su FSH, LH, estradiol, progesteron, testosteron i jos jedan i plus 4 hormona koja su vezana za stitnu zlezdu, valjda te nisam zbunila ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo, ja sam skoro to radila, trazis od doktora da ti da uput da uradis hormone stitne zlezde i sve reproduktivne hormone, ako radis privatno isto to kazes sestri u laboratoriji ;) , devojke su mi rekle da to kosta oko 5000 manje-vise, ja sam radila u drzavnoj.

E sad, stvar je u tome sto se to radi treceg dana ciklusa, ne znam kako ce to kod tebe, jer ako ti izazivaju menstruaciju ti ces verovatno vec biti puna hormona, videces to sa doktorom, to stvarno ne znam. Potrazicu kasnije moje analize pa cu da ti napisem tacno koji su hormoni u pitanju, koliko se secam to su FSH, LH, estradiol, progesteron, testosteron i jos jedan i plus 4 hormona koja su vezana za stitnu zlezdu, valjda te nisam zbunila ;)

hvala anci nisam ni znala da moze drzavno koliko si drzavno platila? kad nadjes napisi mi hvala ti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

od danas vam se i zvanicno prikljucujem.....nisam htela odmah prvi mesec,da ne bi ispalo da sam odmah ostala trudna,a posto sam uradila testic koji se beli,postala sam cekalica.....sad trenutno cekam vesticaru...... :angry:

Dobrodosla!!! ;)

Ipak jedna crta,a plus sam i dobila sad.:'( Izgleda da je to ipak bio pms i naravno glupa psiha. Nista...vise sreće drugi put...Bas mi je nezgodno jer ne mogu da odredim kad mi je tačno ovulacija.otkad znam za sebe ciklusi su mi neredovni.

Zao mi je... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala anci nisam ni znala da moze drzavno koliko si drzavno platila? kad nadjes napisi mi hvala ti :)

Bas nista, osim autobuske karte do Nisa ;):D

Ne znam gde mi je onaj papiric, kad ga nadjem napisacu ti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodosla..i da uskoro pisemo na drugim temama :)

hvala....ja sam vas ranije citala...a sad sam se pridruzila....nadam se da cete svi brzo u prvi,a ja odmah za vama....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodosla!!! ;)

hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

od danas vam se i zvanicno prikljucujem.....nisam htela odmah prvi mesec,da ne bi ispalo da sam odmah ostala trudna,a posto sam uradila testic koji se beli,postala sam cekalica.....sad trenutno cekam vesticaru...... :angry:

Dobro dosla...c0145.gif

Ipak jedna crta,a plus sam i dobila sad.:'( Izgleda da je to ipak bio pms i naravno glupa psiha. Nista...vise sreće drugi put...Bas mi je nezgodno jer ne mogu da odredim kad mi je tačno ovulacija.otkad znam za sebe ciklusi su mi neredovni.
Bas mi je zao... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.