Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

E pa drage moje curice ja sam malopre uradila test i bila je jedna crtica....ipak sam ja bila u pravu...idemo dalje b0208.gif

Vidim da si ne mali, vec VEELIKIII veseljak. Divljenje i respekt do neba! A to sto se na testu pojavila samo jedna crtica, a napast jos uvek nije dosla, ne znaci da bebe nema!

Pozajmi mi nesto malo od tvog vedrog duha, ja sam tako pesimisticna i sumorna kad je ovo u pitanju....pozdrav, zelim ti, kao i svima nama ovde da odnesemo pobedu u ovoj bici. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidim da si ne mali, vec VEELIKIII veseljak. Divljenje i respekt do neba! A to sto se na testu pojavila samo jedna crtica, a napast jos uvek nije dosla, ne znaci da bebe nema!

Pozajmi mi nesto malo od tvog vedrog duha, ja sam tako pesimisticna i sumorna kad je ovo u pitanju....pozdrav, zelim ti, kao i svima nama ovde da odnesemo pobedu u ovoj bici. ;)

Cveticu i ti bi trebala da cvetas...zivot je suvise kratak da bi smo ga trosili na brige i nervozu,sta je tu je idemo dalje...ja tako evo vec 32 godine,a mi vrele juznjakinje treba da opravdamo nas vedar duh....poseti malo Vlasinu i to carstvo prirode koje imas u blizini i opustenoooooooooo.... ;) ;) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa drage moje curice ja sam malopre uradila test i bila je jedna crtica....ipak sam ja bila u pravu...idemo dalje b0208.gif

Pridružujem se Cvetiću, možda je još rano, a i kažu da je najbolje da se radi ujutru, tad je najsigurnije, sačekaj još koji dan...

A i da ostane tako, znam da si ti pozitivna, nema potrebe da se gubi nada, svaki novi mesec je nova šansa, pa će taj tvoj pozitivizam jednom da pređe na testić i on će biti pozitivan!!! :wub: :wub: :wub:

b0246.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa drage moje curice ja sam malopre uradila test i bila je jedna crtica....ipak sam ja bila u pravu...idemo dalje b0208.gif

Opusteno,idemo u sledeci krug,ali gle,ne mora test uvek da bude u pravu,nekad je kasnija ovulacija pa samim tim koncentracija bhcg mala i test ne moze da ocita,ono sto je bitnije kako se ti osecas,imas li neke simptome?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opusteno,idemo u sledeci krug,ali gle,ne mora test uvek da bude u pravu,nekad je kasnija ovulacija pa samim tim koncentracija bhcg mala i test ne moze da ocita,ono sto je bitnije kako se ti osecas,imas li neke simptome?

Od simptoma imam sve potrebno za vesticu,glavobolju,grudi ce mi explodirati i stomak me nisko bolucka,vestice ni jutros nema......ali ja tipujem da ce doci vec danas...t9824.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam neki osjećaj da neće :lol:

fairytale16.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam neki osjećaj da neće :lol:

fairytale16.gif

U sta se kladimo???? s0801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hm...ne volim se kladiti... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od simptoma imam sve potrebno za vesticu,glavobolju,grudi ce mi explodirati i stomak me nisko bolucka,vestice ni jutros nema......ali ja tipujem da ce doci vec danas...t9824.gif

Juznjakinjo moja, mozda se znamo, a da to ni ne znamo!! :rolleyes: A sto se tice vestice, ja sam sigurna da nece doci, ipak u nama tece vrela juznjacka krv. Javi obvezno, drzim ti fige! Mozda se sretnemo u porodilistu krajem godine :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad bih i sebe umela da ohrabrim, bilo bi lepo....treba vestica da mi stigne 22.februara, a mene pms razvaljuje. Ne znam mogu li necemu da se nadam.... a i sekret mi je nenormalno pojacan, plasim se da nije neka prehlada pa da mi sav mesecni trud padne u vodu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Držimo palčeve svi i navijamo h13088.gif

Šta je ovo, sve nas je više južnjakinja ovde :lol: ...Cvetiću daj Bože da se stvarno sve tri sretnemo u porodilištu krajem ove godine t8313.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad bih i sebe umela da ohrabrim, bilo bi lepo....treba vestica da mi stigne 22.februara, a mene pms razvaljuje. Ne znam mogu li necemu da se nadam.... a i sekret mi je nenormalno pojacan, plasim se da nije neka prehlada pa da mi sav mesecni trud padne u vodu...

E, nemoj sad i ti negativno, idemo osmeh na lice Cvetićub0248.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od simptoma imam sve potrebno za vesticu,glavobolju,grudi ce mi explodirati i stomak me nisko bolucka,vestice ni jutros nema......ali ja tipujem da ce doci vec danas...t9824.gif

Ha,pa to mogu biti i simptomi trudnoce,dok ne dodje(a nadamo se da nece)nista nije sigurno,znam dosta slucajeva gde su zene cekale svaki cas vesticu,bile ubedjene da ce dobiti,i dobile, ali posle devet meseci,tj.osam :D Tebi zeli isto... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

maliveseljak док не дође вештица ништа није готово, и evangelini био негативан тест, била ко доктора нису могли да јој кажу ништа и тек кад урадила бету онда се тек видело.

Значи још увек има наде

Tako je, odlično si se setila ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ја колико видим maliveseljak је урадила тест касно увече, па то може да буде још један разлог минусу

Isto sam joj i ja rekla...Bože što se mi imenjakinje, a i vršnjakinje slažemo u mišljenju

c0527.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ovde svratim s vremena na vreme, a sad ne mogu da vas " pohvatam" :D

Svima želim za početak jednu stvar, a to je da se što pre prebacite na temu I trimestar a i ja sa vama !!! :D :D :D

Meni kasni tri dana, pa ću sačekati još koji... za svaki slučaj :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

па генерација :D

исто мислимо, како је код тебе

Ne daj se generacijo...b0204.gif

Idem danas na uz, posle posla, da vidimo šta je bilo sa tom famoznom ovulacijom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ovde svratim s vremena na vreme, a sad ne mogu da vas " pohvatam" :D

Svima želim za početak jednu stvar, a to je da se što pre prebacite na temu I trimestar a i ja sa vama !!! :D :D :D

Meni kasni tri dana, pa ću sačekati još koji... za svaki slučaj :huh:

Oooo, super, biće još plusića ovog meseca izgleda!b0220.gif

I ja želim isto tebi i svima nama ovde...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

па хвала ти Maki-D на најлепшим жељама, па и ја се надам да ћемо колективно са ове теме све у први семестар и то што пре :wub: :wub: :wub:

Тест можеш сутра да урадиш а можеш и да извадиш крв што је ипак најсигурније, ја ти желим од срца II цртице

Hvala :D

Znam da mogu, al ipak čekam.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

znam, vidim, čitam... :) ja sam među čekalicama godinu dana... :)

tako da mi par dana ništa ne znači :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

надам се да је све прошло како треба, ја ти држим фиге па за неки дан да нас све обрадујеш лепим вестима :wub: :wub: :wub: :wub:

јави нам шта ти рекао др

Hvala! Obavezno javljam!

Mnogo mi je lakše od kad imam sa kim da podelim svoje brige i razmišljanja oko ove naše teme-iščekivanje bebca, a ko će da me razume bolje nego neko ko je ili je bio u istoj situaciji.

Šaljem svim čekalicama i onima koje nas podržavaju i bodre veliki poljubac t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Držimo palčeve svi i navijamo h13088.gif

Šta je ovo, sve nas je više južnjakinja ovde :lol: ...Cvetiću daj Bože da se stvarno sve tri sretnemo u porodilištu krajem ove godine t8313.gif

Ja evo garantujem da ce biti tako! Nesto mi govori da ce ovaj mesec biti preplavljen dvema crticama.....jedva cekam! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala mila moja...ja se iskreno nadam da ovo nece da me drzi jos dugo...ako potraje jos malo ja cu da poludim! <_<

Neces, jaka si ti. Samo se opusti, mooooooooooooooolim te!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Držimo palčeve svi i navijamo h13088.gif

Šta je ovo, sve nas je više južnjakinja ovde :lol: ...Cvetiću daj Bože da se stvarno sve tri sretnemo u porodilištu krajem ove godine t8313.gif

Ha, ha ha. I ja vam želim kolektivni sastanak u porodilištu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ha, ha ha. I ja vam želim kolektivni sastanak u porodilištu.

Hvala!

Sa tobom ne možemo da se sretnemo u porodilištu, pošto smo daleko, ali da se što pre sretnemo u nekoj od tema vezanoj za trudnoću t8318.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.