Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Е ја сам овако разумела њој је вредност <0.100 а наводи да су референтне вредности за нормалне вредности ван трудноће 0-5 а да су за рану трудноћу вредности од 5-25.

Ако је њој резултат <0.100 то значи да нема трудноће :( :( :(

Маки иди у уторак код доктора, не сме оволико да ти касни, боље на време да решиш неки проблемчић ако имаш, ово ти кажем из добре намере.

Tako sam i skontala kad sam procitala.

Stvarno otidi kod doktora, puno ti kasni neka te pregleda i vidi sta je, bar ces znati na cemu si, moze biti da nije nista a mozda stvarno ima neki problem pa da se to resi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srecno branje tresnjica Iusticia - nadam se da ce uroditi najmanje jednom bebicom! :lol:

Hvala! B) O da, najmanje jednom, jer bi sad i ja ko Jekić-bar dve odjednom! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iusticija...Veceras sexy ves...i napred spermici, trazite jajnu celiju, udruzite se i da mami bude muka za dve nedelje... :D

Nije bilo branja sinoć, ali se nadam da će biti večeras ;)

Jedva čekam da i bude muka. Ne mogu da verujem da to priželjkujem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Е ја сам овако разумела њој је вредност <0.100 а наводи да су референтне вредности за нормалне вредности ван трудноће 0-5 а да су за рану трудноћу вредности од 5-25.

Ако је њој резултат <0.100 то значи да нема трудноће :( :( :(

Маки иди у уторак код доктора, не сме оволико да ти касни, боље на време да решиш неки проблемчић ако имаш, ово ти кажем из добре намере.

Slazem se, Maki, koliko sam ja ukapirala vec ti je vreme za drugu menstruaciju jer prethodnu nisi ni imala? Nemoj da se zezas, opasno ti kasni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tako je devojke kako je jekic napisala rezultat mi je <0.100 a ono su neke referentne vrednosti..mada sam se ja zbunila kad sam citala ali koliko i ja kontam onda se slazem sa jekicevim objasnjenjem :) .. zakazano mi je u utorak u 19h tako da sad cekam utorak..mada juce uvece sam videla malo rozkastog onako kao sekret i posle vise nista nema a evo ni jutros.. pre nekoliko meseci kad smo poceli raditi na bebi izostala mi je jedan mesec tad sam bila kod doktora jer je kasnilo i on je video da je sve u najboljem redu endometrium zadeblj posle toga 14 dana menstruacija je stigla..tj kao je stigla nakon one izostale 25 dana, posle toga normalno dobila i eto sad izostala.. al sam se ispisala :) ne zamerite:D samo hocu da kazem i tad kad je ta izostala sve je bilo u redu a nje jednostavno taj mesec nije bilo.. poremetio me dragi sa spermicima :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Desava se i to..bas mi je zao sto si se tako dugo nadala i nista., ali svejedno treba se ispitati uzrok ne dolazenja menstruacije, status hormona ispitati! Verovatno u ovom tvom slucaju da nije doslo do ovulacije i zato tako, ali doktor ce ti reci najbolje zasto se to desava. Jel ti jos nisi dobila?

nisam.. a sto se tebe tice ja ti drzim palceve da ubrzo ubodete :) mojoj kumi je uvek bila tri cetiri dana a sad ima sedam dana. ali to nije nista strasno sedam dana je sasvim normalno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maki86... To je najniza beta koja se moze izmeriti...

Rekla bih da nisi trudna...

Pre prve trudnoce jednom mi se desilo da ne dobijem od marta do maja, otisla sam kad mi je i druga zakasnila do dr i dobila hitno lekove za izazivanje ciklusa, dobila sam u junu... Nakon julske menstruacije zabebila sam sa Milanom... Sto pre odes do dr, pre ce doci ciklus, pre ces moci da zatrudnis, ali drza se saveta, da sacekas jedan svoj, prirodni ciklus nakon tableta za izazivanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maki86... To je najniza beta koja se moze izmeriti...

Rekla bih da nisi trudna...

Pre prve trudnoce jednom mi se desilo da ne dobijem od marta do maja, otisla sam kad mi je i druga zakasnila do dr i dobila hitno lekove za izazivanje ciklusa, dobila sam u junu... Nakon julske menstruacije zabebila sam sa Milanom... Sto pre odes do dr, pre ce doci ciklus, pre ces moci da zatrudnis, ali drza se saveta, da sacekas jedan svoj, prirodni ciklus nakon tableta za izazivanje...

jooj najniza beta :( .. idem u utorak pa cu da vidim sta kaze doca :) ja se nadam da cu do utorka dobiti jer mi se ne piju nikakve tablete.. to sto si pila za izazivanje koliko se pije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj sve su to slatke mukice :wub:

Imam trakice koje vec dugo nisam koristila a jedno vreme sam se zaludila s njima, a imam i mejbi bejbi .. i njega dugo nisam gledala, ali ovaj mesec cu se maksimalno potruditi.. da bi bebana bila zmaj(kineski horoskop) :D zezam se malo..

srecno i da zabebis ubrzo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Maki...i ti isto pa da pisemo na trimestrima..koliko imas godina?

25 ti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam pet'o :lol:

Ja ne znam sta sam :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne zameramo, nikako, samo se ti raspisi.

Ipak moram da ti kazem da ako ti u utorak dr ponovo kaze "sve je u redu" - ti obavezno potrazis drugo misljenje. Ovo sto si navela, kompletan izostanak menstruacije, nikako ne moze da bude u redu ... ajde jos djene-djene da se to desi jednom i ne ponovi se ... ali je tebi ovo drugi put. Mene dragi 'remeti' sa plivacima redovno evo vec tri godine i nikada mi se to nije desilo, niti sam ikada cula da se od toga poremeti ciklus, osim, naravno, u trudnoci ...

Pazi, nisam panicar i ne zelim da ti panicis, ali ne smes u ovom slucaju da na te izostanke gledas opusteno. Postoji mnogo toga sto treba da proveris - i sto nikako ne moze da se vidi putem uz na obicnom ginekoloskom pregledu! Izostanak menstruacije, tako kompletno, ukazuje na vise mogucih uzroka - policisticne jajnike, problem u ravnotezi hormona, itd. Kao i za sve druge stvari, sve sto je bilo u redu i kako treba moze da se promeni ... tako da cak i da si radila ranije analize hormona, itd., sada bi obavezno trebala da proveris.

Ako nisi dobila menstruaciju, nisi ni ovulirala, a to je problematicno s obzirom da zelis bebu.

Nemoj da me shvatis pogresno, sve ovo ti pisem zato sto ti zelim najbolje i da sto pre budes lepa i debela :) ...

hvala ti na savetima.. lekara necu menjati kod njega idem godinu i po privatnik je ali mi je puno pomogao..pre sam isla drzavno imala sam problema sa menstruacijom pre jer mi je trajalo krvarenje jako dugo ma lupala je ta doktorica da imam polip slala na ciscenje u bolnici me pregledali i kazu ko je to mene poslao nemam nikakav polip.. onda sam je napokon promenila i sad idem kod njega on mi je dao neki lek i od njega i posle njega su mi menstruacije dolazile na 28 dana i trajalo krvarenje4 dana. nisam cula nista lose za njega on je inace i nacelnik ginekologije u bolnici ja sam snjim stvarno prezadovoljna tako da cekam utorak da vidim sta ce reci.. jer prosli put kad mi je kasnilo on je meni rekao posle bete da dodjem ali sam dobila pa tad nisam otisla jer je posle normalno bilo sve do sad.. uh :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D ...samo da zmajici stignu...jer sledece godine je zmija

ja bi zmaja :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam 30... bicu starija mama ali nema veze :D

ma sta starija tridesete su najbolje godine za sve ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam bivo, a mm je svinja :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.