Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Misko je jeo malo budjavog sira :) i sav mi se pofrancuzio :) Bas mi je drago sto smo ga doveli ovamo, sve gleda, sve mu je zanimljivo. Meni sad prolaze plodni dani i sad dolazi ono dosadno cekanje vestice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa pise da je posle 40-te jako mala sansa za VTO da uspe, samo 5%.

A za inseminacije da je jako mali procenat uspesnosti? Je li tebi uspelo Ljubinka, ili si prirodno zatrudnila? Videcu, mozda to pokusam.

Ne razmisljaj jos o VTO jer su ti sad dobre sanse da ztrudnis i prirodno. Taman ti je produvan jajovod, tako da ce i bebica da stigne bez problema. A mlada si dovoljno da ti to jos nije problem. :) Samo muza u krevet i napred nasi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Misko je jeo malo budjavog sira :) i sav mi se pofrancuzio :) Bas mi je drago sto smo ga doveli ovamo, sve gleda, sve mu je zanimljivo. Meni sad prolaze plodni dani i sad dolazi ono dosadno cekanje vestice...

Budjav sir mmmm.... Obozavam ga! Jos koliko ste tamo? Jel se lepo provodite?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam. Ma znam sve, ali danas sam bas nikakva. Bila sam ubedjena...Bojim se samo da ne prodje 100 godina, pa da bude kasno i za VTO.

Tajci, draga, nemoj da si na kraj srca, pa ti si najveci pozitivac na temi, zar ces dozoliti da te jedna vesticara obeshrabri?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Budjav sir mmmm.... Obozavam ga! Jos koliko ste tamo? Jel se lepo provodite?

U nedelju smo nazad...Super...zasad je Misa samo pluvao po Luvru i Sacre Coeru :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U nedelju smo nazad...Super...zasad je Misa samo pluvao po Luvru i Sacre Coeru :D

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

caos,nova sam na ovom forumu,predložili su mi ga pošto i ja cekam te magične 2 crte.:)uzela sam bas danas test ali videcu ovih dana da ga uradim,malo me je strah.Imam neke simptome,a od prekjuče mi je počelo nesto kao gurusica,mada sve mi je gore,sad kao da cu da povratim jos je i glava pocela da me boli.Inače temperatura mi je 37,37,1 tačno nedelju dana,grudi me nekad boluckaju i svrbe i vene su malo izražene,2 puta mi se desilo da mi je puls bio bas veliki u stanju mirovanja.

Nista ne verujem dok ne vidim rezultate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

caos,nova sam na ovom forumu,predložili su mi ga pošto i ja cekam te magične 2 crte.:)uzela sam bas danas test ali videcu ovih dana da ga uradim,malo me je strah.Imam neke simptome,a od prekjuče mi je počelo nesto kao gurusica,mada sve mi je gore,sad kao da cu da povratim jos je i glava pocela da me boli.Inače temperatura mi je 37,37,1 tačno nedelju dana,grudi me nekad boluckaju i svrbe i vene su malo izražene,2 puta mi se desilo da mi je puls bio bas veliki u stanju mirovanja.

Nista ne verujem dok ne vidim rezultate.

Dobrodosla!

Procitala sam i tvoje prethodne poruke, malo mi je konfuzno, kad si imala zadnju menstruaciju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

caos,nova sam na ovom forumu,predložili su mi ga pošto i ja cekam te magične 2 crte.:)uzela sam bas danas test ali videcu ovih dana da ga uradim,malo me je strah.Imam neke simptome,a od prekjuče mi je počelo nesto kao gurusica,mada sve mi je gore,sad kao da cu da povratim jos je i glava pocela da me boli.Inače temperatura mi je 37,37,1 tačno nedelju dana,grudi me nekad boluckaju i svrbe i vene su malo izražene,2 puta mi se desilo da mi je puls bio bas veliki u stanju mirovanja.

Nista ne verujem dok ne vidim rezultate.

Dobro ti nama dosla uciteljice :D ,pa jel ti kasni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To su sve jaki simptomi trudnoce najbolje uradi test,ja bih ga odmah uradila ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa pise da je posle 40-te jako mala sansa za VTO da uspe, samo 5%.

A za inseminacije da je jako mali procenat uspesnosti? Je li tebi uspelo Ljubinka, ili si prirodno zatrudnila? Videcu, mozda to pokusam.

Joj ja sam se napila klomifena i radila vise ni ne znam tacan broj inseminacija a sve trudnoce same od sebe :blink: Posle vm sam zatrudnela nakon 10 meseci, ali kao sto vec rekoh sve tri su bile u istom periodu godine tako da sam mozda samo tada plodna. I to se desava.

vto mi nikada nije bila opcija, pogotovo posle prve trudnoce sam se joj vise ucvrstila u svojim stavovima. Kad smo jednom uspeli, opet cemo. Ja sam po prirodi veoma nestrpljiva osoba, sve mora sad i odmah. E pa 6 godina me je naucilo strpljenju

Misko je jeo malo budjavog sira :) i sav mi se pofrancuzio :) Bas mi je drago sto smo ga doveli ovamo, sve gleda, sve mu je zanimljivo. Meni sad prolaze plodni dani i sad dolazi ono dosadno cekanje vestice...

pa jel ipak niste uspeli da se negde dohvatite <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa, zdravo, drage moje cekalice!

Nije me bilo nesto oviju dana-haos u glavi, haos u dusi. :) Ali vidim (citam) da se svasta izdesavalo...

Saljem puno osmeha i pozitivne energije Bebi i Tajci! Samo hrabro u nove pobede, mart je mesec za lepe vesti! :)

Isto vazi i za ostale cekalice! Ljubim vas puno i mislim na vas, jer ste prave hrabrice, borci i zene zmajevi! Zato, za sve zene na ovoj temi, veliki pozdrav sa pesmom - Ti ne licis ni na jednu.mp3!!! :P

th_babydust.gif

(... meni se definitivno pomutila pamet... treci put cekalice citam- cackalice!) :huh::blink:

t4540.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

caos,nova sam na ovom forumu,predložili su mi ga pošto i ja cekam te magične 2 crte.:)uzela sam bas danas test ali videcu ovih dana da ga uradim,malo me je strah.Imam neke simptome,a od prekjuče mi je počelo nesto kao gurusica,mada sve mi je gore,sad kao da cu da povratim jos je i glava pocela da me boli.Inače temperatura mi je 37,37,1 tačno nedelju dana,grudi me nekad boluckaju i svrbe i vene su malo izražene,2 puta mi se desilo da mi je puls bio bas veliki u stanju mirovanja.

Nista ne verujem dok ne vidim rezultate.

Dobrodosla, uciteljice!!!

Drzimo fige za dve crtice! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodosla!

Procitala sam i tvoje prethodne poruke, malo mi je konfuzno, kad si imala zadnju menstruaciju?

Pa kod mene i jeste sve konfuzno.:):):)Imala sam 6.1.i tad smo se bas potrudili,a onda mi je oko 23.1.počelo kao tačkice svaki dan nekoliko dana,jedan dan je bilo malo vise.Pa sam tamo negde 1,2 februara primetila sekret providan i rastegljiv kao kod ovulacije i tad smo se isto potrudili muž i ja,za svaki slučaj.e sad ni ja ne znam da li je to sitno krvarenje u stvari bilo usadjivanje u matericu ili m,mada bi to bilo bas rano.U svakom slučaju bilo kako bilo videcemo.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa kod mene i jeste sve konfuzno.:):):)Imala sam 6.1.i tad smo se bas potrudili,a onda mi je oko 23.1.počelo kao tačkice svaki dan nekoliko dana,jedan dan je bilo malo vise.Pa sam tamo negde 1,2 februara primetila sekret providan i rastegljiv kao kod ovulacije i tad smo se isto potrudili muž i ja,za svaki slučaj.e sad ni ja ne znam da li je to sitno krvarenje u stvari bilo usadjivanje u matericu ili m,mada bi to bilo bas rano.U svakom slučaju bilo kako bilo videcemo.:)

Ma ti si 100% trudna! :P:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ti si 100% trudna! :P:lol:

Daće Bog...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ево лежим и куцкам се са вама, није лоше мало су ми почеле мучнине јуче и повраћања али све у рок службе :lol:

Ето желим и вама свима што пре да почнете да се гадите :lol:;)

Ne bih se bunila :wub: Bar u početku :lol:

Dobila. Tacno u sat. :( :( :(

:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: Kako je lepo biti trudan :lol:

Kako je sve kod tebe? Ima li kakvih novosti? Da li se i tebi polako sve gadi? :)

Dobrodosla ... ali mislim da si ti vec zrela da nas napustis i preselis se u prvi trimestar ;) ... kada radis test?

Za svaki slučaj ujutru cu opet da izmerim bazalnu temperatru,pa ako je opet 37 i vise radim test.Čisto da proverim temperatru da znam da li da se nadam.:)javim kad uradim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubinka, imam da kazem samo :D:):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jel javilja maki rezultate bete?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovugnost premium, tako je ime testu. Moja crtica je jača od kontrolne jeeeee! B)

Znači ovulacija će se dogoditi u roku od 24-48 stai. Bar tako kaže uputstvo :blink:

5o-SDC113.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iusticija...Veceras sexy ves...i napred spermici, trazite jajnu celiju, udruzite se i da mami bude muka za dve nedelje... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao cekalice moje stigla sam kuci napokon danas ceo dan neke obaveze a nije mi ni do cega vadila betu a i ovako pise < 0.100 U|L referentne vrednosti van trudnoca 0-5 moguca rana trudnoca 5-25 zakazala sam pregled u utorak posto mi doktor nije tu.. da li je nekome ovakva beta bila samo sam dobila kovertu u guzvi.. jos mi se i sestra nasmejala a ja se ponadala sad ce reci cestitam :D nista mi nije jasno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao cekalice moje stigla sam kuci napokon danas ceo dan neke obaveze a nije mi ni do cega vadila betu a i ovako pise < 0.100 U|L referentne vrednosti van trudnoca 0-5 moguca rana trudnoca 5-25 zakazala sam pregled u utorak posto mi doktor nije tu.. da li je nekome ovakva beta bila samo sam dobila kovertu u guzvi.. jos mi se i sestra nasmejala a ja se ponadala sad ce reci cestitam :D nista mi nije jasno :)

Nije mi jasno :huh: pa kolika ti je vrednost bete? Ne moze vrednost da bue 5-25 vec samo jedna cifra. Sta znaci to sto si napisala van trudnoca 0-5? Znam da su to vrednosti u kojima je trudnoca negativna ali me buni to van :huh: Najvise me buni ako ti je beta manja od 25, jedino sto bi takvu vrednost moglo da opravda je da ti je ceo prethodni ciklus preskocio bez ovulacije pa da si ovaj mesec negde normalno ovulirala i da si tek 7-10 dana trudna. Jel mozes ti te tvoje rezultate da fotkas pa da lepo vidimo kako je napisano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije mi jasno :huh: pa kolika ti je vrednost bete? Ne moze vrednost da bue 5-25 vec samo jedna cifra. Sta znaci to sto si napisala van trudnoca 0-5? Znam da su to vrednosti u kojima je trudnoca negativna ali me buni to van :huh: Najvise me buni ako ti je beta manja od 25, jedino sto bi takvu vrednost moglo da opravda je da ti je ceo prethodni ciklus preskocio bez ovulacije pa da si ovaj mesec negde normalno ovulirala i da si tek 7-10 dana trudna. Jel mozes ti te tvoje rezultate da fotkas pa da lepo vidimo kako je napisano.

Slažem se, ni meni ništa nije jasno :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.