Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ti i ja ćemo zajedno u "Prvi", ruku pod ruku :wub: a onda vučemo sve za sobom, pravimo vozić i napuštamo ovu temu :rolleyes: :rolleyes:

Idemooooo huhuhu...t4008.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sutra treba da NE dobijem! Drzite mi fige...Koja bi to sreca bila! Ali test radim tek u nedelju. Imam jednu baby rapid tracicu, pokazace valjda sa 2 dana kasnjenja. Samo da zakasni, pa da budem mamica! :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Joooooooooooooj zivote!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebo, a sta ti kaze dr. da li je plod mogao da se zadrzi da si primala utrogestan ili vec kakve lekove treba? Mislim da je bzvz sto se sve ovako desilo, ali sto kaze Jekic sad znas da ne bi trebalo da imas problem da zatrudnis drugi put.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drzimo fige, jedva cekam da ne dodje i da gledamo testic!

Potpisujem. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sutra treba da NE dobijem! Drzite mi fige...Koja bi to sreca bila! Ali test radim tek u nedelju. Imam jednu baby rapid tracicu, pokazace valjda sa 2 dana kasnjenja. Samo da zakasni, pa da budem mamica! :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Joooooooooooooj zivote!

Držim fige da veštica zaluta sutra... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sutra treba da NE dobijem! Drzite mi fige...Koja bi to sreca bila! Ali test radim tek u nedelju. Imam jednu baby rapid tracicu, pokazace valjda sa 2 dana kasnjenja. Samo da zakasni, pa da budem mamica! :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Joooooooooooooj zivote!

Drzim palceve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam puno, svaka rec mi trenutno mnogo znaci!

Jekic, draga, nista sto si rekla nije glupo... Prosto za ovakve stvari malo je i reci...

Kikiriki, za tako malu nedelju dr ne daju lekove, za njih to priroda radi svoje :(

Da sam ja mogla ranije da znam, ne znam da li sam mogla to da sprecim, ne znam ni dali sam dizuci milanu sa poda, tako naglim potezom i sama doprinela, ali suludo je da sad i tu vrstu krivice nabijam sebi, pa se trudim da mislim da tu nista nije moglo da bude drugacije... Lakse mi je tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti si divna osoba i pozitivna...tako je kako je...imas Milanu,predivnu devojcicu,kada bude pravo vreme,dobice ona batu ili seku.Nema nabijanja krivice...jednostavno nije se dalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da sam ja mogla ranije da znam, ne znam da li sam mogla to da sprecim, ne znam ni dali sam dizuci milanu sa poda, tako naglim potezom i sama doprinela, ali suludo je da sad i tu vrstu krivice nabijam sebi, pa se trudim da mislim da tu nista nije moglo da bude drugacije... Lakse mi je tako

Sigurno nisi ti doprinela tome...jednostavno, tako je moralo biti. Ih, šta sve žene rade dok ne znaju da su trudne, pa iznesu trudnoću bez problema.

Razumem te, i ja sam tražila milion razloga kada sam izgubila bebu, ali sam brzo shvatila da nemam ništa od toga...tako je - kako je, bacamo iza sebe i idemo dalje.

Grlim te puno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sigurno nisi ti doprinela tome...jednostavno, tako je moralo biti. Ih, šta sve žene rade dok ne znaju da su trudne, pa iznesu trudnoću bez problema.

Razumem te, i ja sam tražila milion razloga kada sam izgubila bebu, ali sam brzo shvatila da nemam ništa od toga...tako je - kako je, bacamo iza sebe i idemo dalje.

Grlim te puno.

Bas tako...TI se ne daj, gore glavu. Pozitivne misli i bice sve ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas tako...TI se ne daj, gore glavu. Pozitivne misli i bice sve ok.

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam puno, svaka rec mi trenutno mnogo znaci!

Jekic, draga, nista sto si rekla nije glupo... Prosto za ovakve stvari malo je i reci...

Kikiriki, za tako malu nedelju dr ne daju lekove, za njih to priroda radi svoje :(

Da sam ja mogla ranije da znam, ne znam da li sam mogla to da sprecim, ne znam ni dali sam dizuci milanu sa poda, tako naglim potezom i sama doprinela, ali suludo je da sad i tu vrstu krivice nabijam sebi, pa se trudim da mislim da tu nista nije moglo da bude drugacije... Lakse mi je tako

:( Zao mi je Bebo sto prolazis kroz sve to, ali ja ne sumnjam u tvoju snagu i hrabrost da ides dalje naravno uz osmeh koji ti izmami to maleno luce pored tebe :wub:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

računala sam verovatni termin porođaja temo piše 26,10,2012 i da sam u šestoj nedelji.mislim da je to nemoguće jer mi kasni tek 3 dana.poslednja men je bila 14,01,2012 dobijam na33 dana ako može neko da mi kaže da li je moguće da sam u šestoj nedelji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobila. Tacno u sat. :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobila. Tacno u sat. :( :( :(

:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobila. Tacno u sat. :( :( :(

:( Zao mi je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobila. Tacno u sat. :( :( :(

:( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao cekalice moje napokon sam stigla kuci.. kasnije idem da vadim krv, pa kad se vratim onda cu sve polako da iscitam sta ste pisale :).. treba mi mala pomoc koliko pre vadjenja krvi nesmem jesti piti? ja pojela dve kiflice i popila malo cedevite nadam se da ne smeta vadicu krv posle dvanaest..? pozdrav za sve :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao cekalice moje napokon sam stigla kuci.. kasnije idem da vadim krv, pa kad se vratim onda cu sve polako da iscitam sta ste pisale :).. treba mi mala pomoc koliko pre vadjenja krvi nesmem jesti piti? ja pojela dve kiflice i popila malo cedevite nadam se da ne smeta vadicu krv posle dvanaest..? pozdrav za sve :*

ma ne smeta, samo ti krkaj da bebica poraste :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma ne smeta, samo ti krkaj da bebica poraste :)

hvala ti wida :) nadam se da cu saznati da je bebica tu :* posto bi danas trebala dobiti drugu menstruaciju jer je prosla izostala :) a nema ni ove hvala Bogu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala ti wida :) nadam se da cu saznati da je bebica tu :* posto bi danas trebala dobiti drugu menstruaciju jer je prosla izostala :) a nema ni ove hvala Bogu :)

Jel ti to vadis krv zbog bete?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam puno, svaka rec mi trenutno mnogo znaci!

Jekic, draga, nista sto si rekla nije glupo... Prosto za ovakve stvari malo je i reci...

Kikiriki, za tako malu nedelju dr ne daju lekove, za njih to priroda radi svoje :(

Da sam ja mogla ranije da znam, ne znam da li sam mogla to da sprecim, ne znam ni dali sam dizuci milanu sa poda, tako naglim potezom i sama doprinela, ali suludo je da sad i tu vrstu krivice nabijam sebi, pa se trudim da mislim da tu nista nije moglo da bude drugacije... Lakse mi je tako

Bas mi je zao BEBO, zene su ti lepo rekle,slazem se sa njima, nisi ti nista pogresila, a bebe ce biti, kad si u ovim okolnostima zatrudnela sta ce tek biti kad krenes u pravu akciju.... :rolleyes:

Dobila. Tacno u sat. :( :( :(

Bas mi je zao , Tajci.... Mrzim VESTICARU..... Ali ne odustajemo, ti si pozitivna,ne kloni samo.... :wub:

hvala ti wida :) nadam se da cu saznati da je bebica tu :* posto bi danas trebala dobiti drugu menstruaciju jer je prosla izostala :) a nema ni ove hvala Bogu :)

Ma koja,vestica, pa ona je tebe zaboravila u narednih.... ihahahaj..... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.