Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

jekić sad već zna kakva je situacija, nestrpljiva saammmmm, mm me " tera" od kompa, al' ja ću njega da oteram u 12.30 :D I'll be back B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hellen, jedino preostaje da sačekaš drugi UZ, možda treba malo vremena da se razvije, svaka beba je individualna u maminom stomaku.

Pa da, ma verujem ja da ce biti ok, ali opet se nekako plasim. Ko ce docekati nedelju dana do potvrde.. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebo, kad god dosla, dobrodosla. Bilo bi lepo i sad da si zabebila, i ako bude i za godinu dana opet je dobro, ma cim je bog posalje, super je :)

Slazem se ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage devojke, zelim samo da vas puno podrzim!

Drzim fige i navijam da sto pre ugledate te cuvene dve crtice! E sad, mozda i jesam padobranac u temi, ali morala sam ovo da napisem jer znam koliko je meni ovaj forum znacio dok sam cekala svog bebca!

Veliki pozdrav za sve! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opet sam sanjala da sam trudna, uradila sam test i pojavile se dve crtice, mada, to je više pod uticajem ove teme i silnih testova, nije ni čudo kol'ko sam juče Bebu smarala za test :lol: Ali mi je grozno bilo što sam trudna i što sam svaki put kad odem na WC šolju da piškim imala traume da ne vidim krv <_< Eeejjj, kad sam u snu toliko opterećena, kako li će mi biti u stvarnosti :( strašne su to stvari.... Mnogo mi je laknulo kad sam se probudila i shvatila da je to bio samo san, hvala Bogu....

Uh i ja imam te snove,valjda previse razmisljamo.Mada imam ja te strahove i ovako,ako zatrudnim,strah kako ce sve proci,ako ne onda opet ne valja,mozda smo i mi zene takve same po sebi ne znam ,ali treba vjerovati i ne gubiti nadu i bice sve ok. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa da, ma verujem ja da ce biti ok, ali opet se nekako plasim. Ko ce docekati nedelju dana do potvrde.. <_<

Nemoj da brineš...uh, te prve nedelje trudnoće su uvek jako neizvesne.

Moraš da veruješ da će biti sve ok i da maziš stomačić...i biće sve super, videćeš. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobar dan :-)

stigla da vidim sta ima novo sa Bebom i Jekic:-)

vidim da beba tek uvece ima rezultat, nista sacekacemo:-)

Jekic ce nam se pre javiti..

danas je ekstra dan, bas je lepo vreme, nije hladno uopste. sad kada 0 , to mi je super:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hellen, opusti se. rano si otisla, to je jedino objasnjenje. nema potrebe da mracis i da gledas crno kada si trudnaaa:-)))))))))))

ja sam otisla u 4 nedelji, isto mi je bilo kao i tebi.

uospte se nisam iscimala, beta mi je bila ok, sl put sam bila na pregledu u 9 nedelji tek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hellen, nemoj da se brines, sve ce biti ok. najbitnije je da se ti dobro osecas i da imas pozitivan stav prema svojoj trudnoci ( kazem ti iz svog iskustva )!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ево девојке стигла сам, увела ме преко реда, и сад заказујем сваки преглед да не чекам. Ево шта је било, два срцка куцкају пуном паром, пустила ми на звучник t4706.gif а ово треће још је ту и овако ми рекла не знам шта је са њим, данас није могла да га нађе види се мало али не може да га измери не знам ни ја. Хематом је и даље ту, рекла ми је да се природа покушава реши треће мрвице сама, ако не оде до 9 недеље идем у Београд у ГАК и тамо да реше шта ће са њим. Углавном рекла је да вероватно није напредовао и да ће сам да оде. А ако се деси да не оде онда идем у БГ. Идем за 2 недеље на преглед, и тад ћемо да видимо.

VIDIS JEKIC, TE DVE MRVICE SU DOBRO, A MOZDA JE TRECA STIDLJIVA,JA SE I DALJE NADAM DA CE I TRECI DA SE PROBUDI I PRIDRUZI OVIM VESELIM MRVICAMA.... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekic,

bice kako mora da bude. bitno je da su dvojkice tu:-))) i da si ti dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekić, super za dva srculenceta! :rolleyes:

Ja iz sve snage navijam i za treće, pošto si već dokazala da si prirodni fenomen, svašta je moguće. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja se nakako nadam i trecem srculencetu...

Bas mi je drago da su dve mrvice odlicno! Rastite bebice, rastite! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Па да видеће они са ким имају посла кад одем за две недеље а срцуленце прокуцка хехехе не знају да су моји пилићи борци.

:wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic, ma to se samo zbog hematoma ne vidi, videces kad se on povuce pa provale jos 2-3 srca kako lupkaju tamo :P

Procitah za snove-ja sam nocas sanjala da kupam Lunu u kadi, i umocim test u tu vodu, kad on pozitivan :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Па да видеће они са ким имају посла кад одем за две недеље а срцуленце прокуцка хехехе не знају да су моји пилићи борци.

:wub: :wub: :wub: Joj lepote

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма шта знам, јој колко ми натренутак било онако криво, тражи га тражи и нема га окреће ми и показује као ето ту је али ту је и хематом па не може лепо да га сними, ја чекам и надам се да ће да каже куцка и треће срце, али очигледно је да није добар плод. Уосталом ја сам стварно сам благословљена и са овим двема мрвицама.

nARAVNO DA SI BLAGOSLOVLJENA...

JA VERUJEM U CUDA, PA NEKAKO NE MOGU DA POMISLIM DA CE OTICI TRECA MRVICA, NESTO MI NE DA, CESTO MISLIM BAS NA TEBE, I UVEK SE NADAM DA CE I TRECA IPAK NEKIM CUDOM OPSTATI, BAS SAM TE POMINJALA MOM DRAGOM, KOJI INACE NIJE BAS UVEK PRISUTAN, KAD PROSLO PAR DANA ON ME PITA STA SE DESAVA SA ONOM TRUDNICOM STO NOSI TROJKE,JE L USPEO TRECI BEBAC DA SE IZBORI.... :)

JA NARAVNO KAZEM,JOS SE BORI.... :)

ZELIM TI PUNO SRECE OD SRCA .... :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Хвала Симче ма бре толко сам их чекала да има све да родим одједанпут, сећам се како сам маштала да имам троје деце минимум, е то ћу и да остварим ;)

А теби желим бебицу што пре, да напунимо први триместр са чекалицама.

Bas tako, videces, mora sve da bude u redu i bice :) Samo ti njih troje mazi, pa za dve nedelje da se sve lepo cuje i vidi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekić :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Хвала Симче ма бре толко сам их чекала да има све да родим одједанпут, сећам се како сам маштала да имам троје деце минимум, е то ћу и да остварим ;)

А теби желим бебицу што пре, да напунимо први триместр са чекалицама.

sVIDJA MI SE TVOJ OPTIMIZAM,TAKO I TREBA, CINI MI SE DA SI DANAS BAS POZITIVNA(BILA SI I OVIH DANA),ALI DANAS POSEBNO,TO CE RAZBUDITI I TRECU MRVICU....

HVALA TI I JA SE NADAM NEKOJ BEBICI,ALI NESTO NECE,NE ZNAM NI JA STA JE OVO, MOZDA I JA TREBA DA CEKAM DUZE,PA BUDU NEKE CETVORKE MOZDA... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih volela da sanjam testove, ali u poslednje vreme uopste o tome ne sanjam, cele nedelje sanjam zmije, Gospode sacuvaj, u raznim situacijama ... zabrinjavajuce ... :unsure:

KAKO IH SANJAS, JA DOSTA DOBRO TUMACIM TE SNOVE, MOZE DA BUDE I DOBRO KAD IH SANJAS,ALI SVE ZAVISI.....???

zNAM DA NIJE TEMA ZA TO ALI AKO MOGU DA TI POMOGNEM... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Па да видеће они са ким имају посла кад одем за две недеље а срцуленце прокуцка хехехе не знају да су моји пилићи борци.

Jekic, kako si ovo lepo rekla :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic :wub:samo ti mazi tibu i sve ce biti dobro.Ove ddve bebice ce pomoci bati/seki da se izbori,pa ce i to srculence da prokuca za koji dant4879.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo me devojke, ma juce dosla mrtva umorna kuci u 21, nisam ni palila komp.

Malo me i zabrinula, moram priznati. Na uz se vidi lepo da se plod nalazi u materici, dakle to je sve ok, jajnici su ok, ali jos se ne vidi zumancana kesica na plodu...sad to moze biti da je jos rano za to, a moze biti da nesto ne valja.

Ona mi rece da je verovatno jos rano da se vidi zumancana kesa, i da ne brinem, al da cu svakako sve znati na sledecem UZ.

Tako da eto vise brinem sad posle jucerasnjeg uz nego pre..ako se ne stvori ta zumancana kesa, to znaci da se ne razvija plod dobro..i u tom slucaju ga telo izbacuje valjda

Ne znam, ne mogu vise da razmisljam da ce nesto krenuti po zlu...mm mi kaze, zasto u startu sve gledas sa negativne strane..i u pravu je

Sta bude, bice, ne mogu vise da se opterecujem sa negativnim mogucnostima, ima ih previse

Treba samo biti strpljiv, što je najteže..Sigurna sam da će biti sve u redu i da nema razloga za brigu :rolleyes:

Ево девојке стигла сам, увела ме преко реда, и сад заказујем сваки преглед да не чекам. Ево шта је било, два срцка куцкају пуном паром, пустила ми на звучник t4706.gif а ово треће још је ту и овако ми рекла не знам шта је са њим, данас није могла да га нађе види се мало али не може да га измери не знам ни ја. Хематом је и даље ту, рекла ми је да се природа покушава реши треће мрвице сама, ако не оде до 9 недеље идем у Београд у ГАК и тамо да реше шта ће са њим. Углавном рекла је да вероватно није напредовао и да ће сам да оде. А ако се деси да не оде онда идем у БГ. Идем за 2 недеље на преглед, и тад ћемо да видимо.

:wub: divno za dva srculenceta..Naravno navijamo da čuju i treće :rolleyes:

Jekic, ma to se samo zbog hematoma ne vidi, videces kad se on povuce pa provale jos 2-3 srca kako lupkaju tamo :P

Procitah za snove-ja sam nocas sanjala da kupam Lunu u kadi, i umocim test u tu vodu, kad on pozitivan :blink:

:lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Хвала Симче ма бре толко сам их чекала да има све да родим одједанпут, сећам се како сам маштала да имам троје деце минимум, е то ћу и да остварим ;)

А теби желим бебицу што пре, да напунимо први триместр са чекалицама.

Sada mi pade nešto na pamet .... ako zaista bude kako dr predviđaju - dvije bebice a ti želiš i treću pa za koju godinu opet se odlučite na bebicu opet bi mogle biti trojke pa eto te onda sa njih petoro .... ma odoh predaleko ... najbolje je da jednim udarcem odraš sva tri posla :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.