Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Сунцокрет хвала, него ја сам сад нашла на нету да ако се не развија добро плод тад се ради киретажа, него ако се ради киретажа јел то значи и да ће да ми и ова два плода очисте, не знам на којој теми ово да питам :(

Jaooo neee, ma kakvi, neće ti očistiti zdrave bebice, ne brini. Taj plod ako nije dobar, on bi trebalo sam da izadje, e sad, možda je tu malo rizik, ako krene napolje, da ne povuče daleko bilo i ova dva meška, ali to već doktori treba da znaju, šta se radi u takvim situacijama. Najbolje da pitaš Enav za savet. Mada, pre mislim, da oni ne bi čekali da samo izadje, upravo iz razloga koji sam navela. Verovatno bi ga uz velike mere predostrožnosti očistili, uz UZ bi pratili šta smeju da čiste, šta ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ни ја нисам имала симптоме, груди ме болеле као пред вештицу и то је то. Немам ни неке сад мучнине, повремено и мало. Јел планираш тест да радиш.

Planiram, naravno,ako mi zakasni,sad se trudim da budem sabrana, ali naravno da osecam nervozu, jos dva dana treba izdrzati, jos sad radim od ujutru do uvece do jedanaest, pa ne znam ni kad da kupim, ni kako da se ponasam, ma skroz sam zbunjena.... :blink: :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Јао нећу више ништа да питам и да читам, сад ми није добро, сутра идем опет па ћу све докторку да испитам како ћемо и шта ћемо, молим се Богу да се мрвица развије.

I to što kažeš, najbolje da pitaš doktorku u vezi svega, a možda i neće biti potrebe za tim :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jooo jekić, a ticker :wub: :wub: Božiji dar za sve one prolivene suze u proteklih godinu i kusur :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sigurna da ce treca bebica opstati i ostati! :-)

Ne sekiraj se nista, imas toliko navijacica ovde sa sve muzevima, mora da bude dobro jekic! Cuda se desavaju, a ti, tj. vi ste cudo. Ne brini, rodices trojke! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I dodaj u ticker trecu bebu! ODMA :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kazem ti da ce se izboriti i treca beba! Suvise je rano da se vidi, a i ove dve vece je sakrivaju. Mozda je vec sutra vide. Ajde stavi i trecu, enmoj da si takva :rolleyes::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Па нека ти купи муж, ако ти не стигнеш. Још два дан то је ко на иглама човек да чека.

I to sto kazes,ali sve mislim dok ne zakasni, nece pokazati dve crtice, ma izdrzacu dok ne zakasni, uvek sam radila pre nego sto zakasni,e sad cu da cekam.... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

јао Сунце хтела сам да ставим и са тројкама, него чекам развој догађаја, а истина ово је Божији дар, неописива срећа и радост и брига, али заиста смо срећни сви, ја и муж смо искрено на седмом небу, љубакамо се ко тинејџери.

Da, naravno :):rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne stigoh juce ni da pridjem kompu <_<

Jekic, duso, dobrodosla kuci i na forum, samo sam na tebe mislila dok si bila u bolnici. A sigurna sam da si trenutno najpoznatija trudnica, kako smo se jedva cekale da ispricamo tvoj slucaj svojoj okolini, pola Srbije zna za tebe a cini mi se i dobar deo ostatka sveta :D

Mogu misliti kako si se isprepadala kad je krenulo to krvarenje :(

Sreca pa srculenca kuckaju a dace ritam i trecem, sigurna sam. Vidim, tm je pametno ulozio pare od svadbe :P

I ja sam sad pokusala da pronadjem nesto na temu kiretaze i ostalog na netu i nema ni jedan tekst o viseplodnim trudnocama (bar ja nisam nasla) koje bi se zavrsile na nacin na koji ti strahujes. Dobro je da ces cesce ici na kontrole pa ce te to i umiriti kad vidis da je sve u redu i da bebice napreduju. Tvoje je da mazis stomacic i mirujes, nemoj dugo da sedis, vec sam pisala ali si bila u bolnici, sedenjem se pravi veci pritisak na matericu nego kad stojis. Sigurna sam da ce se sve lepo i zdravo odvijati i kad prodju ova tri najrizicnija meseca da ces moci sasvim normalno da se ponasas i da neces morati svih 9 meseci da prelezis.

A sto se tvoje dr tice, i ja sam kao ostale devojke sigurna da se ona uprpila od triple trudnoce, nikad nije imala takav slucaj 100%. Ja samo cekam da te posalju za BG, ovi u Frontu nema sa cim se nisu susretali a onda si nadrljala koliko cemo mi odavde da te razmazimo :D:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo planiram da vam se pridruzim uskoro... :)

A sta to znaci? Jel si radila neki test, betu, isla kod dr ili je prokletinja stigla? Pa sto na muciiiiis :huh:

trmalja cestitam, ljudi odvalili smo se od sopinga. :P Ovo je terapija...Grad je prelep :)

I ja volim takve terapije, samo nema ko da mi ih prepise <_<

Venero, ajde, radi taj test, vec ti fino kasni

Trmalja, sreca a se ti i tm slazete oko toga sta je vama vazno. Ne moze se svima udovoljiti. Covek prezivi sve nedace ali deca su bogatstvo najvece. Posla ce uvek biti a deca se sad radjaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ако је ту после још једног уз, стављам тикер, сад ћу мало да сачекам.

Nemoj nista da brines i baksuziras ,sve ce biti u najboljem redu zato sto tako mora da bude,mm i ja ti drzimo fige od sveg srca da sve bude kako treba,znam da si uplasena i zabrinuta ali izdrzi,razmisljaj pozitivno,i potrudi se da ne opterecujes mozak sa tim toliko jer bebe sve osecaju pa iako su tako melene ,nemoj da ovaj treci mesak pomisli da je nepozeljan i zato uzmi neki lep opustajuci film ili neku lepu knjigu pa pokusaj tako da bar na trenutak zaboravis na problem,jer ponavljam ti si ta i jedina koja salje pozitivne vibracije bebama a mi im saljemo podrsku preko tebe. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja samo cekam da te posalju za BG, ovi u Frontu nema sa cim se nisu susretali a onda si nadrljala koliko cemo mi odavde da te razmazimo :D:rolleyes:

Jaooo, ako nam dodješ :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubinka jel sam sad macka? :D :D :D:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Хвала Тајчи, како је код тебе јел има симптома.

Imam samo predosecaj da sam trudna. Simptome za dolazak vestice nemam, mada su se do sad vec trebali javiti. U petak treba da NE dobijem. A u nedelju ujutro planiram testic...A ako Bog da one tamo srede/cetvrtka/petka...prvi UZ. Tad bi trebalo vec da se vidi... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic, ne brini bez potrebe, ako treci plod ne bude dobro znaju oni sta da rade u takvim slucajevima ;)

A kako stojis sa cigaretama? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam samo predosecaj da sam trudna. Simptome za dolazak vestice nemam, mada su se do sad vec trebali javiti. U petak treba da NE dobijem. A u nedelju ujutro planiram testic...A ako Bog da one tamo srede/cetvrtka/petka...prvi UZ. Tad bi trebalo vec da se vidi... :rolleyes:

Ti si najpozitivnija cekalica koju sam ikada srela (pa i virtualno), i uvek tvoje postove citam sa osmehom na licu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti si najpozitivnija cekalica koju sam ikada srela (pa i virtualno), i uvek tvoje postove citam sa osmehom na licu :rolleyes:

POTPISUJEM , Anchy07.... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubinka jel sam sad macka? :D :D :D:P

Pa vise si zecica :D , ali muski to bas i vole :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahaha, teska kako nisu! Ja zaokruzila pod b i kazu nije tacno! :lol::lol::lol: Hvala vam drage moje sto mislite da sam pozitivna. Kod kuce mi kazu da sam namcor hahaha. Ali to samo sestra, nas dve inace jedna drugoj svasta kazemo, pa se posle durimo, a onda ko prvi progovori <_<:rolleyes::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mojim cekalicama... :rolleyes:

trudnica.jpg

Hahahahaha.... bas se nasmejah od jutros.... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mojim cekalicama... :rolleyes:

trudnica.jpg

Hahahahaha.... bas se nasmejah od jutros.... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo prasinice za cekalice nikad nije na odmet :))

r26-images.jpg

nql-images.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mojim cekalicama... :rolleyes:

trudnica.jpg

:lol:

Na mom su pitanja uvek teska <_<

Malo prasinice za cekalice nikad nije na odmet :))

r26-images.jpg

nql-images.jpg

Hvala, draga moja, kako si mi ti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo prasinice za cekalice nikad nije na odmet :))

r26-images.jpg

nql-images.jpg

Hvala, hvala, Helen, kako se osecas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.