Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Sta se desava kod tebe draga?

Joj, mogu da zamislim! Koliko ti vec kasni??? Drzim fige!

Evo planiram da vam se pridruzim uskoro... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

trmalja cestitam, ljudi odvalili smo se od sopinga. :P Ovo je terapija...Grad je prelep :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radim test sutra ili prekosutra! Malo me je strah ali mislim pozitivno..

Moraš misliti pozitivno, vidiš koliko nas se moli za tebe, kada se udruže zajedničke energije uspeh je zagarantovan. Jedva čekam premijeru. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trmalja draga čestitam od srca :) :) :) i želim ti ugodnu, laku i bezbrižnu trudnoću sa minimalnim brojem nagomilanih kilograma :D :D :D

Možda nije prava tema da ti postavim ovo pitanje ali zašto nemaš podršku tj zašto bi se SS "ljutili" i smatrali te ludom za trudnoću???

Jekić ..... :) ...... ma samo lezi i odmaraj ... Bravo za tvog dragog i bolji net i novi i bolji TV :) .... kada bi nekom rekla da tvoje preglede i nalaze jednako nestrpljivo čekam kao svoje rekao bi da sam luuuuuuuuuuuuuda!!! :D ZATO IZVJEŠTAVAJ, NE SMARAŠ NIKOGA :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trmalja draga čestitam od srca :) i želim ti ugodnu, laku i bezbrižnu trudnoću sa minimalnim brojem nagomilanih kilograma :D :D :D

Možda nije prava tema da ti postavim ovo pitanje ali zašto nemaš podršku tj zašto bi se SS "ljutili" i smatrali te ludom za trudnoću???

Jekić ..... :) ...... ma samo lezi i odmaraj ... Bravo za tvog dragog i bolji net i novi i bolji TV :) .... kada bi nekom rekla da tvoje preglede i nalaze jednako nestrpljivo čekam kao svoje rekao bi da sam luuuuuuuuuuuuuda!!! :D ZATO IZVJEŠTAVAJ, NE SMARAŠ NIKOGA :)

Hvala jos jednom svima i tebi. Kako sam krenula pretvoricu se u tenk samo nesto glodjem <_< .

E sad detaljno :D . MM i ja nemamo rijeseno stambeno pitanje jer se ceka da umre baba od mm, pa da se vidi sta cemo. Radi samo mm, nije sad da smo na ivici egzistencije, ali se i ne kupamo u parama. E sad njegovi bi da mi sacekamo da se ja zaposlim sto je nemoguce tamo gdje sam, jer mi se nikako ne isplati, da platim da mi neko cuva Tasu i samo da proslijedim platu. U NS ima posla, ali kad ja nisam u NS. E onda da sacekamo da umre baka, ne zelim joj smrt, ali oni bi to da sacekamo, pa dok oni odluce sta ce sa velikim stanom i kako ce da se organizuju i da daju svima sta kome treba pa tek onda. Do tada ja cu da sjedim i nista ne radim, onda ce baba da ode u penziju i ona ce da cuva unuku da bih ja mogla da radim, ali dok se ne rijesi stambeno pitanje, ja bih ceru slala u grad na pet dana dok ja radim i vidjala bih je vikendom, k'o da sam izgubila starateljsvo. E sad, mm i ja hocemo da razlika bude sto manja, i kad ova druga bebica stasa (ako sve bude u redu, daj Boze), da se zaposlim i da probam da nastavim skolovanje, a ona ako hoce neka cuva dvoje, ako nece, radicu i za dzaba, ali da sam prijavljena i nije jedina koja bi da cuva djecu, a postoji i vrtic i jaslice, sto ja u selu nemam. Nemam vise kad da cekam i da slusam price, jer se mm nada, pa to su njegovi, ali ja se vise nicemu ne nadam i nista ne ocekujem i davno sam prestala, jos samo njega da urazumim. Tako da se nekako nasi planovi ne poklapaju sa njihovima, ali sta da se radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim malo sam ja ovo sve na brzinu napisala, i jos dodaj ono iz specijalnih pitanja, to stavi na vrh, pa onda ovo i to je ta prica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala jos jednom svima i tebi. Kako sam krenula pretvoricu se u tenk samo nesto glodjem <_< .

E sad detaljno :D . MM i ja nemamo rijeseno stambeno pitanje jer se ceka da umre baba od mm, pa da se vidi sta cemo. Radi samo mm, nije sad da smo na ivici egzistencije, ali se i ne kupamo u parama. E sad njegovi bi da mi sacekamo da se ja zaposlim sto je nemoguce tamo gdje sam, jer mi se nikako ne isplati, da platim da mi neko cuva Tasu i samo da proslijedim platu. U NS ima posla, ali kad ja nisam u NS. E onda da sacekamo da umre baka, ne zelim joj smrt, ali oni bi to da sacekamo, pa dok oni odluce sta ce sa velikim stanom i kako ce da se organizuju i da daju svima sta kome treba pa tek onda. Do tada ja cu da sjedim i nista ne radim, onda ce baba da ode u penziju i ona ce da cuva unuku da bih ja mogla da radim, ali dok se ne rijesi stambeno pitanje, ja bih ceru slala u grad na pet dana dok ja radim i vidjala bih je vikendom, k'o da sam izgubila starateljsvo. E sad, mm i ja hocemo da razlika bude sto manja, i kad ova druga bebica stasa (ako sve bude u redu, daj Boze), da se zaposlim i da probam da nastavim skolovanje, a ona ako hoce neka cuva dvoje, ako nece, radicu i za dzaba, ali da sam prijavljena i nije jedina koja bi da cuva djecu, a postoji i vrtic i jaslice, sto ja u selu nemam. Nemam vise kad da cekam i da slusam price, jer se mm nada, pa to su njegovi, ali ja se vise nicemu ne nadam i nista ne ocekujem i davno sam prestala, jos samo njega da urazumim. Tako da se nekako nasi planovi ne poklapaju sa njihovima, ali sta da se radi.

ja te potpuno razumem,imala sam slican ptoblem ,posto su moji roditelji davno umrli sveki je umislila da je bog i batina,mi imamo reseno stambeno pitanje,ali sveki hoce kako ona hoce,mada sam je spustila na zemlju ,e sad nju muci sto smo odvojeni pa ona ne zna sta se desava kod nas isto je tako pocela da tupi te nadjite posao ,te ovako te onako a sad kuka kako hoce unuka e dobice stojka kako smo poceli da pravimo,tako da nemoj da brines i da je slusas.

ja se izvinjavam zbog stojka ali mrzim mirodjije u corbi. :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trmalja ma neka njih, i ja isto mislim tako, dobro nije nam ista situacija, stambeno smo koliko toliko obezbedjeni, isto ne bih veliku razliku, a posao sad da trazim a planiram dete niko me nece ni pogledati. A to kad cekas da se sve poklopi mozes ti jos deset godina tako pa opet uvek nesto iskrsne, ovako ti rodis bebicu i onda posle godine polako naci ce se neki posao, sto kazes i ja gledam samo da budem prijavljena, babe ce cuvati decu bar za to ne brinem. A ne mozes ti da ugodis svima, ni ne trebas, gledas da je vama dobro i ako se vas dvoje slazete oko dece i ostalog ove ostale iskuliras koliko mozes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Deca najbolje predosecaju... :) Jupiiiiiiiiiiiiiii.....

s0819.gif

Ovo je tacno,meni je vule non-stop mazio stomak pre onog prvog spontanog,mi mu se smejali,ali eto ipak je nesto predosecao.

Svaka joj čast :huh: Ne znam samo kako nije znala da nosi više od jedne, pa to je maraton u stomaku :lol:

hhahh..maraton..dobro si rekla..

Ja jutros ugledala II, jao zene pocrvenilo je poslije 10 sekundi, obe kao tresnjica! Tako sam sreeecnaaaa!!!! Inace, niko ne zna osim mm i vas. Ne smijem na glas ni sa se radujem kad sam kod sveki, oni bi to smatrali ludoscu. Ko ih sisa, ja sam srecnaaa!!!

Cestitam ti,trmalja,uzivaj sad.A sta ce oni da misle-sta te briga,bitno da je roda stigla :D

Zene,ala ste se raspisale,citam vas vise od pola sata.

jekic,samo ti lezi i uzivaj,bice to sve ok,Ako je sudjeno treci plod ce ili otici ili ostati,na to ne mozes uticati.

Ja zaista ne znam da li sam nekome preskocila da cestitam,ali ako jesam ne zamerite.Evo cestitam svim novim trudnicama,a onima koje cekaju svoje ++++ od srca zelim iste.

Vidim,da ce se ova tema brzo isprazniti,kako ste krenule..neka,neka,i treba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trmalja :D dok ti to sve obaviš tj dok baba (daleko bilo) umre, pa dok bude ostavinska, pa dok se zaposliš, pa dok dobiješ ugovor zastalno laganini moći da slaviš 20-tu godinu braka :D tako da ako zaista želite bebu ne ispalti se čekati :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trmalja :D dok ti to sve obaviš tj dok baba (daleko bilo) umre, pa dok bude ostavinska, pa dok se zaposliš, pa dok dobiješ ugovor zastalno laganini moći da slaviš 20-tu godinu braka :D tako da ako zaista želite bebu ne ispalti se čekati :D

Pa tako nekako je bila i moja racunica. :lol: Posto oni ocekuju babinu smrt vec 10 godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trmalja :D dok ti to sve obaviš tj dok baba (daleko bilo) umre, pa dok bude ostavinska, pa dok se zaposliš, pa dok dobiješ ugovor zastalno laganini moći da slaviš 20-tu godinu braka :D tako da ako zaista želite bebu ne ispalti se čekati :D

E nek si joj rekla

Pa tako nekako je bila i moja racunica. :lol: Posto oni ocekuju babinu smrt vec 10 godina.

Beba dodje kad je sudjeno,ne vredi cekati da se sve poklopi,to je moglo ranije,sad ne moze.I ja sam htela zapsolim se kad V napuni godinu,pa posel drugo..ali ne ide..ja ovako razmisljam-kad vec sedim kod kuce zasto ne bih i drugo rodila,pa posle mogu mirno da idem da radim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste da nisam cekalica ali volim da dodjem na ovu temu i obradujem se svaki put kada procitam da je neka ugledala dve crtice.:)

Jekic cestitam ti od srca...ti nisi ugledala dve crtice nego ses odjednom:)

Trmalja i tebi od srca cestitam,bas mi je drago zbog dve crtice:)

Nemoj gledati sta drugi misle i zele ako to budes gledala nikada ti neces biti u potpunosti sreca.Imas svog muza,dete,i evo jos jedno na putu...gledaj vas i vama a bude dobro,gledaj vase zelje... drugi treba da budu srecni zbog vas a ako nisu onda neka cute.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala jos jednom svima i tebi. Kako sam krenula pretvoricu se u tenk samo nesto glodjem <_< .

E sad detaljno :D . MM i ja nemamo rijeseno stambeno pitanje jer se ceka da umre baba od mm, pa da se vidi sta cemo. Radi samo mm, nije sad da smo na ivici egzistencije, ali se i ne kupamo u parama. E sad njegovi bi da mi sacekamo da se ja zaposlim sto je nemoguce tamo gdje sam, jer mi se nikako ne isplati, da platim da mi neko cuva Tasu i samo da proslijedim platu. U NS ima posla, ali kad ja nisam u NS. E onda da sacekamo da umre baka, ne zelim joj smrt, ali oni bi to da sacekamo, pa dok oni odluce sta ce sa velikim stanom i kako ce da se organizuju i da daju svima sta kome treba pa tek onda. Do tada ja cu da sjedim i nista ne radim, onda ce baba da ode u penziju i ona ce da cuva unuku da bih ja mogla da radim, ali dok se ne rijesi stambeno pitanje, ja bih ceru slala u grad na pet dana dok ja radim i vidjala bih je vikendom, k'o da sam izgubila starateljsvo. E sad, mm i ja hocemo da razlika bude sto manja, i kad ova druga bebica stasa (ako sve bude u redu, daj Boze), da se zaposlim i da probam da nastavim skolovanje, a ona ako hoce neka cuva dvoje, ako nece, radicu i za dzaba, ali da sam prijavljena i nije jedina koja bi da cuva djecu, a postoji i vrtic i jaslice, sto ja u selu nemam. Nemam vise kad da cekam i da slusam price, jer se mm nada, pa to su njegovi, ali ja se vise nicemu ne nadam i nista ne ocekujem i davno sam prestala, jos samo njega da urazumim. Tako da se nekako nasi planovi ne poklapaju sa njihovima, ali sta da se radi.

Ja te potpuno razumem :( Ja još studiram, samo mm radi, a živimo sa s&s i sve tako kao čekaš nešto a ne znaš šta čekaš. Kad živimo u takvoj državi gde ispade da je najteže osnovati porodicu i imati svoj dom. Neka si ti trudna i ne dozvoli da ti bilo ko ili bilo šta umanji tu radost, ipak je to najvažnije a ovo će se već nekako srediti i doći na svoje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam, nema vece radosti, ja jos uvek cuvam test koji je potvrdio da ce da se rodi moje zlato :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, mogu da zamislim! Koliko ti vec kasni??? Drzim fige!

Kasni mi vec dva dana - tri..ne znam ni ja kako da racunam, zadnjih sest meseci sam dobijala svaki 25-26 dan, samo mi je jednom isto kasnilo..danas mi je 31 dc ;)

I ja ti drzim fige, nadam se pozitivnom testicu i slicici i ja sam nervozna vesticara se blizi nadam se da ce me zaobici ovog meseca pa na dalje.... neko vreme.... :D:rolleyes:

Joj Simce drzim i ja tebi fige..pa da zajedno pisemo i na drugim temama...

I ja držim fige :D

Hvala na podrsci :wub:

Moraš misliti pozitivno, vidiš koliko nas se moli za tebe, kada se udruže zajedničke energije uspeh je zagarantovan. Jedva čekam premijeru. :rolleyes:

Stalno sebi to ponavljam...hvala Tiko :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim malo sam ja ovo sve na brzinu napisala, i jos dodaj ono iz specijalnih pitanja, to stavi na vrh, pa onda ovo i to je ta prica.

Trmalja znam da su neke situacije teske..ali vazno je da ste zdravi, i da se ti i tm slazete i dogovarate kako vama odgovara..sve ostalo je manje vazno, vreme brzo prolazi..radujte se bebi a neke stvari se i same od sebe rese.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

TRMALJAAAA s0819.gif čestitam dušo :wub: :wub: :wub::rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekić draga, nedostajala si :rolleyes: To što piše preteći pobačaj, to mora tako, zbog krvarenja koje si imala, a i kao pokriće za Utrogestan. Nemoj da te to plaši, uopšte ne mora da dodje do toga, samo zato što tako piše :) Držim palčeve za treću bebu, da se izbori, možda je samo kasnije začeta, pa joj treba vremena da se razvije :) Jeste tripla trudnoća teška za izneti ali nije nemoguće, kako žene iznesu šestorke? Dr. te bespotrebno plaši i malo je glupo što "navija" da se treći plod ne održi, gre'ota od Boga što tako razmišlja <_< Ajde da se mešak izdeformisao i krenuo napolje, pa ok, pobačaj, pa pobačaj, pa i da je razumem što tako priča, al' mešak stoji, sa plodom i žumančanom kesom, za srce još ima vremena. Nego, što kaže maybe, verovatno se uplašila zbog sebe, moguće triple trudnoće, jer ne zna kako bi je vodila, pa navija da treći plod ode <_< sačuvaj Bože!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Venera :) ti si sledeća koja dobija kartu za prvo tromesečje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekić draga, nedostajala si :rolleyes: To što piše preteći pobačaj, to mora tako, zbog krvarenja koje si imala, a i kao pokriće za Utrogestan. Nemoj da te to plaši, uopšte ne mora da dodje do toga, samo zato što tako piše :) Držim palčeve za treću bebu, da se izbori, možda je samo kasnije začeta, pa joj treba vremena da se razvije :) Jeste tripla trudnoća teška za izneti ali nije nemoguće, kako žene iznesu šestorke? Dr. te bespotrebno plaši i malo je glupo što "navija" da se treći plod ne održi, gre'ota od Boga što tako razmišlja <_< Ajde da se mešak izdeformisao i krenuo napolje, pa ok, pobačaj, pa pobačaj, pa i da je razumem što tako priča, al' mešak stoji, sa plodom i žumančanom kesom, za srce još ima vremena. Nego, što kaže maybe, verovatno se uplašila zbog sebe, moguće triple trudnoće, jer ne zna kako bi je vodila, pa navija da treći plod ode <_< sačuvaj Bože!

Potpisujem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Сунцокрет хвала, него ја сам сад нашла на нету да ако се не развија добро плод тад се ради киретажа, него ако се ради киретажа јел то значи и да ће да ми и ова два плода очисте, не знам на којој теми ово да питам :(

Jekic, nemoj da trazis po netu, nije bas sve to tako kako pise, zasto ne pozoves nekog privatnika i raspitas se, ali ne brini, dve bebice ti ostaju,jer im srce kuca i nece uraditi kiretazu dva ploda koja su u redu,a i treci ce biti dobro,samo je lenj pa mu treba vremena.... :)

Ne brini i NE CITAJ PO NETU jer uvek imas izuzetaka i razlicitih slucajeva,to je sve globalizovano...

kako se osecas ti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Сунцокрет хвала, него ја сам сад нашла на нету да ако се не развија добро плод тад се ради киретажа, него ако се ради киретажа јел то значи и да ће да ми и ова два плода очисте, не знам на којој теми ово да питам :(

Jekic, nemoj da trazis po netu, nije bas sve to tako kako pise, zasto ne pozoves nekog privatnika i raspitas se, ali ne brini, dve bebice ti ostaju,jer im srce kuca i nece uraditi kiretazu dva ploda koja su u redu,a i treci ce biti dobro,samo je lenj pa mu treba vremena.... :)

Ne brini i NE CITAJ PO NETU jer uvek imas izuzetaka i razlicitih slucajeva,to je sve globalizovano...

kako se osecas ti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма ја сам онако, није лоше, цурка ми мало браон али то ми је због хематома, идем ваљда опе сутра код доктора па ће ми објаснити.

Како си ти.

Sutra ih sve pitaj da ti objasne kako bi znala, iskrno ja mislim da ukoliko nesto ne bude ok, plod sam ode, bez intervencije, ali svakako ne zelim to da ti se desi vec navijam da i treca beba opstane i izbori se...

Ja dobro,malo nervozno i cekam vesticu jos dva dana,nadam se da nece doci,ali malo sam skeptik, nemam nikakve simptome, pa cak ni za nju,a kamoli trudnocu.... :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta je sa Venerom zar ne radi test danas???? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.