Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Hehehe, ja sam uvek imala simptome, pa nisam imala, pa sam imala ... ko ce li to znati, sve moze da bude simptom (pa i pms) a i ne mora :unsure: ... jooooj, znam kako ti je sada, jos par dana, a ti dani kao vecnooooost :o

Upravo tako,hocu da izludim, da li jesam i li ne, samo neka trema u stomaku, leptirici, ko da sam se zaljubila. pa onda odjednom nervoza ujedala bih i sve u krug.... :o

Samo da ne dodje vesticara, meni uvek dodje u toku noci ili ujutru, pa cu videti cim se probudim situaciju , jos par dana i onda ili dve crtice ili cekalica sa jos jednim mesecom staza....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

oho svaka cast,dakle ocekujemo lepe vesti ;)

Nadam se lepe... :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehehe, ja sam uvek imala simptome, pa nisam imala, pa sam imala ... ko ce li to znati, sve moze da bude simptom (pa i pms) a i ne mora :unsure: ... jooooj, znam kako ti je sada, jos par dana, a ti dani kao vecnooooost :o

Baš tako, ko večnost..Izdržiš nekako ceo mesec a onda tih par dana hoćeš da ujedaš. Bar ja :rolleyes::unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baš tako, ko večnost..Izdržiš nekako ceo mesec a onda tih par dana hoćeš da ujedaš. Bar ja :rolleyes::unsure:

Me too. <_< Nikad duži dani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic i je se pridruzujem podrsci i slanju pozitivnih vibracija, da ti i sve bebice budete dobro, a kako nas stalno iznenadjujes sad me nebi zacudilo, kao sto neko rece da je tu i cetvrta :wub::D kako je sudjeno bice, ali iz sveg srca navijam da se zacuje i trece srculence :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke jedva cekam da uskoro jos neka objavi dve crtice...vreme je vec par dana nije bilo nijedne premijere

kad je moj sin cuo ovu pesmu (pre trudnoce sa Andjelom) rekao je uspaniceno:"mama pozuri proci ce vreme"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e drage moje da vam se javim na mobilni sam pa imam samo za jednu poruku kredit, da ne brinete, ja sam jos u bolnucu i danas nemam krv, sinoc mi isla b crna krv ali samo malo.

Imam tri ploda, na dva juce srculenca biju a treci se sakrio i pored njega je odmah hematom, kolko sam razumela, i dosta je manji vidi se samo jedna ona vrecica bez srca, doktorka kaze za njega inace da je bolje da ode. Jer se prirodne trojke tesko odrze, inace molim ih da je puste kuci, ubih se od dosade, rekla sam i kuci cu da lezim po ceo dan. Ne znam kad ce da me puste, mozda u ponedeljak, za sad se taj mali drzi, i ipak mozda ostane mada doktorka kaze da je bolje da ode, rekla mi ceku trudnocu cu da prelezim i da mi je pored lekova to jedini spas, svadba se najverovatnije otkazuje, a vencanje ce verovatno biti kuci i onako smo platili izlazak na teren maticara. Iskreno malo mi je zao ali bebice su mi pri arne, mnogo vas volim i jad se vartim hocu da vidim mnogo pluseva, ti Mejbi da meris teperaturu redovno, komtrolisacu to kad se vrati hihihi

Jekic, pravi si car!!! Svaka ti cast na svemu! Drzi se i budi pozitivna, a za to dosadno lezanje u bolnici - zamisli da si u nekom eksluzivnom spa centru (gde te tri prezgodna crnca, obavijena bananama, hlade velikim listovima), a pored tebe ogromna pinjakolada sa cevcicom-'ladna!

Mi mislimo na tebe i saljemo ti gomile poljubaca i lepih misli!

Ja navijam i za trećeg malenog da se izbori...i da mu prokuca srce i da i ova dva bebca njega ili nju povuku za sobom. A ti ima da ležiš kao biljčica, ima samo da kuckaš ovde i da imaš više postova od svih administratora zajedno!!! Jaoj samo se nadam da je taj hematom od usađivanja jer ih se tamo baš dosta usadilo :D:wub::wub: :wub: i da će da ih zaobiđe i da kad se porodiš da ih bude troje po 3 kile :D a ti da budeš kao veliki kit :D

Pridruzujem se KikirikiJu! :wub:

... a svim cekalicama bacam prasinicu!!! Ma dzakove prasinice! :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bas lepa godina i puno bebica, a svim cekalicama zelim plusice i dve crtice sto pre.... Nadam se i meni da ce biti neke dve crtice za par dana....

t4855.gif

Ma bice moraju biti... ;) ...jer ovo je izgleda bas godina beba kako smo se naoruzale... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anci draga,ja sam pitala...ja ih vec pijem...uopste nisu ruzne...jos kada ih rastvoris u 1 dcl vode..nista i ne osjetis...ma ako nam ne pomognu nece nam ni odmoci...

A kako ih pijes?

A za sta su te kapi? Cemu sluze?

Za regulisanje hormona ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Držim fige da zabebiš što pre :wub:

Uuu za par dana :rolleyes: Jedva čekamo tvoju sliku sa dve crtice ;):rolleyes:

Uh hvala,hvala...i ja vama isto.... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A kako ih pijes?

Za regulisanje hormona ;)

meni je dr.dao cyclo-progynova tablete za regulisanje pa sad ne znam kakav je rezultat videcemo..znate li vi sta o njima? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos nije dosla ;) danas mi je 28 dc, mada kod mene varira 2-3 dana gore dole..ostaje mi samo strpljenje :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos nije dosla ;) danas mi je 28 dc, mada kod mene varira 2-3 dana gore dole..ostaje mi samo strpljenje :rolleyes:

t1326.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t1326.gif

E bas tako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos nije dosla ;) danas mi je 28 dc, mada kod mene varira 2-3 dana gore dole..ostaje mi samo strpljenje :rolleyes:

t1326.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sad isla do apoteke da kupim test i nisam, kupila sam cetkicu za zube :lol: . Mm je pokupio pare i karticu i otisao na posao, samo ne znam koji ce mu sve to u onoj vukoj***ni. :angry: Inace me uvjek obezbjedi, posto ja ne volim da se bakcem sa karticom, a jutros k'o da mu mozak nije radio. :angry: Meni ocigledno nije sudjeno da se testiram ovaj mjesec.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad me zanima koliko ih je kod Hellen :rolleyes:

Ljubinka, ja sam sigurna da je jedna u pitanju...po beti, a i nema istorije blizanaca ni kod mene ni kod mm..

A idem sledece nedelje kod doktorke, pa ako nije rano, valjda ce mi raditi UZ...pa cu vam javiti

Saljem vam prasinicu :)

et2-images.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stalno mislim na Jekic ... :wub:

Jel se cujes ti sa njom? Ona rece da bi trebala u pon. kuci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubinka, ja sam sigurna da je jedna u pitanju...po beti, a i nema istorije blizanaca ni kod mene ni kod mm..

A idem sledece nedelje kod doktorke, pa ako nije rano, valjda ce mi raditi UZ...pa cu vam javiti

Saljem vam prasinicu :)

et2-images.jpg

Mislim da je i Jekić rekla da kod nje nema blizanaca u familiji :) Mada dobro, vidi se to na beti i na testu..

Hvala za prašinicu :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos nije dosla ;) danas mi je 28 dc, mada kod mene varira 2-3 dana gore dole..ostaje mi samo strpljenje :rolleyes:

i ja se pridruzujem da ne dodje.... :)

t1325.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma bice moraju biti... ;) ...jer ovo je izgleda bas godina beba kako smo se naoruzale... :P

i ja mislim isto bicemo mi trudnice u ovoj godine, s obzirom koliko prasinice posipaju ove trudnice po nama... :D

s0819.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam kod mog malog sestruca koji ima godinu i deset meseci i navalio, samo vice:BEBE, BEBE....i pokazuje na moj stomak. Ovo BEBE je njemu beba, a on to kaze sa francuskim naglaskom :). Sluti mi bebu! a mozda i BEBE! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam kod mog malog sestruca koji ima godinu i deset meseci i navalio, samo vice:BEBE, BEBE....i pokazuje na moj stomak. Ovo BEBE je njemu beba, a on to kaze sa francuskim naglaskom :). Sluti mi bebu! a mozda i BEBE! :)

Deca najbolje predosecaju... :) Jupiiiiiiiiiiiiiii.....

s0819.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ste bre cekalice, niste valjda vec u berbi sve bas,sve... :)

Dobro, ako,ako.... Ja sam na poslu pa sam morala da berem u jutarnjim casovima... hehehehhe.... :D:lol: :lol: :lol:

Zelimo bebe....

g35045.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubinka, ja sam sigurna da je jedna u pitanju...po beti, a i nema istorije blizanaca ni kod mene ni kod mm..

A idem sledece nedelje kod doktorke, pa ako nije rano, valjda ce mi raditi UZ...pa cu vam javiti

Saljem vam prasinicu :)

et2-images.jpg

Pa sad ne znam sta da mislim za betu... Jekic je imala 181 vrednost a tebi je preko 1000. Po tome bi ti trebalo da nosis sestorke :huh::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.