Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

NIko nije ni primetio moj novi avatar :( ni prethodni...ni onaj pre toga...samo je neuhvaljiva videla onaj novogodišnji :( i to joj se nije svideo :( Buaaaaaaaaaaaa mene ovde niko ne voliiii

Ja sam primetila ovu plavu Ukrajinku :lol: Malo mi blentavo izgleda :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NIko nije ni primetio moj novi avatar :( ni prethodni...ni onaj pre toga...samo je neuhvaljiva videla onaj novogodišnji :( i to joj se nije svideo :( Buaaaaaaaaaaaa mene ovde niko ne voliiii

Naravno da smo primetile :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic, bice sve u redu, dve bebe su dobro, sa trecom neka bude kako je sudjeno, dobro je sto ipak odlazete svadbu, najbitniji ste ti i bebice :wub: :wub: :wub:

Ljubim te puno, odmaraj :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NIko nije ni primetio moj novi avatar :( ni prethodni...ni onaj pre toga...samo je neuhvaljiva videla onaj novogodišnji :( i to joj se nije svideo :( Buaaaaaaaaaaaa mene ovde niko ne voliiii

Ja sam primetila, i ne mogu da te pohvatam vise, nekako sam naucila da prepoznajem clanice po avatarima, a da uopste ne gledam nick, ti me zbunjujes svaki cas, samo mislim koja je sad ova nova cica :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic saljem vam puno poljubaca i nadam se da ces nam pisati na temi trojke. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic samo ti lezi,mazi stomacic i bice sve ok....a svadba ce biti ima vremena....nek cekaju tetke,stricevi i ostali,bebe su najvaznije....saljem ti puno pozitivne energije i veliki t4622.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rade hormoni, aaaaa? :lol:

Salu na stranu, primetila sam novi avatar ;)

Uh pa da sad treba da imam ovulaciju, a mi sutra odosmo...pih eh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ispasce da je taj hematom u stvari 4. beba :lol: Samo ti lezi tu gde jesi, a moze i maticar u bolnicu da ti dodje :P Zamisli kako bi to bio kul dozivljaj :D A onda sledece godine proslava bebecih rodjusa i svadba zajedno :wub: Saljem jedan dzak pozitivnih misli, zagrljaja i ljubavi bebekanjama...I tebi, naravno ;)

Potpis

:wub:

Jekic,mislimo na tebe!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znas da spermici mogu vise dana da zive (i to zenski!) tako da obavezno da organizujete bar 5 minuta akcije danas pred put ;)

He he ja to podrazumevam :D makar silovala muža :D

Nego, ja sam se taman bila ponadala da se može videti crtica i pre menstruacije jer se kod Jekić sve lepo videlo,kad ono big-smiley-003.gif me ubi u pojam sa trojkama :lol: :lol: :lol: znači mi svi ostali smrtnici i dalje treba da čekamo da nam debelo kasni. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

He he ja to podrazumevam :D makar silovala muža :D

Nego, ja sam se taman bila ponadala da se može videti crtica i pre menstruacije jer se kod Jekić sve lepo videlo,kad ono big-smiley-003.gif me ubi u pojam sa trojkama :lol: :lol: :lol: znači mi svi ostali smrtnici i dalje treba da čekamo da nam debelo kasni. :D

:lol: Izgleda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stavila sam Mišinu sliku u slike naše dece, pa je brišem za par sati, ko hoće da vidi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stavila sam Mišinu sliku u slike naše dece, pa je brišem za par sati, ko hoće da vidi...

jaaaaao sunce maleno,mnogo je sladak,ima divne okice :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: pravi je zeka sa ona dva zubica. :wub: :wub:

JEKIC nema sikiriki moras da se stabilizujes i mislis pozitivno,uz tebe smo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I da vidim ima li tamo jeftinih testova... :D

aaa pazi da ne padnes u nesvest kad cujes za cene :lol:

JEKIC lepe slike nemam reci,kad ih rodis ajoj bices jako bogata ;-) zelim ti srecu

ee kako bese ime zelim i tebi lepu i laganu trudnoci

a ostalim cekalica zelim da sto pre vide svoje dve crtice

one koji su dobile vestice nek skupe snage i nek se bore

ja cu za moje dugoooo cekaaati

gy,tkihu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

aaa pazi da ne padnes u nesvest kad cujes za cene :lol:

JEKIC lepe slike nemam reci,kad ih rodis ajoj bices jako bogata ;-) zelim ti srecu

ee kako bese ime zelim i tebi lepu i laganu trudnoci

a ostalim cekalica zelim da sto pre vide svoje dve crtice

one koji su dobile vestice nek skupe snage i nek se bore

ja cu za moje dugoooo cekaaati

gy,tkihu

:lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja83, gde si ti ženo? Nema te k'o para ;):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja83, gde si ti ženo? Nema te k'o para ;):)

Iskulira me žena :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uplasila se kada je ugledala tvoj nov avatar :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: Pa daa, i ja svašta pitam :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e drage moje da vam se javim na mobilni sam pa imam samo za jednu poruku kredit, da ne brinete, ja sam jos u bolnucu i danas nemam krv, sinoc mi isla b crna krv ali samo malo.

Imam tri ploda, na dva juce srculenca biju a treci se sakrio i pored njega je odmah hematom, kolko sam razumela, i dosta je manji vidi se samo jedna ona vrecica bez srca, doktorka kaze za njega inace da je bolje da ode. Jer se prirodne trojke tesko odrze, inace molim ih da je puste kuci, ubih se od dosade, rekla sam i kuci cu da lezim po ceo dan. Ne znam kad ce da me puste, mozda u ponedeljak, za sad se taj mali drzi, i ipak mozda ostane mada doktorka kaze da je bolje da ode, rekla mi ceku trudnocu cu da prelezim i da mi je pored lekova to jedini spas, svadba se najverovatnije otkazuje, a vencanje ce verovatno biti kuci i onako smo platili izlazak na teren maticara. Iskreno malo mi je zao ali bebice su mi pri arne, mnogo vas volim i jad se vartim hocu da vidim mnogo pluseva, ti Mejbi da meris teperaturu redovno, komtrolisacu to kad se vrati hihihi

Verujem da ti je žao zbog svadbe, ali sama si rekla bebice su na prvom mestu :) Kad budete rešili da je pravite bićeš još 100x veselija mlada..Ljubimo te i puno pozdravljamo :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nekako navijam i za trecu bebu, da se izbori! Neka lekari pricaju svoje, ipak je sve u Bozjim rukama. Najbitnije je da se ove dve bebice stabilizuju, ali eto, ne mogu a da ne navijam i za trecu! A jekic je fenomen, ko da ona ne bi mogla roditi i cetvorke, a kamoli trojke! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NIko nije ni primetio moj novi avatar :( ni prethodni...ni onaj pre toga...samo je neuhvaljiva videla onaj novogodišnji :( i to joj se nije svideo :( Buaaaaaaaaaaaa mene ovde niko ne voliiii

Divan je! Kao plava Pokahontas! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic zelim ti sve najbboljeee,budite svi dobro.....sve se isplatilo i mnogo mi je drago :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic zelim ti sve najbboljeee,budite svi dobro.....sve se isplatilo i mnogo mi je drago :rolleyes:

Šta se s' tobom dešava, što te nema? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šta se s' tobom dešava, što te nema? :)

Hej kod mene bas nista,spremam se da sl nedelje odradim i Hsg,mada ne znam hocu li uspeti jer kako cujem spajaju se praznici pa je i petak neradan.....pomislila sam u jednom momentu da se sve vise opterecujem trudnocom i da je mozda bolje da se udaljim od teme,ali vuce me da vidim sta je sa vama,mojim saborcima ;) .....daj Boze samo lepe vesti da citamo....zelim vam da sve docekate leto okruglaste i da ne skidate osmeh sa lica :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej kod mene bas nista,spremam se da sl nedelje odradim i Hsg,mada ne znam hocu li uspeti jer kako cujem spajaju se praznici pa je i petak neradan.....pomislila sam u jednom momentu da se sve vise opterecujem trudnocom i da je mozda bolje da se udaljim od teme,ali vuce me da vidim sta je sa vama,mojim saborcima ;) .....daj Boze samo lepe vesti da citamo....zelim vam da sve docekate leto okruglaste i da ne skidate osmeh sa lica :rolleyes:

Takodje :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.