Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Јел оћете сличице са УЗ, нисам разумела :blink::lol:

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekic cestitam na blizancima, nema niceg lepseg nego 2 bebice od jednom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao jekic!!! Kakva divna vest!!! Bas sam se obradovala kad sam procitala za blizance! Ima sve da bude u redu, pa je l' vidis ti koliko pozitivnih vibracija leti ka tebi i tibi?? :) Sto ce kod vas biti veselo :D

A sad sam videla i slicice :wub: Znas sta, ja mislim da se taj manji zapravo samo drugacije okrenuo pa izgleda manje... Bice to covecina ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Јел оћете сличице са УЗ, нисам разумела :blink::lol:

ooo da da ,hocemo. ali pre toga cestitam jos jednom,svaka vam cast,prvo pa dvojke :lol: superiska taman ces i tm zaposliti kad dodju bebe hehehehe e bas volim :P a to sto kaze doktorka to nista,nema sanse da bude tako,normalno moras da je poslusas i da lezis ,ne podizes nista tesko....mada sve znas vec kao velika...lezi ,odmaraj i zapovedaj....joooj sta 'u ja raditi mm kad budem bila trudna ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ево један је мањи он је 5+6 он је мало горе и један већи он је 6+4, срце за две недеље би требало да се региструје, тад ми рекла на контролу да дођем.

hay-DSCI30.jpg

Al su lepi :wub: :wub:

Eto od crtica nastali pasuljici :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao kakve divne slike. I meni manja beba izgleda manja samo na prvoj slicici. Na ostale tri su skoro iste velicine. Rano je to proceniti. Samo ti miruj, obe bebe ce biti dobro, videces! Ovo je stvarno neverovatno, sva sam se raznezila!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic, divan prizor, nema sta :wub:

Ljubi ih tetka Anchy07 :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Јел оћете сличице са УЗ, нисам разумела :blink::lol:

E sto se pravi luda :angry: .

Ух јел баш не можете код свеки ништа да урадите <_<

Joook <_< .

Ево један је мањи он је 5+6 он је мало горе и један већи он је 6+4, срце за две недеље би требало да се региструје, тад ми рекла на контролу да дођем.

hay-DSCI30.jpg

:wub: :wub: :wub: Kako su slatkiii....tako divna slicia...Nista ljepse nego kad od mrvice gledas kako se pretvara u bebu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Свадбу не могу да откажем, долазе ми гости из иностранства, све смо звали са буклијом, сви се спремили, пола поклона ми стигло сад, ух баш не могу да је откажем. Али сад ћу да мирујем и да се смирим, нећу да играм на свадби и то је то.И онако матичар ће да дође у салу, а у цркву ћу скраћено, мој тата зна попа па ће да скрати.

Хвала Анчи, ма колко је указивало толко је и иненађујуће, ја сам се опет изненадила, а тек мој муж,. рекао ми је колко смо га правили могле су и тројке да буду. :lol:

Ma Jekič, do svadbe će sve to biti ok. Samo umereno i to ono što moraš. Posle torte odmah kući a gosti nek se vesele. Ti ćeš da se veseliš od sada pa do kraja života. Šta je to jedan dan.

Mnogo sam srećna zbog tebe, draga. Uh, od ovih emocija može da se umre.

Ма бре Лунарна је дефинитивно тачна колико ја видим, само да буде све како треба. Јована и Марко, запео овај мој по деди да се зове <_< али има времена да буду Јован и Јована.

Lepa su imena, ništa ne fali ni ovoj kombinaciji

Narode dragi! Sad vidim da mi se potpuno poklopio Jonasov kalendar sa obicnom ovulacijom. Trudna sam 100 posto!!! Jeeeeeeeeee :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

I jos nesto...nadam se da vam nece biti gadno. Tog 14-og dc, mi na planini, sex, ludilo, nismo ni mislili na bebu (a po Jonasu mi je to najplodniji dan)...i onako, lezim ja na stomaku 15-ak minuta, uzivam, ustanem, kad imam sta i da vidim. Na ljubicastom carsavu, ono sto je iscurilo iz mene u obliku pravilnog srca! Posteljina nekakva sa ljubicastim cvetovima i to srce ispalo kao deo posteljine. Zar nije neverovatno? Jel da da sam trudna? To je znak, poklopile se ovulacije, to je to, jupiiiiiiiiiiiiiii :lol::lol::lol:

Draga, od srca se nadam da si zabebila.

Jedva čekam 18 februar da nam pokažeš testiće pa da nas i ti obraduješ sa blizancima

Ево један је мањи он је 5+6 он је мало горе и један већи он је 6+4, срце за две недеље би требало да се региструје, тад ми рекла на контролу да дођем.

hay-DSCI30.jpg

Nisam skoro videla lepšu sliku.

A ako se nevaram i normalno je za blizance da nisu iste veličine. Nisam skoro čula da su iste veličine. A i Nenini blizanci su se razlikovali skoro u kilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ево један је мањи он је 5+6 он је мало горе и један већи он је 6+4, срце за две недеље би требало да се региструје, тад ми рекла на контролу да дођем.

hay-DSCI30.jpg

Njaoooo..prve slikice tvojih beba!

Divne su, dve male mrvice!

Nek su zive i zdrave! Bas me je raznezila slikica!

:wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

... i naravno, puno prasinice za cekaliceeeeeeeeeeeee!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic,divnooooo,odmaraj i mazi mrvice :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eво да се јавим и овде, била сам код моје докторке јутрос, кренуло ми ноћас опет водењав браон секрети ја се испрепадала, мада ишло је само једном кад сам се брисала па сам се ја препрашила. Прегледала ме каже да не види неко крварење са грлића и онда на УЗ онај са сондом и само рече одједанпут МАШАЛА.

Ја се препадох и питам је шта је а она ми каже близанци.

Посел ме гледала и гледала и показа ми, имам мало крвављење у материци могуће је да је од усађивања плода. А рекла ми је да можда постоји могућност да ми оде једна беба :( :( :( :( :(

Једна је напреднија има 6+4 вечичину а друга одговара 5+6

Дала ми утогестан од 200мг, 3 пута по 1 и строго мировање, свадбу нека ми спрема ко зна и уме али ти не, тако ми рекла и Фембион 1 да пијем до 3 месеца.

Jaoo blizanci, ma znala sam! :D Čestitam draga od srca na ovoj duploj sreći :wub: :wub: Odmaraj i ne brini biće sve to ok.. Taj što je manji je verovatno dečak, oni sporije napreduju, verovatno će i kad se rodi biti malko manji od seke ;):rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CESTITAM JEKIC!!!!

Eto meni koleginice da se dopisujemo na temi blizanaca :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam kolika mi je beta, jer sam nazvala samo juce oko 14,30h i rekla mi je zena iz laboratorije odsecno i nemilosrdno: Negativan! :(

Nisam mogla ništa da radim, ceo dan sam bila tužna.. Nemojte mi zameriti što nisam odmah javila tužnu vest.

Sve smo radili kako treba, brali trešnjice kad treba i kad ne treba.. Ne znam. Ovo nam je treći mesec. Zaista smo se trudili.. :angry:

No ne odustajem! B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala što brinete i raspitujete se za mene!

To mi JAKO puno znači i pomaže. Inače, niko sem vas nije znao da ću uraditi betu 3 dana pred vešticu. Nisam mogla da dočekam :rolleyes:

JEKIĆ JEEEEEEEEEE! Blizanci! Možda su devojčica i dečak, to bi bilo savršeno i ja ti to od srca želim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam kolika mi je beta, jer sam nazvala samo juce oko 14,30h i rekla mi je zena iz laboratorije odsecno i nemilosrdno: Negativan! :(

Nisam mogla ništa da radim, ceo dan sam bila tužna.. Nemojte mi zameriti što nisam odmah javila tužnu vest.

Sve smo radili kako treba, brali trešnjice kad treba i kad ne treba.. Ne znam. Ovo nam je treći mesec. Zaista smo se trudili.. :angry:

No ne odustajem! B)

Nemoj da si tuzna! Cetvrti mesec je taj mesec!!! :):P

Tako je, odmaraj se, uzivaj :wub:

POTPIS!

Hvala :wub:

Mojim! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam kolika mi je beta, jer sam nazvala samo juce oko 14,30h i rekla mi je zena iz laboratorije odsecno i nemilosrdno: Negativan! :(

Nisam mogla ništa da radim, ceo dan sam bila tužna.. Nemojte mi zameriti što nisam odmah javila tužnu vest.

Sve smo radili kako treba, brali trešnjice kad treba i kad ne treba.. Ne znam. Ovo nam je treći mesec. Zaista smo se trudili.. :angry:

No ne odustajem! B)

Baš mi je žao :( Naravno nema odustajanja, idemo dalje! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekic,divno....cestitam...miruj nemoj nista da radis.....saljem t4801.gift4801.gift4801.gif za vas troje

t1013.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam kolika mi je beta, jer sam nazvala samo juce oko 14,30h i rekla mi je zena iz laboratorije odsecno i nemilosrdno: Negativan! :(

Nisam mogla ništa da radim, ceo dan sam bila tužna.. Nemojte mi zameriti što nisam odmah javila tužnu vest.

Sve smo radili kako treba, brali trešnjice kad treba i kad ne treba.. Ne znam. Ovo nam je treći mesec. Zaista smo se trudili.. :angry:

No ne odustajem! B)

Ma kakvo odustajanje. A za tetu iz lab grrrrrrrrrrrrrr, baš je bezobrazan

Tako je, odmaraj se, uzivaj :wub:

POTPIS!

Hvala :wub:

:wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda je jos rano za betu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao jekiććć, pa ti ne prestaješ da nas iznenadjuješ :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: Ništa, ništa, ništa mesecima i opa blizanci :rolleyes: :rolleyes: t8510.gif :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ЈЕКИЋ!!!!!!!!!ČESTITAM OD SRCA...BLIZANCIIIIII!!!!!! :wub: :wub: :wub::rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ево један је мањи он је 5+6 он је мало горе и један већи он је 6+4, срце за две недеље би требало да се региструје, тад ми рекла на контролу да дођем.

hay-DSCI30.jpg

sjaaaaaaaaajno :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.