Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Hvala ti empress .. kupila sam test pa cu ga uraditi u sutra prekosutra ... :wub:

kako je kod tebe ?

Hvala punoooooo

t4402.gif

Kod mene je za sad sve isto. :) Nisam jos uvek dobila, pa sutra radim tes'! :P

Jedino novo je sto sam opasno usinula vrat (i to dok sam se protezala :blink:, kao isvako jutro) i sada me glava rastura, a necu nista da popijem protiv bolova, za svaki slucaj. Tako da, valjda cu uspeti ujutru da savijem glavu i VIDIM da li piskim u casicu.. :unsure:

Nema na cemu, tu smo da se medjusobno bodrimo! :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: uzmi vecu casicu, za svaki slucaj :lol:

Hahah :lol: :lol: :lol::wub:

Ne gine mi to. Ma, ima da se savijem, pa kud puklo da puklo! :P

Taman da te prijupitam, na onom lunarnom kalendaru, zelena i crna tackica predstavljaju pocetak i kraj plodinih dana?

Znam da nije za ovu temu, ali samo to pitanjce.. jer sam sebi uradilo to, pa nisam sigurna sta znace te dve tackice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oooo Leno pa jel si ti to pravosudni polagala....pa čestitam koleginice :D

A za bebe....ako ako samo dok su krenuli radovi :)

Jesam, hvala...ostala još 2 za mart, ali prezadovoljna sam, najviše mi je bilo stalo da uhvatim uslov...sad da zagrejem stolicu ili u mom slučaju krevet (ali ne u onom lepom smislu :P ) još malo, da i to otkačim i da krenem da se bavim lepšim stvarima...

Ja bila na UZ, kaze doktor, sve je super, folikula koliko hoces, endometrijum lepo zadebljan i skoro spreman, kao i folikuli, i njemu uopste nije jasno sta to kod mene "ne valja", trebalo bi po ovome da ovuliram za par dana :huh:

Kaze da necemo vise da gubimo vreme ako se i ovaj ciklus isomplikuje i bude kao prosli dace mi nesto da mi regulise ciklus a nije kontracepcija i poslace me kod neke doktorke sa kojom saradjuje a koja je strucnjak za endokrinologiju (ginekolog ali se najvise bavi tim problemima). I tako... Ja se nadam za par dana da mi stigne Peruanska maka i da krenem i to da pijem, pa polako, necu vise da se opterecujem i da se nerviram, ako sam jednom ostala trudna ostacu ponovo ne zvala se ja Anchy07 :P:lol:

Ja ti držim palčeve da ovaj mesec bude dobitni! :rolleyes: Inače, i ja isto tako razmišljam i bodrim se ;)

Maybe znaš koliko sam ja skeptična po pitanju tih crtica, zato se i ne javljam kad vi kažete da vidite nešto, a ja ne vidim, ali na negativu ovog drugog testa, vidim i ja nešto! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uveliko ;)

kwf-syello.gif

Kod mene je za sad sve isto. :) Nisam jos uvek dobila, pa sutra radim tes'! :P

Jedino novo je sto sam opasno usinula vrat (i to dok sam se protezala :blink:, kao isvako jutro) i sada me glava rastura, a necu nista da popijem protiv bolova, za svaki slucaj. Tako da, valjda cu uspeti ujutru da savijem glavu i VIDIM da li piskim u casicu.. :unsure:

Nema na cemu, tu smo da se medjusobno bodrimo! :wub: :wub:

Ajoj.. Ali sto kaze maybe veca casa ;) Mozda cu i ja sutra a mozda jos sacekam :)

cvr-grouph.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kwf-syello.gif

Ajoj.. Ali sto kaze maybe veca casa ;) Mozda cu i ja sutra a mozda jos sacekam :)

cvr-grouph.gif

Mozda ja uradim i sutra i prekosutra... i sve tako dok ne pokaze II! :P

Kad si ti Maki trebala da dobijes?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda ja uradim i sutra i prekosutra... i sve tako dok ne pokaze II! :P

Kad si ti Maki trebala da dobijes?

ahhahah ja sam rekla da necu skoro ali danas ga kupila i to baby rapid trakica . nju je juce moja drugarica uradila i videla bledu crticu a trebala je dobiti kad i ja 21.01

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ahhahah ja sam rekla da necu skoro ali danas ga kupila i to baby rapid trakica . nju je juce moja drugarica uradila i videla bledu crticu a trebala je dobiti kad i ja 21.01

Uuuuuuu pa ti si bolja od mene, tj., strpljivija! :wub:

Ja sam trebala da dobijem 29. 01. (ako je po tome sto dobijam oduvek na 25 dana).

Mada mi je poslednja okasnila, pa sam je dobila 28. dana, tj., 4. 01.

Onda bolje da ja sacekam jos neki dan...?

Ma ovaj moj dosadan, 6 puta dnevno me pita jel sam dobila, a ja sve kao nesto muljam, da bih ga iznenadila ako jeste...

Ma ja cu sutra, pa kako bude!

Imas vece sanse od mene da tvoja crtica bude jaaaako crvena! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uuuuuuu pa ti si bolja od mene, tj., strpljivija! :wub:

Ja sam trebala da dobijem 29. 01. (ako je po tome sto dobijam oduvek na 25 dana).

Mada mi je poslednja okasnila, pa sam je dobila 28. dana, tj., 4. 01.

Onda bolje da ja sacekam jos neki dan...?

Ma ovaj moj dosadan, 6 puta dnevno me pita jel sam dobila, a ja sve kao nesto muljam, da bih ga iznenadila ako jeste...

Ma ja cu sutra, pa kako bude!

Imas vece sanse od mene da tvoja crtica bude jaaaako crvena! :P

ja na 28 dana dobijam dan pre ili posle .. joj daj boze a i tvoja da bude crvena ma nek budu i roze bitno je da su tu ;)

ja sam radila pre nekoliko dana vec ni neznam kad :) e sad kazu vidi se nesto :D tako da se nadam :)

moj pita ali ne tako cesto on kaze imacemo bebuuu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ste cekalice???

Meni glupaca jos uvek nije dosla, ali se ne nadam previse, zna ona ponekad da zakasni dan-dva <_< ... Ipak, nisam odolela jutros i uradila ne jedan test nego dva (da bi mi se jos vise smejala vesticara kad se pojavi <_<). Jedan je skroz beo, nista ne uspevam ni da umislim da vidim, a na drugom mi se kao nazire nesto, jedva, jedva, ali se nazire :rolleyes: ... Pa rekoh da malo vezbate "ostro oko" i da mi kazete da li vi na ova dva testa vidite nesto i ako vidite - na kom???

test1.jpg

test2.jpg

Maybe pa nazire se i to dosta,ja sam je na drugom odmah ugledala.... :)

Divno... ti si trudna sigurno.... Kad radis betu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i negativi oba testa, ovde se mozda malo "bolje" "vidi" :rolleyes:

test1negativ.jpg

test2negativ.jpg

Ja je vidim na drugoj slici, čak i na običnoj :)

E sad da si merila BT već bismo znale :P

Pa nisam, nemam apoteku u blizini, a ovaj sneg je toliko zavejao pa mi se bas ne seta..a o paljenju auta da ne govorim :))

Pitanje je dal' bi mogla i da pronađeš auto ispod snega :D

Ja bila na UZ, kaze doktor, sve je super, folikula koliko hoces, endometrijum lepo zadebljan i skoro spreman, kao i folikuli, i njemu uopste nije jasno sta to kod mene "ne valja", trebalo bi po ovome da ovuliram za par dana :huh:

Kaze da necemo vise da gubimo vreme ako se i ovaj ciklus isomplikuje i bude kao prosli dace mi nesto da mi regulise ciklus a nije kontracepcija i poslace me kod neke doktorke sa kojom saradjuje a koja je strucnjak za endokrinologiju (ginekolog ali se najvise bavi tim problemima). I tako... Ja se nadam za par dana da mi stigne Peruanska maka i da krenem i to da pijem, pa polako, necu vise da se opterecujem i da se nerviram, ako sam jednom ostala trudna ostacu ponovo ne zvala se ja Anchy07 :P:lol:

Anči ovo su baš lepe vesti, konačno neki lekar koji ne želi da gubi vreme :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bila na UZ, kaze doktor, sve je super, folikula koliko hoces, endometrijum lepo zadebljan i skoro spreman, kao i folikuli, i njemu uopste nije jasno sta to kod mene "ne valja", trebalo bi po ovome da ovuliram za par dana :huh:

Kaze da necemo vise da gubimo vreme ako se i ovaj ciklus isomplikuje i bude kao prosli dace mi nesto da mi regulise ciklus a nije kontracepcija i poslace me kod neke doktorke sa kojom saradjuje a koja je strucnjak za endokrinologiju (ginekolog ali se najvise bavi tim problemima). I tako... Ja se nadam za par dana da mi stigne Peruanska maka i da krenem i to da pijem, pa polako, necu vise da se opterecujem i da se nerviram, ako sam jednom ostala trudna ostacu ponovo ne zvala se ja Anchy07 :P:lol:

Anci07 pa to su dobe vesti, ja mislim da ce ovog meseca biti nekih novoti,samo nemoj sad jos vise da se opteretis...

A i taj doktor je ocigledno dobar je ne prepusta slucaju nista nego reaguje.... Zelim ti da roda dodje kod tebe ovog meseca... :):wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ste cekalice???

Meni glupaca jos uvek nije dosla, ali se ne nadam previse, zna ona ponekad da zakasni dan-dva ... Ipak, nisam odolela jutros i uradila ne jedan test nego dva (da bi mi se jos vise smejala vesticara kad se pojavi . Jedan je skroz beo, nista ne uspevam ni da umislim da vidim, a na drugom mi se kao nazire nesto, jedva, jedva, ali se nazire : ... Pa rekoh da malo vezbate "ostro oko" i da mi kazete da li vi na ova dva testa vidite nesto i ako vidite - na kom???

test1.jpg

test2.jpg

Na drugom lepa debela, doduse svetla. Na negativu se super vidi :rolleyes: Polaaaako pripremam vatromet

Sve mi se cini da ti je O kasnila ovaj mesec i da ste je uboli bas :D

Ja bila na UZ, kaze doktor, sve je super, folikula koliko hoces, endometrijum lepo zadebljan i skoro spreman, kao i folikuli, i njemu uopste nije jasno sta to kod mene "ne valja", trebalo bi po ovome da ovuliram za par dana

Kaze da necemo vise da gubimo vreme ako se i ovaj ciklus isomplikuje i bude kao prosli dace mi nesto da mi regulise ciklus a nije kontracepcija i poslace me kod neke doktorke sa kojom saradjuje a koja je strucnjak za endokrinologiju (ginekolog ali se najvise bavi tim problemima). I tako... Ja se nadam za par dana da mi stigne Peruanska maka i da krenem i to da pijem, pa polako, necu vise da se opterecujem i da se nerviram, ako sam jednom ostala trudna ostacu ponovo ne zvala se ja Anchy07

Jel to onaj isti dr od proslog puta? Svakako mu je stav mnogo bolji. A peruansku maku i muzu da dajes da plivaci siznu nacisto :P

Mozda ja uradim i sutra i prekosutra... i sve tako dok ne pokaze II!

Kad si ti Maki trebala da dobijes?

Vidim jedna Jekic ode sa teme a stize nam sledeca :D Samo tako Empress, testovi su ovde svima posebna poslastica :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidim jedna Jekic ode sa teme a stize nam sledeca :D Samo tako Empress, testovi su ovde svima posebna poslastica :rolleyes:

Hehehe :lol: :lol: :lol:

Fala na podrsci, draga... Testovi se ovde konzumiraju tri pita dnevno, pre i posle jela! :)

Mozemo da osnujemo drustvo za reciklazu negativnih testova. Zgrnule bi bogatstvo! :P

Ja sam od onih koje bi i u 9. mesecu uradile, bar jos jedan, za svaki slucaj da budem, bas bas, 100% sigurna! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ti držim palčeve da ovaj mesec bude dobitni! :rolleyes: Inače, i ja isto tako razmišljam i bodrim se

Moramo tako, ne moze drugacije :wub:

E sad da si merila BT već bismo znale

Pitanje je dal' bi mogla i da pronađeš auto ispod snega

Anči ovo su baš lepe vesti, konačno neki lekar koji ne želi da gubi vreme

Anci07 pa to su dobe vesti, ja mislim da ce ovog meseca biti nekih novoti,samo nemoj sad jos vise da se opteretis...

A i taj doktor je ocigledno dobar je ne prepusta slucaju nista nego reaguje.... Zelim ti da roda dodje kod tebe ovog meseca...

Jel to onaj isti dr od proslog puta? Svakako mu je stav mnogo bolji. A peruansku maku i muzu da dajes da plivaci siznu nacisto

Da, devojke, to je isti onaj doktor koji mi je pre neki dan rekao da radimo pa cemo valjda da ubodemo. Tad me je bas iznervirao, ali danas vec druga prica, stvarno je bio maximalno korektan, kao i obicno, ne znam sta mu je bilo onaj dan :blink:

I on mi je rekao da ne vidi zasto ne bi zatrudnela ponovo kad sam vec jednom bila trudna.

Maybe, navijam da ova crtica jos malo potamni ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zdravo cure :) nije me dugo bilo ovde da kuckam...ali evo me opet...jos uvek cekam...jos uvek sam na ovoj temi..ali sta je tu je ne predajem se tako lako :) redovno sam vas pratila i radovala se svakom novom plusicu... nekako nisam mogla da se ukljucim ponovo u razgovor..vidim tu se sve znate dobro pa da ne smetam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

И да додам, она ће да ЧЕКА до прекосутра.

Где је наша Мејби и шта си урадила са њом :o

:lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Леп је много, не бријем се, не дотерујем се, не фарбам се, само лежим и ждерем :lol:

Драга једва чекам и теби да буде необично а то је можда већ овог месеца :wub:

Битно је да вештице нема.

ahhahaa ja ynam kako ti je hahah samo sto nisam trudna,jedino mi to fali,ali posto me uhvatio neki period ne sredjivanja eto me kao veliki pecinski covek,hahaha joj uzas haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vece...kupila ja kapi femisan A..na biljnoj su bazi..nemogu da skode..samo mogu pomoci..nisu ni skupe...mozda da probate...ove kapi povecavaju plodnost.normalizuju hormonalni status kada su u pitanju neredovni ciklusi,potpuni izostanak ciklusa,cisticni i policisticni jajnici...itd...

Sastav:Tinkture Herbe virka 30%,tinkture Herbe hajducke trave 20%,tinkture cveta nevena 15%,tinkture herbe zdravca 15%,tinkture lista troskota 10% i tinkture lista persuna 10%....ja mislim da sam vam bar malo pomogla sa objasnjenjem...ja cu probati nemam sta izgubiti..bolje i to nego da se kljukamo hormonima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vece...kupila ja kapi femisan A..na biljnoj su bazi..nemogu da skode..samo mogu pomoci..nisu ni skupe...mozda da probate...ove kapi povecavaju plodnost.normalizuju hormonalni status kada su u pitanju neredovni ciklusi,potpuni izostanak ciklusa,cisticni i policisticni jajnici...itd...

Sastav:Tinkture Herbe virka 30%,tinkture Herbe hajducke trave 20%,tinkture cveta nevena 15%,tinkture herbe zdravca 15%,tinkture lista troskota 10% i tinkture lista persuna 10%....ja mislim da sam vam bar malo pomogla sa objasnjenjem...ja cu probati nemam sta izgubiti..bolje i to nego da se kljukamo hormonima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vece...kupila ja kapi femisan A..na biljnoj su bazi..nemogu da skode..samo mogu pomoci..nisu ni skupe...mozda da probate...ove kapi povecavaju plodnost.normalizuju hormonalni status kada su u pitanju neredovni ciklusi,potpuni izostanak ciklusa,cisticni i policisticni jajnici...itd...

Sastav:Tinkture Herbe virka 30%,tinkture Herbe hajducke trave 20%,tinkture cveta nevena 15%,tinkture herbe zdravca 15%,tinkture lista troskota 10% i tinkture lista persuna 10%....ja mislim da sam vam bar malo pomogla sa objasnjenjem...ja cu probati nemam sta izgubiti..bolje i to nego da se kljukamo hormonima...

Koja im je cena? Kako se piju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cena im je 13.34KM...oko 7 eura...piju se 3 puta na dan pre jela...20 kapi rastvoriti u casi vode...kad ih kupis sve pise...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga Maybe ja sam odmah vidjela crticu na drugom testu...a negativ je strava..bas,bas se vidi...ma ti si nama TRUDNA..ima da castis...neces se izvuci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vesticara je stigla jutros bez ikakve najave :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meybe drzim palceve da si je ti proterala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i negativi oba testa, ovde se mozda malo "bolje" "vidi" :rolleyes:

test1negativ.jpg

test2negativ.jpg

na drugom se vidi,ako me moje oci ne varaju,a vidi se i na originalu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.