Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Pa, dobro, ne mora još ništa da znači....bitno je da veštice nema, a možda ti je i ovulacija bila kasnije.

Najveca fora je sto ja ovaj put nisam nista ocekivala i onda se vestica ne pojavi kad je trebala i ja reko to je to. Mm je bio u fazonu zasto da bacamo pare na test kad si trudna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oooo Leno pa jel si ti to pravosudni polagala....pa čestitam koleginice :D

A za bebe....ako ako samo dok su krenuli radovi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam na drugoj odmah videla :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe, da ti to nama prebaciš u negativ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na drugom testu se vidi blaga linija... kako ti se lunarna ovaj mesec poklopila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prebacicu, ali prvo da malo vezbate oci :P ... Necu jos da kazem na kojoj vidim, da mi vi prvo date misljenje (jer koliko vec radim testove, sve nesto mislim da sam umislila) ... a taj je navodno veoma senzitivan, bla, bla ... Samo sto ipak mislim da bi moglo jace da se vidi, jer mi vec kasni, nije radjen ranije ...

Ako dobijem, samo cu poslednji put potvrditi da se na tim senzitivnim testovima cesto pojavi nesto i ako tog neceg ustvari nema :(

Pa vidiš, ja prvo ni na prvom, ni na drugom nisam videla ništa. A sad, što ih duže gledam vidim drugu crticu u oba slučaja. Da li su stvarno tu, ili ih ja vidim zato što želim da ih vidim i da te preselimo što pre u Prvi trimestar, to ne znam. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: Pa kako ih vidis na oba??? :lol: Ja jedva da nesto "vidim" na jednom :lol: i to definitivno bolje vidim uzivo nego na slici ... :unsure:

Potrudi se malo više, pa ćeš videti i ti! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: Pa kako ih vidis na oba??? :lol: Ja jedva da nesto "vidim" na jednom :lol: i to definitivno bolje vidim uzivo nego na slici ... :unsure:

Na drugom, tek tek ali ja evo vidim. Inace mi je vid los a ne nosim naocare ne setim se, pa sam se prilepila uz monitor tako da ti evo ja polucorava potvrdjujem bledu crticu na drugom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe ja je vidim isto na drugom testu..drzim fige :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesi li ti radila jos neki test? Moram priznati da je bas lepo gledati kako je crtica na svakom narednom testu sve jaca i jaca :wub:

Pa nisam, nemam apoteku u blizini, a ovaj sneg je toliko zavejao pa mi se bas ne seta..a o paljenju auta da ne govorim :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Видим танку али розе цртицу :rolleyes:

Мејби да ниси ти убола сад на крају циклуса :rolleyes:;)

Ja mislim da nam je maybe trudna :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i negativi oba testa, ovde se mozda malo "bolje" "vidi" :rolleyes:

test1negativ.jpg

test2negativ.jpg

:o na drugom definitivni vidim i bez negativa :wub: :wub: :wub: :wub:

maybe a da uradis jos jedan da nam potvrdi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iz tvojih usta u Bozije usi ;) ... ja tvrdoglavo cekam i necu da se nadam, samo malo budim cekalice, hehehe ... A i napeto mi je ovo iscekivanje hoce li da dodje ili nece ... Juce sam tri puta 'osetila' da je krenula vestica, ali nije ... <_<

Nemam vise testova :D ... a mrzi me da idem da kupim ... ako ne dodje ni sutra ni prekosutra ujutru, onda cu prekosutra da kupim jos koji ;).

mada mislim da je to to draga,bice lepih vesti koliko ja vidim,a onda i jos jedna projekcija juhu :D

jedva cekam,jedva cekam ,nema vestice utata, utata jedva ceeekam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ste cekalice???

Meni glupaca jos uvek nije dosla, ali se ne nadam previse, zna ona ponekad da zakasni dan-dva <_< ... Ipak, nisam odolela jutros i uradila ne jedan test nego dva (da bi mi se jos vise smejala vesticara kad se pojavi <_<). Jedan je skroz beo, nista ne uspevam ni da umislim da vidim, a na drugom mi se kao nazire nesto, jedva, jedva, ali se nazire :rolleyes: ... Pa rekoh da malo vezbate "ostro oko" i da mi kazete da li vi na ova dva testa vidite nesto i ako vidite - na kom???

test1.jpg

test2.jpg

Jeeeeee! I ja vidim na drugom. (A inace sam corava, nosim naocale)

Ajde za dva dana ponovo, da bude jos rozija! :P:wub:

Bas si me obradovala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe,. ja je definitivno vidim na drugom! I na obicnoj slici i na negativu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iz tvojih usta u Bozije usi ;) ... ja tvrdoglavo cekam i necu da se nadam, samo malo budim cekalice, hehehe ... A i napeto mi je ovo iscekivanje hoce li da dodje ili nece ... Juce sam tri puta 'osetila' da je krenula vestica, ali nije ... <_<

Nemam vise testova :D ... a mrzi me da idem da kupim ... ako ne dodje ni sutra ni prekosutra ujutru, onda cu prekosutra da kupim jos koji ;).

Ja sam inače ćorava, pa ne vidim ni jednu... A jel tebi kasni?

Držim ja fige, da za nedelju dana bude CRVENA :) a i volela bih da mož' da izguraš dotle i ne kupiš više ni jedan test :)

Pa kad se svi obradujemo :) :) :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bila na UZ, kaze doktor, sve je super, folikula koliko hoces, endometrijum lepo zadebljan i skoro spreman, kao i folikuli, i njemu uopste nije jasno sta to kod mene "ne valja", trebalo bi po ovome da ovuliram za par dana :huh:

Kaze da necemo vise da gubimo vreme ako se i ovaj ciklus isomplikuje i bude kao prosli dace mi nesto da mi regulise ciklus a nije kontracepcija i poslace me kod neke doktorke sa kojom saradjuje a koja je strucnjak za endokrinologiju (ginekolog ali se najvise bavi tim problemima). I tako... Ja se nadam za par dana da mi stigne Peruanska maka i da krenem i to da pijem, pa polako, necu vise da se opterecujem i da se nerviram, ako sam jednom ostala trudna ostacu ponovo ne zvala se ja Anchy07 :P:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

maybe meni je tako bilo kasnila tri nedelje vestica ja uradim test a ono nista(mada nisam zagledala mnogo) i kada je kasila vise od mesec dana onda uradim i ispadnu dve crtice.

Meni se na tvojim testovima nazire i na prvoj na drugoj,kada se bas zagledam:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe uopste ne moram da se zagledam da bi je videla na drugom, bice da tu ima nesto!

Jesi li radila sa prvom jutarnjom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako je!!! Bravo draga, super je sto folikula ima na pretek :) ... sada samo vi vredno da se bacite na radove, nema nista gore nego kada ti mesec uzaludno prodje, veruj mi!

Znam, desavalo se i to...

Gledao me covek na UZ sigurno 10-15 minuta, subot6a, nigde nikog, verovatno mu je bilo dosadno, pa mi sve objasnjavao sta je sta, jajnici, folikuli, materica, sve... Bas su mi lepi folikuli :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na prvoj mi se cini da vidim a na negativu mi se ne cini, nego je lepo vidim :P

Moja rodjena snaja je sa trecim detetom uradila test 7. dana od kasnjenja pa 15. i oba su bila negativna i sledeci je uradila tek skoro mesec dana od ne dobijanja, e taj je pokazao. Maki, sad ti gledam graf za BT, najrealnije je da je O bila 21. januara sto znaci da si sve testove do sad radila pre nego sto se plod spustio u matericu i da ti je zato beta nedovoljna za crticu. Najrealnije je da ponvis test 4-5 februara, to je 14 dpo i trebalo bi da pokaze. Po grafu ti je stvarno bilo rano za ove prethodne testove.

Da li si nastavila da meris BT? Nesto ne mogu da nadjem tvoj graf od juce ili danas :unsure: Kakva ti je sad BT, to bi moglo malo da nam razjasni situaciju.

Joj Ljubo hvala na ovim recima sad si mi dala nadu :) meni jos uvek kasni kupila sam danas baby rapid trakicu pa cu je uradidi sutra ili prekosutra.. drugarica je trebala dobiti kad i ja juce je uradila test i kaze bleda druga crtica :D nisam merila par dana jutros izmerila vaginalno posto sam skontala da sam spavala otvorenih usta jos me i dragi zezao jutros je bila 36.5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro, cekalice!

Da znas da sam se jutros probudila i pomislila na tebe.

Sacekaj, koliko god mislis da treba.

Ja ti saljem pozitivne misli sa dve crtice!

:wub:^_^

Hvala ti empress .. kupila sam test pa cu ga uraditi u sutra prekosutra ... :wub:

kako je kod tebe ?

Hvala maki, Lenocka, Trmalja i ostale devojke.. :))

Danas sam htela da idem da vadim betu, medjutim sneg zavejao haos, nema sanse da mrdnem kola :D

Evo odmah saljem malo prasinice...

pd3-images.jpg

7ul-th-Bab.gif

Hvala punoooooo

t4402.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

А сад ме ово потсети на нешто друго... Долази колега на посао и вришти од смеха и прича како је у аутобусу видео цигу који се држи за дршку и тако на стегнутој песници, на сваком прсту има истетовирано једно слово и он прочита С М Р Т а онда се мало удуби и види да је овај истетовирао СРМТ :lol: :lol:

ehw-laugh2.gif

Upravo sam završila igricu u kojoj moraš veštice da gadjaš bundevama :lol: :lol: naravno, te veštice su u mojoj glavi bile nepoželjne menstruacije i slatko sam ih lansirala u nebo :D

ahhaahahahah neka si bravo :D

Gde ste cekalice???

Meni glupaca jos uvek nije dosla, ali se ne nadam previse, zna ona ponekad da zakasni dan-dva <_< ... Ipak, nisam odolela jutros i uradila ne jedan test nego dva (da bi mi se jos vise smejala vesticara kad se pojavi <_<). Jedan je skroz beo, nista ne uspevam ni da umislim da vidim, a na drugom mi se kao nazire nesto, jedva, jedva, ali se nazire :rolleyes: ... Pa rekoh da malo vezbate "ostro oko" i da mi kazete da li vi na ova dva testa vidite nesto i ako vidite - na kom???

test1.jpg

test2.jpg

ja vidim na drugom divno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

maybe meni je tako bilo kasnila tri nedelje vestica ja uradim test a ono nista(mada nisam zagledala mnogo) i kada je kasila vise od mesec dana onda uradim i ispadnu dve crtice.

Meni se na tvojim testovima nazire i na prvoj na drugoj,kada se bas zagledam:)

ima nade onda i za mene :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.