Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Upravo sam završila igricu u kojoj moraš veštice da gadjaš bundevama :lol: :lol: naravno, te veštice su u mojoj glavi bile nepoželjne menstruacije i slatko sam ih lansirala u nebo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upravo sam završila igricu u kojoj moraš veštice da gadjaš bundevama :lol: :lol: naravno, te veštice su u mojoj glavi bile nepoželjne menstruacije i slatko sam ih lansirala u nebo :D

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde moze da se pogleda taj video?

Hehe, htela si da nas zeznes :P A jel si ocekivala mozda nesto? ;)

Htela ja, al' se ne date :D Nisam ocekivala, ali posto jos nisam dobila 2. mens od porodjaja uradila ga cisto da proverim... Mozda ste me vi zarazile test manijom :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj tako, molim te.

Znam kako ti je, ali sta bi onda ja tek trebala da kazem? Oko 37 ciklusa i jos uvek nista ... Ali necu da gubim nadu ... ovog meseca sam samo realna, jer nismo bili vredni ...

Nemoj tako, draga, bice. To su ti usponi i padovi u raspolozenju i nadanju.

Evo malo prasinice za tebe..

mdw-tattoo.jpg

Hvala vam svima!!! Hvala zaista! Ali pre nego sto sam prosli put zatrudnela, dr je savetovala da idemo na VTO, jer smo matori i mm nije dobar spermogram. Pa mi slucanjo ubodosmo, ali ode beba. A sada treba naci novce za VTO; ono sto je bilo otislo na sahranu ,og oca, dace i ... da ne priccam dalje.

BAs smo ocajni oboje!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam svima!!! Hvala zaista! Ali pre nego sto sam prosli put zatrudnela, dr je savetovala da idemo na VTO, jer smo matori i mm nije dobar spermogram. Pa mi slucanjo ubodosmo, ali ode beba. A sada treba naci novce za VTO; ono sto je bilo otislo na sahranu ,og oca, dace i ... da ne priccam dalje.

BAs smo ocajni oboje!!!

Pa koliko vam je godina? nemoj ocajavati, jer nema neke pomoci odrzave za VTO?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne moze da se vidi bwe. This video is unlisted. Only those with the link can see it.

Pa koliko vam je godina? nemoj ocajavati, jer nema neke pomoci odrzave za VTO?

Treba hrppppppppppppppaaaaaaaaaa papira ili dobra veza. A onda se cekaaaaaaa, pa ako ti odobre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam svima!!! Hvala zaista! Ali pre nego sto sam prosli put zatrudnela, dr je savetovala da idemo na VTO, jer smo matori i mm nije dobar spermogram. Pa mi slucanjo ubodosmo, ali ode beba. A sada treba naci novce za VTO; ono sto je bilo otislo na sahranu ,og oca, dace i ... da ne priccam dalje.

BAs smo ocajni oboje!!!

Ma kako bre matori? Znas li ti koliko se danas granica za prvo dete pomerila? I pocnite da skupljate sta treba za VTO, skreni misli sa beznadeznog ka ostvarenju cilja. Licno poznajem parove koji su bez ikakve veze ubrzo pozvani i usli u proces. Bas zato sto sve to traje ne treba odugovlaciti.

I kad pijemo tu kafu? Nadam se da necemo cekati da se sneg otopi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni otvara i na prvom linku.

Joj kakve su ti lutkice, mnogo su slatke. Moj Sava je sa uzivanjem odgledao ceo video i sve vreme vikao Maz, Maz (deda Mraz) i da vidis kako se obradovao kad je Luna napokon otvorila prvi poklon jeeeeee :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako se računa lunarna? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako se računa lunarna? :unsure:

Imas temu isto u pripremama za trudnocu i na 1,2 str. je sve objasnjeno. Moras malo da iscitas pa ako ti ne bude jasno vici u pomoc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam svima!!! Hvala zaista! Ali pre nego sto sam prosli put zatrudnela, dr je savetovala da idemo na VTO, jer smo matori i mm nije dobar spermogram. Pa mi slucanjo ubodosmo, ali ode beba. A sada treba naci novce za VTO; ono sto je bilo otislo na sahranu ,og oca, dace i ... da ne priccam dalje.

BAs smo ocajni oboje!!!

Drzava placa dva pokusaja, papiri se skupljaju otprilike 2 meseca.

Tu imas sve informacije http://www.lat.rzzo.rs/index.php/vantelesna-oplodnja.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

draga tila,mm se bori sa tom bakterijom već mesecima unazad, reci mi okji je lek pio i da li je pio još neto sem lekova.

srećno :-)

Bibi libi znam sigurno da je pio panklav, pošto je tada i nešto prehlađen bio. Ne mogu sad da pronađem njegov rezultat i spisak lekova, ali čini mi se da je pre panklava dobio cefzil. Proveriću još pa ću ti napisati, ali ništa više sem tih lekova nije pio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, hvala vam na čestitkama, sad još da otkačim ta 2 i da dobijem stalan posao, inače džaba mi sve...ali daće Bog ;)

Što se tiče mršavljenja, ja neću, ali eto "istopila" sam se...kad me je tata video rekao je da sam kao pauk, samo ruke i noge od mene :lol: najgore je što nemam apetit, ali probaću malo po malo, na silu, da se vratim u normalu, jer i meni nije dobro ovako, samo što ja mnogo lako gubim kilograme,a teško vraćam, iako jedem kaloričnu hranu, takav mi metabolizam, znam da nekome ovo lepo zvuči, ali mene ponekad nervira...verovatno će se promeniti sa godinama, pa ću posle da tražim da opet bude tako :P ...bila sam danas kod dr, da uzmem upute da proverim krvnu sliku, biohemiju i urinokulturu, da proverim kakvo je stanje sa ešerihijom, na prošloj kontroli je nije bilo, ali mora da budu bar 3 negativna mesečna nalaza...pre toga neću ni da krećem sa "radovima"...zakazala sam za sredu popodne sistematski kod ginekologa u DZ, papa, kolposkopija, bris, pa ću posle da zakažem i kod onog privatnog dr da ponovim za hlamidiju, mikoplazmu, ureplazmu i šta još treba, važno da sam krenula... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni otvara i na prvom linku.

Joj kakve su ti lutkice, mnogo su slatke. Moj Sava je sa uzivanjem odgledao ceo video i sve vreme vikao Maz, Maz (deda Mraz) i da vidis kako se obradovao kad je Luna napokon otvorila prvi poklon jeeeeee :wub:

Hehe, slatkis maleni :) Samo nema kraj snimka (pukla baterija), kad je Luna D. Mrazu dala dudu i otad je vise nemaaaa... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:o :o :o :o zene sad sam bila na temi lunarna ovulacija :blink: i ispostavilo se da to stvarno radi,maybe lepo si rekla da ce nam jekic ugledati 2 crtice u januaru,februaru ili martu i stvarno tako i bi :o :o :o e stvarno ne mogu da verujem ...pa to je sjajno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mian...jel se čuo neko sa njom? Ja sam nestrpljiva.

Kod mene i dalje nista.... nema crtice, nema vestice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

www.dodaj.rs/?3F/8l/1sJxLmOt/dsc07149.jpg]dsc07149.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

www.dodaj.rs/?3F/8l/1sJxLmOt/dsc07149.jpg]dsc07149.jpg

Cimerko,šta je ovo,jel to drugi test ili onaj od jutros...mala sličica,ne vidi se ništa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nesto me zeza ...jedva sam i ovo postavila...probacu ponovo..

da to je onaj od jutros

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nesto me zeza ...jedva sam i ovo postavila...probacu ponovo..

da to je onaj od jutros

Jel ima ili nema druge crtice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

www.Slikomat.com/slika/5166820.htm]hiu-DSC071.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel ima ili nema druge crtice?

Ma nema...zato sam :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trebala sam da dobijem 1.02. inace vec dugo dobijam na 25dana, nemam nikakvih naznaka da cu dobiti tj. nema braonkastog sekreta, ali najvise sam se ponadala zato sto sam vec 3 dana stalno zedna, a to se kod mene desava samo kad sam trudna inace se jedva setim da popijem casu vode.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trebala sam da dobijem 1.02. inace vec dugo dobijam na 25dana, nemam nikakvih naznaka da cu dobiti tj. nema braonkastog sekreta, ali najvise sam se ponadala zato sto sam vec 3 dana stalno zedna, a to se kod mene desava samo kad sam trudna inace se jedva setim da popijem casu vode.

Pa, dobro, ne mora još ništa da znači....bitno je da veštice nema, a možda ti je i ovulacija bila kasnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.