Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Test nisam uradila duze od godinu dana, jednostavno, nije bilo potrebe.

Jako rano su pocele da me bole grudi, konstantno, i bas jako. Onda sam primetila da mi se svaki dan "upale" obrazi, pa sam merila temperaturu zadnjih 10tak dana, i bila je oko 36,6 36,7 36,9, a u nedelju 37,1. A super se osecam, ruke hladne, a obrazi mi gore :unsure: . Svi ostali simptomi su mi kao kad treba da dobijem, bole me ledja, stomak...

Mislim da sam ostala trudna 01.01. :rolleyes:

Ne gnjavis, naravno, bilo kakvu nedoumicu ako imas, pitaj.

E hvala na odgovoru o simptomima. Da li si "jednostavno znala da si trudna" ?

Nije bilo potrebe? Mislis, nisi osecala nikakve simptome, pa zato nisi ni radila testove? Ili ti nije kasnila vestica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nije me bilo ukupno 24h i bas ste se raspisale... ne mogu da postignem,sve da pohvatam... :)

Cestitam cekalicama koje su presle u trudnice i samo tako da se nastavi, cekam da se ljubinkina bleda crtica jos jace pojavi na sledecem testicu , pa da se nasmesi muzu koji je nije video na prvom.... :):lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekic i nanny, od srca vam cestitam i mnogo se radujem sa vama!!!!

jekic, naravno da si poranila sa uz-om, pa se zato jos nista ne vidi. tesko da ce se i u petak nesto videti. mozda ne bi bilo lose da u cetvrtak ponovo radis betu, cisto da vidis kako se uvecava...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekic nemoj da se nerviras....ipak je to drzavni lekar....meni ovaj nas nije mogao da vidi nikako tokom cele trudnoce pol bebe,a mere je gledao po knjizi....ja sam cekala sve tri trudnoce da prodje pet nedelja,pa sam tek tada isla i to kod privatnika....privatnik bi sada jako tesko nesto video,a kamoli ovi cobani....

draga znam da si dugo cekala al bolje je da jos malo pricekas da se ne nerviras dzabe...saljem ti veliki t4803.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke svima sa II. m1205.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nanny i Jekic cestitam i da uzivate u trudnocama, mazite svoje stomake i nemojte mnogo da se nervirate :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekić mislim da retko ko zna da je u drugom stanju kad je u tvojoj nedelji trudnoće. Meni dr. nije ni htela da radi uz pre šeste-sedme nedelje jer nije htela da gubi vreme na nešto što se možda vidi, a možda ne. Tako da se opusti i uživaj u svom prvom mesecu trudnoće :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Е хвала вам девојке, вероватно није хтео да ми ништа ми каже док се не види како треба, ја сам трудна и нећу да се нервирам.

To je pravi stav!

Анчи кад су ти резултети готови, шта је било са спермограмом, јел ће да иде твој муж.

Stvarno Anchy, da li si uspela da tm odvedes na analizu?

Jekić mislim da retko ko zna da je u drugom stanju kad je u tvojoj nedelji trudnoće. Meni dr. nije ni htela da radi uz pre šeste-sedme nedelje jer nije htela da gubi vreme na nešto što se možda vidi, a možda ne. Tako da se opusti i uživaj u svom prvom mesecu trudnoće :)

Bas tako. Moja dr nije htela pre 7me nedelje da mi radi UZ, kaze da je rano i da nema potrebe da se bzv maltretiram

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekic ne sikiraj se draga,,TRUDNA SI..meni kad je kasnilo 7 dana ja otisla i on mi kaze da nije siguran..kaze dodji za 7 dana i ja otisla..i znas koliki je plod bio nakon tih 7 dana..citavih 5mm...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E hvala na odgovoru o simptomima. Da li si "jednostavno znala da si trudna" ?

Nije bilo potrebe? Mislis, nisi osecala nikakve simptome, pa zato nisi ni radila testove? Ili ti nije kasnila vestica?

Zadnjih godinu i nesto je zaista bila izuzetno uredna, nikad nisam ni stigla da pomislim da sam trudna, pa nisam ni imala potrebe da radim testove.

Sad...hm... pa nekako sam osecala da jesam, jako rano su pocele da me bole grudi, mada onaj glasic sumnje je bio prisutan, a jako dugo mi je trebalo do datuma kad treba da dobijem, pa sam strpljivo cekala da vidim da li ce mi zakasniti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zadnjih godinu i nesto je zaista bila izuzetno uredna, nikad nisam ni stigla da pomislim da sam trudna, pa nisam ni imala potrebe da radim testove.

Sad...hm... pa nekako sam osecala da jesam, jako rano su pocele da me bole grudi, mada onaj glasic sumnje je bio prisutan, a jako dugo mi je trebalo do datuma kad treba da dobijem, pa sam strpljivo cekala da vidim da li ce mi zakasniti.

E,da je meni sad malo tog tvog strpljenja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E,da je meni sad malo tog tvog strpljenja...

Nekako sam se lepse osecala dok se nadam. Razmisljam, sta je sudjeno, bice, pa sto malo da ne uzivam. A i mm je bio protiv toga da radim test, jer je on bio ubedjen da ne mogu ostati trudna dok on ne uradi neku intervenciju, jer mu je spermogram prosle godine bio osrednji... Ja cak mislim da on ni sad ne veruje :unsure:

Ceo dan zovem dr. da mi kaze kad mogu da dodjem i ne javlja se na tel. Nadam se da cemo se sutra cuti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nekako sam se lepse osecala dok se nadam. Razmisljam, sta je sudjeno, bice, pa sto malo da ne uzivam. A i mm je bio protiv toga da radim test, jer je on bio ubedjen da ne mogu ostati trudna dok on ne uradi neku intervenciju, jer mu je spermogram prosle godine bio osrednji... Ja cak mislim da on ni sad ne veruje :unsure:

Ceo dan zovem dr. da mi kaze kad mogu da dodjem i ne javlja se na tel. Nadam se da cemo se sutra cuti.

Ja na trenutke verujem da jesam,a onda krenem da razmisljam i sebe ubedim da se ne nadam bzvz.I tako u krug...i mm je protiv toga da radim test,ali i ja sam protiv toga dok ne bude kasnilo.Ali bih volela da mogu nekako da prekinem ovo iscekivanje bez testa i bete jer se plasim loseg rezultata istih,ali nema drugog nacina,pa sad pokusavam da sprecim sebe da kupim test.. pa,cekam,i cekam,jedem usne,grickam nokte i tako..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja na trenutke verujem da jesam,a onda krenem da razmisljam i sebe ubedim da se ne nadam bzvz.I tako u krug...i mm je protiv toga da radim test,ali i ja sam protiv toga dok ne bude kasnilo.Ali bih volela da mogu nekako da prekinem ovo iscekivanje bez testa i bete jer se plasim loseg rezultata istih,ali nema drugog nacina,pa sad pokusavam da sprecim sebe da kupim test.. pa,cekam,i cekam,jedem usne,grickam nokte i tako..

I ja sam se plasila negativnog rezultata, taj crvic mora da gricka u glavi... Cak sam par puta i pomislila da sam dobila, pa trk u wc, pa onda uzdah olaksanja...

Necemo jesti usne i grickati nokte, jer treba da budemo lepe :rolleyes::D

Kad treba da dobijes? tj. ne dobijes?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Анчи кад су ти резултети готови, шта је било са спермограмом, јел ће да иде твој муж.

To je pravi stav!

Stvarno Anchy, da li si uspela da tm odvedes na analizu?

Bas tako. Moja dr nije htela pre 7me nedelje da mi radi UZ, kaze da je rano i da nema potrebe da se bzv maltretiram

Rezultati su tek sledece srede, a jos nismo isli kod te doktorke sto sam mislila privatno da idem, cekam da stignu rezultati i da vidim sta ce da mi kaze ovaj moj doktor pa cemo da vidimo, bitno da sam dala krv danas, pa sad cekam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zadnjih godinu i nesto je zaista bila izuzetno uredna, nikad nisam ni stigla da pomislim da sam trudna, pa nisam ni imala potrebe da radim testove.

Sad...hm... pa nekako sam osecala da jesam, jako rano su pocele da me bole grudi, mada onaj glasic sumnje je bio prisutan, a jako dugo mi je trebalo do datuma kad treba da dobijem, pa sam strpljivo cekala da vidim da li ce mi zakasniti.

Mene boli donji stomak kao da treba da dobijem danas ceo dan, a treba da dobijem tek 10.02. Jel bi ti mogao biti simptom? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja na trenutke verujem da jesam,a onda krenem da razmisljam i sebe ubedim da se ne nadam bzvz.I tako u krug...i mm je protiv toga da radim test,ali i ja sam protiv toga dok ne bude kasnilo.Ali bih volela da mogu nekako da prekinem ovo iscekivanje bez testa i bete jer se plasim loseg rezultata istih,ali nema drugog nacina,pa sad pokusavam da sprecim sebe da kupim test.. pa,cekam,i cekam,jedem usne,grickam nokte i tako..

Cekas sa nama! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic, sto rece Kikiriki vecina zena ni zna da je trudna u toj nedelji :rolleyes: ... Opusti se do petka i uzivaj... Trudna si to je najvaznije, nemoj ni da razmisljas drugacije, ne znam ni zasto je on morao da kaze da je Beta moze da bude i od neceg drugog... Verovatno je covek skeptik po prirodi... U svakom slucaju sigurno ti je Beta iz najdivnijeg razloga povisena :) Mazi tibu i uzivaj... Ja sam UZ radila tek u 8+3... Mada mi je na rucnom pregledu nedelju dana ranije potvrdila trudnocu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene boli donji stomak kao da treba da dobijem danas ceo dan, a treba da dobijem tek 10.02. Jel bi ti mogao biti simptom? :blink:

I ja sam imala bolove kao pred mecu, ali ne tako rano, prosle nedelje, i stomak i ledja su me bolela... I jos uvek me bole s vremena na vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E,da je meni sad malo tog tvog strpljenja...

I meni :-)

Ja na trenutke verujem da jesam,a onda krenem da razmisljam i sebe ubedim da se ne nadam bzvz.I tako u krug...i mm je protiv toga da radim test,ali i ja sam protiv toga dok ne bude kasnilo.Ali bih volela da mogu nekako da prekinem ovo iscekivanje bez testa i bete jer se plasim loseg rezultata istih,ali nema drugog nacina,pa sad pokusavam da sprecim sebe da kupim test.. pa,cekam,i cekam,jedem usne,grickam nokte i tako..

l

Ja grickam hranu. Kada se sve sabere, bices mnogo lepsa mama od mene i pored izgrickanih noktica :P

Jekic, sto rece Kikiriki vecina zena ni zna da je trudna u toj nedelji :rolleyes: ... Opusti se do petka i uzivaj... Trudna si to je najvaznije, nemoj ni da razmisljas drugacije, ne znam ni zasto je on morao da kaze da je Beta moze da bude i od neceg drugog... Verovatno je covek skeptik po prirodi...

Ma on uopste nista nije razmisljao, eto to je :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam imala bolove kao pred mecu, ali ne tako rano, prosle nedelje, i stomak i ledja su me bolela... I jos uvek me bole s vremena na vreme.

možda mi je od sedenja.. Dugo sedim. Ali ja bih tako volela da je od bebe! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

možda mi je od sedenja.. Dugo sedim. Ali ja bih tako volela da je od bebe! :)

Možda i jeste, ali pošto je 10.2. daleko, nastavi ti vredno da radiš, za svaki slučaj! :)

Ja inače ovih dana ne treba da dobijem, ali imam sve simptome kao da će se to ipak dogoditi. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Možda i jeste, ali pošto je 10.2. daleko, nastavi ti vredno da radiš, za svaki slučaj! :)

Ja inače ovih dana ne treba da dobijem, ali imam sve simptome kao da će se to ipak dogoditi. :(

Meni je prošla veštica kasnila 4 dana. Ja bila sva srećna! I onda sat vremena pre nego što ću dobiti, krenuo da me boli stomak tako kako samo boli kada veštica najavljuje svoj dolazak i znala sam da je, bar za ovaj mesec, kraj mojim nadanjima. A pre toga me je na razne načine boleo stomak i ja sam jednostavno znala da to nije bol koji prethodi veštici.

Eto Mesečeva svetlosti :) nadam se da te stomak boli drugačije!

Kad ćes raditi test? I koji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nanny cestitam ti od srca i zelim ti laganu trudnocu

ljubinka i tebi neka je sa srecom te dve crtice

a i svima ostalima koji iscekuju pozitivne testove

JEKIC trudna si i nemoj da ti to neki nepismeni doktor kvari,jednostavno ga promeni pa valjda ima neki normalan a onome trebas odnjeti sve testove koje si uradila pa mozda ne bi sumnjao vise ;) meni se cini da bi taj gledao u trudnicu i pitao bi je dali je trudna :lol: Ovako pored tikeru koji si stavila i da odes sledece nedelje na obicnom ehu se nece videti nista za to trebas imati puna 5nedelja pa i ondak neznam kako bi bilo.Ja sam bila na sondu normalno nije se video plod ali mi je doki potvrdio trudnocu s tim sto mi je maternica bila zaatvorena,kasnije se video i plod,tako da opusti se i uzivaj i to sto trazi punu besiku je glupost,meni to nikad nisu trazili jednostavno jer sami plod sto se razvija se razvija u plodovu vodu

Inace ja sam sada razvalila moj test i mm gleda i kaze da vidi dve crtice da tu ima jedna bleda e sad ili sam ja korava ili me zeza hahah

post-34730-1327443747_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ih gde je sada Maybe da ovo u negativ pretvori - tako bi se bolje videlo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.