Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

pa,cuvam nego sta..ja za svaki deo ciklusa imam posebne gacice-za V imam one babske,za plodne i posle imam sexy..moram sta cu... :lol:

Haha i ja, samo što ja ove babske zovem menzisare :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kao nesto moj mozak nazire ali oci bas nista <_< Sad sam se i sa mm posvadjala jer me nervira, pogledao fotku i kaze da nista ne vidi i da ako sam trudna treba da bude malo svetlija od kontrolne. On zna :angry:

Ma pojma oni nemaju, pitaj ti stručni tim :lol: I meni se nazire :rolleyes:

Al' me nasmeja sa ovim neka štroka :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedva docekah bwe.

JA vidim drugu crtu na obe slike.

Mozda je trudna, ali devojke su ti vec lepo odgovorile

hvala svima na odgovorima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kanda se na negativu nesto zeleni
ja vidim nesto..ali stvarno..

da dodam-na obe slike

Nema on pojma Ljubinka ;)

Ovo sto vidim mi bas lici na prvi test koji je Jekic postavila ovog meseca :)

Da li tebi bese kasni ili ne?

Nemate pojma sa kolikim zadovoljstvom mu citam vase postove :D To sam mu i rekla - sad ces da vidis kako ih iskusne cekalice vide :lol:

Pa ja stvarno nemam pojma koliko mi stvarno kasni. Poslednja 3-4 ciklusa su mi se skratila na 24 dana a danas mi je 32. dc. Ranije su mi je ciklus trajao 29-30 dana. Najvecu zabunu je unela BT jer po njoj nisam ni imala ovulaciju ovaj mesec, odnosno ne moze da se registruje. Mi smo svega 3 berbe tresnjica imali ovaj mesec, bukvalno nismo imali vremena a ni snage. Danas je 11. dan od poslednjeg odnosa pa ako smo tada nesto uradili trebalo bi za 3-4 dana da pokaze. A mozda ce se nesto bolje videti sa jutarnjom mokracom.

Desilo se nesto cudno, kad su moji zvonili na vrata ja sam skembala test u fioku i sad nikako ne mogu da ga nadjem :blink: Tu je i kutija i ono iz kutije ali testa nigde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemate pojma sa kolikim zadovoljstvom mu citam vase postove :D To sam mu i rekla - sad ces da vidis kako ih iskusne cekalice vide :lol:

Pa ja stvarno nemam pojma koliko mi stvarno kasni. Poslednja 3-4 ciklusa su mi se skratila na 24 dana a danas mi je 32. dc. Ranije su mi je ciklus trajao 29-30 dana. Najvecu zabunu je unela BT jer po njoj nisam ni imala ovulaciju ovaj mesec, odnosno ne moze da se registruje. Mi smo svega 3 berbe tresnjica imali ovaj mesec, bukvalno nismo imali vremena a ni snage. Danas je 11. dan od poslednjeg odnosa pa ako smo tada nesto uradili trebalo bi za 3-4 dana da pokaze. A mozda ce se nesto bolje videti sa jutarnjom mokracom.

Desilo se nesto cudno, kad su moji zvonili na vrata ja sam skembala test u fioku i sad nikako ne mogu da ga nadjem :blink: Tu je i kutija i ono iz kutije ali testa nigde.

ma oni nemaju pojma...reci ti njemu... :P a da ti nije muz sakrio testic da ga ne bi ujutro uradila....??? <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemate pojma sa kolikim zadovoljstvom mu citam vase postove :D To sam mu i rekla - sad ces da vidis kako ih iskusne cekalice vide :lol:

Pa ja stvarno nemam pojma koliko mi stvarno kasni. Poslednja 3-4 ciklusa su mi se skratila na 24 dana a danas mi je 32. dc. Ranije su mi je ciklus trajao 29-30 dana. Najvecu zabunu je unela BT jer po njoj nisam ni imala ovulaciju ovaj mesec, odnosno ne moze da se registruje. Mi smo svega 3 berbe tresnjica imali ovaj mesec, bukvalno nismo imali vremena a ni snage. Danas je 11. dan od poslednjeg odnosa pa ako smo tada nesto uradili trebalo bi za 3-4 dana da pokaze. A mozda ce se nesto bolje videti sa jutarnjom mokracom.

ni meni nije oznacio ovulaciju a kasni mi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma pojma oni nemaju, pitaj ti stručni tim :lol: I meni se nazire :rolleyes:

Al' me nasmeja sa ovim neka štroka :lol:

:lol: Morala sam to da naznacim da se ne bi tripovale kako tu vidite nesto :blink:

ma oni nemaju pojma...reci ti njemu... :P a da ti nije muz sakrio testic da ga ne bi ujutro uradila....??? <_<

Ma nestao mi je ovaj popisani. Ja bih sad jos malo da buljim u njega, jedva docekah da mama ode a sad ga nema <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljuboooo..i je vidim da tu ima nesto....ja imam spremna 2 testica...jedanu trakicu jednu kaseticu....oba su UNITEST...jos samo da mi kasni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ni meni nije oznacio ovulaciju a kasni mi :)

Pa sta cekas - radi test! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa sta cekas - radi test! :P

rekla sam vec da ne bih da se razocaram :) tako da cu prekosutra kad dragi bude pored mene da mi da podrsku :) kad se vidi na testu da ne bude rano odradjeno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidim i ja nešto ali je mnogo slabo. Ponovi test sutra ujutro. Jer kao da nešto ima ali nemam pojma fifti fifti i da ima nešto i da nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: Morala sam to da naznacim da se ne bi tripovale kako tu vidite nesto :blink:

Ma nestao mi je ovaj popisani. Ja bih sad jos malo da buljim u njega, jedva docekah da mama ode a sad ga nema <_<

a gde ti je muz?da ga on ne proucava... :P ujutru ti nama uradi onaj drugi on ce imati puno jace crtice....drzim ti fige

g35062.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Haha i ja, samo što ja ove babske zovem menzisare :lol:

:lol::lol::lol:

maybe,brzo ozdravi...

meni muka,nisam mogla da veceram...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni muka,nisam mogla da veceram...

Sta reci TRUDNAAAAAAAAAAAAA.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa kad ces da uradis test???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvinjavam se, moram da idem, osecam se bas slomljeno i lose. Planiram do ujutru da ozdravim ;)

Laku noc!

brzo ozdravljenje :) i ja duvam nos imam osecaj da ce mi otpasti ali bar temp nemam

laku noc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta reci TRUDNAAAAAAAAAAAAA.....

ma,kakvi..jela sam sa malim neke bombone,natrpao mi pola kese da pojedem... :blink:

mada ne bih se mnogo bunila da su upravu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad ti trebas dobiti?

Evo sad vidim da je od 22-28...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad ti trebas dobiti?

Evo sad vidim da je od 22-28...

mislis,NE trebam dobiti...da,da,ove nedelje..najduze u zivotu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mislis,NE trebam dobiti...da,da,ove nedelje..najduze u zivotu :lol:

i kod mene je tako..ja teban NE dobiti 30....daj boze da mi kasni..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i kod mene je tako..ja teban NE dobiti 30....daj boze da mi kasni..

opet zajedno iscekujemo..sapatnice... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Драга ја ћора знаш ме, тек сад видела поруку. ух твоје речи ми пуно значе, сад да учиш и све да положиш да после кад кренеш да радиш на беби макар на испите не мислиш, него само да се посветиш прављењу бебе и тестовима, знам да ниси тест манијак него можда постанеш :lol:

Što mi je bilo lepo jutros (čitaj danas u 14h :P ) kad sam se probudila i pročitala poruku na mob. od Jekić - beta 181!!! :D Ali ja sam to već znala, samo nisam bila baš sigurna oko brojke, ali otprilike tu negde :P

Što se tiče testova, ne verujem da ću da postanem i ja manijak, pa znate da ste i prošli put morale da me nagovarate da ga uradim...u celom svom "čekaličkom" stažu sam možda uradila 5-6, računajući i ona 2 pozitivna...tako da sam rešila i kad se opet bacimo na "radove" da ih radim tek kad mi podosta zakasni...inače dobila sam po drugi put, još samo jednom, odbrojavam :lol: Znate kako su meni pre bile ne baš redovne menstruacije od 28, pa do skoro 40 dana, uglavnom oko 35, e pa, posle "onoga" su mi se izgleda, da kucnem u drvo, sredile, oba puta sam dobila na tačno 30 dana i oba puta sam 2 nedelje pre toga osetila ovulacije, i to baš jako i jasno, ovog meseca me baš bolelo i trnula mi noga, a i onaj sekret je tu...i što mi je bezveze tad, znam da ovuliram, a ne mogu da iskoristim situaciju <_< Ima li slično iskustvo neka od vas koje ste imale spontani, mislim da se ciklusi srede posle toga?

Što se tiče Mališe, kuckala sam se sa njom, desilo se šta se desilo, ali najvažnije je da su ona i mala Sofija dobro, još su u Bg-u, bebica je na neonatologiji, a Mališa čeka rezultate, jer mora da sve bude sterilno da bi mogla da bude i ona tamo primljena, za sad je viđa svaki drugi dan, zadovoljna je bolnicom i svime, pružaju joj najbolju negu, Sofija lepo napreduje, a kad dođe kući, postaviće nam sličice.

Čula sam se i sa Woman, ona je imala visok pritisak, pa su je preventivno, u četvrtak primili u bolnicu, ovako je dobro, zato se nije javljala sigurno, danas je trebalo da izađe, baš ću da joj pošaljem poruku da vidim šta se dešava...

Ljubinka, navijam da i ti kreneš za Jekić :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako volim kad se Lenocka oglasi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

opet zajedno iscekujemo..sapatnice... :lol:

Opet....al znas kad cemo dobiti???Za 9 mjeseci....joj ja pukla...malo,malo pa za toplomir..mjerim temperaturu..kad vidim da je oko 36.8 ja sva sretna..a kad se malo smanji pravim se da je nisam ni mjerila...inace se ne razumijem u tu bazalnu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opet....al znas kad cemo dobiti???Za 9 mjeseci....joj ja pukla...malo,malo pa za toplomir..mjerim temperaturu..kad vidim da je oko 36.8 ja sva sretna..a kad se malo smanji pravim se da je nisam ni mjerila...inace se ne razumijem u tu bazalnu...

nis' mi ne govori,kriza pocela...ja sam je merila,jer mi je bilo jako hladno,a u sobi +25,a inace ne merim bt,htela sam,ali pored malog to je obaveza koju ne mogu da uradim svaki dan u isto vreme,pa sam odustala. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.