Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

JEKIĆ ČESTITAM TI OD SRCA I ŽELIM TI SVE NAJ BOLJE U TRUDNOĆI PUSAX3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Љубинка па где је тај тест жено, немој ја да урадим још један :lol:

Мислим немам их више, док сам чекала бету урадила сам још три за сваки случај :lol:

Obavezno da kupiš i Babyrapid, i da ti i tamo pokaže crtice i da kažeš eve ti glupi Babyrapid :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Љубинка па где је тај тест жено, немој ја да урадим још један :lol:

Мислим немам их више, док сам чекала бету урадила сам још три за сваки случај :lol:

O moj Boze....

I mene ovo zanima :) Jel' bole grudi?

vidis da nece da odgovori....ccccc....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ивана касниш драга показала сам му јутрос ја свога Бога :lol:

Aaa kasnim bogami danas debelo :lol: Ako si ti njemu pokazala videću ga ja već :lol:

Inače tiker ti je presladak :wub: Raste mrvica joj :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Боле ме груди и имам онај сунчани исцедак, и кад сам прала зубе повратила сам то је то.

Па није баш да нисам очекивала, радила сам лх тракице, дигла сам руке да ухватим овулацију, па сам се нервирала што нисам мерила БТ, исто је било ко и сваки месец, не знам како сам овај пут успела :unsure:

A jel te bole bas-bas ili samo kad pipnes i jesu ti onako teske?pitam,jer su moje takve pa zato...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U jedva cekam da se sve takmicimo ciji je tiker lepsi :rolleyes:

E izgleda da ipak ima nesto sto samo ja mogu da vidim i to ne na jakom svetlu i ne uvek, bas moram da se razrogacim :blink: Prvo sam jedva nasla fotoaparat od 3 koja imamo, a sad ne mogu da nadjem kablove da prebacim <_< Mada koliko god se trudila slabo mi se to nesto vidi na displeju. Svakako cu postaviti kad mm dodje

E pa to zasluzuje malecno picence...ili dva picenceta a mozda i tri picenceta :lol:t0379.gif

Turi vise taj test da ga zajedno prostudiramo, Uh, Ljubinka sta mi radis!!!

Боле ме груди и имам онај сунчани исцедак, и кад сам прала зубе повратила сам то је то.

Па није баш да нисам очекивала, радила сам лх тракице, дигла сам руке да ухватим овулацију, па сам се нервирала што нисам мерила БТ, исто је било ко и сваки месец, не знам како сам овај пут успела :unsure:

Da, da, i tu si nas prefarila - nema grafika za uporedjivanje.

Nego, reci ti meni da li su te bolele grudi posle ovulacije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Јој не знам на којој је страни, имаш у слике позитивних тестова задњи је, јутрос сам га одрадила , од њега ме баш страх било, а гледај бета ми је 181 а цртица уопште није толико јака, још једном се показало, није он баш тачан.

Боле ме на додир, и тешке су ми, увече кад скинем брус тад баш заболе, слично је у ПМС само што ми се чини да јаче боле за нијансу.

Јесу, али то мени није симптом, мене некад боле одмах после овулације а некад после два три дана, сад не могу тачно да се сетим кад су тачно почеле да ме боле, мислим по њима ја се нисам водила јер су ми увек осетљиве у ПМС и нисам сматрала сад за нешто неубичајено.

Е у субтоту ми је почео жути секрет, и то је мени за сад једини симптом.

a jesu ti tvrde ili samo naduvane?izvini sto sad toliko ispitujem,ali ispitujem svoje :)

ljubinka se zeza sa nama..mislim,nije joj fazon...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma jel me to oci varaju b0705.gif

JEKIC KONACNO!!!!!!!

CESTITAM TI DRAGA OD SRCA

:wub: :wub: :wub:

Ej Zeno, pa gde si ti? Vidim priblizilo se, jos malo i stize mali veseljak :wub:

Jel se Malisa porodila? Kako su Pepa i Dzordz?

Љубо ја дошла да видим твој тест, кад ћеш бре више да нам га покажеш.

Mama mi je dosla jos pre nego sto se mm vratio sa posla i sad cekam kad ce da ode jer necu da vidi test. Ona bi na dupe progovorila :D a ja bas ne bih da dizem uzbunu kad nisam ni sama nacisto vidi li se ista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Боле ме груди и имам онај сунчани исцедак, и кад сам прала зубе повратила сам то је то.

Па није баш да нисам очекивала, радила сам лх тракице, дигла сам руке да ухватим овулацију, па сам се нервирала што нисам мерила БТ, исто је било ко и сваки месец, не знам како сам овај пут успела :unsure:

jekic jel taj iscedak svaka ima? kako da ga prepoznam sad prvi put cujem za to:) i jos jednom CESTITAM :D

i nemogu da ti vidim tiker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Е како сад да објасним, меке су на површини а мало кад пипнем јаче осећа се тврдо, а тешке су некако и вруће.

Hvala ti

ljubinka,cekamo da mama ode...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej Zeno, pa gde si ti? Vidim priblizilo se, jos malo i stize mali veseljak :wub:

Jel se Malisa porodila? Kako su Pepa i Dzordz?

Mama mi je dosla jos pre nego sto se mm vratio sa posla i sad cekam kad ce da ode jer necu da vidi test. Ona bi na dupe progovorila :D a ja bas ne bih da dizem uzbunu kad nisam ni sama nacisto vidi li se ista.

ljubo idi u blizancaku trudnocu,tamo je pisala za malisu :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ја да вас заборавим, нема шансе бре, ко ће мене да трпи сем вас :lol:

Ја сам са мојом овулацијом и свиме што ми се десило тотално збуњена, ја сам нешто полсе менструације забебила, прошли месец сам имала 29.12.2011 то је задња менструација и то сам добила увече у 10 сати, можда као и 30.12.2011 да се рачуна, после су ми лх тракице све биле позитивне од 11 до 15 дц и ја дигла руке, ја све мислим да сам негде око Божића забебила.

Jekić, to onda znači da si ti ostala trudna dan ili dva posle vestice? Ja sam radila UZ 2008 jer me je isprepadala drugarica, a nisam imala nikakav problem. Elem odam ja dva dana nakon što mi je prestala vestica na UZ i ginekolog mi kaže da sam baš u tom momentu bila veoma plodna. Imam sliku UZ na kojoj se jasno vidi moja jajna celija! E sad mene interesuje koliko vremena nakon sto se ona tako videla sam ja plodna? I koliko vremena pre toga sam plodna. Moguće da je i tebi kao i meni najplodniji dan nakon što ode veštica. Šta vi mislite? Ima li neko slična iskustva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Јесу, али то мени није симптом, мене некад боле одмах после овулације а некад после два три дана, сад не могу тачно да се сетим кад су тачно почеле да ме боле, мислим по њима ја се нисам водила јер су ми увек осетљиве у ПМС и нисам сматрала сад за нешто неубичајено.

Е у субтоту ми је почео жути секрет, и то је мени за сад једини симптом.

razumela za suncani iscedak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма исто ко и нормалан исцедак, мислим ја видим на беле гаћице, прво је као безбојан па кад се осуши види се да је жут, мислим немојте да мислите да сам се упишкила :lol::blink:

Definitivno cu da prestanem da nosim dn.uloske..na njima se nis' ne vidi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve vam pise u blizancakoj t..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekić, to onda znači da si ti ostala trudna dan ili dva posle vestice? Ja sam radila UZ 2008 jer me je isprepadala drugarica, a nisam imala nikakav problem. Elem odam ja dva dana nakon što mi je prestala vestica na UZ i ginekolog mi kaže da sam baš u tom momentu bila veoma plodna. Imam sliku UZ na kojoj se jasno vidi moja jajna celija! E sad mene interesuje koliko vremena nakon sto se ona tako videla sam ja plodna? I koliko vremena pre toga sam plodna. Moguće da je i tebi kao i meni najplodniji dan nakon što ode veštica. Šta vi mislite? Ima li neko slična iskustva?

moja drugarica je zatrudnela posle menstruacije odmah samo toliko znam ali to je jedini slucaj za koji znam provereno... a nacula sam da neke zatrudne i dok im traje vestica... tako da..sve je moguce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма исто ко и нормалан исцедак, мислим ја видим на беле гаћице, прво је као безбојан па кад се осуши види се да је жут, мислим немојте да мислите да сам се упишкила :lol::blink:

hahaahahahah :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма исто ко и нормалан исцедак, мислим ја видим на беле гаћице, прво је као безбојан па кад се осуши види се да је жут, мислим немојте да мислите да сам се упишкила :lol::blink:

Meni se to događa dan nakon, kad moram tako da kažem, ejakulacije :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ih,sta nas je... Iusticia,pa tad je noramlno...ja se tad osecam ako da sam se upiskila...i to me nerivra,al nemoz' bez toga,zar ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To bi svakako trebala da prestanes da nosis, oni nista ne valjaju i cesto mogu da pripomognu stvaranju/sirrenju infekcija.

Da, jako su zeznuti, čak su i za kondilome dušu dali <_< Ja ih sad nosim samo na kraj veštice i to je to..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To bi svakako trebala da prestanes da nosis, oni nista ne valjaju i cesto mogu da pripomognu stvaranju/sirrenju infekcija.

ja ih nosim kad mi se V zavrsava jer nema za veliki,i kad..jeli radimo ono,jer me nerivra kad izadje pa budem kao upisana.. :lol: da vam to tako kazem...ne znam drugacije. sta ja znam,meni ne smetaju,niti mi prave probleme te vrste..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja ih nosim kad mi se V zavrsava jer nema za veliki,i kad..jeli radimo ono,jer me nerivra kad izadje pa budem kao upisana.. :lol: da vam to tako kazem...ne znam drugacije. sta ja znam,meni ne smetaju,niti mi prave probleme te vrste..

pa dobro to nije puno, ima žena koje ih nose svaki dan, a mislim da to već može da napravi problem..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa dobro to nije puno, ima žena koje ih nose svaki dan, a mislim da to već može da napravi problem..

ma,kakvi svaki dan..ne mogu da ih nosim kad nosim sexy gacice.. :D salim se...

:lol::lol::lol:

E vala si nam rekla :lol:

A ja izgleda tek sutra ujutru, mm tvrdi da cu zaspati za kompom kako izgledam ...

pa,kako drugacije da vam kazem?ne znam ja da zapakujem..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ih,sta nas je... Iusticia,pa tad je noramlno...ja se tad osecam ako da sam se upiskila...i to me nerivra,al nemoz' bez toga,zar ne?

Meni je ovo sve novo, nikad ranije niko nije u mene znate-već-šta :rolleyes: Znači to je normalno. Da baš kao da sam se upiškila! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je ovo sve novo, nikad ranije niko nije u mene znate-već-šta :rolleyes: Znači to je normalno. Da baš kao da sam se upiškila! :lol:

Pa,izes ga,mora izadji... :lol: ne moze izvetriti.. :lol: ja tad stavim dn.ulozak i bude malo manje fuj osecaj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.