Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

a vala bas . t2416.gif MARS narednih 9 MESECI t2416.gif

t0413.gif t123003.gif

SAD SMO JE UPLASILE :D

Cujem ja neke sirene sta sad bi pogledam kroz prozor a vestica bezi hahhaha pojurili je svi pa i policajci i hitna..pu pu e sad sigurno nece doci kod nikoga :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cujem ja neke sirene sta sad bi pogledam kroz prozor a vestica bezi hahhaha pojurili je svi pa i policajci i hitna..pu pu e sad sigurno nece doci kod nikoga :lol:

t2019.gif t2019.gif t2019.gif onda ocekujemo pozitivne objave t2019.gif t2019.gif t2019.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t2019.gif t2019.gif t2019.gif onda ocekujemo pozitivne objave t2019.gif t2019.gif t2019.gif

Samo pozitivne testove nego sta cure vestica je jedna a mi smo gomila hehhehe dacemo joj po guzi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala, Vas optimizam je zarazan :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e drage moje ,nisam uspela da izdrzijm do 17-og,jutros sam uradila test i opet je negativan ,bilo mi je lepse dok sam se nadala :( ali dobro bice valjda nekad i pozitivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( :( :( :( :(

t2655.gif ma ne ocajavajmo idemo u nove radne pobede t1516.gif

ustvari prvo moram da se pomirim sa dragim t1569.gif . ovih dana sam vristala na njega,mucenicak nije bio kriv nizasta

hiihiihihihihihiihihi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e drage moje ,nisam uspela da izdrzijm do 17-og,jutros sam uradila test i opet je negativan ,bilo mi je lepse dok sam se nadala :( ali dobro bice valjda nekad i pozitivan

a nije 'ona' dosla?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a nije 'ona' dosla?

Ja koliko znam nije - pisala nam draga u temi help :)

Ja bih svakako da ti Veliki nestrpljivko odeš na pregled - da se ne mučiš ovako :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja koliko znam nije - pisala nam draga u temi help :)

Ja bih svakako da ti Veliki nestrpljivko odeš na pregled - da se ne mučiš ovako :)

Zeno kako ti svuda stignes? Objasni mi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zeno kako ti svuda stignes? Objasni mi :D

:D :D Klik, klik, klik :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a nije 'ona' dosla?

b0519.gif jooooook ,nje nema b0521.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

b0519.gif jooooook ,nje nema b0521.gif

Koliko ti ono bese kasni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

b0519.gif jooooook ,nje nema b0521.gif

Ma samo neka nje nema, ti negativni testovi za dan dva već mogu postati pozitivni :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko ti ono bese kasni?

danas 8 dan ,bas mi nista nije jasno,ne boli me stomak ma sad mi vise nije nista jutros sam se oduzela kad sam videla da je samo jedna crtica na testu.....sad zasad cu da je cekam pocela sam da spremam za slavu tako da ce mi kolacici skrenuti misli,iako kazem da sam ovaj mesec digla ruke ,imam crva sunje koji mi ne da mira ;):rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

danas 8 dan ,bas mi nista nije jasno,ne boli me stomak ma sad mi vise nije nista jutros sam se oduzela kad sam videla da je samo jedna crtica na testu.....sad zasad cu da je cekam pocela sam da spremam za slavu tako da ce mi kolacici skrenuti misli,iako kazem da sam ovaj mesec digla ruke ,imam crva sunje koji mi ne da mira ;):rolleyes:

Koji si test uradila, mislim koji proizvođač?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma samo neka nje nema, ti negativni testovi za dan dva već mogu postati pozitivni :rolleyes:

hmmmmm to bi bilo jako lepo.nego ovde samo ja kukam i vise sam dosadna,ima li kod jos nekoga nekih noviteta :)

gramem plus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hmmmmm to bi bilo jako lepo.nego ovde samo ja kukam i vise sam dosadna,ima li kod jos nekoga nekih noviteta :)

gramam

Ma nisi dosadna, zato smo ovde :rolleyes: Kod mene tek prošla ovulacija, tako da samo mogu da čekam :rolleyes:

Možda da uzmeš neki drugi test, ne mislim da ima neke veze ali ko zna..Mada ima dosta slučajeva gde je test više puta bio negativan pa kasnije ipak bude trudnoća.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sad mi sinulo nesto,3 januara smo imali odnos i od tad nista (imali smo goste,pa bili u gostima,priprema za Bozic..)pa sam onda mislila da cu dobiti vesticu i kad mi je izostala postala sam nervozna i od tad strajkujem. e sad pojavilo mi se pitanje tj.onaj tracak nade da li postoji mogucnost da smo tada uspeli da napravimo bebu pa mi je jos rano da test pokaze i zato kasni ??? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nisi dosadna, zato smo ovde :rolleyes: Kod mene tek prošla ovulacija, tako da samo mogu da čekam :rolleyes:

Možda da uzmeš neki drugi test, ne mislim da ima neke veze ali ko zna..Mada ima dosta slučajeva gde je test više puta bio negativan pa kasnije ipak bude trudnoća.

moze biti da pokaze lazni rezultat,moja drugarica je radila 4 testa ,i tek kad je otisla kod doktora da joj izazovu menstruaciju saznala je da je ustvari trudna.Isad ima preslatkog bebca :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, pozdrav!

Pratim Vas neko vreme i odlucih da Vam se pridruzim! Pokusala sam i juce da posaljem poruku, ali iz nekog razloga nije uspelo.

Imala sam jedan missed. Sada sam cekalica:)

Dobrodosla i što pre otišla!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage, ja sam dobila juče.. :angry:

Nije bilo potrebe da radim test jutros.. Malo mi je teško.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni izgleda ovulacija,a ovaj moj nece...Ilusticia i ja se nadam da si trudna..ostale cure dobro dosle nam...

Ne, nisam nažalost. Dobila sam juče.. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodosla i što pre otišla!

meni promakao post....cccccccc kako je to moguce ja non stop visim ovde...u svakom slucaju DOBRO NAM DOSLA I STO PRE PRESLA NA TEMU TRUDNOCA PO TRIMESTRIMA

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni promakao post....cccccccc kako je to moguce ja non stop visim ovde...u svakom slucaju DOBRO NAM DOSLA I STO PRE PRESLA NA TEMU TRUDNOCA PO TRIMESTRIMA

;)

HVALA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage, ja sam dobila juče.. :angry:

Nije bilo potrebe da radim test jutros.. Malo mi je teško.

:angry::( Glavu gore, biće sledeći mesec!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.