Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Devojke, pozdrav!

Pratim Vas neko vreme i odlucih da Vam se pridruzim! Pokusala sam i juce da posaljem poruku, ali iz nekog razloga nije uspelo.

Imala sam jedan missed. Sada sam cekalica:)

Dobrodosla i sto pre otisla ;)

Srculence,ti kao i ja,nadjem nesto i procitam,i posle hocu ovde da postavim i ne mogu da ga nadjem... :lol: a ne setim se da sacuvam stranicu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, pozdrav!

Pratim Vas neko vreme i odlucih da Vam se pridruzim! Pokusala sam i juce da posaljem poruku, ali iz nekog razloga nije uspelo.

Imala sam jedan missed. Sada sam cekalica:)

Dobrodošla i što pre zabebila :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodosle sve clanice i one koje cekaju i one koje necekaju ali bar daju podrsku drugima i to puno znaci :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Добро дошле нове чланице.

Где нам је Мејби.

Nema je već par dana :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema je već par dana :huh:

Ja za nju ne brinem, sigurno se 'ladi negde, na nekoj od onih plaza... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo i mene me]u cekalicama :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni izgleda ovulacija,a ovaj moj nece...Ilusticia i ja se nadam da si trudna..ostale cure dobro dosle nam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Добро дошле нове чланице.

Где нам је Мејби.

Nemam pojma :( Pretpostavljam da posto joj je vesticara upravo u gostima, da joj i nije nesto do druzenja kad zna koliko je O daleko. A tek gde je vreme za nove testice <_< Ne znam, bar je meni tako - citam redovno sta se desava ali me mrzi da pstujem kad se nista ne desava sa mnom.

A mozda je otisla na plazu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja za nju ne brinem, sigurno se 'ladi negde, na nekoj od onih plaza... :P

isto napisasmo, cak smo i istig smajlija stavile :P:lol: Provalile smo je ;)

evo i mene me]u cekalicama :D

Strpljen - spašen ;)

Dobro nam dosle nove cekalice! U posladenja 2-3 dana bas je najezda novih cekalica, nadam se da to znaci da ce stare da im oslobode mesto u spisku cekalica :rolleyes: Stvarno bi bilo krajnje vreme, neke su vec i godisnjicu na ovoj temi proslavile a da ne pricam koliko se vec godina trude <_<

Zelim SVIM cekalicama, i novim i starim, bez obzira ako i jedan dan cekaju da sto brze ugledaju svoje dve crtice ali posebnu zelju imam za ovu srpsku Novu Godinu da sledecu ne docekaju na ovoj temi Yora, Lenocka, Suncokret, Jekic i Maybe, koje su pored mene dzombe medju cekalicama, ili ti dzombilice :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam pojma :( Pretpostavljam da posto joj je vesticara upravo u gostima, da joj i nije nesto do druzenja kad zna koliko je O daleko. A tek gde je vreme za nove testice <_< Ne znam, bar je meni tako - citam redovno sta se desava ali me mrzi da pstujem kad se nista ne desava sa mnom.

A mozda je otisla na plazu :P

Ovako i ja,dok ne dodje ono vreme kad me drma neizvesnost slabo pisem,nemam sta...evo sad cekam da me to uhvati za nekih 10tak dana i eto mene da vas smaram... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

isto napisasmo, cak smo i istig smajlija stavile :P:lol: Provalile smo je ;)

Strpljen - spašen ;)

Dobro nam dosle nove cekalice! U posladenja 2-3 dana bas je najezda novih cekalica, nadam se da to znaci da ce stare da im oslobode mesto u spisku cekalica :rolleyes: Stvarno bi bilo krajnje vreme, neke su vec i godisnjicu na ovoj temi proslavile a da ne pricam koliko se vec godina trude <_<

Zelim SVIM cekalicama, i novim i starim, bez obzira ako i jedan dan cekaju da sto brze ugledaju svoje dve crtice ali posebnu zelju imam za ovu srpsku Novu Godinu da sledecu ne docekaju na ovoj temi Yora, Lenocka, Suncokret, Jekic i Maybe, koje su pored mene dzombe medju cekalicama, ili ti dzombilice :D

Hvala na dobrodoslici.Ja i dalje ne prihvatam negativan test jer mi kasni 6 dana ,a radila sam ga posle 3 dana kasnjenja i tada je pokazao jednu crticu :angry: Simptomcici su sumljivi :rolleyes: tako da mi ostaje da se nadam da ce sledeci testic pokazati nesto sto ce me obradovati.Isto zelim svim cekalicama da u novoj godini ugledamo 2 crtice i da se druzimo na nekim drugim temama !!!

POZDRAV :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veliki nestrpljivko jel imas inace redovno?Zelim ti da ugledas svoje dve crtice...I svi koji slavite ovu pravoslavnu novu godinu,neka je sa srecom..da vam se sve zelje ostvare..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veliki nestrpljivko jel imas inace redovno?Zelim ti da ugledas svoje dve crtice...I svi koji slavite ovu pravoslavnu novu godinu,neka je sa srecom..da vam se sve zelje ostvare..

Hvala draga moja,menstruacija mi je redovna,a na bebi radimo tek 2 meseca :rolleyes: ,kasni mi 6 dana,trckam u wc cesto,povremeno imam nekakav pritisak u donjem delu stomaka,sekret pojacan gust beo ili skroz providan,trenutno sam u fazi "belih gacica" :unsure: ,grudi onako niti bole niti nesto preterano rastu ustvari imam utisak kao da sam sva naduvena :huh: ,bas sam zabrinuta,jos vise me brine to sto vidim po forumu da vecina potencijalnih trudnica imaju blago povisenu temperaturu a ja je nemam,prosto me plasi da uradim jos jedan test,ustvari plasim se proklete jedne crtice :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

V. nestrpljivko dobrodošla u carstvo čekalica, kol'ko vidim nećeš još dugo biti ista ;)

Ljubinka, brate moj, meni bi draže bilo da svi odavde odemo u jednom cugu, tad bi mi bilo puno srce. Da se objavljuje plusić za plusićem :rolleyes: :rolleyes: Zamisli nas sve sa "Plusića" u "Prvom tromesečju" :rolleyes: :rolleyes: Pa šta ćeš lepše, zabavi nikad kraja, simptomi, slatke strepnje, uz-vi, sličice napupelog stomaka :rolleyes: Bila bi najposećenija tema na forumu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

GUBI SE, DOSADNA, ODVRATNA, NEPOŽELJNA t123003.gif IZ NAŠIH ŽIVOTA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre neki dan sam čula podatak da bebe koje su napuštene u porodilištu tužnije plaču od beba koje nisu napuštene. Baš sam razmišljala da ako bi pored mene se porodila žena koja bi ostavila svoju bebu, ako bi tako moglo, majke mi rekla bih, ma piši obe na mene.

Kako oni već tako mali znaju da li ih mama voli i da li ih hoće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo malo plave prasinice :D7photolarge.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Е једино мене не мрзи, ја пишем и даље ко луда :lol:

Још једном се потврдило да сам брбљива :lol:

I mene mrzi da pisem... Ne samo na ovoj temi nego uopste. Ustvari vecinu vremena sam samo ulogovana a radim nesto drugo :P

Pre neki dan sam čula podatak da bebe koje su napuštene u porodilištu tužnije plaču od beba koje nisu napuštene. Baš sam razmišljala da ako bi pored mene se porodila žena koja bi ostavila svoju bebu, ako bi tako moglo, majke mi rekla bih, ma piši obe na mene.

Kako oni već tako mali znaju da li ih mama voli i da li ih hoće.

Jao, kako je ovo tuzno... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

V. nestrpljivko dobrodošla u carstvo čekalica, kol'ko vidim nećeš još dugo biti ista ;)

Ljubinka, brate moj, meni bi draže bilo da svi odavde odemo u jednom cugu, tad bi mi bilo puno srce. Da se objavljuje plusić za plusićem :rolleyes: :rolleyes: Zamisli nas sve sa "Plusića" u "Prvom tromesečju" :rolleyes: :rolleyes: Pa šta ćeš lepše, zabavi nikad kraja, simptomi, slatke strepnje, uz-vi, sličice napupelog stomaka :rolleyes: Bila bi najposećenija tema na forumu :)

nadam se da si u pravu ali i ako jesi ja vas necu napustiti ili sto je jos bolje vi cete mi se pridruziti na temi trudnoca po trimrstrima ;) .ogromna ste mi podrska moje virtuelne drugarice ni sama ne znam kako bih izdrzala sve ove dane da nije vas :D

ali ja strpljivo cekam vesticu da ne dodje i moje 2 crtice uz vasu veliku pomoc!!!! ljubim vas ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nadam se da si u pravu ali i ako jesi ja vas necu napustiti ili sto je jos bolje vi cete mi se pridruziti na temi trudnoca po trimrstrima ;) .ogromna ste mi podrska moje virtuelne drugarice ni sama ne znam kako bih izdrzala sve ove dane da nije vas :D

ali ja strpljivo cekam vesticu da ne dodje i moje 2 crtice uz vasu veliku pomoc!!!! ljubim vas ;)

Bas si resila da cekas do sutra? Svaka cast na strpljenju :blink: , ja bih do sad uradila 10 najmanje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas si resila da cekas do sutra? Svaka cast na strpljenju :blink: , ja bih do sad uradila 10 najmanje :D

aaaa ne do sutra, cekam da se navrsi 10 dana od izostanka menstruacije ,tacnije jos 3 dana .resila sam da 17 radim test sa prvom jutarnjom a samo ja znam kako se osecam, :blink: POLUDECUUUUU a opet u neku ruku mi je lakse kad zamisljam da postoji novi zivot u meni koji mazim i pazim.obzirom koliki sam maler i posle 10 dana ce mi se pojaviti samo jedna crtica :angry: ,tako da mi je ovako lakse.Sinoc sam se svadjala sam sa sobom tj mojom vesticom,rekla sam joj ili dodji ili padni sa metle negde usput samo me nemoj vise muciti.Videcemo sta ce odluciti hihhihihi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

aaaa ne do sutra, cekam da se navrsi 10 dana od izostanka menstruacije ,tacnije jos 3 dana .resila sam da 17 radim test sa prvom jutarnjom a samo ja znam kako se osecam, :blink: POLUDECUUUUU a opet u neku ruku mi je lakse kad zamisljam da postoji novi zivot u meni koji mazim i pazim.obzirom koliki sam maler i posle 10 dana ce mi se pojaviti samo jedna crtica :angry: ,tako da mi je ovako lakse.Sinoc sam se svadjala sam sa sobom tj mojom vesticom,rekla sam joj ili dodji ili padni sa metle negde usput samo me nemoj vise muciti.Videcemo sta ce odluciti hihhihihi :D

Ovo sto pises je skroz kontradiktorno tvom nadimku :P , ili ga promeni u Veliki strpljivko ili radi test! :P

Caos!

Pozdravljam sve moje cekalice, a novim cekalicama zelim dobrodoslicu i da se sto manje zadrzite na ovoj temi!

Htela sam sve i svasta da citiram, ali mi se ne da, premorena sam :rolleyes: ... Lepo je sto mislite na mene - i ja sam cesto mislila na vas ovih proteklih nekoliko dana. Bilo bi lepo da sam lencarila na plazi, ali nisam, ocenjivala sam ispite i sada sam tako umorna da jedva ovo kucam, a izgleda da imam i upalu misica od SEDENJA :blink: ... Uglavnom, poslednja tri dana nismo stigli, bukvalno, ni da ukljucimo internet, samo smo sedeli i ocenjivali ... veoma zabavno ...

Inace, osim toga kod mene nema nista novo, ispratila sam odvrakusu, sada cemo ponovo da se bacimo na berbu ... i takoooo :rolleyes: ...

A mi mislile ti uzivas negde... :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos! :P

Pozdravljam sve moje cekalice, a novim cekalicama zelim dobrodoslicu i da se sto manje zadrzite na ovoj temi! :)

Htela sam sve i svasta da citiram, ali mi se ne da, premorena sam :rolleyes: ... Lepo je sto mislite na mene - i ja sam cesto mislila na vas ovih proteklih nekoliko dana. Bilo bi lepo da sam lencarila na plazi, ali nisam, ocenjivala sam ispite i sada sam tako umorna da jedva ovo kucam, a izgleda da imam i upalu misica od SEDENJA :blink: ... Uglavnom, poslednja tri dana nismo stigli, bukvalno, ni da ukljucimo internet, samo smo sedeli i ocenjivali ... veoma zabavno <_< ...

Inace, osim toga kod mene nema nista novo, ispratila sam odvrakusu, sada cemo ponovo da se bacimo na berbu ... i takoooo :rolleyes: ...

A ja htedoh da kаžem mora da si zatrpana ispitima :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

GUBI SE, DOSADNA, ODVRATNA, NEPOŽELJNA t123003.gif IZ NAŠIH ŽIVOTA!

a vala bas . t2416.gif MARS narednih 9 MESECI t2416.gif

t0413.gif t123003.gif

SAD SMO JE UPLASILE :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos! :P

Pozdravljam sve moje cekalice, a novim cekalicama zelim dobrodoslicu i da se sto manje zadrzite na ovoj temi! :)

Htela sam sve i svasta da citiram, ali mi se ne da, premorena sam :rolleyes: ... Lepo je sto mislite na mene - i ja sam cesto mislila na vas ovih proteklih nekoliko dana. Bilo bi lepo da sam lencarila na plazi, ali nisam, ocenjivala sam ispite i sada sam tako umorna da jedva ovo kucam, a izgleda da imam i upalu misica od SEDENJA :blink: ... Uglavnom, poslednja tri dana nismo stigli, bukvalno, ni da ukljucimo internet, samo smo sedeli i ocenjivali ... veoma zabavno <_< ...

Inace, osim toga kod mene nema nista novo, ispratila sam odvrakusu, sada cemo ponovo da se bacimo na berbu ... i takoooo :rolleyes: ...

A da nije ta upala misica od smeha :lol: mislim, kakvi su im radovi nije i cudo ako se valjate mada vas pre vidim ovako m1827.gif ili ovako s1001.gif a nadam se da nije bas ovako t3623.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.