Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Jel mozes da slikas test pa da nam izbacis slicicu?

ah baterije su otisle na fotoaparatu.. Pokusavam mobilnim da uslikam ali nista se ne vidi. Pokazala sam i mom dragom i on je video, jer sam ja već mislila da umišljam. Pokušaću da uslikam,ali tako da se nešto vidi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slikaj test da vidimo! Al' rekla bih da je to to, bilo kakva crta znači trudnoću, pa makar i bleda.

Evo gledam, od jutros, u test iz svih mogućih uglova, crtica je jako blaga ali je tu. Elem ako u nedelju ujutru bude, a nadam se da će biti, jača crtica, fotografisaću i okačiću na forum. Ko ćr dočekati nedelju... :unsure:

Suncokret, misliš da nije moguće dobiti lažno pozitivan rezultat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo gledam, od jutros, u test iz svih mogućih uglova, crtica je jako blaga ali je tu. Elem ako u nedelju ujutru bude, a nadam se da će biti, jača crtica, fotografisaću i okačiću na forum. Ko ćr dočekati nedelju... :unsure:

Suncokret, misliš da nije moguće dobiti lažno pozitivan rezultat?

Sve je moguće ali retko, češće se pojavljuju slučajevi kad se pojavi lažno negativan test.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve je moguće ali retko, češće se pojavljuju slučajevi kad se pojavi lažno negativan test.

U uputstvu za upotrebu ReciMi testa piše da se ne preporučuje očitavanje nakon 5 minuta, pošto test može biti lažno pozitivan ako se očitava kasnije. Ovde sam čitala iskustva devojaka koje su takođe očitavale rezultat kao moj posle pola sata i više i bile trudne. Eto, nisam pametna... Čekam do nedelje, pa javljam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U uputstvu za upotrebu ReciMi testa piše da se ne preporučuje očitavanje nakon 5 minuta, pošto test može biti lažno pozitivan ako se očitava kasnije. Ovde sam čitala iskustva devojaka koje su takođe očitavale rezultat kao moj posle pola sata i više i bile trudne. Eto, nisam pametna... Čekam do nedelje, pa javljam!

A što do nedelje? Aj' sutra radi još jedan :rolleyes: Kakva glupost od testa, ne preporučuje se očitavanje posle 5 min :blink: pa toliko je vremena potrebno da se osuši test pa da se lepo očita rezultat. A što ne bi kupila Baby rapid?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A što do nedelje? Aj' sutra radi još jedan :rolleyes: Kakva glupost od testa, ne preporučuje se očitavanje posle 5 min :blink: pa toliko je vremena potrebno da se osuši test pa da se lepo očita rezultat. A što ne bi kupila Baby rapid?

Obećala sam dragom da će ovo biti zadnji test do nedelje, jer sam ih do sada uradila gomilu.. Mada ko zna da li ću izdržati ;) Apotekarka mi je ovaj (ReciMi) preporučila, kaže hvale ga žene. Do sad sam radila isključivo baby rapid. Odohda nahranim ovu moju bledunjavu crticu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li ste znale da kafa stimuliše "plivače" da plivaju brže, bolje i jače? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li ste znale da kafa stimuliše "plivače" da plivaju brže, bolje i jače? :)

Nisam, ali to je onda dobro, ovaj moj pije po 4-5 kafi dnevno, znači, imamo Šumaher plivače :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iusticija, radi sutra ujutro. Ne moraš baš nedelju da čekaš :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li ste znale da kafa stimuliše "plivače" da plivaju brže, bolje i jače? :)

Moj se drogira kafama :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iusticija, radi sutra ujutro. Ne moraš baš nedelju da čekaš :)

Obećala sam mom budućem mužu da ću sačekati do nedelje ujutru. Zadaviće me :lol: ako me vidi sa još jednim testom u rukama, pošto sam ih radila na gomile. Mada čisto sumnjam da ću izdržati ;) U svakom slučaju, javljam!

HVALA vam na podršci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li ste znale da kafa stimuliše "plivače" da plivaju brže, bolje i jače? :)

Ovaj moj samo sto je ne pije umjesto vode.

Iusticia, radi ti taj test sutra. Kako mozes cekati do nedelje?

Et i ja stigla, i vjestia juce stigla sa mnom i tako. Doduse ne znam da li smo prosli mjesec brali trecnjice tri puta, nije me bilo. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obećala sam mom budućem mužu da ću sačekati do nedelje ujutru. Zadaviće me :lol: ako me vidi sa još jednim testom u rukama, pošto sam ih radila na gomile. Mada čisto sumnjam da ću izdržati ;) U svakom slučaju, javljam!

HVALA vam na podršci!

Obecala sam i ja svom da necu raditi svaki mjesec, pa kad god stignem uradim. Otkud on zna sta ja radim ujutro? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obećala sam mom budućem mužu da ću sačekati do nedelje ujutru. Zadaviće me :lol: ako me vidi sa još jednim testom u rukama, pošto sam ih radila na gomile. Mada čisto sumnjam da ću izdržati ;) U svakom slučaju, javljam!

HVALA vam na podršci!

Obecala sam i ja svom da necu raditi svaki mjesec, pa kad god stignem uradim. Otkud on zna sta ja radim ujutro? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obecala sam i ja svom da necu raditi svaki mjesec, pa kad god stignem uradim. Otkud on zna sta ja radim ujutro? :D

Trmalja draga, ja i moj dragi pokušavamo tek 1,5 mesec. Za to vreme sam uradila previše testova B) Kao mahnita sam kupovala i radila ih :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li ste znale da kafa stimuliše "plivače" da plivaju brže, bolje i jače? :)

Eto,sad imam jos jedan razlog vise da ubedim mm da popije vise od jedne kafe samnom :lol: E da sam ovo znala kad sam ga nagovarala da pocne da mi pravi drustvo za kafu...ali nikad nije kasno..ako sad ne bude nista,sl.mesec ce da je pije umesto coca-cole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trmalja draga, ja i moj dragi pokušavamo tek 1,5 mesec. Za to vreme sam uradila previše testova B) Kao mahnita sam kupovala i radila ih :)

tek mesec i po...ma opusti se i ne razmisljaj previse o tome jel ces se izgubiti.kad se najmanje nadas doci ce.mi pokusavali 5-6godina i kad digli ruke ono se desi.prvo sam se uplasila da nisam bolesna jel mi nije prijalo da pijem,a izinata nisam htela da radim test jel su na meni zsaradjivali,svaki mesec kasni a ja u apoteku...tako da ne uzbudjavaj se previse,samo opusteno i bice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jupiii bleda ili ne druga crta znaci samo jedno DA SI TRUDNA jupiiii radosna vest

To sto je bleda neka te ne zbunjuje nista to je samo znak da si kasnije zatrudnela ali sam sigurna da u tebi se poceo razvijati novi zivot,nesto najlepse na svetu... zelim ti da imas laku trudnocu i da se najesen grlis sa malenom bebom :)

Ohohooo ajte vi cure prvo po jedan hop hop pa onda kafa,ali nek vam muz skuva i donese u krevet dok lezite i gledate neku seriju hehhehe samo nemojte piti nikako energy drink od njega nema bebe :(

E da ne zaboravim T nece pasti ispod 36,5 ako je zena u blazenom stanju,bila je negde jedna tablica ali gdeee davno sam to gledala :mellow: ako se setim javim vam a dok se ja setim vi nam javite da cete se debljati par meseci heheh ali najvise u stomaku ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene nije me bilo duze vreme,sta sam propustila,ima li sta novo,osim novih clanica kojima zelim sto krace zadrzavanje ovde.kod nas nista novo,sve nesto kao radimo ali slaba vajda,ako nista drugo malo uzivamo.a nas mali zvrk se budi bas kad ne treba tako da mislim da ce nam za drugo trebati vise vremena,otprilike kad bude poceo da izlazi u grad i ostanemo sami a to je jedno petnaestak godina,mozda deset sobzirom da su deca sve naprednija pa ce i samostalnija biti ranije... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, pozdrav!

Pratim Vas neko vreme i odlucih da Vam se pridruzim! Pokusala sam i juce da posaljem poruku, ali iz nekog razloga nije uspelo.

Imala sam jedan missed. Sada sam cekalica:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.