Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Hvala Yora :wub:

Zelim i tebi draga isto!A i ostalim cekalicama takodje :wub: Ma svima vam to zelim od srca,zaista!!! :wub: Ljubim vas i evo jos,da tresnjice urode plodom :wub:g33053.gif

Da uhvatim i ja malo prasinice :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic taj smajli izgleda kao da mu viri toplomer iz usta :D

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekic..ocu bre i ja sliku..da te vidim...kakav je to nacin :angry: ?OCU....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Па добро ако постоји од сад сам уображена а и како да не будем кад сам овако лепа b0210.gif

Gde ga samo nađe :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da uhvatim i ja malo prasinice :rolleyes:

Samo hvatajte prasinice i pahuljice i da se sto prije javite sa lepim vestima da cete biti mame po prvi put po drugi po treci i bla bla ko koliko hoce vazno da sve trudnice izguraju do kraja kako bi se grlile i mazile sa svojim bebama...Ja vec imam jednu lepu curicu i sad sam vec neko vreme za jos jedno bebule.Ma sta reci ljudi moji SRECNO NAM SVIMA :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo hvatajte prasinice i pahuljice i da se sto prije javite sa lepim vestima da cete biti mame po prvi put po drugi po treci i bla bla ko koliko hoce vazno da sve trudnice izguraju do kraja kako bi se grlile i mazile sa svojim bebama...Ja vec imam jednu lepu curicu i sad sam vec neko vreme za jos jedno bebule.Ma sta reci ljudi moji SRECNO NAM SVIMA :)

Dobrodosla u cekalice i sto pre otisla. Hvala na zeljama. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje da vas pozdravim i da vas pitam. Da li je neka od vas imala povisenu temp. pred vesticu? Meni se to nikada ranije nije dogadjalo.. Vec par dana, kako merim, a mozda i ranije imam temp 36,8 pa 37,2 a nocu padne na 36,5. Treba da dobijem sutra/prekosutra. Rdaila sam baby rapid danas i nista tj nema druge crtice. Do duse, radila sam ga oko 19h,jer nisam mogla da docekam jutro. Inace grudi me jako bole,ali donji stomak ni malo. Hvala!

Ko da si opisala mene kad sam bila trudna sa mojom bebom,jos i o isam imala gripu a T je bila tu hahah ,ja sam test napravila uj utru cim sam ustala,uzela test i pravac u wc prekrstila se i pustila vodu ;-) pa se par puta umivala i trljala oci pa malo se samarala pa ostavim test dole pa ga opet uzmem opet se umijem ufff izletela sam iz kupaone noseci tets muzem koji je izlazio iz spavace sobe,seda na trosedu,dajem mu test pitajuci ga sta vidi a on kaze dve crte i pita mene sta to znaci a ja rekla znaci da ces biti tata a on ostao da me gleda zbunjeno jos nekih desetak minuta pa me pitao jel ti sgigla maca a i ja zbunjena odoh u wc da proverim hahha

Srekno nadam se da ces nam javiti lepe vesti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ko da si opisala mene kad sam bila trudna sa mojom bebom,jos i o isam imala gripu a T je bila tu hahah ,ja sam test napravila uj utru cim sam ustala,uzela test i pravac u wc prekrstila se i pustila vodu ;-) pa se par puta umivala i trljala oci pa malo se samarala pa ostavim test dole pa ga opet uzmem opet se umijem ufff izletela sam iz kupaone noseci tets muzem koji je izlazio iz spavace sobe,seda na trosedu,dajem mu test pitajuci ga sta vidi a on kaze dve crte i pita mene sta to znaci a ja rekla znaci da ces biti tata a on ostao da me gleda zbunjeno jos nekih desetak minuta pa me pitao jel ti sgigla maca a i ja zbunjena odoh u wc da proverim hahha

Srekno nadam se da ces nam javiti lepe vesti

Dobrodosla srculence10! I ja se nadam! Jos uvek nisam dobila i nadam se da necu. Iako mi kasni samo dva dana ja se nadam.. Radila sam test danas oko 12h, dakle ne prva jutarnja mokraca, i negativan je. Radicu ga opet sutra ujutru ali sa prvom jutarnjom, pa javljam! Inace, sporadicno me boli donji stomak, ali ne kao kad treba da dobijem nego nekako drugacije. Imam ,sto rece Jekic mislim, sindrom "belih gacica" tj proveravam na svakih 15min da li sam dobila :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo hvatajte prasinice i pahuljice i da se sto prije javite sa lepim vestima da cete biti mame po prvi put po drugi po treci i bla bla ko koliko hoce vazno da sve trudnice izguraju do kraja kako bi se grlile i mazile sa svojim bebama...Ja vec imam jednu lepu curicu i sad sam vec neko vreme za jos jedno bebule.Ma sta reci ljudi moji SRECNO NAM SVIMA :)

Hvala za prašinicu! Dobro nam došla i što pre dobila drugu bebicu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala za prašinicu! Dobro nam došla i što pre dobila drugu bebicu :)

Curice drage nemojte lomiti svoje glavice,,simptomi za dobijanja i nedobijanja su isti,bar mi koji vec imamo decu znamo to najbolje,prosli smo kroz to da svaki tren zavirimo u gakice dal ma nesto ehhehe i ne zaboravite test radite uvek ujutru sa prvom mokracom a ne u toku dana,jer nikad neznate kad ste tacno ostali u drugom stanju,i ne zamarajte se sa plodnim danima jer nije kod svake zene isto...ja sam ostala u drugom stanju tog istog dana kad sam dobila poslednju mesecnu ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Curice drage nemojte lomiti svoje glavice,,simptomi za dobijanja i nedobijanja su isti,bar mi koji vec imamo decu znamo to najbolje,prosli smo kroz to da svaki tren zavirimo u gakice dal ma nesto ehhehe i ne zaboravite test radite uvek ujutru sa prvom mokracom a ne u toku dana,jer nikad neznate kad ste tacno ostali u drugom stanju,i ne zamarajte se sa plodnim danima jer nije kod svake zene isto...ja sam ostala u drugom stanju tog istog dana kad sam dobila poslednju mesecnu ;-)

Baš sam skoro čitala kako su neke žene zatrudnele za vreme menstruacije, ali kako si sigurna da si baš tad zatrudnela? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srculence dobrodošla :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, reših i ja da vam pošaljem malo prašinice, možda sam srećne ruke :rolleyes:

29h-b.jpg

c5s-d.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, reših i ja da vam pošaljem malo prašinice, možda sam srećne ruke :rolleyes:

29h-b.jpg

c5s-d.jpg

prvi put da sam prva.. jeeee...hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baš sam skoro čitala kako su neke žene zatrudnele za vreme menstruacije, ali kako si sigurna da si baš tad zatrudnela? :)

Hvala vam curice na dobrodoslicu,evo vam jedna velika pusa mwwaaaaa

Za to kako sam sigurna kad sam zatrudnela je jako jednostavno,jos sam imala ciklus kad su mi starije zene govorili da sam trudna a ja sam se smijala,rekla sam im kako mogu biti trudna kad ga imam hahah ciklus je prosao i poceli su simptomi,ali pre svega sto su me usi svrbili izludela sam,a najgore od svega je sto sam pocela prditi ufff po nocu probudim i muza i samu sebe od jacine hahah i to je trajalo i trajalo i rekla ja muzu ja moram kod doktora verovatno nesto nije u redu i on se slozio sa tim,nazvala bolnicu zakazu oni meni ali sam ja prije saznala da sam trudna tako da su te gasovi bile zbog trudnoce ;-)

GN se tacno podudarala na ehu kao i po mom racunu kad sam mogla ostati trudna,porodila sam se carskim rezom jednu nedelju prije isteka 40nedelja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos cekalice!Kod mene nicega novog sem sto sam pocela sama da se lecim.Nakon tri meseca redovne menstruacije opet je sve po starom.Znaci opet sama izazivam menstruaciju orgametrilom :( Sada je trenutno imam i od sutra pocinjem da pijem klomifen.Valjda cu nesto napraviti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos cekalice!Kod mene nicega novog sem sto sam pocela sama da se lecim.Nakon tri meseca redovne menstruacije opet je sve po starom.Znaci opet sama izazivam menstruaciju orgametrilom :( Sada je trenutno imam i od sutra pocinjem da pijem klomifen.Valjda cu nesto napraviti :)

Dace Bog ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos cekalice!Kod mene nicega novog sem sto sam pocela sama da se lecim.Nakon tri meseca redovne menstruacije opet je sve po starom.Znaci opet sama izazivam menstruaciju orgametrilom :( Sada je trenutno imam i od sutra pocinjem da pijem klomifen.Valjda cu nesto napraviti :)

Daće, daće, daće, nego šta će ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam se setila one narodne pesme, ona mi je asocijacija na vešticu i bebu, kaže ovako, ovo se veštica obraća nama :" Daću, daću, daću, nego šta ću, ali mi je ipak stalo da te mučim malo" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam se setila one narodne pesme, ona mi je asocijacija na vešticu i bebu, kaže ovako, ovo se veštica obraća nama :" Daću, daću, daću, nego šta ću, ali mi je ipak stalo da te mučim malo" :D

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam se setila one narodne pesme, ona mi je asocijacija na vešticu i bebu, kaže ovako, ovo se veštica obraća nama :" Daću, daću, daću, nego šta ću, ali mi je ipak stalo da te mučim malo" :D

JOOOOJ :lol::lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao devojke!

Radila sam jutros ReciMi test. U prvi mah nije bilo nicega da bi se nakon pola sata tj kad sam ponovo pogledala pojavila bledunjava druga crtica. Da li neka od vas ima iskustva sa ovim testom i da li vam je nekada on dao lažno pozitivan rezultat. Bojim se da se radujem još uvek. Ako ne dobijem do nedelje ujutru, tad ću ponovo raditi test. Inače imam već duže vreme temperaturu oko 37C i grudi su mi osetljitve. Mučnine imam, ali sporadično i blage su. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao devojke!

Radila sam jutros ReciMi test. U prvi mah nije bilo nicega da bi se nakon pola sata tj kad sam ponovo pogledala pojavila bledunjava druga crtica. Da li neka od vas ima iskustva sa ovim testom i da li vam je nekada on dao lažno pozitivan rezultat. Bojim se da se radujem još uvek. Ako ne dobijem do nedelje ujutru, tad ću ponovo raditi test. Inače imam već duže vreme temperaturu oko 37C i grudi su mi osetljitve. Mučnine imam, ali sporadično i blage su. :D

Jel mozes da slikas test pa da nam izbacis slicicu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao devojke!

Radila sam jutros ReciMi test. U prvi mah nije bilo nicega da bi se nakon pola sata tj kad sam ponovo pogledala pojavila bledunjava druga crtica. Da li neka od vas ima iskustva sa ovim testom i da li vam je nekada on dao lažno pozitivan rezultat. Bojim se da se radujem još uvek. Ako ne dobijem do nedelje ujutru, tad ću ponovo raditi test. Inače imam već duže vreme temperaturu oko 37C i grudi su mi osetljitve. Mučnine imam, ali sporadično i blage su. :D

Slikaj test da vidimo! Al' rekla bih da je to to, bilo kakva crta znači trudnoću, pa makar i bleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam se setila one narodne pesme, ona mi je asocijacija na vešticu i bebu, kaže ovako, ovo se veštica obraća nama :" Daću, daću, daću, nego šta ću, ali mi je ipak stalo da te mučim malo" :D

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.