Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Nisi nam se pohvalila da si sredila to oko injekcija.

Ne znam sta da ti kazem, to te ceka pa te ceka, kad budes psihicki spremna... znas vec kako to ide :P

Pa i nisam sredila, nema za šta da se pohvalim, kad bude ja ću da skaćem od sreće.

Jaoj citala sam u ranijim postovima i bas mislim da si jaka zena! Ja kad procitam kroz sta si ti sve prosla, prosto me je sramota sto sam onoliku famu pravila oko svoje trudnoce i porodjaja... prva trudnoca, prvi porodjaj, prva beba, a ja sam se zalila zato sto sam nekoliko puta lezala na patologiji trudnoce... :(

Jaka si i znam da ces roditi bebu, prosto je zasluzujes! love21.gif

Hvala ti t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa i nisam sredila, nema za šta da se pohvalim, kad bude ja ću da skaćem od sreće.

Aha, izvini, nisam lepo procitala tvoj post.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

g33004.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

g33004.gif

hvala, lepo te je videti trudnu

:wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

LJUBINKA - srecna slava!!!

HVALA! Prweziveh prvi dan, ostala jos dva :huh: Ivkova slava :P

Sve u svemu, uzbudljivo je bilo, sa mm sam danima u svadji, mnogo me nervira sto je tako opusten i sve ceka da mu kazem sta da radi, poslednja dva dana pred slavu je smrdljao i nista nije radio a onda juce, na dan slave gubio ceo dan na gluposti i tek poslednja dva sata se razradio. A ja pala na nos od posla. A i kad uzme da rasprema moram da idem za njim i proveravam sta je bacio u djubre - pre dve godine ja kupila gomilu lakova za nokte, stajali su u nekoj kesici i on ih je bacio, kaze "mislio sam da su bajate pogacice" :blink::huh: . Drugi put, vidim da je napravio neku gomilu za bacanje u djubre i sreca pa sam pogledala i vidim da viri jedna stara porculanska cinija moje bake, koju je i ona nasledila od svoje bake, mnogo je stara i prelepa, rucno oslikana, pri tom ocuvana, izgleda kao da je nova i ima rub od pravog zlata, pitaj Boga koliko vredi a on kaze "kicerica, mislio sam da je kineska" :blink::angry: Sad, pre dva dana, bacio je u djubre kovertu sa 50 evra, mislio je da je prazna <_< Primetila sam sutradan da je nema i ladno sam ga naterala da ide i rovari po kontejneru (onom velikom), i jos sam mu stajala iznad glave dok je prebirao golim rukama po ostacima hrane, pelena i ostalim odvratlucima. Naravno, nije nasao. Ali ipak smo imali srece jer je ostala jedna kesa sa dj. na terasi i nasao je u njoj. Kad sam ga pitala jel mu se zeludac okretao dok je rovario po dj. kaze ne, samo su mu se smrzli prsti i da bi ladno mogao da bude od onih sto ceprkaju po kontejnerima :o Majko mila, za koga sam se ja udala?! Mm kaze da je ozenio Hitlera :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve to stoji, ali da li si videla koliki spisak prvo moramo da obrisemo?

Znam da sve sada vredno rade na tome da se spisak smanji, ali aman bre, diz'te se iz kreveta - bar ponekad!

Eeee krevet, kad cu ja naci vremena za krevet? Pun ili prazan, ne biram

Девојке јел ја овулирам, ако јесте онда ми је рано мало 11дц

4na-DSCI27.jpg

Иначе ја као гледам фризуре за свадбу а у ствари се дописујем са вама, ако се изненада искључим то значи да се скривам од свеки виси ми над главом цео викенд због фризуре

Sta ti meni radis sa ovim slicicama... obavezno prvo vidim tvoj avatar, pa dve crtice, srce mi poskoci i tek onda vidim da su Lh trakice dry.gif

Kazu da su rane ovulacije po pravilu plodonosne! Iskoristi je obavezno, makar ti muka bilo na sadbi biggrin.gif

Ево неких које ми се свиђају

t7z-greek-.jpg

Meni je ovakva frizura idealna za mlade, otmena i romanticna.

Joj, ne znam više ni ja dry.gif Ja sam malo blesava osoba, sad mi je dunulo da tražim posao, a trudnoća da čeka još malo. Nekako mi iskreno više mrsko da zavisim od mm, ništa lepše nego kad imaš svoje pare u novčaniku. Nemam pojma, uhvatili me neki pundravci

A kakav posao trazis? Mozda cujem nesto.

Опет гутам слова

Ма идем код друге фризерке, не идем код ове моје она лепо шиша али нема појма за фризуре. А сад за ову сам добила препоруке па шта буде, имаћу једну пробну па ћу да се сликам кад је направим и показаћу вам. Видећу можда ми и она да неки предлог.

E ako i ovu tvoju fotku propustim, smoricu se najstrasnije. molim te, najava fotke najmanje dva dana ranije :P

Sigurno ce imati neki predlog, pogotovo ako zna sta radi. Ja sam samo rekla da cu da idem kod najskupljeg frizera - i jesam . Nikakva proba, nista, samo sam taj dan otisla ujutru rano u salon, rekla hocu da budem princeza iz bajke ... i stvarno mi je kosa fenomenalno izgledala, da sam tri meseca birala ne bih mogla bolju da izaberem ... Gledacu da nadjem skener i iskeniram slike sa tog vencanja, pa da postavim.

Joj ni ovo ne smem da propustim ohmy.gif

Ја ништа непропуштам, правим бебу ако забебим све ће бити исто само што ћу мало да се пазим али мислим да ћу 100 пута да више уживам у том дану са бебом. Мада мислим да нисам те среће да славим са бебом, али нема везе макар ћу да ђускам ко луда

Ja sam trudna skakala celu svadbu (ne svoju, drugaricinu), nisam stala, svi su me obuzdavali ali se nisam dala :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

HVALA! Prweziveh prvi dan, ostala jos dva :huh: Ivkova slava :P

Sve u svemu, uzbudljivo je bilo, sa mm sam danima u svadji, mnogo me nervira sto je tako opusten i sve ceka da mu kazem sta da radi, poslednja dva dana pred slavu je smrdljao i nista nije radio a onda juce, na dan slave gubio ceo dan na gluposti i tek poslednja dva sata se razradio. A ja pala na nos od posla. A i kad uzme da rasprema moram da idem za njim i proveravam sta je bacio u djubre - pre dve godine ja kupila gomilu lakova za nokte, stajali su u nekoj kesici i on ih je bacio, kaze "mislio sam da su bajate pogacice" :blink: . Drugi put, vidim da je napravio neku gomilu za bacanje u djubre i sreca pa sam pogledala i vidim da viri jedna stara porculanska cinija moje bake, koju je i ona nasledila od svoje bake, mnogo je stara i prelepa, rucno oslikana, pri tom ocuvana, izgleda kao da je nova i ima rub od pravog zlata, pitaj Boga koliko vredi a on kaze "kicerica, mislio sam da je kineska" :blink::angry: Sad, pre dva dana, bacio je u djubre kovertu sa 50 evra, mislio je da je prazna <_< Primetila sam sutradan da je nema i ladno sam ga naterala da ide i rovari po kontejneru (onom velikom), i jos sam mu stajala iznad glave dok je prebirao golim rukama po ostacima hrane, pelena i ostalim odvratlucima. Naravno, nije nasao. Ali ipak smo imali srece jer je ostala jedna kesa sa dj. na terasi i nasao je u njoj. Kad sam ga pitala jel mu se zeludac okretao dok je rovario po dj. kaze ne, samo su mu se smrzli prsti i da bi ladno mogao da bude od onih sto ceprkaju po kontejnerima :o Majko mila, za koga sam se ja udala?! Mm kaze da je ozenio Hitlera :D

:lol: :lol: Kakav je tm lik...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekić, srećna ti akcija :)

Ljubinka, muž ti je lud kao struja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekić hoću i ja sliku sa venčanicom :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubo, srećna ti slava, previdela sam skroz :mellow:

A posao, šta god je normalno, da nije rovarenje po kontišima :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubo, srećna ti slava, previdela sam skroz :mellow:

A posao, šta god je normalno, da nije rovarenje po kontišima :lol:

I ja isto <_< Srećna slava! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubinka, srecna slava i od mene, sa zakasnjenjem :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam imala sad 37.1 konstantno,dok nije sitgla,i bila sam sva kao bolesna,spavalo mi se i imala sma one napade toplote i hladnoce,a onda sam dobila i otiso sve u majcinu,a verujem da sam bila trudna,jer je test bio +,videle su devojke,ali... :( nisam bitna ja,vec ti...uradi ti betu ili test opet,pa nam javljaj,ja se nadam da je to ono sto bi trebalo da bude...cekam da javis.

Nego,zene,ja sam mnogo citala ovih pra dana vezanoza hormone,i svuda sam procitala da stres i nerviranje jako lose uticu na hormone.Probacu da nadjem taj tekst,sad vec ne znam gde sam to citala da je bas lepo objasnjeno,pa vam postavljam link.

HVALA na ogovoru! Ja jos uvek (jedan dan mi kasni <_< ) nisam dobila i nadam se da necu. Temperatura mi je povećana zbog umnjaka koji niču to mi je rekao zubar danas. Pre dva dana sam radila test -. Prosto se plašim da ga radim opet, ali čim ga uradi, javljam obavezno.

My heart, ja odskora pokušavam da ostanem trudna, a već se nerviram.. I znam da ako sad dobijem, biće to veeeeliko razočarenje za mene. Pokušavam da budem cool, ali to je jednostavno jače od mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Прво срећна ти слава домаћице, опрости што ти одмах нисам честитала.

Љубинка послала сам ти пп са венчаницом, не мора више да чекаш да поставим :lol:

Ево опет да поставим сличицу, веровали или не радила сам тест у вц кафића :huh: била сам на кафи а било је 12 сати време кад требам да радим тест, и ја шта ћу одох у вц и срећом ови су штапићи само се попишкиш на њих :P

Е онда сам га разбуцала да видим боље и по овоме мени је тек сад овулација, тј данас, тест црта је много јачао од контролне за разлику од јуче кад је била ипак мало слабија у односу на контролну. Додуше ови су ипак мало лошијег квалитета у односу на Бејби тајм па цртице нису исте дебљине већ слаби бојење икод контролне и код тестне линије, али јуче сам искористила ударила икс а и данас ћу :P

eoq-DSCI27.jpg

Joj sto je lepaaa! I vencanica i ti, mogu misliti kako ces tek da izgledas kad se skroz upakujes kad ovako izgledas na probi :rolleyes: Jedva cekam fotku frizure!

I srecna Ovulacija! Ovo uvodimo kao praznik cekalica, zato sam ga napisala velikim slovom :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubo, srećna ti slava, previdela sam skroz :mellow:

A posao, šta god je normalno, da nije rovarenje po kontišima :lol:

I ja isto <_< Srećna slava! :rolleyes:

Ljubinka, srecna slava i od mene, sa zakasnjenjem :rolleyes:

Hvala devojke! Evo malo da se posluzite jxo-251453.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

HVALA na ogovoru! Ja jos uvek (jedan dan mi kasni <_< ) nisam dobila i nadam se da necu. Temperatura mi je povećana zbog umnjaka koji niču to mi je rekao zubar danas. Pre dva dana sam radila test -. Prosto se plašim da ga radim opet, ali čim ga uradi, javljam obavezno.

My heart, ja odskora pokušavam da ostanem trudna, a već se nerviram.. I znam da ako sad dobijem, biće to veeeeliko razočarenje za mene. Pokušavam da budem cool, ali to je jednostavno jače od mene.

Pa,ti onda ponovi test za vikend,jer ako dot ad ne dobijes nesto ima :)

Razumem te,sve mi to tako osecamo,posle nekog vremena prestanes da se nerviras,pa onda opet pocnes i tako u krug,bar je tako kod mene. Ja sam bila cool dok nisam posumnjala na biohemijsku,e od onda je poceo moj pakao,i evo sad sam kao cool,cekam da vidim kako ce proci ovaj mesec,pa da idem kod dr,kako god da bude.

Ja cekam da javis sta je test pokazao. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Хвала на честиткама за овулацију а за венчаницу немој толико да ме хвалиш уобразићу се t1815.gif

I ralzog postoji da se uobraziš.... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prolazi veštica polako...trebalo bi da se krene u akciju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekić, ja neću tražiti da mi šalješ venčanicu jer hoću da te vidim u kompletu, kad postaviš sliku sa svadbe ;) a verujem da ćeš biti prava princeza :)

Joj juče šta nam se dogodilo na slavi :lol: jedan detalj :rolleyes: Sedimo za stolom, mm preko puta mene, a pored njega dva mesta prazna pa žena sa ćerkicom, ćerkića k'o med, napućena ustanca, kikice, ma da je pojedeš... i u jednom trenutku mala pokazuje prstom na mm i viče "Tata, tata...." a mm nije čuo jer je pričao sa kolegom, a najludja sam ja koja mu je rekla" Ehej, zove te dete" :lol: majka joj kaže "Pa nije to tvoj tata" a ona i dalje pokazuje prstom "Tata, tata" i onda smo počeli svi da se smejemo. Kako je to lepo zvučalo, odma' mi je kroz glavu proleteo moj post od pre neki dan" hoću da radim" <_< Hoću bre bebu bre :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje,evo paketica :rolleyes:picture.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Па добро ако постоји од сад сам уображена а и како да не будем кад сам овако лепа b0210.gif

Jekic, plasis me :unsure::lol:

Joj juče šta nam se dogodilo na slavi :lol: jedan detalj :rolleyes: Sedimo za stolom, mm preko puta mene, a pored njega dva mesta prazna pa žena sa ćerkicom, ćerkića k'o med, napućena ustanca, kikice, ma da je pojedeš... i u jednom trenutku mala pokazuje prstom na mm i viče "Tata, tata...." a mm nije čuo jer je pričao sa kolegom, a najludja sam ja koja mu je rekla" Ehej, zove te dete" :lol: majka joj kaže "Pa nije to tvoj tata" a ona i dalje pokazuje prstom "Tata, tata" i onda smo počeli svi da se smejemo. Kako je to lepo zvučalo, odma' mi je kroz glavu proleteo moj post od pre neki dan" hoću da radim" <_< Hoću bre bebu bre

Vidis kako se sve u trenutku promeni ;)

Drage moje,evo paketica :rolleyes:picture.jpg

Hvala, hvala ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic taj smajli izgleda kao da mu viri toplomer iz usta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala, lepo te je videti trudnu

:wub::wub::wub:

Hvala Yora :wub:

Zelim i tebi draga isto!A i ostalim cekalicama takodje :wub: Ma svima vam to zelim od srca,zaista!!! :wub: Ljubim vas i evo jos,da tresnjice urode plodom :wub:g33053.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.