Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ма јок бре не љутим се, него сам само хтела мало да вас штрецнем знала сам да ћете да ми се правдате и да ми кажете како ме волите и вас одушевљавам, како сам паметна, бистра, а Боже мој што сад да штедим себи на комплиментима и лепа сам

Не стварно сам се шалила, немам ни појма шта оно пише на енглеском јер га не знам, али сигурно је нека зафрканција, ко лесковчанинин кад тражи личну карту да му издају, не знам дал знате за то, и само сам хтела да се и ја нашалим јер сте одмах почеле да пишете да се не љутим и рекох ајде мало да их зеким

Kad sam ovo rekla :blink::lol:

Stigla veštica Još ovu ću da tolerišem i posle može da zaboravi na mene duže vreme

E bas bezveze <_<

Е знала сам да си негде на некој лепој плажи и да лудујеш и продужено славиш Нову Годину. Али да се сутра ниси појавила дигла бих узбуну.

Јел хоће неко да ми преведе ово шта ти студенти пишу. Јел горе од Лесковчанина

Nije gore, njih sam jos nesto i razumela ali Leskovcanina skoro nista :lol:

А ти радиш драга, баш ми те жао

Иначе ја од Божића почињем да интезивно спремам свадбу па кад се јавим јавићу се, значи нећу више да висим ко сад на Бебцу јер кад ћу јадна ја, посао, свадба и плус да правим бебу мислим ако претекнем после свадбе опет ћу да пишем ко луда, али искрено мислим да нећу моћи ко сад да пискарам

Данас сам причала са овим мојим и укапирала да ми нисмо ни пола свадбе припремили а јооооојјјјјј

Тако да знате да се не бринете ако ме нема по неколико дана, унапред да вас припремим.

Samo ti sve lepo pripremi, bicemo mi ovde i kad se udas. Sigurnasam da ce sve biti kako si i zamislila i ne opterecuj se sa sitnicama, najvaznije je da se vas dvoje lepo provedete a za ostale ne brini. Jos te molim, sa slagom i jagodom odozgo :P , posalji mi na pp slicicu tebe u vencanici, onu koju si vec postavljala. Skroz sam se smorila kad nisam uspela ni jednom da je "uhvatim" a da znas kako ja volim vencanice pa jos od cipke :rolleyes: mooooliiim teee :D Mozes opet da je postavis u temu vencanice, ali mi javi na pp da stignem da je vidim.

Свиђа ми се тема, иначе да вам кажем за Нову Годину сам се напила као никад, добила сам па нисам могла да изађем из собе па сам пила пиво и то неко одвратно и нацврцкала сам се ко тинејџерка. Хахахаха јао само кад се сетим шта сам све причала и псссст да вам кажем али да ћутите, повраћала сам у лифту и отишла после ко да ништа није било

:lol: Necu nikom da kazem, majke vi :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O, pa gde si ti? Sta ima novo?

Dosla sam kod najbolje drugarice pa da vam se javim. Kod mene za sada nista, osim sto su mi bili s&s na doceku. Nadam se da NEdobijem 8og i to je sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uradila sam testic, nema druge crte ni u najavi :(

To ce izgleda malo da mi kasni zbog prehlade i to je sve..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uradila sam testic, nema druge crte ni u najavi :(

To ce izgleda malo da mi kasni zbog prehlade i to je sve..

Ja ponavljam-meni je test pokazao II tek u 7.nedelji... tako da nemoj unapred d as e bacas u bedak..uradi betu,ako mozes..

ja dans idem kod ginekologa,da vidim zato sam imala te pobacaje tj.biohemijske trudnoce,i osecam da ce da mi zakazu tek za mesec dana...grrrr....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svima na zakasnelim čestitkama 017.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo bila sam,i rekli su mi da dodjem ako opet budem krvarila... :angry: mislim nije im fazon... besna sam.. e tesko nama kad nas lece tek kad smo na samrti. uf....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo bila sam,i rekli su mi da dodjem ako opet budem krvarila... :angry: mislim nije im fazon... besna sam.. e tesko nama kad nas lece tek kad smo na samrti. uf....

Mozda zato sto smatraju da je to sasvim normalno..mnoge zene imaju te biohemijske trudnoce a ni ne znaju, posto ni ne urade test, zakasni im dan-dva i dobiju..

Mislim, tako sam bar citala, nemam pojma

A koliko puta ti se desila biohemijska?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Helen,draga,nista me nije ni pitala ta sestra,ni sta ni kako,procitala uput i rekla mi to..Da,ne saznas dok ne uradis test/betu.

Ja sumnjam na dve,poslednja dva ciklusa,prvi nisam radila test,ali je bilo strasno,pisala sam,a sad drugi put sam uradila test,videla se druga crta i to poslepodne dobijem..grize me savest sto sam sve to pustila da tako prodje,trebala sam jos taj prvi put da se spakujem i odem kod lekara odmah.Ali sad je gotovo,i sad dok ne prokrvarim opet nece me niko primiti,a da li je to normalno to treba dr da kaze a ne sestra sa saltera,zar ne?Trebala je da me primi kao i za obican-najobicniji pregled,a ne da me otkaci zato sto sad ne krvarim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Helen,draga,nista me nije ni pitala ta sestra,ni sta ni kako,procitala uput i rekla mi to..Da,ne saznas dok ne uradis test/betu.

Ja sumnjam na dve,poslednja dva ciklusa,prvi nisam radila test,ali je bilo strasno,pisala sam,a sad drugi put sam uradila test,videla se druga crta i to poslepodne dobijem..grize me savest sto sam sve to pustila da tako prodje,trebala sam jos taj prvi put da se spakujem i odem kod lekara odmah.Ali sad je gotovo,i sad dok ne prokrvarim opet nece me niko primiti,a da li je to normalno to treba dr da kaze a ne sestra sa saltera,zar ne?Trebala je da me primi kao i za obican-najobicniji pregled,a ne da me otkaci zato sto sad ne krvarim.

Mozda u tom slucaju otici kod privatnika, samo taj put, da isproveravas sta treba pa da si mirna..ne znam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Данас сам причала са овим мојим и укапирала да ми нисмо ни пола свадбе припремили :angry: а јооооојјјјјј

Тако да знате да се не бринете ако ме нема по неколико дана, унапред да вас припремим.

Ja sam jedina koja nije videla venčanicu, tako da čekam posle svadbe da vidim jednu sliku onako što bi rekli u fulu :rolleyes:

Свиђа ми се тема, иначе да вам кажем за Нову Годину сам се напила као никад, добила сам па нисам могла да изађем из собе па сам пила пиво и то неко одвратно и нацврцкала сам се ко тинејџерка. Хахахаха јао само кад се сетим шта сам све причала и псссст да вам кажем али да ћутите, повраћала сам у лифту и отишла после ко да ништа није било :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: E blago tebi, mi smo čekali sa familijom od mm, tako da sam na provod mogla da zaboravim :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda u tom slucaju otici kod privatnika, samo taj put, da isproveravas sta treba pa da si mirna..ne znam

Htela sam da izbegnem privatnika,ali vidim da mi ne gine..videcu.sutra idem da vidim da li ce mi ipak napisati uput za bolnicu,pa ako ne probacu da nadjem neku vezu..nista bez veze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo bila sam,i rekli su mi da dodjem ako opet budem krvarila... :angry: mislim nije im fazon... besna sam.. e tesko nama kad nas lece tek kad smo na samrti. uf....

:angry: Izgleda,na žalost,ništa dok ne platiš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:angry: Izgleda,na žalost,ništa dok ne platiš.

Nista,Tiko moja,bez para...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nista,Tiko moja,bez para...

Ništa ružnije na svetu.... Kod mene nisu stručnjaci u kraju al te bar upute temo gdeEart ako možeš zakaži privatno i idi da te pogleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ništa ružnije na svetu.... Kod mene nisu stručnjaci u kraju al te bar upute temo gdeEart ako možeš zakaži privatno i idi da te pogleda.

Joj,mila,nema sa koje strane me ne tesis...ja cu u pon da se napravi luda i zovem opet da zakazem pregled,a idem i po uput za bolnicu,ako nista od toga ne upali nema mi druge nego privatnik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SRECAN BOZIC I NOVA GODINA svima.

Zelim nam da sve do jedne vrlo brzo zatrudnimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao cekaliceee! :***

Srecna vam Nova Godina i Bozic! Srecan badnji dan!

Zelim vam puno bebica i da nam se ova tema isprazni sto pre! :* :* :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Срећно Бадње Вече и Божић и од мене.

I od mene :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stigla gadura :angry:

Bar mogu da rokam antibiotike, ubi me grlo a nisam nista pila do sad za svaki slucaj..

Bas mi treba neki ventil, a eto prestala sam da pusim, a sad ne mogu ni da pijem zbog antibiotika, jos me stomak boli sad, i grlo crveno haos <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stigla gadura :angry:

Bar mogu da rokam antibiotike, ubi me grlo a nisam nista pila do sad za svaki slucaj..

Bas mi treba neki ventil, a eto prestala sam da pusim, a sad ne mogu ni da pijem zbog antibiotika, jos me stomak boli sad, i grlo crveno haos <_<

Strasno. Lagano samo da ti prodje grlo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma neka, nek sam ja makar ostavila cigare..proslih ciklusa mi se desavalo da se iznerviram i razocaram kad dobijem, i onda ponovo pocnem da pusim par dana, pa posle opet ostavljam, ali sad necu u tu zamku da upadnem nadam se...

Rekla sam od 2012 nema ni jedne cigarete pa eto valjda cu izdrzati..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma neka, nek sam ja makar ostavila cigare..proslih ciklusa mi se desavalo da se iznerviram i razocaram kad dobijem, i onda ponovo pocnem da pusim par dana, pa posle opet ostavljam, ali sad necu u tu zamku da upadnem nadam se...

Rekla sam od 2012 nema ni jedne cigarete pa eto valjda cu izdrzati..

Navijam da uspes!!!! Izdrzi to je za vise dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srećno Badnje Veče i srećan Božić!! :rolleyes:

Stigla gadura :angry:

Bar mogu da rokam antibiotike, ubi me grlo a nisam nista pila do sad za svaki slucaj..

Bas mi treba neki ventil, a eto prestala sam da pusim, a sad ne mogu ni da pijem zbog antibiotika, jos me stomak boli sad, i grlo crveno haos <_<

Hellen baš mi je žao :( Nije dovoljno što je stigla veštica još moraš da trpiš bolove..Uzmi antibiotike i septolete, čajeve i sve to i biće bolje..Budi jaka i ne diraj cigarete! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Драге чекалице, желим вам све најлепше за ове празнике, и за све остале дане, године... Желим вам да се ваша жеља за стварањем породице коначно оствари и да буде пуууууууно бебица... :wub:

А Хелен подржавам те максимално за остављање цигарета, чврсто решиш и моћи ћеш без њих, а и то ће ти вероватно помоћи и за бебицу. Тако да имаш сигурно више разлога да не пушиш него да пушиш ;) Само напред у остварење новогодишње одлуке :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.