Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

E to je bila preslikano moja situacija, samo da ti kazem :) A ta moja bleda, izbrisana gumicom crtica upravo gleda crtace u lezaljci i mislim da se ukakila... pa da se za nekih 9meseci i tvoja izbrisana crtica zagleda u crtace :D

Moj doktor kaze da ispod 50kg test nece da pokaze crtu zato sto nemamo dovoljno jake hormone :)

A komsija? Ili postar? :P Tako je mene moja mama savetovala, ako ne moze muz (tada jos momak), mozda ce hteti novi postar :P A ja imala preslatkog novog postara...

Salu na stranu, podrzavam Alex91-in predlog Ja bih to tako uradila...

Zanimljivo,vidim da vas ima puno sa slicnom situacijom. Ali ja draga nemam manje od 50kg,imam sad 57kg...:( no,dobro,resicu ja to cim sine sunce.

Stigla je veštica. :(

grrrrr...e stvarno ga preteruje..mislim,stvarno...

Nisam radila betu,ponovila se situacija od proslog meseca,da se sad ne ponavljam,opet su mi izlazili ugrusci,sva sam bila malaksala,jedva sam isla na paketice,pa sam iskreno na betu i zaboravila,bila sam sva zbunjena i bilo mi je samo da sto re dodjem kuci.ujutru zovem dr koja mi je vodila prvu trudnocu,pa cu da vidim sta ona kaze,a sl.nedelje svakako idem u bolnicu kod nekog drugog doktora,pa da sve lepo uradim i vidim sta ne valja.

Kikiriki,mislim da svi manje-vise imamo iste situacije ponekad,i ja sam iskreno u takvim situacijama tako besna i sama sebi kazem-e necu mu roditi vise ni jedno,ali posle se ohladim i onda pozelim da mu rodim jos troje.Sve je to prolazno,to je valjda sastavni deo roditeljstva.Pomiricete se vec i zaboraviti sve to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam radila betu,ponovila se situacija od proslog meseca,da se sad ne ponavljam,opet su mi izlazili ugrusci,sva sam bila malaksala,jedva sam isla na paketice,pa sam iskreno na betu i zaboravila,bila sam sva zbunjena i bilo mi je samo da sto re dodjem kuci.ujutru zovem dr koja mi je vodila prvu trudnocu,pa cu da vidim sta ona kaze,a sl.nedelje svakako idem u bolnicu kod nekog drugog doktora,pa da sve lepo uradim i vidim sta ne valja.

O,baš mi je žao...ne mogu da verujem da ti se već drugi mesec zaredom dešava ista stvar... :(

Ja sam bila ubeđena da ćemo ovih dana slaviti sa Moon i sa tobom...

Ali,dobro,idi do lekara i otkloni sve nedoumice i onda mirne glave u novi krug.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dje ste zene evo mene!!! Ala ste se raspisaleee, trebalo mi je dva sata da vas premlatim na brzinu, bez uvrede, ali trebalo bi mi duplo vise vremena da detaljno iscitam.

Tajci, zao mi je zbog tvoje vanmatericne, bas mi je bilo drago kad si objavila svoje crtice. :(

My heart, ja sam vidjela te dvije crtice odmah iako sam pocorava i vidjela sam u negativu i nisam jedina, a meni se crtice ne prividjaju. Mislim da trebas da odradis betu, kako ti ostale savjetuju, jer ipak ako je i nesto bilo, vidjece se. Zao mi je sto je prokletinja dosla i tebi i Moon.

Od mene ovog mjeseca nista, ovulacija prosla, a mm bio dakelo 70 km od mene. Veceras co'ek htjeo, a ja k'o popi*ana. Bas mi je vise dojadilo. Ne opterecujem se ja sto nema bebe, nego me ubi u pojam to sto se povecava razlika izmedju djece, mislim sto kasnije zabebim veca ce razlika da bude i bla bla. Glupost! Zenski mozak je cudo! Ja sam zvanicno jedinica, ali imam polubrata i polusestru, od jednog sam starija 10 od drugog 15 godina. Volim ja njih, ali ipak...Uf sto lupam, oprostite!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ah my heart, kod tebe se nešto definitivno dešava :( slična situacija kao i kod jekić, test pokaže drugu crtu a onda stigne veštica <_<

kikiriki nadam se da se si se pomirila sa tm i da je pao jedan doobaaar bombastičan sex :D

dacika i moon :angry: :angry: za negativan test i dosadnu i nepoželjnu vešticu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dje ste zene evo mene!!! Ala ste se raspisaleee, trebalo mi je dva sata da vas premlatim na brzinu, bez uvrede, ali trebalo bi mi duplo vise vremena da detaljno iscitam.

Tajci, zao mi je zbog tvoje vanmatericne, bas mi je bilo drago kad si objavila svoje crtice. :(

My heart, ja sam vidjela te dvije crtice odmah iako sam pocorava i vidjela sam u negativu i nisam jedina, a meni se crtice ne prividjaju. Mislim da trebas da odradis betu, kako ti ostale savjetuju, jer ipak ako je i nesto bilo, vidjece se. Zao mi je sto je prokletinja dosla i tebi i Moon.

Od mene ovog mjeseca nista, ovulacija prosla, a mm bio dakelo 70 km od mene. Veceras co'ek htjeo, a ja k'o popi*ana. Bas mi je vise dojadilo. Ne opterecujem se ja sto nema bebe, nego me ubi u pojam to sto se povecava razlika izmedju djece, mislim sto kasnije zabebim veca ce razlika da bude i bla bla. Glupost! Zenski mozak je cudo! Ja sam zvanicno jedinica, ali imam polubrata i polusestru, od jednog sam starija 10 od drugog 15 godina. Volim ja njih, ali ipak...Uf sto lupam, oprostite!

Ovo boldovano je kao da sam ja napisala. :)

Nego,vestica je vec skoro prestala(!?),zvala sam dr ima trenutno neku zenu u oridnaciji,pa da je zovem kasnije,pa cu odmah i da je pitam da li da radim betu ili ne.Verovatno ce mi reci da dodjem,nisam bas htela,ali bolje kod nje nego da u bolnici nabasam na nervoznog dr.,jer to moram da resim vec jednom.

Juce je bila blaza varijanta proslog meseca,nije bilo tako da lije,vec su samo ugrusci izlazili,a malaksala sam bila verovatno vise od straha nego od gubitka krvi,jer je sve vreme izgledalo kao obicna veca samo sa tim.

Videcemo,najverovatnije cemo jos ovaj mesec i onda necu nista do proleca,malo da odmorim zivce,ove dve vestice me unistile totalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo boldovano je kao da sam ja napisala. :)

Nego,vestica je vec skoro prestala(!?),zvala sam dr ima trenutno neku zenu u oridnaciji,pa da je zovem kasnije,pa cu odmah i da je pitam da li da radim betu ili ne.Verovatno ce mi reci da dodjem,nisam bas htela,ali bolje kod nje nego da u bolnici nabasam na nervoznog dr.,jer to moram da resim vec jednom.

Juce je bila blaza varijanta proslog meseca,nije bilo tako da lije,vec su samo ugrusci izlazili,a malaksala sam bila verovatno vise od straha nego od gubitka krvi,jer je sve vreme izgledalo kao obicna veca samo sa tim.

Videcemo,najverovatnije cemo jos ovaj mesec i onda necu nista do proleca,malo da odmorim zivce,ove dve vestice me unistile totalno.

:( :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

My heart, bas mi je zao :(

Ja sam nocas sanjala da sam rodila bebu :( i non-stop sam je drzala u rukama i grlila i ljubila i samo gledala u nju da mi je slucajno ne uzmu ili da ne nestane negde. Kad sam se probudila nisam mogla da se opasuljim pola sata...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

My heart, bas mi je zao :(

Ja sam nocas sanjala da sam rodila bebu :( i non-stop sam je drzala u rukama i grlila i ljubila i samo gledala u nju da mi je slucajno ne uzmu ili da ne nestane negde. Kad sam se probudila nisam mogla da se opasuljim pola sata...

Joj sto si me ganula sa ovim bre :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj sto si me ganula sa ovim bre :(

Pa sta da radim... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

My heart, bas mi je zao :(

Ja sam nocas sanjala da sam rodila bebu :( i non-stop sam je drzala u rukama i grlila i ljubila i samo gledala u nju da mi je slucajno ne uzmu ili da ne nestane negde. Kad sam se probudila nisam mogla da se opasuljim pola sata...

Uh, ne volim takve snove <_< nije mi dobro posle njih par sati, obavezno se rasplačem. Puno puta sam sanjala da sam trudna, da imam veliki stomak, pa pokrete bebe, pa porodjaj i jednom sam sanjala kako prepovijam bebu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

My heart, bas mi je zao :(

Ja sam nocas sanjala da sam rodila bebu :( i non-stop sam je drzala u rukama i grlila i ljubila i samo gledala u nju da mi je slucajno ne uzmu ili da ne nestane negde. Kad sam se probudila nisam mogla da se opasuljim pola sata...

Anchy jbg to zna stvarno teško da padne. I ja sam noćas sanjala svašta, neću ni da pišem...

Nije pao sex tako da ništa od naše bebe...:(

Strasti se smiruju ali mm mora da porazmisli o svom ponašanju i to ozbiljno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Јој што ме боли глава :( :( :(

Sto bre, Jekic?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

My heart, bas mi je zao :(

Ja sam nocas sanjala da sam rodila bebu :( i non-stop sam je drzala u rukama i grlila i ljubila i samo gledala u nju da mi je slucajno ne uzmu ili da ne nestane negde. Kad sam se probudila nisam mogla da se opasuljim pola sata...

I ja imam ovakve sne :( U poslednje vreme non stop sanjam da radim testove i stalno su pozitivni..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad i mene boli <_<

Nocas sam ocajno spavala, a sad sam bila do grada a hlaaadnoo je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, ne volim takve snove <_< nije mi dobro posle njih par sati, obavezno se rasplačem. Puno puta sam sanjala da sam trudna, da imam veliki stomak, pa pokrete bebe, pa porodjaj i jednom sam sanjala kako prepovijam bebu.

Ja sam ranije sanjala stalno, ali uglavnom porodjaj i bolove, a ovo nocas je bilo tako stvarno da nisam znala da li je istina ili ne kad sam se probudila.

Anchy jbg to zna stvarno teško da padne. I ja sam noćas sanjala svašta, neću ni da pišem...

Nije pao sex tako da ništa od naše bebe...:(

Strasti se smiruju ali mm mora da porazmisli o svom ponašanju i to ozbiljno.

Sedite, porazgovarajte, ne znam sta drugo da ti kazem...

I ja imam ovakve sne :( U poslednje vreme non stop sanjam da radim testove i stalno su pozitivni..

E, da, i to sanjam cesto. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма шта знам, такав ми дан, вероватно од времена...

Hoće to i u trudnoći :P:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ја сањам стално да гледам мој граф а оно све преко 37 С :rolleyes:

:lol: Ko o cemu... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Хоће и у ПМС-у :lol: :lol: :lol:

Шалим се, него дефинитивно нисам трудна па ме боли глава пред вештицу, најпре је од тога <_<

Za svaki slučaj nemoj da piješ za doček :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма нећу, не због тога него ми не прија алкохол, остарела сам :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:(:(:(:(

Nemoj da si tuzna... Zivot ide dalje,da je sudjeno bilo bi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne lupas, sve mi je savrseno jasno - ja bih isto volela vise od jednog deteta, ali ako i drugo budem cekala kao i prvo ... uhhhh :(

Meni su ove tvoje vestice bas cudne i bas me interesuje sta ce dr da ti kaze.

:( I ja imam takve snove ... sve, od trudnoce do porodjaja do vec rodjene bebice ... Uvek sam posle tih snova ske**na :( ... Najcudniji san mi je bio kada sam sanjala porodjaj, sve je bilo tako lako i bezbolno, bukvalno sam se porodila "usput" ...

:(

Pisem,cim se budem cula sa njom,ima guzvu,pa cekam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nikada mi nije bilo zalije sto sam dala pare za privatnog lekara.

Zovem ja nju,i sve joj ispricam,za prosli mesec i za ovo sad,i ona meni ladno kaze da su to bili spontani i da se tu sad ne moze nista,i ako se krvarenje nastavi jos 5dana da dodjem,ako ne onda se cujemo sl.meseca ako mi bude kasnilo...a da sam otisla sa 3000 pregledala bi me od glave do pete,al ovako preko tel nema koristi pa me otkacila.

I idem sl.nedelje lepo,kod drzavnog lekara i necu vise da je placam. Bas me iznervirala...

Sad mi je krivo kad mi je potvrdila da su bili spontani..

ali idemo dalje,sta da radim..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nikada mi nije bilo zalije sto sam dala pare za privatnog lekara.

Zovem ja nju,i sve joj ispricam,za prosli mesec i za ovo sad,i ona meni ladno kaze da su to bili spontani i da se tu sad ne moze nista,i ako se krvarenje nastavi jos 5dana da dodjem,ako ne onda se cujemo sl.meseca ako mi bude kasnilo...a da sam otisla sa 3000 pregledala bi me od glave do pete,al ovako preko tel nema koristi pa me otkacila.

I idem sl.nedelje lepo,kod drzavnog lekara i necu vise da je placam. Bas me iznervirala...

Sad mi je krivo kad mi je potvrdila da su bili spontani..

ali idemo dalje,sta da radim..

Pre bih rekla biohemijska trudnoća. Ništa ti nije rekla što ti već ne znaš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam,ali kad si nekome dao tolike pare ocekujes malo vecu posvecenost,ali dobro...idemo dalje,pa kako bude.Svakako cu ici kod drugog,pa da kontrolisem hormone i sve ostalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

My heart...jbg jbg jbg baš sam se ponadala. Ma čim ima biohemijskih, biće i ona prava! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.