Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Sinoc sela da veceram, i tako ja jedem i posle par zalogaja mi tako pripadne muka, u sekundi mi se zgadi hrana i malo je falilo da se ispovracam. Tako jaka i nagla mucnina a da pri tom nisam bolesna mi se nije desila ni kad sam bila trudna. Jos par dana da prodje pa opet kod dr, pitaj Boga sta se desava sa ovim mojim ciklusima :huh:

Vidim ja da ćeš ti biti jedna od onih "Nisam znala da sam trudna" :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ljubinka,zaboravila sam,izvini. Pa,pisala sam,videla se kao utisnuta linija,nije bila obojena,vec kao da je neko grafitnom olovkom crtao,pa obrisao i ostao trag.mm nije video test jer sam ga ja u besu savila i bacila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidim ja da ćeš ti biti jedna od onih "Nisam znala da sam trudna" :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:

Замислите сутра нам се Љубинка јави, еј ја сам се породила :lol:

:lol: sve je moguce..vidite da su nam svima ciklusi poludeli..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Занима ме дал је Дацика радила тест, или беше сутра рекла да ће да ради :huh:

Bila je malopre tu,ali sam je kasno skontala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

Замислите сутра нам се Љубинка јави, еј ја сам се породила :lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tu sam zene moje,nesto me net zeza...nisam nista radila,sutra je taj dan :D a vestice ni u najavi,videcemo,sigurno se javljam,idem ujutru do frizera pa cu usput kupiti pa kad dodjem kuci radicu,nema veze sto nije prva mokraca,ako ima nesto pokazace...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cekamo te sutra da nas obradujes.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

My Heart,ja i dalje verujem da je to-to. :rolleyes:

Moon,ima li šta novo kod tebe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

My Heart,ja i dalje verujem da je to-to. :rolleyes:

Moon,ima li šta novo kod tebe?

hvala,Tiko,videcemo.

Stvarno,ja sam zaboravila za moon,nema je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidim ja da ćeš ti biti jedna od onih "Nisam znala da sam trudna"

:lol::o

:lol: :lol: :lol:

Замислите сутра нам се Љубинка јави, еј ја сам се породила

Koliko god to lepo zvucalo, ja stvarno ne mogu ni da zamislim 8. i 9. mesec da mi prodju a da ne primetim da sam trudna :huh: Tesko da bi proslo i u ovim ranijim mescima al ajde to i moze, a ovo pred kraj nema sanse. Daj Boze pa za koji mesec da sve znate o cemu pricam ;)

tu sam zene moje,nesto me net zeza...nisam nista radila,sutra je taj dan :D a vestice ni u najavi,videcemo,sigurno se javljam,idem ujutru do frizera pa cu usput kupiti pa kad dodjem kuci radicu,nema veze sto nije prva mokraca,ako ima nesto pokazace...

Vazno da ces test da radis sa lepom frizurom, nema veze koja je mokraca po redu :P

cekamo te sutra da nas obradujes.. :)

I tebe isto cekamo! Jel ima sta od bete?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo da se javim,uzela sam test i uradila,nisam mogla da izdrzim...jedna crtica,samo jos jedno razocarenje u nizu razocarenja :( picimo dalje...my heart javljaj rezultate bete

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se posvađalasa mužem :( a danas sam plodna najverovatnije :( tako da ništa od mene ni ovaj mesec :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Beo ili providan? Kad ti ono treba da radis test?

Sekret je bio bijel kao bjelance,a ne svjeze,vec kad se jaje dobro ne ispece,pa ono bjelance se ljulja..hahaha al vam ja i objasni....a i sad ga imam...znam samo da se razvlaci...nije ni bitno koje je boje...Ja ti drage moja treba da dobijem 29...trebala sam dobiti 31..ali sam danas zaboravila tablete popiti...pa sta ja znam ..a ako nedobijem,radim test...31 ili 1...ali dobit cu sigurno...nemam nikakve siptome...zato sto te tablete ublazavaju pms.....a prije kada treba da dobijem..haos..stomak rastura..ledj a otpadose..prvi dan uvijek moram odlezati...a njih kad pijem samo malo kad vec trebam dobiti na pola sata me tupo boli podnu stomaka i znam da cu dobiti..sad samo moram cekati....

My heart sta ima kod tebe?Jesi vadila betu?Kako su ostale cure?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se posvađalasa mužem :( a danas sam plodna najverovatnije :( tako da ništa od mene ni ovaj mesec :(

Pa sto si bas danas?Pomiri se...moras..objasnis mu da je zbog bebe i odmah ce htjeti..UF kome ja pricam i moj je takav..kada se posvadjamo,nema sanse da bi htjeo ista ma da je 100 beba u pitanju..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma on će i hteti, ali ja neću. Jer je ispao jaaako veliki konj! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma on će i hteti, ali ja neću. Jer je ispao jaaako veliki konj! :angry:

Ih bre, Kikiriki, pa sta te toliko naljutio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma on će i hteti, ali ja neću. Jer je ispao jaaako veliki konj! :angry:

Ako neces ti ja cu..hahahah..daj nemoj zezat..ako znas da si danas najplodnija,pusti ponos na jedno pola sata..pa kad zavrsite opet budi ljuta na njega...tako se to radi zenooooooo....drzim fig da bude keksa veceras...i da taj keks urodi plodom..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ljubinka,zaboravila sam,izvini. Pa,pisala sam,videla se kao utisnuta linija,nije bila obojena,vec kao da je neko grafitnom olovkom crtao,pa obrisao i ostao trag.mm nije video test jer sam ga ja u besu savila i bacila.

E to je bila preslikano moja situacija, samo da ti kazem :) A ta moja bleda, izbrisana gumicom crtica upravo gleda crtace u lezaljci i mislim da se ukakila... pa da se za nekih 9meseci i tvoja izbrisana crtica zagleda u crtace :D

Moj doktor kaze da ispod 50kg test nece da pokaze crtu zato sto nemamo dovoljno jake hormone :)

Ja sam se posvađalasa mužem :( a danas sam plodna najverovatnije :( tako da ništa od mene ni ovaj mesec :(

A komsija? Ili postar? :P Tako je mene moja mama savetovala, ako ne moze muz (tada jos momak), mozda ce hteti novi postar :P A ja imala preslatkog novog postara...

Salu na stranu, podrzavam Alex91-in predlog Ja bih to tako uradila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ih bre, Kikiriki, pa sta te toliko naljutio?

Iznervirao se što je Miša upuzao u kuhinju i prosuo mačiju vodu i uneo ga je u sobu vrišteći kako ga ne čuvam kako treba jer gledam tv i besno BACIO dete u ljuljašku. Mali se prestravio i počeo da plače od straha. Mislim, nije ga povredio, strašnije zvuči nego što jeste jer je maltene dotakao ljuljašku dok ga je ubacivao unutra, ali TO NIJE NAČIN DA SE OPHODIŠ PREMA DETETU jer nije ti ono krivo a da, pri tome je on bio u kuhinji i mogao je da vidi šta Miša radi ali nije odreagovao na vreme i iznervirao se i imao je histeričnu reakciju. Nisam se navikla da je takav i još sam u šoku da je sposoban da uplaši malu bebu od 8 meseci jer je ON nervozan. Rekla sam mu da ako ga takne još jednom, sa mnom je završio. A ja ne bacam reči u vetar i on to zna. Zato se isprepadao, oprao celu kuhinju i otišao na posao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iznervirao se što je Miša upuzao u kuhinju i prosuo mačiju vodu i uneo ga je u sobu vrišteći kako ga ne čuvam kako treba jer gledam tv i besno BACIO dete u ljuljašku. Mali se prestravio i počeo da plače od straha. Mislim, nije ga povredio, strašnije zvuči nego što jeste jer je maltene dotakao ljuljašku dok ga je ubacivao unutra, ali TO NIJE NAČIN DA SE OPHODIŠ PREMA DETETU jer nije ti ono krivo a da, pri tome je on bio u kuhinji i mogao je da vidi šta Miša radi ali nije odreagovao na vreme i iznervirao se i imao je histeričnu reakciju. Nisam se navikla da je takav i još sam u šoku da je sposoban da uplaši malu bebu od 8 meseci jer je ON nervozan. Rekla sam mu da ako ga takne još jednom, sa mnom je završio. A ja ne bacam reči u vetar i on to zna. Zato se isprepadao, oprao celu kuhinju i otišao na posao...

Verujem da neće dozvoliti da mu se ponovi to, a verovatno ni sam ne zna šta ga je snašlo u tom momentu :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hm ti muskarci....pa sto ga malo i on ne pazi...oni misle samo napravit djete i da ga majke paze,a oni nista...moja je jutros spala sa kreveta..razbila se jadna..ali dobro je...vazno da joj nije nista bilo..to su sekunde u pitanju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj drugari, da on nije sklonio čarape, lako bih ja. Nego je zeznuo mnooogo gore, barem po mojoj meri. Khmmm Poštar nam nije loš, ali je malko ćelav. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hm ti muskarci....pa sto ga malo i on ne pazi...oni misle samo napravit djete i da ga majke paze,a oni nista...moja je jutros spala sa kreveta..razbila se jadna..ali dobro je...vazno da joj nije nista bilo..to su sekunde u pitanju...

Uh, vala baš! Štekeri, šrafovi, ćoškovi no odosmo u OT a muškarci...fiju fić radi šta znaš...

Možda sam sad ljuta pa to govori iz mene, ali drugo bih volela jer želim da Miša ima nekog rođenog, da ne bude sam kao ja. A da odlučujem prema tome kako se oboje brinemo o njemu...ne verujem da bih htela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, vala baš! Štekeri, šrafovi, ćoškovi no odosmo u OT a muškarci...fiju fić radi šta znaš...

Možda sam sad ljuta pa to govori iz mene, ali drugo bih volela jer želim da Miša ima nekog rođenog, da ne bude sam kao ja. A da odlučujem prema tome kako se oboje brinemo o njemu...ne verujem da bih htela.

Nemoj tako da govoriš, sigurna sam da ste vi odlični roditelji a to da ima nezgoda sa decom to je normalno. Slažem se da ne treba dete da pati zbog nervoze roditelja, i mogu da zamislim koliko si besna na muža, i ja bih isto tako bila verovatno i postupila bih isto kao ti. Ne brini proći će to, mirićete se vi brzo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.