Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Hvala. jos to nije sigurno,pa cu ja jos uvek da cekam... :rolleyes: a za ng cu vas,nadam se,obradovati sa dve jake crtice.

Cestitam!Ipak smo bile u pravu,a ti obavezno po cvike ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nova sam, i cekam isto sto i vi pa sa srecom... Radila sam betu, mada mi nista nije jasno, u sredu opet, pa cemo videti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

party0003.gif

cestitammmmmmmmmmmmmmm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

Dobrodosla! Koji ti je rezultat bete? Koliko ti kasni?

Beta mi je u petak bila <1 (veca od 1) jel tako... 21. nov mi je bila poslednja men posle spontanog... uglavnom, ne dobijam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Немам појма, уради опет у среду, можда ти касни овулација па буде тек у среду.

Da, cekamo sredu... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

My heart čestitam!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Алекс шта има код тебе :rolleyes:

Ej Jekic,evo nema nista...citam sta ste danas pisale...I vidim kod My heart crticu..odmah sam je vidjela..a na negativu se bas ,bas vidi...PA CESTITAM DRAGA MOJA.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DOBILA... :(

Bar mi tako izgleda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MA STA SI DOBILA?????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MA STA SI DOBILA?????

stigla vestica..bar mi tako izgleda,ne boli me stomak,ali lici na nju,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ipak sam ja bila u pravu kad sam rekla da nema druge crtice..bice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa cekaj sad..ali ja vidim drugu crticu...jel bas bas krv..cista?Kad ono treba da dobijes?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa,ne znam ni ja,ima i braonkasto i jarko crvena,ne ide jako,onako,kao kad prestaje..ne znam sta je..i ja sam je na kraju videla,i nisam uopste imala simptome da cu dobiti,i eto..trebala sam 22-23.12. ne znam sta vise da mislim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jooooj, ja se iskreno nadam da si ti jedna od onih koje dobiju to blago braonkasto jedva, jedva 'krvarenje' ... ali da je u pitanju lazna mens.

Slazem se, tako je imeni bilo, lazna ali ipak bese... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa,ne znam ni ja,ima i braonkasto i jarko crvena,ne ide jako,onako,kao kad prestaje..ne znam sta je..i ja sam je na kraju videla,i nisam uopste imala simptome da cu dobiti,i eto..trebala sam 22-23.12. ne znam sta vise da mislim

Mislim da je najbolje ako ti se ne pojača krvarenje, ako si u mogućnosti, da odeš da uradiš betu da ne bi više lupala glavu :unsure: Mogu da zamislim kako ti je..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam sta je,ali da sam se razocarala i da mi je tesko to znam..videcu kako ce proci noc. nista mi nije jasno...jako sam tuzna,ne znam..mislila sam da je to to i super,kad ono...corak..bice sl.meseca..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro cure kazu,mozda je lazna...prestace to...ako te uvijek bolilo kad dobijes,a sad ne,znaci da se nesto desava...javljaj nam tok dogadjaja....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da je najbolje ako ti se ne pojača krvarenje, ako si u mogućnosti, da odeš da uradiš betu da ne bi više lupala glavu :unsure: Mogu da zamislim kako ti je..

pa,tako smo i mi mislili da uradim..videcemo..sad sam bas zbunjena...

alex,javim vam se ujutru...sad ne osetim da curka,videcu pre nego sto legnem...a tako sam se ponadala..cak sam i ja cora videla crticu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nista mi nije jasno,zasto sam imala tu tipicnu temperaturu,zasto mi se spava,zasto mi je muka,zasto sam stalno gladna...otkud svi ti simptomi,a ja da dobijem? ne verujem da je to sve autosugestija,jer zaista nisam bas toliko opterecena da moram sad odmah drugo dete da imam..sad vas davim,ali zaista mi je sve to cudno..imam hiljadu pitanja a ni jedan odgovor..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje pomagajte, situacija podosta komplicirana.

Prije jedno 15 tak dana počele me grudi dosta boliti i podosta jajnici. Ja sve mislila da će mi stići M, i tako prije 8 dana meni dođe, ali niti blizu onome kako mi je inače išlo, prije potopi a sad 20 kapi dnevno. I tako se ja posavjetujem s rodicom a ona kaže napravi test i tako ja prije 4 dana napravim test i ono test pozitivan, a meni i dalje lagano kapa? Jel koja imala sličnu situaciju? Šta mislite o mom slučaju?

MY HEART..ovo sam kopirala sa drugog foruma..mozda je kod tebe tako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nista mi nije jasno,zasto sam imala tu tipicnu temperaturu,zasto mi se spava,zasto mi je muka,zasto sam stalno gladna...otkud svi ti simptomi,a ja da dobijem? ne verujem da je to sve autosugestija,jer zaista nisam bas toliko opterecena da moram sad odmah drugo dete da imam..sad vas davim,ali zaista mi je sve to cudno..imam hiljadu pitanja a ni jedan odgovor..

Pa nije još gotovo, verovatno znaš i sama da da mnogo žena ima normalne cikluse prvih par meseci a trudne su :rolleyes: kod tebe se nešto definitivno dešava, prvo ta crtica pa svi ti simptomi a i rekla bih da ti vestica nije kao inace. Izdrži nekako do ujutru pa trk da uradiš betu..Što je sigurno, sigurno je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje pomagajte, situacija podosta komplicirana.

Prije jedno 15 tak dana počele me grudi dosta boliti i podosta jajnici. Ja sve mislila da će mi stići M, i tako prije 8 dana meni dođe, ali niti blizu onome kako mi je inače išlo, prije potopi a sad 20 kapi dnevno. I tako se ja posavjetujem s rodicom a ona kaže napravi test i tako ja prije 4 dana napravim test i ono test pozitivan, a meni i dalje lagano kapa? Jel koja imala sličnu situaciju? Šta mislite o mom slučaju?

MY HEART..ovo sam kopirala sa drugog foruma..mozda je kod tebe tako...

hvala ti,divna si.nadam se da je to,jer zista jeste slabija nego inace,mada ja nemam obilne M,mada sam prosli mesec imala nesto sto nisam mogla da definisem ni kao obilnu m niti kao odliv,ali je bilo grozno..i tad sam mislila da mi telo odbacilo plod i da sam zato tako krvarila,i sad sam pomislila na isto,mada slabo curka..videcu ujutru.hvala ti sto si postavila tekst. Javim vam se sta je i kako je..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

IvanaV,znam sve to,moja tetka je celu trudnocu imala M,ali sam se zaista nadala da nisam jedna od tih.Ali znate sta sam primetila-kad god podignem nesto krene da curka-jutros sam podigla korpu sa vesom da rasirim i posle kad sam otilsa u wc bilo je malo,pre vecere sam podigla malog i onda mi je krenulo to jace..ne znam,dali mozda ima vece sa tim ili sam umislila..ali,idemo sitra po paketic pa cu mozda svratiti u lab,videcemo kako ce proci dan. hvala vam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga ne dizi nista tesko..samo ti svrati do lab.pa uradi betu...znat ces na cemu si...ako si trudna i ako imas to krvarenje znas da moras odmah doktoru,nemoj se zajebavati sa tim...sad fino se zamotas i legnes..opusti se...

Ja isla sad piskiti :lol: i kada sam se obrisala..sekret se razvuko i jako je nekako kao bijel...upaletina neka sigurno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nista mi nije jasno,zasto sam imala tu tipicnu temperaturu,zasto mi se spava,zasto mi je muka,zasto sam stalno gladna...otkud svi ti simptomi,a ja da dobijem? ne verujem da je to sve autosugestija,jer zaista nisam bas toliko opterecena da moram sad odmah drugo dete da imam..sad vas davim,ali zaista mi je sve to cudno..imam hiljadu pitanja a ni jedan odgovor..

A uzivo da li se vidi druga crtica na testu? To pitam tm ne tebe :lol:

Stvarno sam videla tu crticu, prosto mi je nemoguce da do trudnoce nije doslo, jos i sa svim tim simptomima... Brine me malo ta sveza krv, al kao sto rekose devojke sve je jos moguce.

Drage moje pomagajte, situacija podosta komplicirana.

Prije jedno 15 tak dana počele me grudi dosta boliti i podosta jajnici. Ja sve mislila da će mi stići M, i tako prije 8 dana meni dođe, ali niti blizu onome kako mi je inače išlo, prije potopi a sad 20 kapi dnevno. I tako se ja posavjetujem s rodicom a ona kaže napravi test i tako ja prije 4 dana napravim test i ono test pozitivan, a meni i dalje lagano kapa? Jel koja imala sličnu situaciju? Šta mislite o mom slučaju?

MY HEART..ovo sam kopirala sa drugog foruma..mozda je kod tebe tako...

Sa ovim boldovanim se pocinje ovakav post! Zeno, presekla sam se misleci da pises o sebi :o

Draga ne dizi nista tesko..samo ti svrati do lab.pa uradi betu...znat ces na cemu si...ako si trudna i ako imas to krvarenje znas da moras odmah doktoru,nemoj se zajebavati sa tim...sad fino se zamotas i legnes..opusti se...

Ja isla sad piskiti :lol: i kada sam se obrisala..sekret se razvuko i jako je nekako kao bijel...upaletina neka sigurno...

Beo ili providan? Kad ti ono treba da radis test?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.