Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Bila na flkm i jos nije O. Folikul je sada 20 mm i ocekujem sutra ili prekosutra ovulaciju. U cetvrtak ponovo na uz da vidimo jel otislo pa vadjenje progesterona. Ovaj moj je nadrlj'o ako je sve u redu sa mnom, ima da ga smaram da pije selen i cink, cajice, a toplu vodu ukidam do daljnjeg. Jedino ce da se obraduje onom zrnevlju sa medom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutroo!!!

Et ja samo da javim da test nije propao, iskoriscen je i negativan je. :angry: Vjestica jos nije dosla, ocekujem je svake minute.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage zene, rano je za test dok ne kasni!!!

Meni je na dan kad sam trebala dobiti test bio negativan.

Nakon 2 dana (a beta je tad bila oko 93) pozitivan, ali samo andjeli i ja smo videli tu drugu crtu. Kasnije se ona malo pojacala, nakon pola sata, ali u prvih 10 min skoro nista. Evo ja cu ujutro da uradim test za vas. To ce biti 7 dana kasnjenja, cisto da vidimo koliko je debela ta crta. Baby rapid napisao 9 dana posle odnosa - ma nema sanse ljudi! Vidite da im je ta reklama upalila, ali ja im ne verujem! Tek na dan NE dobijanja MOZDA, ali MOZDA nesto pokaze, u retkim slucajevima ranije, ali tad je i ovulacija onda bila rano. Zato, radite vi testove, ali im ne verujte dok ne zakasni, ili ne dodje vestica. Ja sam se posvadjala sa mm, jer se iznervirao sto sam tuzna svaki put kad dobijem, onda sam ja plakala...drama citava zato sto je test na dan NEdobijanja bio negativan. A ja bila trudna! Dzaba sam dozivela toliko razocaranje i stres...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage zene, rano je za test dok ne kasni!!!

Meni je na dan kad sam trebala dobiti test bio negativan.

Nakon 2 dana (a beta je tad bila oko 93) pozitivan, ali samo andjeli i ja smo videli tu drugu crtu. Kasnije se ona malo pojacala, nakon pola sata, ali u prvih 10 min skoro nista. Evo ja cu ujutro da uradim test za vas. To ce biti 7 dana kasnjenja, cisto da vidimo koliko je debela ta crta. Baby rapid napisao 9 dana posle odnosa - ma nema sanse ljudi! Vidite da im je ta reklama upalila, ali ja im ne verujem! Tek na dan NE dobijanja MOZDA, ali MOZDA nesto pokaze, u retkim slucajevima ranije, ali tad je i ovulacija onda bila rano. Zato, radite vi testove, ali im ne verujte dok ne zakasni, ili ne dodje vestica. Ja sam se posvadjala sa mm, jer se iznervirao sto sam tuzna svaki put kad dobijem, onda sam ja plakala...drama citava zato sto je test na dan NEdobijanja bio negativan. A ja bila trudna! Dzaba sam dozivela toliko razocaranje i stres...

Pa kasnilo mi je dva sata. :lol: :lol: :lol: I jos uvijek kasni.

Ne znam, sve se nakako trudim da se ne opteretim sa tim, sad zasad samo radim jedan test mjesecno, otprilike znam kad je ovulacija itd. Nemam ja ni zivaca ni snage za to, onda kad dojem ovdje pa vidim kako zene prate, kontam mogla bih i ja. Ali mene i ovaj negativan test izbaci iz kolosjeka, a teka kad bi znala kad mi je ovulacija, pa da ne ubodemo, mislim da bih se pojela. Nervira me sto vrijeme prolazi a nista se ne desava. :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imas li vec jedno dete Trmalja? Koliko pokusavate?

Ja sam svoju ovulaciju osetila bolom i stezanjem u jajnicima i nakon par sati smo imali odnos i upalilo je!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imas li vec jedno dete Trmalja? Koliko pokusavate?

Ja sam svoju ovulaciju osetila bolom i stezanjem u jajnicima i nakon par sati smo imali odnos i upalilo je!

Vec pola godine.. Imamo jednu smizlu.

Ne znam nesto mi je ovaj mjesec bio cudan, nisam uopste imala onu plodnu sluz, grudi me uopste ne bole, a trebam da dobijem. Nesto malo su bolile jedan dan ,ali nista strasno. Sad ocekujem ovu zlobu, ali nista ne boli stomak, nista. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa nije puno pola godine, polako...a vec imate jednu bebicu! Znaci sigurno mozes zatrudneti sa svojim dragim! :-)

Ja nisam imala plodnu sluz kad sam ostala trudna. Ja sam tu sluz imala svega par puta u zivotu, ono da je primetim spolja i na toalet papiru. Ali sam po preporukama sa nekih stranih sajtova proveravala iznutra i imala sam je, najvise onog dana kad smo napravili bebu! Tako da verovatno imas i ti tu sluz, kao i ja, ali ne u tolikoj kolicini da izadje napolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, ja sam danas jako tuzna, prosle godine na danasnji dan sam saznala da sam trudna :( :( :(

A posto sam rekla da necu da pisem kad nemam sta pametno da kazem, nece me biti tu danas, idem da se farbam, a popodne me mm vodi u shopping :rolleyes:

Gledacu da budem zauzeta ceo dan, da ne razmisljam o tome ;) , cujemo se sutra! Ljubim vas! :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, ja sam danas jako tuzna, prosle godine na danasnji dan sam saznala da sam trudna :(

A posto sam rekla da necu da pisem kad nemam sta pametno da kazem, nece me biti tu danas, idem da se farbam, a popodne me mm vodi u shopping :rolleyes:

Gledacu da budem zauzeta ceo dan, da ne razmisljam o tome ;) , cujemo se sutra! Ljubim vas! :wub: :wub: :wub:

Uzivaj i ne misli na to. :)

Daj Boze da ne dodje,a da test nevalja!

Ljubim i ja tebe :***

Uzivaj kod frizera i u shopping-u, sta god samo da ne mislis na to!

E radila sam onaj "Reci mi", i to prvi put, pa moze biti da ga nisam dobro skontala i odradila :D . Jos uvjek mi kasni i kasnice dok se ne pojavi, ne priznajem da joj je danas dan dolaska. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, ja sam danas jako tuzna, prosle godine na danasnji dan sam saznala da sam trudna :( :( :(

A posto sam rekla da necu da pisem kad nemam sta pametno da kazem, nece me biti tu danas, idem da se farbam, a popodne me mm vodi u shopping :rolleyes:

Gledacu da budem zauzeta ceo dan, da ne razmisljam o tome ;) , cujemo se sutra! Ljubim vas! :wub: :wub: :wub:

:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, ja sam danas jako tuzna, prosle godine na danasnji dan sam saznala da sam trudna :( :( :(

A posto sam rekla da necu da pisem kad nemam sta pametno da kazem, nece me biti tu danas, idem da se farbam, a popodne me mm vodi u shopping :rolleyes:

Gledacu da budem zauzeta ceo dan, da ne razmisljam o tome ;) , cujemo se sutra! Ljubim vas! :wub: :wub: :wub:

:( Ne brini Anchy, uskoro kad saznaš da si trudna taj dan će ti biti srećan dan, a ovaj dan će ti nekako lakše padati..Uživaj u shopingu i kupi neki testić kad već ideš ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo prasine za sve cekalice...

444544h34cwg2281.gif

I jos...

244765bevprrqhf9.gif

I jos...

706286tc9pc7jr6o.gif

I drzite mi fige. Sutra idem na prvi pregled. Verovatno je jos rano da se nesto vidi, ali mozda se i vidi hehe! :rolleyes::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram i ovu, ovo je bas izvor prasine! A i kad je beg bio cicija? Nikad! Hahaha, ljubim ja vas!

482199jx6lshj242.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo prasine za sve cekalice...

244765bevprrqhf9.gif

I jos...

I drzite mi fige. Sutra idem na prvi pregled. Verovatno je jos rano da se nesto vidi, ali mozda se i vidi hehe! :rolleyes::rolleyes:

Ja ću se malo poslužiti :rolleyes: Držimo fige, naravno :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, ja sam danas jako tuzna, prosle godine na danasnji dan sam saznala da sam trudna :( :( :(

A posto sam rekla da necu da pisem kad nemam sta pametno da kazem, nece me biti tu danas, idem da se farbam, a popodne me mm vodi u shopping :rolleyes:

Gledacu da budem zauzeta ceo dan, da ne razmisljam o tome ;) , cujemo se sutra! Ljubim vas! :wub: :wub: :wub:

POTPISUJEM IvanuV

:( Ne brini Anchy, uskoro kad saznaš da si trudna taj dan će ti biti srećan dan, a ovaj dan će ti nekako lakše padati..Uživaj u shopingu i kupi neki testić kad već ideš ;)

Tajči, hvala za ovu prašinicu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh ja sam se nešto unervozila, neću da radim i sutra test već za tri dana, ako mi bude kasnilo.

Ma koga lažem garant ću u tri ujutro da piškim na štapić.

Ali valjalo bi sačekati bar do 16.

Sve ovo naravno u slučaju da veca ne dođe sutra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tajci, hvala za prsinu.

Uh ja sam se nešto unervozila, neću da radim i sutra test već za tri dana, ako mi bude kasnilo.

Ma koga lažem garant ću u tri ujutro da piškim na štapić.

Ali valjalo bi sačekati bar do 16.

Sve ovo naravno u slučaju da veca ne dođe sutra.

Au, sta komplikujes, uradi taj test i rijesi dilemu. :lol: Jos imas i viska testova, tako da mozes i sutra, a i 16. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Трмаља и Кики, јел има нешто код вас ново :rolleyes:

Ja jos nisam dobila. :rolleyes: Ali nemam test. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Само стрпљиво, ја навијам :wub:

Hvala, hvala. :)

Da mi je sad onu sex.enciklopediju pa da procitam najranije simptome trudnoce :lol: . Ali je u Bosni. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Напиши шта осећаш, па ћу ја да ти издвојим шта је су симптоми труднће, знам их доста :P

:lol:

Pa ovako, ne osjecam nista :D , mislim, ponekad me zigne stomak, grudi me ne bole, pojacan mi je sekret i to od juce, ali ne vidim kakav je, crklo mi svjetlo u kupatilu. :lol:<_< Fazon i jeste u tome sto mi je ovaj mjesec, sav nekako naopak. K'o da nisam zensko.

Проклество, опет сам пола слова прогутала <_<:angry:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cim ne dobijem od rane zore ja sam odmah trudna. :lol: Po mojim procjenama sigurno sam trudna 30 sati :lol: . A joj majko pukla sam.

A recimo sa Tasom, nisam jela, piskila sam na svakih sat vremena, sve mi je smrdilo, malo me stomak probadao, kasnilo mi i naravno pozitivan test. A sad nemam nista osim povremenog probadanja i trenutnog kasnjenja (i skorog dobijanja). <_< Ma samo se dzaba nadam. :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cim ne dobijem od rane zore ja sam odmah trudna. :lol: Po mojim procjenama sigurno sam trudna 30 sati :lol: . A joj majko pukla sam.

A recimo sa Tasom, nisam jela, piskila sam na svakih sat vremena, sve mi je smrdilo, malo me stomak probadao, kasnilo mi i naravno pozitivan test. A sad nemam nista osim povremenog probadanja i trenutnog kasnjenja (i skorog dobijanja). <_< Ma samo se dzaba nadam. :angry:

eeee test bi to odmah resio :rolleyes: Kad mislis da ga radis? Ajde danas :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eeee test bi to odmah resio :rolleyes: Kad mislis da ga radis? Ajde danas :P

Radila juce, nema nista. Oci su mi ispale trazeci drugu crticu. Mozda danas odradim, ali kad juce nista nije pokazao sa prvom jutarnjom, cisto sumnjam da ce i danas sa nekom popodnevnom. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

STIGLA JE :angry:<_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.