Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

E, zene, da vam se pohvalim, smuckala sam mm onu smesu sa medom i semenkama, i mogu da vam kazem da je jako ukusno, a i njemu se bas svidja, on bi stalno da je jede a ja mu ne dam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, zene, da vam se pohvalim, smuckala sam mm onu smesu sa medom i semenkama, i mogu da vam kazem da je jako ukusno, a i njemu se bas svidja, on bi stalno da je jede a ja mu ne dam :D

Zar nije seksi salata - "meda i oraja" :lol:

Sa semenkama nesto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj prvi pozitivan test je bio - Grammem plus, tako nekako. Kad su rekli da imaju jos nesto pored baby rapid-a, koji mi se ogadio, odusevljeno sam prihvatila! :-)

Dodje mi sad kad sam trudna, da uzmem baby rapid i da ga onako u inat uradim sa prvom jutarnjom i da se smejem hahaaaaa, evo vam proizvođači prokleti!!! :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zar nije seksi salata - "meda i oraja" :lol:

Sa semenkama nesto?

Da, sa semenkama i suvim vocem, njam-njam :rolleyes:

Moj prvi pozitivan test je bio - Grammem plus, tako nekako. Kad su rekli da imaju jos nesto pored baby rapid-a, koji mi se ogadio, odusevljeno sam prihvatila! :-)

Dodje mi sad kad sam trudna, da uzmem baby rapid i da ga onako u inat uradim sa prvom jutarnjom i da se smejem hahaaaaa, evo vam proizvođači prokleti!!! :lol::lol::lol:

Jao, taj test nisam nigde videla godinama, uzimala sam ga par puta kad mi je kasnilo kad sam bila devojka :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hocu zivota mi! Da osetim i to zadovoljstvo - radim test a znam da ce biti II i to na baby rapidu glupom hihiiiiii :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas isto i kod mene. Jednostavno, uopste ne mogu da vidim da ce "nada" da me napusti, to mi je oksimoron ... Jer ako se ne desi dok se trudim i dok zelim, kada ce da se desi - kad mi je vreme za menopauzu??? :angry: E sad sam se nadrndala :angry::rolleyes:

E to me je uvek najvise nerviralo - kada mi kazu desice se kada se najmanje budes nadala. Pa uvek se nadam i necu ni prestati. Ali izgleda da se dese situacije kad stvarno mislis da nema sanse da ste uradili nesto i bas tada se desi. Problem je sto su takve situacije retke i ne mogu da se isceniraju, ali se ipak desavaju. Kada sam prvi put za 6 godina pomislila da bas i ne moram taj mesec da zatrudnim jer smo uplatili letovanje, a svakako ne bih isla u prvim mesecima trudnoce, e bas tad sam zatrudnela, a i za ceo mesec smo imali samo dva odnosa.

A Kad ce da ti se pripiski na nove testice :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ја бих купила једно 20 комада :lol:

Прошли пут кад сам узела 7 комада, апотекарка је направила овакву фацу :huh: а ја овакву :)

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hocu zivota mi! Da osetim i to zadovoljstvo - radim test a znam da ce biti II i to na baby rapidu glupom hihiiiiii :lol::lol::lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I tako, drage moje, pre sat vremena uzela ja da malo sredim kucu, obrisala prasinu, usisala ... kad mene sve vise i vise tupo boli stomak ... Kad sam pospremila, otisla u wc i imam sta da vidim ... dosla je vestica ... ceo dan ranije ... eto, to je to ...

Cudno mi je to sto se osecam nekako potpuno ravnodusno ... kao da nisam ja u pitanju, vec kao da posmatram sa strane ... jedino sto osecam je da me nervira sto nisam stigla da isprobam nove testice kako treba ... sad ce morati da stoje i cekaju do sledeceg meseca ... kao i ja ...

t0170.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I tako, drage moje, pre sat vremena uzela ja da malo sredim kucu, obrisala prasinu, usisala ... kad mene sve vise i vise tupo boli stomak ... Kad sam pospremila, otisla u wc i imam sta da vidim ... dosla je vestica ... ceo dan ranije ... eto, to je to ...

:angry: :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I tako, drage moje, pre sat vremena uzela ja da malo sredim kucu, obrisala prasinu, usisala ... kad mene sve vise i vise tupo boli stomak ... Kad sam pospremila, otisla u wc i imam sta da vidim ... dosla je vestica ... ceo dan ranije ... eto, to je to ...

Cudno mi je to sto se osecam nekako potpuno ravnodusno ... kao da nisam ja u pitanju, vec kao da posmatram sa strane ... jedino sto osecam je da me nervira sto nisam stigla da isprobam nove testice kako treba ... sad ce morati da stoje i cekaju do sledeceg meseca ... kao i ja ...

:(

A da se promeni taktika možda, da je ne mrzimo već podmitimo da ne dođe :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I tako, drage moje, pre sat vremena uzela ja da malo sredim kucu, obrisala prasinu, usisala ... kad mene sve vise i vise tupo boli stomak ... Kad sam pospremila, otisla u wc i imam sta da vidim ... dosla je vestica ... ceo dan ranije ... eto, to je to ...

Cudno mi je to sto se osecam nekako potpuno ravnodusno ... kao da nisam ja u pitanju, vec kao da posmatram sa strane ... jedino sto osecam je da me nervira sto nisam stigla da isprobam nove testice kako treba ... sad ce morati da stoje i cekaju do sledeceg meseca ... kao i ja ...

:(:(:(

:angry::angry::angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ih bezveze <_< Sta da se radi... zato si se posteno opskrbila, bice zabave za mesec dana a nadam se i slavlja :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I tako, drage moje, pre sat vremena uzela ja da malo sredim kucu, obrisala prasinu, usisala ... kad mene sve vise i vise tupo boli stomak ... Kad sam pospremila, otisla u wc i imam sta da vidim ... dosla je vestica ... ceo dan ranije ... eto, to je to ...

Cudno mi je to sto se osecam nekako potpuno ravnodusno ... kao da nisam ja u pitanju, vec kao da posmatram sa strane ... jedino sto osecam je da me nervira sto nisam stigla da isprobam nove testice kako treba ... sad ce morati da stoje i cekaju do sledeceg meseca ... kao i ja ...

Eto meni jos jedan dokaz da spremanje kuce nista dobro ne donosi :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo samo da se javim, nista nisam uradila, uzela sam juce ujutru da uradim test ali ako neko moze da bude baksuz onda sam to ja~ otvorim kesicu u kojoj treba da budu reakciona plocica i pipeta kad ono~ pipete nema.Da sam bar uzela onu sto se potapa ali setim se pa uzmem spric~ i glupaca naravno strcnem sve ono u mlazu i upropastim sve :angry: Nije se pojavila kontrolna linija...Ne mogu da verujem nikad mi se nije desilo da nesto fali uvek uzimam baby rapid a vala nikad nisam ispala ovoliko smotana, mada ko zna i da sam uspela da ga uradim u tim uslovima mozda ne bi ni pokazao tacan rezultat tako da mozda je i bolje sto je tako ispalo.Sto je najveci biser ja sam omasila datum cekala sam 10. a ustvari sam trebala da dobijem jos 9. i jos uvek nista... Sad ne znam ni sama sta radim da li bi jos malo da zivim u nadi da sam ipak trudna ili se samo bojim rezultata.Videcemo za neki dan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I tako, drage moje, pre sat vremena uzela ja da malo sredim kucu, obrisala prasinu, usisala ... kad mene sve vise i vise tupo boli stomak ... Kad sam pospremila, otisla u wc i imam sta da vidim ... dosla je vestica ... ceo dan ranije ... eto, to je to ...

Cudno mi je to sto se osecam nekako potpuno ravnodusno ... kao da nisam ja u pitanju, vec kao da posmatram sa strane ... jedino sto osecam je da me nervira sto nisam stigla da isprobam nove testice kako treba ... sad ce morati da stoje i cekaju do sledeceg meseca ... kao i ja ...

Baš bezveze Maybe, prokleta veštica :angry::angry:

Hocu zivota mi! Da osetim i to zadovoljstvo - radim test a znam da ce biti II i to na baby rapidu glupom hihiiiiii :lol::lol::lol:

Ovo ću i ja da radim! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

maybe :( nadam se da ces sledeci mesec iskoristiti samo jedan od onih silnih testova koje si kupila i da ce to biti to :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema ljutnje - bar znamo da ovi kanadski testovi valjaju :rolleyes::P

Ma ja sam za - samo cime da je podmitimo? na sta li ce da pristane? :lol:

Nagodimo se, ako ne bude dolazila 9 meseci, onda može da bude tu 40 dana :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A joj evangelina, pa trk po novi test - mozda si trudna!

Inace, ja nisam bila opustena i mislila sam svaki dan, sat, minut i sekund o bebi. Par dana pred ne dobijanje sam stalno isla na wc, proveravala sekret i grlic materice, zavlacila prste da opipam da li je nesto drugacije i ima li glupe vestice - da saznam pre nego sto se pojavi na gacicama. I kad vidim da nema nista, obradujem se, a onda opet panika! I tako je bilo svaki mesec...Prema tome, opustenost u mom slucaju nije upalila, jer je nije nikako ni bilo :lol::P:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uradila sam još dva testa...oba su negativna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( Kad ti bese treba da ne dobijes?

za dva dana 797-IMG-09.jpg

ovo je isti test drugi nisam slikala

2u-IMG-09.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe, zao mi je :(

A joj evangelina, pa trk po novi test - mozda si trudna!

Inace, ja nisam bila opustena i mislila sam svaki dan, sat, minut i sekund o bebi. Par dana pred ne dobijanje sam stalno isla na wc, proveravala sekret i grlic materice, zavlacila prste da opipam da li je nesto drugacije i ima li glupe vestice - da saznam pre nego sto se pojavi na gacicama. I kad vidim da nema nista, obradujem se, a onda opet panika! I tako je bilo svaki mesec...Prema tome, opustenost u mom slucaju nije upalila, jer je nije nikako ni bilo :lol::P:P

Tako je! Pa ne mozemo sad lobotomiju da izvrsimo ili da glumimo da uopste ne zelimo bebu da bi se desilo..ili sto meni savetuju, uz ono obavezno "opusti se", kao prestani da meris temperaturu da znas kad je ovulacija i slicno.

Pa ja znam kad je i kad ne merim, sad jedino da se pravim luda i zvizducem opusteno sto propustamo te dane, kao bitniji je sam seks, beba je sporedna i tako

Pa ne mogu samu sebe da lazem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja uradila obe slicice u negativu, nadam se da ne zameras, to mi je nekako 'da potvrdim' da li sigurno ima ili nema nesto ... Nista se ne vidi, ali ti jeste jos rano. Ne znam da li si videla test od Tajci, njen je radjen posle dva dana kasnjenja i bas je bleda crtica, a beta preko 90. Ja ne odustajem dokle god nema vestice ;)

Ja nešto ne verujem ni veštica kad dođe, sve mislim ma to je malo ne mora da znači :lol: Dok ne krene baš onako sa sve bolovima u duetu <_< e onda se predajem..Ali samo na kratko :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Јел ово позитивна лх тракица, не могу да проценим дал је имала сам и дебље линије али и ова није слаба, него не види се лепо због осветљења.

Ja bih rekla da je pozitivna, vidi se druga crtica, samo ti je malo mutna slika pa me bole oči dok gledam :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja je vidim jasno! Bleda, ali se vidi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.