Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

:lol:

I ja sam isla kasno, pa sam se vozikala i nasla samo jednu apoteku otvorenu :rolleyes:

Isprobala :rolleyes:

Mogla bih jos da sacekam, ali navodno ima testova koji bi vec sutra mogli da pokazu da li sam trudna. E sad, koje ja imam :huh: pojma nemam ...

E ja nemam vozacki <_< , a ni auto <_< , a sad vise nemam ni para jer sam kupila cokoladice da ubijem desperiju, tu cudnu zenu, koja dodje kad ne treba. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::huh::lol:

Meni to pise za sutra :rolleyes:

ohoooooooo divno, znaci zajedno radimo testove

E ja nemam vozacki <_< , a ni auto <_< , a sad vise nemam ni para jer sam kupila cokoladice da ubijem desperiju, tu cudnu zenu, koja dodje kad ne treba. <_<

Mnogo je jako m01100.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes: zdravo ja sam nova pozdrav za sve i ja zelim plusiceeee uskoroooo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ohoooooooo divno, znaci zajedno radimo testove

Mnogo je jako m01100.gif

Bar sam nekog nasmijala. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes: zdravo ja sam nova pozdrav za sve i ja zelim plusiceeee uskoroooo

Dobrodosla, i sto prije otisla u prvi trimestar. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes: zdravo ja sam nova pozdrav za sve i ja zelim plusiceeee uskoroooo

dobro nam dosla..... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes: zdravo ja sam nova pozdrav za sve i ja zelim plusiceeee uskoroooo

Dobrodošla, želimo ti jednog malog belog medvedića uskoro! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes: zdravo ja sam nova pozdrav za sve i ja zelim plusiceeee uskoroooo

Dobrodosla!!!

Bar sam nekog nasmijala. :lol:

Mislim da nisi samo mene, ali vikend je pa su ostale devojke zauzete i nisu pri kompu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Po,ovome meni je danas dan d...pa,sad cu da se bacim na mm,za svaki slucaj :lol: gledala sam ja ovo pre 2meseca,i htela da postavim link,ali sam posel zaboravila adresu,a history brisem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, evo vam onda ova adresa, nesto i zbog racunanja a nesto i zbog smeha. NAravno smeh je na racun testova, tj kada treba iste upotrebiti:

http://www.countdowntopregnancy.com/tools/..._calculator.php

Otisla i odradila...

Ja sam trenutno na:

TODAY

Saturday Dec. 10, 2011

2 days until next period

12

dpo

Some early detection tests may work 2 days before your expected period.

Accuracy rate of some early detection tests range from 84%-93%.

Make sure you read the box/instructions for individual test brand accuracy rates.

I urnebesna mi je poslednja recenica. Pa devojke, mislim da sve napamet znamo uputstvo za upotrebu

:lol::huh::lol:

Meni to pise za sutra :rolleyes:

...ovo prepisujem...

Znaci, ako zeznem mm, pa uspijem da kupim test i da se testiram to radimo sve tri zajedno. :lol: :lol: :lol: Citav filmski program na plusicima, spremite kokice. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bila na FLKM i na levom jajniku folikul od 19 mm. Dr kaze da s ozirom na duzinu ciklusa od 24 dana najverovatnije mi je danas ovulacija sto cemo i ustanoviti u ponedeljak na uz, jesu li pukli ili ne. U svakom slucaju posao je obavljen a i veceras ima da bude opet. Ko ce docekati vreme za test <_<

Jedva cekam ujutru vase testice :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe, ovog puta ne vidim ništa :(

Kad NE trebaš da dobiješ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni ja ne vidim nista - ali mislim da je to bolje ;)

Mozda je jos rano, treba tek 13 vestica da se pojavi ... U svakom slucaju, bolje da se ne vidi nista ako ce vec vestica da dodje, nego ovi sto daju laznu nadu sa bledim crticama ili plusicima, pa kad vesticara zakuca, onda se place :angry:

Nemam pojma koji je test u pitanju, taj neki koji cesto prodaju, kazu da je "iz kanade" i kao sad je to dokaz da je dobar :huh: ... ali eto, stvarno, nikada nije davao laznu nadu do sada ...

No videcemo sta ce da bidne za dva dana :rolleyes:

:rolleyes: Držim fige...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe, ja nist ne vidim. <_< A da uradis i jedan sutra? Sutra je 12, pa je blizi vjestici, oa mozda i pokaze.

Uf sto mrzim kad naidje ovaj test period, za svaki test koji se postavi ja se nadam da ceda bude pozitivan, a on me demantuje. :angry: Hocu da vidim pozitivaaan teeest, bilo ciji. Pukla sam definitivno, ne se ljutite. -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Otisla i odradila...

...ovo prepisujem...

Znaci, ako zeznem mm, pa uspijem da kupim test i da se testiram to radimo sve tri zajedno. :lol: :lol: :lol: Citav filmski program na plusicima, spremite kokice. :lol:

m0111.gif

Ja bila na FLKM i na levom jajniku folikul od 19 mm. Dr kaze da s ozirom na duzinu ciklusa od 24 dana najverovatnije mi je danas ovulacija sto cemo i ustanoviti u ponedeljak na uz, jesu li pukli ili ne. U svakom slucaju posao je obavljen a i veceras ima da bude opet. Ko ce docekati vreme za test <_<

Jedva cekam ujutru vase testice :rolleyes:

Pa to su bas lepe vesti draga Ljubinka. Znas sta ti je ciniti - branje tresnjica!!!

Maybe, ja nist ne vidim. <_< A da uradis i jedan sutra? Sutra je 12, pa je blizi vjestici, oa mozda i pokaze.

Uf sto mrzim kad naidje ovaj test period, za svaki test koji se postavi ja se nadam da ceda bude pozitivan, a on me demantuje. :angry: Hocu da vidim pozitivaaan teeest, bilo ciji. Pukla sam definitivno, ne se ljutite. -_-

I ja hocu da vidim pozitivne testove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo malo prasinice da pomognemo testicima da pokazu i drugu crticu svima

g33124.gif

g33185.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cek da uhvatim malo, trebace mi dosta srece.

Ljubac za sve drage moje, cujemo se nadam se, uskoro jer evo mm me pozuruje. Sve je spremno i spakovano samo ja jos za kompom na bebcu :D.

Krecemo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic i ja vidm sad kad si oznacila,nadam se da ce na sledecem testu biti jasnija crta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ево сам касним мало имам неки посао, видим ја црте обележила сам шта видим, чини ми се да има танка линија, бар је ја видим.

Ja sam odmah jutros sela za komp da vidim tvoje testice, i videla sam tanku crticu, tu gde je Jekic i oznacila. Cisto da znas da se vidi i bez sugestija :P Doduse veoma je bleda i tanka pa cekamo sledeci test da bude malo recitiji. Da dodam - sa nestrpljenjem cekamo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MAYBE paz vako ova moja uradila test i bio negativan i nakon 3 dana tj juce uradi ono 2 crtice ...pa ti vidi mozda da sacekas 14 i onda ...da ja tebe oprasimg33053.gif

Zvonka prorocica :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam sto mi nije ubacio prasinicu, al nema veze. Idem kod doktorice u utorak ili sredu. Jos je verovatno rano da se nesto vidi. Meni je test bio negativan na dan ocekivane menstruacije, radjen predvece. Pozitivan je bio nakon 2 dana kasnjenja, ali opet ne sa jutarnjom mokracom. Jako, jako bleda druga crta i tanka. Beta 93,1 cini mi se. Grudi su me bolele mnogo vise nego obicno, potamnele bradavice, pritisak u donjem delu stomaka i ledja, nadustost i napetost. Slicno kao kad trebam dobiti, ali opet nekako drugacije. Taj bol nije pomesan sa onom nervozom i jezom u telu, kao u pms-u. Slicni simptomi, ali nema te jeze, ne znam kako da objasnim...Nije kao kad nesto propada, pa organizam ceka da ga izbaci, vec se nesto stvara i radja...Slicni bolovi, ali drugaciji osecaj. Nadam se da sam malo pomogla :rolleyes::rolleyes:

I da...temperatura se oseca, konstantno! Kao kad ste prehladjeni pa vas drma...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo jos prasinice...

630298gmgdx3lk6b.gif

I jos:

961634fn0q60ji2b.gif

Evo jos malo:

482199jx6lshj242.gif

Hvatajte, a ja odoh da klopam, mm pravi rucak :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovde nesto dosadno ... <_<

Evo da se malo divite mom kuhinjskom papiru ... i da vidite koliko ovi kanadski testovi nista ne valjaju :rolleyes:

Ne vidim ništa :( :( Lep ti je papir, ali zar ne treba da staviš test na neupijajuću podlogu,tako piše na kutiji, možda ti je papir upio crticu :rolleyes:

Sto je dosadno i glupo ovo cekanje ... ma uopste cekanje ... evo, sad cekam da se skine film ... i to moram da cekam :rolleyes: ... Na tv-u nikad nema nista, uvek samo gluposti ...

Baš baš glupo i dosadno, ko ga izmisli :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.