Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Evo je Suncokret, nas glas razuma, koja ce da nam kaze kako nigde nista ne vidi :P:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja kao i jekić na Helleninom testu vidim jedva, jedva drugu crtu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hellen koliko si čekala da prodje minuta pre nego što si uslikala test?

Pa prve dve slike sam odmah nakon par minuta a trecu sliku...pa proslo je vise od 5-6 minuta svakako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo je Suncokret, nas glas razuma, koja ce da nam kaze kako nigde nista ne vidi :P:lol:

Ja kad vidim vidim, kad ne vidim ne mogu da je izmišljam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja kao i jekić na Helleninom testu vidim jedva, jedva drugu crtu.

Au, onda ja moram kod ocnog jer je ja i dalje ne vidim :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Анчи сад сам гледала твоју БТ, теби је овулација можда била два дана касније него што ти мислиш, тад ти је скочила и није било пада, мислим да је теби још рано.

Nema sanse, mogla je samo da bude pre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja je ne vidim :angry::angry:

Ali mislim da je rano za test...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa prve dve slike sam odmah nakon par minuta a trecu sliku...pa proslo je vise od 5-6 minuta svakako.

Još čekaj pa nam ponovo uslikaj, malo je to, ja sam prvi test ostavila 10-15 min, i tek se tad jasno videla druga crta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Još čekaj pa nam ponovo uslikaj, malo je to, ja sam prvi test ostavila 10-15 min, i tek se tad jasno videla druga crta.

Stvarno? :blink:

Sto na testu pise 40 sec do 5 min max..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad razmisljam...sutra ujutro imam rano sastanak, tako da ne smem kaniti na posao. A kako cu na posao ako saznam da sam trudna, je li zene???

A moram buditi i mm, jer on kasnije ide na posao. A onda nam ostaje sveka 10 min da se radujemo zajedno! A vama sam obecala da cu raditi test. Eto sta vi meni radite, sram vas bilo! :lol::lol::lol:

Uhhhh, sve ovo pod uslovom da do tada ne dobijem. Grudi pucaju, dole se sve steglo, ali nije kao inace kad trebam dobiti. Drugacije je nekako, ne umem da objasnim...a mozda sve to i umisljam! Jos malo i istina ce izaci na videlo - ima li sta od naseg posla ili nema! Mada, mi nismo ni imali odnose nakon ovulacije. Njemu se nesto nije dalo...zamislite drage moje! Ma nije ni zasluzio II crtice ovog meseca! :P:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Мислиш, ја мало гледала па ми се учинило да може и касније да ти буде овулација.

Veruj mi da nema sanse, tih dana sam bas primetila onaj sekret, to sam i upisala tamo, a vec sutradan je bilo skoro potpuno suvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni taj sekret nije 100 % pouzdan pokazatelj! Ko zna sta se desava u organizmu i kad je tacno ovulacija. To ne mozes tacno znati...I nemoj da nas ubedjujes da nisi trudna. Dokle god nema vestice - trudna si i cuti tu! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo jos jedna i poslednja slika ovog negativnog testa (sad sam uslikala - proslo je vec pola sata)..a sledeci koji budem dizala ima da bude pozitivan, sledeci mesec nadam se :))

f3i-IMG-23.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni taj sekret nije 100 % pouzdan pokazatelj! Ko zna sta se desava u organizmu i kad je tacno ovulacija. To ne mozes tacno znati...I nemoj da nas ubedjujes da nisi trudna. Dokle god nema vestice - trudna si i cuti tu! :lol:

Nesto sam se bas smorila... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MA znam, salim se ja...Razumem te potpuno! I meni se priblizio taj momenat i ako opet bude jedna, moram da legnem u krevet, pokrijem se po glavi i doooobro isplacem! Ljudi, pa moja sestra se i ne seca kako je zatrudnela, slucajno, neplanski...a da samo cujete njene teorije. Kad joj nesto kazem, krene nabrajanje primera - ovi su cekali 5, oni 10 godina...kao da je to meni uteha! Mrzim primere!!! Sta sad ja treba da budem srecna, jer imam jos 10 godina pokusavanja pred sobom. Kako nemaju razumevanja oni kojima se odmah zalomi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hellen, meni se čini da ovde nešto postoji :) Toliko je "nevidljiva" da stvarno treba da napregneš oči, videćemo, ako ne dobiješ svakako ćeš raditi još jedan za 2 dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A meni bas lakse sad kad sam sa vama to podelila, nije mi toliko tesko pao negativan test...grozno mi je bilo kad sam ga radila pre par meseci ujutru sama, pa kad je muz dosao sa posla popone i video mi facu znao je sta je, i onda sam se rasplakala tamo pred njim pa me tesio.

Sad mi i nije tesko palo toliko..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odoh da radim, posao trpi :)

Pa ako ne dobijem radicu opet za 2 dana, ali ovi bolovi u stomaku mi ukazuju da svaki cas stize..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( E bas mi je zao sto te je to snaslo draga.

Koje lekove su ti dali? Nisu svi opasni po plod, u slucaju da si trudna, tako da ako si im tu mogucnost napomenula, nadam se da su to uzeli u obzir.

Dali su mi u venu nešto za spuštanje otkucaja vapamil tako nešto, kaže doktorka da ga je i ona pila u trudnoći. Jednu bocu infuzije al' to mislim da ništa baš ne smeta i sad pijem cefaleksin..Popila sam jedan febricet za temperaturu, i neke kapi za nos i tako.. :rolleyes: Mislim da je to to..

Ивана баш ми је жао, а ја ти саветујем да ти лепо даш бету и будеш мирна.

Е сад ови вируси харају али тебе је баш закачио :(

Mislila sam da dam betu ali taman dok budu gotovi rezultati ja ću možda da dobijem, tako da ne znam..A i baš smo se istrošili ovih dana za lekove a plata neće biti još. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo i ja radim :lol: , i pre nego sto popijem neki lek obavezno procitam jel smeju trudnice da ga piju.

A gde je slicica tog negativnog testica? Mozda i nije toliko negativan nego ti ne vidis lepo :P

rja-PC0600.jpg

Evo, ma nema baš ništa :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam upravo dobila - tacno sam znala cim me poceo onako boleti stomak..

Dobro pa sam stigla da odradim test pre toga da ne "propadne" :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

IvanaV, ne vidim apsolutno ništa.

Hellen, :angry: za dosadnu vešticu t1949.gif ipak je ona crta bila moja i jekicina iluzija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda je decembar moj mesec - po lunarnoj mi ovulacija pada malo ranije od ove standardne, ali nije daleko :)

Ako ne, onda januar, dalje od toga necu da cekam <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hellen, bas mi je zao...e bas je morala sad :angry::angry::angry:

Ali dobra stvar je sto ti se pocinju poklapati lunarna i obicna ovulacija...e neka sad ode i ne dodje do kraja sledece godine!!!

Jao maybe, pa tvoj cale je neverovatan! Mogu misliti koja je to bila scena. E nasmejala si me majke mi! Koliko ti pokusavas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubinka, gde si, pomagaj mi zeno, nece da me slusa ps zbog ove crne plastike! :(

Kasno Marko na Kosovo stize.... Vestica me preduhitrila :angry: Mada sam probala na tom poslednjem testu od Hellen svasta da primenim ali bezuspesno.

A to sto me vidite da sam ceo dan ulogovana ne znaci i da sedim za kompom :D mada sedim vise nego sto bih trebalo <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.