Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

A kad treba da NE dobijes?

15.12. ima jos puno da se ceka :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene..Ja se razbolela.Ovih dana sam bila na hitnoj, urgentnom i primala infuziju.. <_< Navodno je neka viroza u pitanju, a glava me otkida, povracala sam juce ceo dan, i srce mi jako lupalo..Nasli su mi neke bakterije u urinu i kao verovatno je od toga, mada ja ne osecam nista :huh: Radila sam jedan test jos i naravno negativan je, mada sam svim doktorima govorila da sam mooozda trudna da paze zbog lekova..Ne znam, sad verovatno ne bi ni bilo dobro da sam trudna. Mozda odem da uradim betu, da budem sto posto sigurna..

Poznat mi je taj osecaj I da, vidim neku crticu na prvoj slici

Ovo i ja radim :lol: , i pre nego sto popijem neki lek obavezno procitam jel smeju trudnice da ga piju.

A gde je slicica tog negativnog testica? Mozda i nije toliko negativan nego ti ne vidis lepo :P

E pa mogu ja to da uradim! Saljite mi vase slicice!

Pazi kad 10-ak sekundi nisam mogla da skapiram sta pises, mislila sam da mislis na trolove pa se pitam sa koje si ti planete

I meni je prvo to palo na pamet! :lol:

Ajde radi! Ko rafi, ne boji se gladi hehehe

Ma rano ti je za test, al neka si. Ja bih radila sinoc, al mi nije dao mm...Ima neke velike obaveze danas, pa kaze ako sam trudna, bice lud i nista nece uraditi! Ja mu kazem da cu sutra, tj. danas ako ne dobijem, a on ce meni: Pa radi onda, sta ako dobijes, onda nista od testa! Ja mu kazem - e ovo cu da ispricam zenama, bices njihov idol! Pazi njega: Radi test, jer mozda dobijes pa nista od testa! Ponudio je da mi kupi desetak, da imam testova, da radim stalno hahaha

Ovaj moj ludji od svih nas!

Aj pozajmi mi malo tvog muza, ovaj moj bakzus mi ne da da radim testove, pa se jadna krijem <_< , da se on pita verovatno bi morala da cekam da mi kasni deset dana pa da radim test! <_< Lud covek <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A mom se oci zacakle kad se spomene testic. Odmah poskakuje spreman da ide u kupovinu! Ko malo dete. Zato ja cutim. Radila sam ih pre sama, pa posto je bila jedna crta i ne kazem mu nista. A sve me kao nagovara da uradim jer sam kao JA nestrpljiva, pa on da mi ucini, da me podstakne... :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A mom se oci zacakle kad se spomene testic. Odmah poskakuje spreman da ide u kupovinu! Ko malo dete. Zato ja cutim. Radila sam ih pre sama, pa posto je bila jedna crta i ne kazem mu nista. A sve me kao nagovara da uradim jer sam kao JA nestrpljiva, pa on da mi ucini, da me podstakne... :lol::lol:

Pa tm je veci test-manijak od tebe :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobice i on jedan da se igra! Reci cu mu da moze da pokaze ako sam ja trudna, zato sto ga VOLIM, pa se sve moje prenosi na njega, kao i hormoni :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobice i on jedan da se igra! Reci cu mu da moze da pokaze ako sam ja trudna, zato sto ga VOLIM, pa se sve moje prenosi na njega, kao i hormoni :lol::lol:

Bas ste slatki :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trolovi :lol: ... Posto sam ja iz NS, gde nemamo trole, kada sam prvi put bila u BG meni niko nije rekao da se te spravice na struju zovu trole ... Tako da sam ja lepo jedan dan rekla svekru da ne mora da me vozi, da cu da uhvatim autobus na struju ... i dan danas me zezaju

Kad se vratim sa posla i nadjem odgovarajucu, saljem ti da me zacnes :P

Jesam li ti rekla koliko te volEm??? Hvala

Nije ni cudo sto te S&S ne pustaju da se sama setas po BG :lol:

Ja kad te zacnem ima odmah da budes u 9. mesecu k07061.gif

Maybe, kad ti treba da NE dobijes? Mozda je rano za test. Ja trebam danas/sutra. Nesto mi se kuva, al mozda ipak umisljam. Ako ne dobijem danas ili sutra, onda necu ni prekosutra, jer je kod mene tacna u minut. Onda radim test u subotu ujutro. Znam da sam obecala sutra, ali ako ugledam II crte, nema nista od posla - umrecu od srece! A ovako, u subotu, pa da uzivam u sreci i ushicenju preko vikenda i smirim se do ponedeljka...Daj Boze dragi!

Ajde radi! Ko rafi, ne boji se gladi hehehe

Ma rano ti je za test, al neka si. Ja bih radila sinoc, al mi nije dao mm...Ima neke velike obaveze danas, pa kaze ako sam trudna, bice lud i nista nece uraditi! Ja mu kazem da cu sutra, tj. danas ako ne dobijem, a on ce meni: Pa radi onda, sta ako dobijes, onda nista od testa! Ja mu kazem - e ovo cu da ispricam zenama, bices njihov idol! Pazi njega: Radi test, jer mozda dobijes pa nista od testa! Ponudio je da mi kupi desetak, da imam testova, da radim stalno hahaha

Ovaj moj ludji od svih nas!

Primamo ga za pocasnog clana :P

Ma radicu, obecala sam! a ako ostanem kuci, boli me uvo! Bicu trudna i briga me za POSO!

To je duh!

Udacu se i ja...al nikako da se nadje vremena za to! Ja se nadam da ces se ti truuuuudna udati! Truuuudna :lol::lol::lol:

Da prosirujes vencanicu draga moja!

A ja cu svoje dete povesti na svadbu, da tamo nesto zezne, prospe i napravi haos!

Tako je i moja sestra, dobili smo pozivnice za krstenje njenog sina a u dnu je pisalo da ce usput i oni da se vencaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

poceo stomak da bolucka, garant cu dobiti danas i necu ni imati prilike da uradim test sutra :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

poceo stomak da bolucka, garant cu dobiti danas i necu ni imati prilike da uradim test sutra :(

Ne mora da znači da ćeš dobiti, aj' ti onda na brzaka uradi jedan testić, da ne lupaš glavu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel ima pipeta u babi rapid plocica testu? Ja sam do sad koristila trakice, a sad imam plocicu, a nemam pipetu, jel ima unutra? Zna neko? Da ne otvaram dzabe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poslacu ti ja mog dragog, da ti uvali testic pre nego sto dobijes! :lol::lol:

Nece valjda....

Ne mora to da znaci, kazu da se cesto desava da svaki cas mislis da ces dobiti, ali tu vesticu nikad ne dobijes!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima pipeta. Piskis u posudu i onda pokupis pipetom i sa njom nakapas 4 kapi ako se dobro secam u ono udubljenje na testu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad cu da uradim..mada ne ocekujem mnogo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema druge crtice ni u najavi :(

4s2-IMG-23.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo jos jedna fotka, ma nema nista..

63l-IMG-23.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto mrzim kad vidim ovu jednu crtu, uhhh :angry::angry::angry:

Nista jos ne mora da znaci. Jos je rano, a mozda je i ovulacija bila kasnije.

Koliko vi vec pokusavate?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto mrzim kad vidim ovu jednu crtu, uhhh :angry::angry::angry:

Nista jos ne mora da znaci. Jos je rano, a mozda je i ovulacija bila kasnije.

Koliko vi vec pokusavate?

Pa i racunala sam da je bila kasnije..bez obzira, osecam kao da cu dobiti svaki cas i test negativan, to bi bilo to do sledeceg meseca.

Pokusavamo 6 meseci.. 8 ako racunas od pocetka, ali jedan mesec smo morali sa kondomom :angry: a jedan mesec smo isto preskocili jer nam je bila svadbica pa sam se ja uplasila da necu moci da pijem :lol:

Tako da mi deluje duze od 6 meseci..a u principu je samo 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi isto 6 meseci, ali ovo je 4. mesec u kontinuitetu, jer smo i mi morali napraviti pauzu zbog terapije za ureaplazmu. Ja racunam da pravimo 4 meseca! :rolleyes:

Ali realno, jedan mesec bezuspesno, pa pauza, pa sad 4 meseca zaredom. Videcemo da li smo nesto uradili this time... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Sreci ne bi bilo kraja, pogotovo njegovoj! On zeli bebu vise od mene!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mojih testova od juce i prekjuce, na oba ima nesto, tako da su to verovatno fabricke crte koje se pojavljuju kasnije... <_<

f2n-PC0716.jpg

A ja sam uradila jos jedan danas na kome nema nista :angry:

r1z-PC0716.jpg

I rasturen

oxt-PC0716.jpg

:angry: :angry: :angry:

Zavrila sam sa testovima za ovaj mesec, sad cu da sedim i cekam da dobijem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Хелен ајде га сликај усправно, молим те, чекај још мало минут- два.

Мислим да је прошло мање од 5 минута кад си га сликала.

Evo samo za tebe... ja ne vidim apsolutno nista tu

lfu-IMG-23.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hellen, ja sam tvoj potamnila i vidi se nesto

odj-63l-IM.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali ne i na ovom uspravnom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hellen, ja sam tvoj potamnila i vidi se nesto

odj-63l-IM.jpg

Jao ne znam stvarno, ja ne vidim bas nista, jos sam na sunce stavila moj da se bolje vidi na jednoj slici al dzabe..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Al ste lude :D

Ma nema, evo gledam ga uzivo, mrka kapa..al bar ste mi digle raspolozenje sto vidite nevidljive crtice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hellen koliko si čekala da prodje minuta pre nego što si uslikala test?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.