Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Hvala, srce si

Koliko se tog caja pije dnevno i kako se pravi (koja kolicina na koliko vode?)

Izvini, necu vise da te zapitkujem, ali bih sve da probam

Priprema caja: jedan prstohvat crvenog zdravca preliti sa

ml vrele vode i ostaviti da odstoji 10 min. Caj od zalfije pripremati tako sto jednu ravnu kasiku zalfije stavite u 1/2 L kljucale vode i ostavite da vri tacno 3 min, skloniti sa vatre, a onda dodati po jedan prstohvat kantariona, nane i maticnjaka. Ostaviti da odstoji 10 min (ili samo 3 min. za one kojima je caj mnogo gorak). Cajevi se nicim ne slade. Inace ovako pripremljen caj od zalfije treba piti svakodnevno tokom celog zivota. Ko stalno pije caj od zalfije tesko da ce se ikada razboleti.

(ovo sam sve citirala iz knjige)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao zene mene uhvatilo sad kao radi mi se test, zarazile ste me!

Ne znam da li da ga uradim sutra kad ustanem ili ipak da sacekam petak?

SUTRA!

koristila sam baby rapid.

nisam nikada imala problema ni sa cistama ni hormonima, ali opet imala sam i zaštićene odnose (kondom) pa verujem da je test tačan...

Ako nisi htela da zatrudnis onda si sigurno trudna :P

Iskusnije čekalice,šta mislite je l' može da se zatrudni desetak dana pre menstruacije,ako su ciklusi redovni na,otprilike 28 dana?

Moze da se desi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa mogu ja to da uradim! Saljite mi vase slicice!

Pazi kad 10-ak sekundi nisam mogla da skapiram sta pises, mislila sam da mislis na trolove pa se pitam sa koje si ti planete :blink::huh:

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Kikiriki...

Doktorka nam je dala zeleno svetlo,ali ja bi već trebalo da dobijem za desetak dana,pa razmišljam da li da se baš,baš trudimo ili nema vajde i da čekamo da veštica prođe,pa onda.

Pretpostavljam da ce te se svejedno maziti tako da nije na odmet da se "mazite do kraja" :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes:

Pretpostavljam da ce te se svejedno maziti tako da nije na odmet da se "mazite do kraja" :D :D :D

:lol: :lol: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pretpostavljam da ce te se svejedno maziti tako da nije na odmet da se "mazite do kraja" :D :D :D

t1617.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe, kad ti treba da NE dobijes? Mozda je rano za test. Ja trebam danas/sutra. Nesto mi se kuva, al mozda ipak umisljam. Ako ne dobijem danas ili sutra, onda necu ni prekosutra, jer je kod mene tacna u minut. Onda radim test u subotu ujutro. Znam da sam obecala sutra, ali ako ugledam II crte, nema nista od posla - umrecu od srece! A ovako, u subotu, pa da uzivam u sreci i ushicenju preko vikenda i smirim se do ponedeljka...Daj Boze dragi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde radi! Ko rafi, ne boji se gladi hehehe

Ma rano ti je za test, al neka si. Ja bih radila sinoc, al mi nije dao mm...Ima neke velike obaveze danas, pa kaze ako sam trudna, bice lud i nista nece uraditi! Ja mu kazem da cu sutra, tj. danas ako ne dobijem, a on ce meni: Pa radi onda, sta ako dobijes, onda nista od testa! Ja mu kazem - e ovo cu da ispricam zenama, bices njihov idol! Pazi njega: Radi test, jer mozda dobijes pa nista od testa! Ponudio je da mi kupi desetak, da imam testova, da radim stalno hahaha

Ovaj moj ludji od svih nas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma radicu, obecala sam! a ako ostanem kuci, boli me uvo! Bicu trudna i briga me za POSO! :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Muz nezvanicni! Ja sam jekic ko i ti - u divljem braku hahaha

Ali bez termina za svadbu! :P:P

Nas samo beba zanima! :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Udacu se i ja...al nikako da se nadje vremena za to! Ja se nadam da ces se ti truuuuudna udati! Truuuudna :lol::lol::lol:

Da prosirujes vencanicu draga moja!

A ja cu svoje dete povesti na svadbu, da tamo nesto zezne, prospe i napravi haos! :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A gde ti zivis jekic? I jesi li Crnogorka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako mi se ucinilo iz tvojih postova, jer sam godinama zivela u CG. Imas tu ostrinu i drcnost koju ja volim kod njih. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro bre, šta je ovo, gde su te projekcije? Maybena :lol: je prošla, dalje? Mian, ko još?

Tiffany, dobrodošla i što pre otišla :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam videla Hellen i Tajči, Tajči ajde jedan za nas uradi sad, a drugi za muža kad hoće :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja vec isla u wc, a najbolje je sa prvom jutarnjom..mozda cu ipak sutra da radim..nesto imam strah :) Ovako postoji nada da je pozitivan, a kad uradim i vidim jednu crtu nema vise nadanja..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja vec isla u wc, a najbolje je sa prvom jutarnjom..mozda cu ipak sutra da radim..nesto imam strah :) Ovako postoji nada da je pozitivan, a kad uradim i vidim jednu crtu nema vise nadanja..

Nemoj da se vadiš na prvu jutarnju :P Možeš slobodno i sa drugom, ako danas NE treba da dobiješ, ako si trudna količina hormona bi trebala biti dovoljna bar za jednu bledu crtu :) Ajde, ajde, u wc i test na sunce, na tehnički pregled :) Ili ti sledi pevanje, pa ti vidi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj da se vadiš na prvu jutarnju :P Možeš slobodno i sa drugom, ako danas NE treba da dobiješ, ako si trudna količina hormona bi trebala biti dovoljna bar za jednu bledu crtu :) Ajde, ajde, u wc i test na sunce, na tehnički pregled :) Ili ti sledi pevanje, pa ti vidi :D

Pa za 2 dana treba da ne-dobijem, zato i odlazem, mozda je rano :)

Sad moram da razmislim..stvarno me nesto strah od te jedne crte proklete..mada sam je samo dva put ugledala, ali veliko je razocarenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mene je strah! Sve se tripujem da cu dobiti, sve mi nesto sumnjivo! Daj Boze da sam trudna this time! :rolleyes::unsure::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali ako ne dobijem do sutra ujutro, radim test!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa za 2 dana treba da ne-dobijem, zato i odlazem, mozda je rano :)

Sad moram da razmislim..stvarno me nesto strah od te jedne crte proklete..mada sam je samo dva put ugledala, ali veliko je razocarenje

Aha, ja sam mislila da danas NE treba da dobiješ, onda ćemo sačekati ;) Neću da ti pevam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali ako ne dobijem do sutra ujutro, radim test!

Evo i ja se pridruzujem, sutra radim test, pa cemo imati dve projekcije :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

//www.Slikomat.com/slika/5088717.htm]gx4-DSC000.jpg

Izgleda da je ipak rano :lol:

Sad cekam da NEdobijem, pa radim novi. Juce sam jedva ubedila mm da mi kupi test. Kaze on zasto da radis ako je rano, sacekaj jos malo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A kad treba da NE dobijes?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

KAKO VOLEM OVE MOJE ČEKALICE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.