Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ni ja ne vidim drugu crticu :angry: , jedino ako ti nije lažno negativan test :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako bre ne vidite? :lol: Svi kod ocnog! :lol: :lol: :lol:

Jao, gde su mi sad Jekic, Maybe, Ivana... :angry: One uvek vide drugu crticu!

Ej, zezam se, valjda se ne ljutite? :rolleyes: Nesto se definitivno vidi, cak i uzivo, ali to najverovatnije nije druga crtica, mozda evaporacijska ili ko zna kakva, s obzirom da nemam pojma kad se to nesto pojavilo, odradila sam test, sacekala par minuta i strpala ga u torbu, tek sam ga malopre ponovo pogledala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako bre ne vidite? Svi kod ocnog!

Jao, gde su mi sad Jekic, Maybe, Ivana... One uvek vide drugu crticu!

Ej, zezam se, valjda se ne ljutite? Nesto se definitivno vidi, cak i uzivo, ali to najverovatnije nije druga crtica, mozda evaporacijska ili ko zna kakva, s obzirom da nemam pojma kad se to nesto pojavilo, odradila sam test, sacekala par minuta i strpala ga u torbu, tek sam ga malopre ponovo pogledala.

Na pozitivu ni ja ne vidim nista, ali u negativu se malo nazire. Ja ipak ne bih ovaj test uvazila jer je od juce. Radi novi :D

toy-6fw-PC.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako bre ne vidite? :lol: Svi kod ocnog! :lol: :lol: :lol:

Jao, gde su mi sad Jekic, Maybe, Ivana... :angry: One uvek vide drugu crticu!

Ej, zezam se, valjda se ne ljutite? :rolleyes: Nesto se definitivno vidi, cak i uzivo, ali to najverovatnije nije druga crtica, mozda evaporacijska ili ko zna kakva, s obzirom da nemam pojma kad se to nesto pojavilo, odradila sam test, sacekala par minuta i strpala ga u torbu, tek sam ga malopre ponovo pogledala.

Naravno da se ne ljutimo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na pozitivu ni ja ne vidim nista, ali u negativu se malo nazire. Ja ipak ne bih ovaj test uvazila jer je od juce. Radi novi :D

toy-6fw-PC.jpg

U negativu svašta može da se vidi, daj da vidimo da l' mogu neke bakterije da se očitaju? :lol: :lol: da uštedimo vreme kod ginekoliga :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dal da odradim jos jedan? <_<

Kakvo je to pitanje :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakvo je to pitanje :blink:

Retoricko :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo sam se igrala sa kontrastima i evo ovde se vidi da ima nesto i ne bi se pojavilo da ga stvarno i nema, ali ne bih se uzdala u ovaj test. TREBA NAM NOVIIIIII!

tu4-6fw-PC.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e stvarno sam svasta do sada radila u photoshopu, peglala babe, ispravljala noseve, skidala bubuljice i podocnjake, pumpala misice, smanjivala dupeta.... al' da mi je neko rekao da cu i testove da sredjujem :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo sam se igrala sa kontrastima i evo ovde se vidi da ima nesto i ne bi se pojavilo da ga stvarno i nema, ali ne bih se uzdala u ovaj test. TREBA NAM NOVIIIIII!

Evo ti nova igracka! Ali ovde se definitivno nista ne vidi...

n65-PC0616.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e stvarno sam svasta do sada radila u photoshopu, peglala babe, ispravljala noseve, skidala bubuljice i podocnjake, pumpala misice, smanjivala dupeta.... al' da mi je neko rekao da cu i testove da sredjujem :lol:

Pa kad ne valjaju... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam rekla, ako jos jednom ugledam samu, golu i jadnu jednu crtu - tuzicu Baby rapid za dusevne bolove!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam rekla, ako jos jednom ugledam samu, golu i jadnu jednu crtu - tuzicu Baby rapid za dusevne bolove!!! :lol:

Nije ti to losa ideja! <_< Ovi moji su gravi gnost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ga u negativu, ni ovde se nista ne vidi (barem ja ne vidim)

Istina kad krenem dalje da se igram izvuce se crtica, ne bih to uzimala za relevantno ali sa nestrpljenjem cekam sutrasnji test :rolleyes:

nbq-1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e stvarno sam svasta do sada radila u photoshopu, peglala babe, ispravljala noseve, skidala bubuljice i podocnjake, pumpala misice, smanjivala dupeta.... al' da mi je neko rekao da cu i testove da sredjujem :lol:

Ja sam jednom sebi "napravila" trudnički stomak, i mnooogo je lep bio, krivo mi je što sam sve te slike izgubila, nenamerno, crk'o mi komp iz čista mira a nisam sačuvala slike i podatke. Sad bih vam pokazala da imam, i to u kupaćem, sa sve kačketom :) Tu mi je negde disk pa bih mogla ponovo da instaliram Photoshop, da se igram i pravim trudničke stomake :) :) Da vidimo mi koji nemamo dece, kako bi nam čučao stomak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam jednom sebi "napravila" trudnički stomak, i mnooogo je lep bio, krivo mi je što sam sve te slike izgubila, nenamerno, crk'o mi komp iz čista mira a nisam sačuvala slike i podatke. Sad bih vam pokazala da imam, i to u kupaćem, sa sve kačketom :) Tu mi je negde disk pa bih mogla ponovo da instaliram Photoshop, da se igram i pravim trudničke stomake :) :) Da vidimo mi koji nemamo dece, kako bi nam čučao stomak :)

Moze! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nema nista, slikacu ovaj od danas i sutra, ako ima nesto, definitivno je i na prvom neka fabricka linija u pitanju.

Ostao mi samo jos jedan i to onaj Reci mi, nasla sam i njega, al njega cuvam za malo kasnije :rolleyes: , ili sledeci mesec :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na svim ovim informacijama, moracu da kupim i ja knjigu, koliko sam shvatila Brojs ima bas dosta razlicitih terapija za razlicite tegobe.

A sta je crveni zdravac??? (mislim, sta je na engleskom, ovde cu to tesko na srpskom da trazim i nadjem :blink: )

Kad smo kod toga, sta je zalfija na engleskom??? :huh:

Crveni zdravac - Geranium robertianum, (syn. Robertiella robertiana) commonly known as Red Geranium, Herb Robert, Red Robin, Death come quickly, or (in North America) Robert Geranium, is a common species of cranesbill in Europe, Asia, North America, and North Africa.

Zalfija - Sage (eng); Salvia officinalis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radicu test ako ne dobijem u cetvrtak, jer kod mene je to bas redovno! A do tada, moram da se strpim. Cas mislim - trudna sam, a cas mi se cini da cu dobiti! Ovo je strasno...a kazem sebi, opusteno, polako, ne misli, ali dzaba, nema sanse - mislim non stop! A grudi boleeeeeee, za poludeti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekaj - koji ces od danas da slikas??? :blink: Jel to ima jos jedan?!!! Daj zeno, slikaj, ne zeki se sa mnom! :P

Ma nema, ima dva, jedan od juce i jedan od danas. Onaj od juce sam tek danad slikala i na njemu se vidi nesto, a na ovom od danas se ne vidi nista, tako da cu ovaj od danas sutra ponovo da slikam da vidim sta se desava ;) Jel sad kontas? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radicu test ako ne dobijem u cetvrtak, jer kod mene je to bas redovno! A do tada, moram da se strpim. Cas mislim - trudna sam, a cas mi se cini da cu dobiti! Ovo je strasno...a kazem sebi, opusteno, polako, ne misli, ali dzaba, nema sanse - mislim non stop! A grudi boleeeeeee, za poludeti!

I mene <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam tražila disk i ne mogu da ga nadjem :angry: verovatno je ostao kod mame, prvom prilikom kad budem išla uzimam ga i pravim nam trudničke stomake

:D Eto nove zanimacije pored testića :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam tražila disk i ne mogu da ga nadjem :angry: verovatno je ostao kod mame, prvom prilikom kad budem išla uzimam ga i pravim nam trudničke stomake

:D Eto nove zanimacije pored testića :D

Jeee, jedva cekam! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad ti Ancy treba da dobijes?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.