Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Nemam je u originalu, izbrisala sam, i ovu sam skunula odavde sa foruma..Ma nema veze radiću test za koji dan opet :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidi se malko :rolleyes: Malo me bune ove tete iza, baš ti je lep papir maybe :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E žene pozdravljam vas puno, kuckamo se sutra..Idem konačno malo da učim :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao...da vam se i ja pridruzim,jer i ja zelim bebuuuuuuuuuuuuu...

I naravno od srca vam zelim da sto pre ugledate svoje 2 crtice.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao...da vam se i ja pridruzim,jer i ja zelim bebuuuuuuuuuuuuu...

I naravno od srca vam zelim da sto pre ugledate svoje 2 crtice.... :)

dobrodosla!

od srca ti zelimda sto pre ugledas svoje dve crtice kao i svim ostalim curama na forumu koje cekaju crtice!

prasim malo da crtice pre stignu r8-81686.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Citam i ne mogu da verujem..kako vas bre ne mrzi da radite tolike testove?I ja jedva cekam da ne dobijem,ali mi nikad nije palo na pamet da radim test pre nego sto mi kasni par dana...kontam da vam je to neki vid zanimacije,ali ja ne bih mogla da se toliko puta razocaram kad vidim jednu crticu,odmah bi ga bacila,ne bih ni zagledala da li se nazire druga crtica... skroz ste lude...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala draga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobrodosla!

od srca ti zelimda sto pre ugledas svoje dve crtice kao i svim ostalim curama na forumu koje cekaju crtice!

prasim malo da crtice pre stignu r8-81686.gif

hvala draga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Citam i ne mogu da verujem..kako vas bre ne mrzi da radite tolike testove?I ja jedva cekam da ne dobijem,ali mi nikad nije palo na pamet da radim test pre nego sto mi kasni par dana...kontam da vam je to neki vid zanimacije,ali ja ne bih mogla da se toliko puta razocaram kad vidim jednu crticu,odmah bi ga bacila,ne bih ni zagledala da li se nazire druga crtica... skroz ste lude...

nemogu cure da cekaju,da li ce da im kasni ili ne...i mene nervira to cekanje da li ce doci tetka ili nece....samo sto odose pare za testove tolike....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Рекла сам ти Мејби, још један тестманијак.

Ја и ти можемо да будемо Тест-мајстори, то може да нам буде титула и полако да их врбујемо и уводимо у тајне одрађивања тестова

Sektasice :lol:

Е па ја се надам да ће и мени да пукне да почистим овај крш и лом.

Иначе морам да похвалим мог мужа, узео је да ме чешља и фенира кад ми није било добро, рекох шта је ово, ако се пожали да му пао притисак онда је то то, удала сам се за Шурду

Ма на крај си и мене збунила, ишла сам да видим дал је Киара или Бимби писала да је у 10 недељи

Готово, заборавна си ко све труднице

Ne pamtim kad sam se ovoliko smejala :lol:

negativ je u photoshop-u, jako je jednostavno, kada u ps-u otvoris sliku, idi na Image, pa tu klikni na Adjustments, pa tu klikni (nize je na listi) na Invert - i to je to, cas posla.

Moze i brze - kad otvoris fotku u PS samo pritisnes ctrl+I ;)

I meni se cini da se nesto nazire :rolleyes: Joj sto volim sto ste takve, pa Maybe cini mi se da je tek par dana proslo od tvojih proslih testica a evo stizu novi. Sa vama vreme brze i lepse prolazi :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Имаш другарицу која ради на производњи Бејби рапида :o:o:o:o:o

Јел им треба неки пробач тестова :P:P:P

Mogu da zamislim kakvu si facu napravila :lol: Istu kakvu su napravile devojcice moga brata, koje su bile u fazi skupljanja raznih nalepnica i stikera, kada sam im rekla da je njihovom teci (mm) posao da pravi nalepnice. Od tada im je idol i ima najbolji posao na celom svetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Citam i ne mogu da verujem..kako vas bre ne mrzi da radite tolike testove?I ja jedva cekam da ne dobijem,ali mi nikad nije palo na pamet da radim test pre nego sto mi kasni par dana...kontam da vam je to neki vid zanimacije,ali ja ne bih mogla da se toliko puta razocaram kad vidim jednu crticu,odmah bi ga bacila,ne bih ni zagledala da li se nazire druga crtica... skroz ste lude...

Ne poznajem te pa ću verovati da je komentar dobronameran :rolleyes: Ali brate mili ima da ih radim svaki dan i ko može da mi zabrani :lol: Ko razume-razume ko ne razume ne mora..

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E IvanciceV ja se malo igrala sa tvojim testom i evo ga

6a-PC0300.jpg

Ja vidim :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E IvanciceV ja se malo igrala sa tvojim testom i evo ga

Ja vidim :blink:

Hehe hvala ti :rolleyes: Nešto se vidi a sad da li treba verovati u to ne znam..Još koji dan i eto mene opet sa testom :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mogu da zamislim kakvu si facu napravila :lol: Istu kakvu su napravile devojcice moga brata, koje su bile u fazi skupljanja raznih nalepnica i stikera, kada sam im rekla da je njihovom teci (mm) posao da pravi nalepnice. Od tada im je idol i ima najbolji posao na celom svetu.

:lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

prasim malo da crtice pre stignu r8-81686.gif

Uhvatila :rolleyes:

Cao...da vam se i ja pridruzim,jer i ja zelim bebuuuuuuuuuuuuu...

I naravno od srca vam zelim da sto pre ugledate svoje 2 crtice.... :)

Dobrodošla, hvala ti na lepim željama i tebi naravno isto želimo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Citam i ne mogu da verujem..kako vas bre ne mrzi da radite tolike testove?I ja jedva cekam da ne dobijem,ali mi nikad nije palo na pamet da radim test pre nego sto mi kasni par dana...kontam da vam je to neki vid zanimacije,ali ja ne bih mogla da se toliko puta razocaram kad vidim jednu crticu,odmah bi ga bacila,ne bih ni zagledala da li se nazire druga crtica... skroz ste lude...

:rolleyes::rolleyes:

Kako si ti? Jel si bila kod dr? Sad si bolje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

И ти Анчи гледаш фудбал, који ти је омиљени страни клуб.

Не знам мој је чудан избор, сви воле енглеске, италијанске или шпанске клубове а ја обожавам Бајерн Минхен :wub:

Одох да ти скинем базалну па да поставим тамо сличицу.

Ja volim Mancester Junajted i Real Madrid :D

За Анчи могу да кажем да је страшно неодговорна, да не купи тестове да нема у резерви цццц неозбиљно :lol: :lol: :lol:

Ивана В ће да уради раније, ма не може и она да чека, у њој се крије тестманијак.

Zene, ja da imam testove u steku, radila bih ih svaki dan i onda bismo verovatno bankrotirali <_<

Blago tebi kad te mm fenira! Moj ne bi znao kako - mogu da ga zamislim sa cetkom u jednoj ruci i fenom u drugoj kako me pita - i sta sad? fali mi jos jedna ruka za kosu.

Zbunile su nas (odnosno mene) njihove 'oci', odnosno avatari ... tako se ja vadim :P

Ovako bi i moj!

Ono sa testovima necu da citiram, lude ste potpuno! I zato vas i volim! :rolleyes:

Ivana, mislim da je krajnje vreme da odradis jos jedan, ja na svakoj verziji onog tvoj testa vidim lepu, debelu liniju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malopre sam zvala ambulantu,da zakazem pregled,da zvanicno potvrdim trudnocu i kaze mi da je kod te dr kod koje sam htela ici sve popunjeno,da 16 ide na god i da se javim krajem decembra pa ce me ubaciti u januaru.Sta sad da radim,to mi dugo cekati?da idem kod privatnika,dok ne upadnem kod ove,ili da cekam?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao...da vam se i ja pridruzim,jer i ja zelim bebuuuuuuuuuuuuu...

I naravno od srca vam zelim da sto pre ugledate svoje 2 crtice.... :)

g20082.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Postavila sam pitanje i u prvom trimestu..al na vas sam navikla :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malopre sam zvala ambulantu,da zakazem pregled,da zvanicno potvrdim trudnocu i kaze mi da je kod te dr kod koje sam htela ici sve popunjeno,da 16 ide na god i da se javim krajem decembra pa ce me ubaciti u januaru.Sta sad da radim,to mi dugo cekati?da idem kod privatnika,dok ne upadnem kod ove,ili da cekam?

Kasno ti je to, bolje nadji nekog privatnika, bar jedan uz da ti odradi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja treba da (NE)dobijem u sredu, najkasnije cetvrtak...

Cas umisljam da imam simptome i da me spopsada ona nervoza kao kad trebam dobiti, a onda se smirim i shvatim da nema nista, da je sve ok. Samo me grudi jako bole, vise nego inace cini mi se...ne mogu spavati potrbuske kako bole. E ko ce izdrzati do cetvrtka, majko sveta! Imam jedan test, ali ga cuvam. Ne mogu da se razocaram kao prethodna 3 meseca, a crtice ni na vidiku. A radila sam i 10 dana ranije i 7 i 5 i 3 i na dan...tako da razumem vas testmanijake, ali sam sebi rekla - E neces ovaj put, cekaj! :rolleyes::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malopre sam zvala ambulantu,da zakazem pregled,da zvanicno potvrdim trudnocu i kaze mi da je kod te dr kod koje sam htela ici sve popunjeno,da 16 ide na god i da se javim krajem decembra pa ce me ubaciti u januaru.Sta sad da radim,to mi dugo cekati?da idem kod privatnika,dok ne upadnem kod ove,ili da cekam?

Ma kakvi do tada da cekas. Idi kod privatnika mada i u DZ treba da te prime kod zamene. Sigurno je da neko preuzima pacijente kad dr ode na odmor. Odakle si?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.