Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ja sam sad malo cvrcnuta :wacko: Sto volim kad kuma i ja opletemo po vinu :P

:lol: :lol: Dobro je vino za krv :) Nego jesi li ti radila neki test? Ne sećam se dal' si napisala ovde..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol: Dobro je vino za krv :) Nego jesi li ti radila neki test? Ne sećam se dal' si napisala ovde..

Uradila sam dan pre nego sto cu dobiti i bio je negativan, ali cak i da sumnjm u tacnost testa i vestice ipak bi se na uz nesto videlo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy - Ti i ja treba otprilike u slicno vreme da NE dobijemo (ti 11-og,ako se secam, a ja 13-og) .... Mene je JUCE tako drmao 'pms', odnosno, neka nervoza, da je to bilo strasno ... danas se osecam sva 'ispuvana' posle jucerasnjeg dana ... Ceo stan sam spremila, pohovala snicle, prala ves, peglala ... poludela sam juce totalno (to je konstatacija mm ) ... Ne znam sta nam je ... al' se nadam da nije pms ...

Da, 11, ali mi se cini da ce da mi porani...

Ja sam juce bila nervozna da sam mogla da ujedam! Jos mi se sveki navukla u sobu, pomagala mi nesto da cistimo, mislim hvala joj, ko zna kad bih zavrsila bez nje, ali me je izludela za medalju, jos izbegavam da pusim pred njom nesto je bolesna pa nema smisla da je i ja trujem, i tako ja onako besna gledam u moje cigarice i samo na njih mislim...

A pa ja uvek sumnjam na trudnocu :P Ali sam vise sumnjala na ranu ovulaciju. Veceras sam bila kod dr i uradila kolposkopiju i uz i za sad nemam ni jedan folikul tako da sledeci uz radim u cetvrtak. Mada je crv sumnje u mojoj glavi - sta ako mi je juce stvarno bila O, onda je normalno sto danas nema folikula. Mozda mi ipak veceras oberemo tresnjice iako je dr rekla da nemamo odnose do daljnjeg. Sto se tice ostalog pregleda moram da se pohvalim da sam u savrsenom stanju, kaze dr kao da nisam ni radjala

A bol i peckanje u grudima nisam ni osetila nikada do poslednje trudnoce. I tada se pojavilo posle neke 3-4. nedelje trudnoce ali je osecaj bio vise kao neke strujice da prolaze. A posle porodjaja osecam da me peku bradavice uvek pre nego sto cu dobiti a za O cesto ali ne uvek.

Pa gde se ovako pocinje post :huh: srce mi u sekundi poskocilo. Radujem se ja i zbog kuce a nadam se da ce sledecih meseci u kuci biti dve trudnice (ne u kuci av av nego u kuci u kojoj zivite :lol: ) aaaaa sada ispada da zivite u trudnoj kuci :o poludecu (sve je to zbog vina) dakle, u kuci gde je c kao cevap. Jel sad jasno?

Hoce to kog trudnica, zove se sindrom svijanja gnezda ;)

Ne umisljas vidi se siroka roze crtica. Ajde da sacekamo test sa prvom jutarnjom pa da slavimo.

Ja sam sad malo cvrcnuta :wacko: Sto volim kad kuma i ja opletemo po vinu :P

:lol:

Joj, od srca si me nasmejala! Skapirala sam sta hoces da kazes.

Super sto ti je dr rekla da je sve dobro, sad u akciju!

Samo ti udri po vincetu ;)

Ivana, ja vidim lepu, debelu, roze crtu! Bas je slatka!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa imam ideju, možete sve da idete na zimovanje u Ukrajinu u Karpate i tamo da se nakupujete testovaaaaaaaaaaaaaa za do leta, ako zatrudnite do tad onda legendu o ukrajinskim testovima šaljite dalje...a ako ne daj bože ne, onda idete u Krim na more...i opet...testoviiiiiiiiii a muškarce pošaljite na evropsko prvenstvo u Kijev ovog leta i da vam odatle donesu, štaaaaaaaaaaa....testoveeeeeeeeeee :wacko: :wacko: :wacko:

Idem da perem pod...tako ću da budem korisnija nego što sedim ovde i razmišljam da li da potrošim sve testove koje sam donela :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa imam ideju, možete sve da idete na zimovanje u Ukrajinu u Karpate i tamo da se nakupujete testovaaaaaaaaaaaaaa za do leta, ako zatrudnite do tad onda legendu o ukrajinskim testovima šaljite dalje...a ako ne daj bože ne, onda idete u Krim na more...i opet...testoviiiiiiiiii amuškarce pošaljite na evropsko prvenstvo u Kijev ovog leta i da vam odatle donesu, štaaaaaaaaaaa....testoveeeeeeeeeee :wacko: :wacko: :wacko:

Idem da perem pod...tako ću da budem korisnija nego što sedim ovde i razmišljam da li da potrošim sve testove koje sam donela :angry:

Ideja ti je super!

Koliko si ih donela, zivota ti?

Ja cu verovatno sutra da kupim par komada, verovatno cu jedan da uradim u utorak <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol:

Sta se smejes, pa zar ti ne bi volela jednu takvu? Tj dve, ustvari jednu :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bilo ih je u startu jedno 17 do srbije je stiglo 8 a sad mislim da ih ima 5 :blink:

Mislim da sam zvanično pukla :ph34r::wacko: :wacko: :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bilo ih je u startu jedno 17 do srbije je stiglo 8 a sad mislim da ih ima 5 :blink:

Mislim da sam zvanično pukla :ph34r::wacko: :wacko: :wacko:

Evo mozas da zauzmes moje mesto, mene ca da proteraju pasto nemam nijedan test :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisi pukla, samo si se pridruzila nasem klubu :lol::P

Klub je bas kul i nista mu ne fali, osim para :D ... Mislim da bi trebale da organizujemo donacije za fond testica :P

Ma kad bismo skupile dovoljno da podmirimo nase potrebe <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mogu da verujem, druga kafa od jutros mi se ohladila :angry:

Prva mi se ohladila zato sto mi je muzic skuvao pa onda poceo da me budi a meni treba mnooogo vremena da ustanem iz kreveta, evo sad i druga, idem da kuvam trecu, treca sreca! 'Oce neko?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Treba da predajemo neiskorišćene testiće kad neka zatrudni onima što ostaju ovde :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Treba da predajemo neiskorišćene testiće kad neka zatrudni onima što ostaju ovde :D

Hehe, u nasledstvo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

devojke, kako ste?

evo mene sa vestima..bila sam kod lekara. trudnoca je sad skoro 10 nedelja. beba se mrda, mase mi na uzv, srce kuca..

expertni mi je za 15ak dana tako da cemo se ponovo gledati beba i ja:-)

dosla sam da vidim sta ima novo, i da vam svima pozelim bebicu za novu godinicu:-))))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

devojke, kako ste?

evo mene sa vestima..bila sam kod lekara. trudnoca je sad skoro 10 nedelja. beba se mrda, mase mi na uzv, srce kuca..

expertni mi je za 15ak dana tako da cemo se ponovo gledati beba i ja:-)

dosla sam da vidim sta ima novo, i da vam svima pozelim bebicu za novu godinicu:-))))))

Divna, kiara, bas mi je drago da je sve u redu! Imas li neke slicice sa uz? :rolleyes:

Daj malo prasinice ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, 11, ali mi se cini da ce da mi porani...

Ja sam juce bila nervozna da sam mogla da ujedam! Jos mi se sveki navukla u sobu, pomagala mi nesto da cistimo, mislim hvala joj, ko zna kad bih zavrsila bez nje, ali me je izludela za medalju, jos izbegavam da pusim pred njom nesto je bolesna pa nema smisla da je i ja trujem, i tako ja onako besna gledam u moje cigarice i samo na njih mislim...

:lol:

Ivana, ja vidim lepu, debelu, roze crtu! Bas je slatka!

Grrr sveki :angry: Ja ne pušim al' zato udarim po slatkišima,ako se udembelim zna se ko će biti kriv :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Grrr sveki :angry: Ja ne pušim al' zato udarim po slatkišima,ako se udembelim zna se ko će biti kriv :lol:

:lol:

I ja sam nesto pocela da jedem kao prase... <_<

Neki testic? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol:

I ja sam nesto pocela da jedem kao prase... <_<

Neki testic? :D

Ne smem da kupim još, sačekaću par dana..Mada mi je sve nešto čudno nemam nikakve simptome da ću da dobijem a ni simpome da sam trudna :huh:

Ti? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

devojke, kako ste?

evo mene sa vestima..bila sam kod lekara. trudnoca je sad skoro 10 nedelja. beba se mrda, mase mi na uzv, srce kuca..

expertni mi je za 15ak dana tako da cemo se ponovo gledati beba i ja:-)

dosla sam da vidim sta ima novo, i da vam svima pozelim bebicu za novu godinicu:-))))))

Baš lepo.. :rolleyes: Uživaj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde li je Jekić? :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene bole grudi, a to moze da znaci i jedno i drugo. Temperatura mi ne pada sto je dobar znak, ali takodje nista ne mora da znaci. Videcemo, u utorak radim test, kupicu sutra, ali hocu sa prvim jutarnjim da uradim, pa ce sacekati do utorka. ;)

Ne znam sto je nema, nije dolazila od jutros. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa imam ideju, možete sve da idete na zimovanje u Ukrajinu u Karpate i tamo da se nakupujete testovaaaaaaaaaaaaaa za do leta, ako zatrudnite do tad onda legendu o ukrajinskim testovima šaljite dalje...a ako ne daj bože ne, onda idete u Krim na more...i opet...testoviiiiiiiiii a muškarce pošaljite na evropsko prvenstvo u Kijev ovog leta i da vam odatle donesu, štaaaaaaaaaaa....testoveeeeeeeeeee

Ne pada mi na pamet da saljem mm u Ukrajinu! jesi li ti normalna, pa tamo zive Ukrajinke :o

Nisi pukla, samo si se pridruzila nasem klubu :lol::P

Klub je bas kul i nista mu ne fali, osim para :D ... Mislim da bi trebale da organizujemo donacije za fond testica :P

Drugarica mi je radila u firmi koja proizvodi rapid baby. Mogle bi od njih da trazimo sponzorstvo, gde ce bolje reklame, svaki dan cemo da izbacujemo barem tri fotke testova sa ambalazom da se vidi marka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne pada mi na pamet da saljem mm u Ukrajinu! jesi li ti normalna, pa tamo zive Ukrajinke :o

Drugarica mi je radila u firmi koja proizvodi rapid baby. Mogle bi od njih da trazimo sponzorstvo, gde ce bolje reklame, svaki dan cemo da izbacujemo barem tri fotke testova sa ambalazom da se vidi marka.

Ukrajinke :lol: :lol: :lol:

E, ovo ti nije losa ideja <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drugarica mi je radila u firmi koja proizvodi rapid baby. Mogle bi od njih da trazimo sponzorstvo, gde ce bolje reklame, svaki dan cemo da izbacujemo barem tri fotke testova sa ambalazom da se vidi marka.

:lol: Vauu zamisli da radiš tamo, pa dobijaš testove za dž :) Ja ću i na dečijim kolicima da okačim - Baby rapid potvrdio :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма какав ПМС, тек си овулирала луда жено :P ма видећеш ти кад тај ПМС буду 2 линије на тесту.

Ју ала си ти вредна, јел си имала те симптоме до сад, мислим чишћење и кување :lol:

Видим је, видим је, видим је.

Сутра уради још један тест, ја чекам сутра :rolleyes:

Ма где у Украјну да иде мм, што каже Љубинка тамо су Украјинке, а муж ми је слаб на плавуше :rolleyes:

Једино ја могу на првенство да идем,пошто у мојој кући само ја пратим фудбал :o

Lele, Jekic, pa ti si moj covek! Ajmo ti i ja lepo na prvenstvo, a muzevi neka ostanu kuci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.