Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Е само још ово да вам јавим, небудем ја лења и пре сат времена урадим тест и одмах се појави линија, дал је могуће да ови ББ тестови толико греше :blink:

И одмах се појавила иако сам пре тога била 1.30 у вц, значи није се ни накупио урин, ништа. Мало је слабија у односу на јучле али јуче нисам ишла у вц неколико сати кад сам га урадила.

Јел ја лудим или ови тестови показују погрешно, тамо има јака розе линија и само уживо може да се види слабо али широко бојење.

.

Jekić ovo je stvarno čudno, nemoguće baš da dva testa ne valjaju, a lepo se vide crtice ne moram čak ni da se izbuljim :huh: Ma samo nek ne dolazi veštica i biće dobro..A do tad ti radi testiće :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad se nesto setih, sinoc sam htela da ubijem mm, usla sam posle njega u kupatilo, obicno se prvo ja tusiram a sinoc je on, ljudi, tamo nije moglo da se dise koliko je bilo pare i koliko je bilo toplo! Zabranicu mu da se kupa do daljnjeg, on stvarno nije normalan! :angry:

Pa to nije dobro za spermiće :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa to nije dobro za spermiće :rolleyes:

Znam, zato cu i da ga ubijem! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam, zato cu i da ga ubijem! :angry:

Ma nee samo se tuširaj pre njega i potroši mu toplu vodu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nee samo se tuširaj pre njega i potroši mu toplu vodu :lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pozdrav svima!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pozdrav svima!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sad smo i zvanicno u sajber braku - mrzelo me da se popnem kod mm u sobu gde je on za svojim kompom a ja dole za svojim, a htela sam da ga pitam da li hoce caj pa sam mu poslala pitanje na mejl :lol:

Jos samo kad bih mogla da mu taj caj i prosledim istim putem :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sad smo i zvanicno u sajber braku - mrzelo me da se popnem kod mm u sobu gde je on za svojim kompom a ja dole za svojim, a htela sam da ga pitam da li hoce caj pa sam mu poslala pitanje na mejl :lol:

Jos samo kad bih mogla da mu taj caj i prosledim istim putem :lol:

Jao, sto me nasmeja :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tiki jel imas problem sa potpisom?

Ides u Moje kontrole, pa u Izmena potpisa i tu kopiras ovaj kod koji si ovde u postu stavila ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

А код мене нема тај Грави Гност, видим доста га девојке хвале.

Tek sto cu da ga hvalim kad pokaze i drugu crticu ;)

Ovo drugo što si napisala, ne rade se svi hormoni u jednom danu. Jaoo, što mi poznat ovaj avatar bio mi je prvi kad sam se uključila na forum

Da to si ti! Buckasta beba :wub:

Citam redom ove tvoje postove i bas ti nije lako. Obozavam te sto si tako pozitivna i odlucna i sigurna sam da ces postici cilj i da ces time sto se informises i istrazujes naci resenje. Uradi sve sto ti mislis da treba od analiza, koliko god se cinile nepotrebne, jer sve su to delovi jedne slagalice.

Ovaj tvoj slucaj me je potsetio na fenomenalan film Lorencovo ulje, koji je radjen po istinitom dogadjaju. Decak oboleva od neizlecive bolesti nastale genetskom mutacijom i roditelji koji nisu hteli da se prepuste lekarima i njihovom ogranicenom znanju, pocinju da istrazuju i da se obrazuju i na kraju pronadju jednostavan lek koji spasi i njihovog sina a i na hiljade dece obolele od te bolesti. Ko ga nije gled'o obavezno da to ucini :)

Ovu vesticut123003.gifcemo ovako7fcf7f42c0e59414060375003fed2347.gif,bacimo malo prasiniceimages-1.jpg...i onda svima kao poklonrffrr.jpg4e50c26c7c8acd43efc79e2db277e525.gif

Divno! Bas ti hvala lepo :P

Da,Suncokret,ovo je tako istina... :( Ja sam to shvatila kroz obe trudnoće,još u prvoj nije bilo komplikacija,ali sam bukvalno sama sve morala da znam i da se instant obrazujem ovde i na internetu... Sada imam neki drugi problem,vezano za neke ekceme kojih ne mogu da se oslobodim,i niko ne zna šta mi je...pa mislim,očigledno ja treba da znam... :angry:

Strašno! Ja samo mogu da kažem,svaka tebi čast na istrajnosti i sigurna sam da će ti se to višestruko isplatiti,pogotovo što si ,na žalost ,na težak način naučila kako da se nosiš sa situacijom.

I ja isto! Pojavi mi se ekcem prvi put u zivotu dva meseca posto sam prestala da dojim dete. To je bilo pre godinu dana i tada mi je dermatolog prepisao mast na bazi kortiko steroida i pila sam neki antihistaminik i od toga mi je proslo tada a onda mi se pocetkom leta ponovo vrati i to u mnogo gorem obliku, izgleda ko psorijaza ali umirem od svraba, potpuno sam prsla sa zivcima, htela sam kroz prozor da skocim koliko to svrbi. 24 casa non stop cesanje do krvi. Kazem mom dermatologu da necu da koristim kortiko steroide jer oni razaraju organizam a ne resavaju mi problem i posalje ona mene da uradim alergo testove i biopsiju da vidimo sta je. Prvo odem u jednu bolnicu za alergo testove a oni me posalju kod njihovog dermatologa koji mi prepise terapiju, naravno kort. steroidima iako sam i njoj rekla da necu, i ne uradise mi testove na alergiju. A ista prica i jos i gora sa biopsijom u Klinickom centru. Dodjem na red i udjem u ordinaciju, kad ono gomila studenata i svi mi zagledaju i razgledaju tu moju muku, a profesor dr mr sci... mi prepise da pijem pronizon, najgori moguci kortiko stroid od koga ce sve da mi prodje ali cu da dobijem dijabetes, infarkt i nabacicu jos 10-20 kg :o Naravno, biopsiju mi nisu ni uradili <_<

Uzmem stvar u svoje ruke, pronadjem coveka iz Dimitrovgrada, dobila sam odlicne preporuke za njega, posalje mi caj za detoksikaciju i melem koji mazem ujutru i uvece i za tri dana mi se skoro sve povuklo a vec posle drugog mazanja je potpuno nestao onaj nesnosni svrab koji sam trpela svakodnevno od juna pa do pre nedelju dana.

Jesam li ja to malo OT :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto svi spavaju a samo ja moram da radim :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sad cu da nakrcam postova na 5 stranica pa kako koja bude ujutru dolazila mislice da je Jekic objavila dve crtice :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A mozda ih i stvarno objavi pa mi propade fora :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odoh ja sad da spavam, sta me briga, i onako moram da ustanem za 4 sata :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubinka, brate moj, ispriča se ti sama sa sobom :lol: Dobra ti fora sa mail-om, tako sam ja mami ranije, dok sam živela kod nje slala poruke na mob. tipa : "Smanji tv, stavi mi kafu....." :D A za ovaj film si me baš zaintrigirala, probaću da ga nadjem.

I da, naravno, zahvaljujem ti se na lepim rečima i željima t4807.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekić draga, ne vidim ni ja ništa, ali 'ajde da sačekamo 3-ći, uradila si test pre vremena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма да, нећу због једног минуса да одустанем од тестова ионако сам купила 4 комада. Шта ћу кад су јефтини :lol::lol::lol:

Imaš li sada kakve simptome da ćeš dobiti? Ipak je 1-vi...ako misli dolaziti pokazala bi već simptome...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da to si ti! Buckasta beba :wub:

Citam redom ove tvoje postove i bas ti nije lako. Obozavam te sto si tako pozitivna i odlucna i sigurna sam da ces postici cilj i da ces time sto se informises i istrazujes naci resenje. Uradi sve sto ti mislis da treba od analiza, koliko god se cinile nepotrebne, jer sve su to delovi jedne slagalice.

Ovaj tvoj slucaj me je potsetio na fenomenalan film Lorencovo ulje, koji je radjen po istinitom dogadjaju. Decak oboleva od neizlecive bolesti nastale genetskom mutacijom i roditelji koji nisu hteli da se prepuste lekarima i njihovom ogranicenom znanju, pocinju da istrazuju i da se obrazuju i na kraju pronadju jednostavan lek koji spasi i njihovog sina a i na hiljade dece obolele od te bolesti. Ko ga nije gled'o obavezno da to ucini :)

Jesam li ja to malo OT :huh:

E sad ja idem OT. Mislim da sam gledala film, ali da pitam, posto je bilo davno a i ne sjecam se naziva, znam da sam plakala kao kisa.

Je li na pocetku filma oni se vracaju iz Indije i mali pocinje da pokazuje simptome, a kada su ga odveli dr je rekao da djeca sa tom bolesti ne zive dugo, najvise cini mi se do sedme godine, a on je imao 14 kad je otac otkrio lijek? Je li to taj? Ako jeste, hvala za naziv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Е добро јутро, јуче сам била на пут и купила ГравиГност и јутрос га урадила, нема ништа. Е сад бих само волела да вештица дође што пре <_<

kex-DSCI25.jpg

Jekic meni se cini da vidim nesto,nadam se da ne umisljam. U svakom slucaju drzim ti pesnice draga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje devojke i doktorka je potvrdila moje dve crtice :) !

Prva fotografija moje srecice :P !

post-46580-1322728820_thumb.jpg

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje devojke i doktorka je potvrdila moje dve crtice :) !

Prva fotografija moje srecice :P !

:rolleyes: :rolleyes: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje devojke i doktorka je potvrdila moje dve crtice :) !

Prva fotografija moje srecice :P !

Jao, koja mrvica... :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.