Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ja Trmalja vidim crtu kod tebe, tanku i bledu, a i kod jekic isto tako kao i tvoj mm :P

Mislim da su ti baby rapid testovi prenaduvani...e bas oni sve registruju, malo sutra! Tek kad kasni, to se vidi, mada i tad je pitanje koliko...KOd moje sestre su bile 2 vristece tamne crte. Bile smo na putu i radila je test nakon 15 dana kasnjenja. Beba neplanirana. Putovale, vukle torbe, pusile, pile, ona pila tablete za streptokoke...ma ne pitajte sta sve...znala da popije i pusi i u trudnoci (naravno, ne preporucujem!) :P

I evo ga Simon, kao kiklop, napredniji i mentalno i fizicki u odnosu na drugu decu. To je mala/velika munja! Kad hoce - hoce, pa i da se trudis svim silama, ne moze se otkaciti! A kad nece - dzaba sve! Zato, bolje da deca dodju kasnije, ali da budu oni najjaci i odabrani, a ne neki kilavi! Zato zene, samo hrabro napred, pa ce jednom najbolji spermic da pobedi i da se rodi jako, zdravo i pravo dete!

Ali to jeste pozitivan test, uradjen negdje oko pet popodne sa danom kasnjenja. To mi je od prve trudnoce da ne dodje do zabune, posto sam sa Tasanom uradila tek sa pet dana kasnjenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

HVALA VAM PUNO NA DIVNIM CESTITKAMA!

Zelim vam da lista potpuno ostane prazna do kraja ove godine!!!

Hajde sve za mnom u koloni jedna po jedna :wub: !!!!!!1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ta, da, da, daaaaaaaaaaaaaam :) !

Bravo, cestitamooo!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo meni povratak maybe namamio suze...dobrodošla nazad ti skitalice jedna koja se ne zna javiti. :wub: Sada nam saznaj šta je sa mama mazom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A za Ljubinku - Ciklus ti se poremetio, idi kod doktora da vidimo sta je. Mozda da uradis hormone, ali doktor ce znati sta treba da uradis. Moguce da je od stresa i prevelike zelje, ali ipak otidji. I ne sekiraj se...Imas jedno dete, a nekako osecam da ce uskoro i drugo...

Sad cu definitivno da idem i da se komlet ispregledam i na folikulometriju. Samo da mi dr radi, bila je u inostranstvu. Ne znam zasto mi se poremetilo, moze biti i stres, mada sam ja vec godinama pod stresom, trebalo bi da sam vec navikla <_<

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ta, da, da, daaaaaaaaaaaaaam !

E ove crtice sam videla vec na maloj slicici! Cestitam!

Moram vam reci da ste vi prve (sem mene, naravno ) koje ste videle moje dve crtice .

Moj muzic jos spava, ali imace najdivnije budjenje u zivotu!!!

"Ajde tata, ustajanje :wub: !"

:wub: suze mi krenuse. Javi kakva je reakcija

Хвала твом мужу што их види

За дивно чудо и овај мој их је јутрос видео, обично ми каже да не види ништа и да ја умишаљам

Једино кад радим бету тад је нестрпљив а овако за тестове уопште није као ја.

E ako ih je i on video onda ipak ima nade. Kad su ovakve nedoumice ipak je rapid baby najbolji, ne zato sto nedostatak druge crtice znaci da

nema trudnoce, mozda je jos rano, vec zato sto kada se pojavi i najbledja moguca crtica onda je sigurno da si trudna.

A sta bi sa onim krvarenjem, ima li ga uopste?

HVALA VAM PUNO NA DIVNIM CESTITKAMA!

Zelim vam da lista potpuno ostane prazna do kraja ove godine!!!

Hajde sve za mnom u koloni jedna po jedna :wub: !!!!!!1

Ma bolje dve po dve, za ruke da se ne izgubimo, ko u vrticu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni taj zuti sekret ukazuje na trudnocu, tako su barem govorile zene koje su ostale trudne. Jos je rano za prognoze, a opet, dani su sada kao godine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maja m.m. - ?

Jacka - ?

Milina mama - ?

LunaMi - 16.11.

Yora - 26.11.

Jekic - 3.12.

Red_Butterfly - 5.12.

Dusica 2502 - 05.12.

Tajci79 - 08.12.

IvanaV - 09.12.

Ljubinka - 06.12.

Anchy07 - 11.12.

Maybe - 13.12.

Trmalja - 13.12.

Kikiriki - 14.12.

Mian - 15.12.

tiki77 - 20.12

Sanja83 - 22.12.11

My Heart - 23.12.

Venera 23.12.11

-------------------------------------------------

Jekic necu nista da govorim - samo saljem pozitivne vibracije i drzim fige jako jako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko ja vidim, Jekic je prva na listi za otpis cekalica! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma pusti test! Kazem ja tebi, skupljaj pare za seksi trudnicke gace! One duboke, al sa cipkicom hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mrzim bejbi rapid. Ona trakica sa jednom crtom mi je vise postala jeziva! :-))

Imam jedan, ali ceka kasnjenje, inace ako opet vidim jednu crtu, tuzicu ih zivota mi! :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahaha, e ovo je vrh!

TAKO JE drugarice PARTUZANKE!!! :-)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

PARTIZANKE! :-)

Uhvatila me je luda od jutros!

Parada bezgacih hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ta, da, da, daaaaaaaaaaaaaam :) !

Uuuu koje crte! Cestitam :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Не само ме боли стомак као да ће да крене, нешто ме мути у јајницима и јутрос ми ишао јарко жут секрет, није као јуче браон.

Ма знам да је бејби рапид најољи, него нисам била при прама па сам купила овај а и овај је мало осетљивији одбејби рапида, бејби рапид реагује на 25 уи/л а овај бб тест на 10 уи/л. А и јефтинији је за 200 днара.

Jekić nemoj da se bedačiš pre vremena, ako sad već imaš neku crticu znači za dan dva će biti još jača :rolleyes: A i to sa bazalnom, nije tačno 100%

Držim ti fige :rolleyes:

Moram vam reci da ste vi prve (sem mene, naravno :) ) koje ste videle moje dve crtice :wub: .

Moj muzic jos spava, ali imace najdivnije budjenje u zivotu!!!

"Ajde tata, ustajanje :wub: !"

:wub: Čestitam !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Не само ме боли стомак као да ће да крене, нешто ме мути у јајницима и јутрос ми ишао јарко жут секрет, није као јуче браон.

Ма знам да је бејби рапид најољи, него нисам била при прама па сам купила овај а и овај је мало осетљивији одбејби рапида, бејби рапид реагује на 25 уи/л а овај бб тест на 10 уи/л. А и јефтинији је за 200 днара.

A jel ti se ikada u zivotu desilo da ti kao krene, pa stane, pa pozuti??? NIJEEE :D Ne mogu da docekam jutro!

Zivela prva jutarnja drugarice pisacice :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve ste lude!!! :lol:

Bimbi, cestitam, crtice su ti diiivne!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ta, da, da, daaaaaaaaaaaaaam :) !

Cestitam! :wub:

Trmalja - ja sam zbunjena, dali je ovo test koji si danas uradila??? Jel' treba da cestitam??? :unsure:

Nije, ja sam napisala da je od prve trudnoce, a nisam napisala da mi je trudnoca sa Tasom druga. Na zalost, prvu sam prekinula, ali jos cuvam testove. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto si prekinula? (Izvini na pitanju). I kako postavljate te slicice ispod nick-a?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto si prekinula? (Izvini na pitanju). I kako postavljate te slicice ispod nick-a?

Avatar? Izabereš odgovarajuću sliku, odeš u "Moje kontrole"- izmena avatara, uplouduješ sliku i eto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Avatar? Izabereš odgovarajuću sliku, odeš u "Moje kontrole"- izmena avatara, uplouduješ sliku i eto :)

Suncokret, brate, kakav ti je to avatar :wub: Sad cu ja u tebe da se zaljubim! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suncokret, brate, kakav ti je to avatar :wub: Sad cu ja u tebe da se zaljubim! :lol:

Sexy avatar, mnogo je dobar frajer, znaš tek kako je leep :rolleyes: ne vidi se ovde dobro faca. E, pa ondaK, mislim da je sve jasno, ja u tebe, ti u mene, 'oćeš da podjemo? b0301.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ta, da, da, daaaaaaaaaaaaaam :) !

Divno Bimbi CESTITAM!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ga šećer :rolleyes: :rolleyes:

y4-e56-st.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sexy avatar, mnogo je dobar frajer, znaš tek kako je leep :rolleyes: ne vidi se ovde dobro faca. E, pa ondaK, mislim da je sve jasno, ja u tebe, ti u mene, 'oćeš da podjemo? b0301.gif

Stvarno !? t1814.gif

samo da pitam mamu :P

Mmmm svidja mi se tvoja faca, samo mi malo delujes kao da vise volis momke :lol: Previse si uglacan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.