Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

meni tek sad nista nije jasno :blink: :blink: :blink:

Pa devojka je lepo skinula sa interneta slike testova i okačila ih kao svoje, vidim da je bila tu i otišla bez reči.. Možda žarko želi trudnoću ali je ovo baš previše..Ili je samo malo htela da nas z. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije mi jasno u čemu je fora, da li samo ja to primećujem, ali ovo su slike sa interneta skinute :blink:positive-pregnancy-test-photo-gallery-lr

http://s3.amazonaws.com/bzzagent-bzzscapes...gallery-lrg.png

???????????????? :o:huh: ja sam ostala bez teksta.....pa zar u ovoj temi to raditi????uzas....ja sam toliko pospana i nisam mogla ocekivati tako nesto pa nisam ni obratila paznju......NO COMENT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa devojka je lepo skinula sa interneta slike testova i okačila ih kao svoje, vidim da je bila tu i otišla bez reči.. Možda žarko želi trudnoću ali je ovo baš previše..Ili je samo malo htela da nas z. <_<

Ma to sam videla....nego sam mislila da je to neki sajt poput `slikomata` i da su to zaista njeni testovi :blink: :blink: :blink: Sad ne znam sta je ovime htela postici,bas bezveze....mozda nije mogla da slika svoj test (nema fotoaparat) a htela je da skrene paznju na svoje dve crte.....zaista verujem da je tako i da nije neka obmana u pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma to sam videla....nego sam mislila da je to neki sajt poput `slikomata` i da su to zaista njeni testovi :blink: :blink: :blink: Sad ne znam sta je ovime htela postici,bas bezveze....mozda nije mogla da slika svoj test (nema fotoaparat) a htela je da skrene paznju na svoje dve crte.....zaista verujem da je tako i da nije neka obmana u pitanju.

ko trazi zaveru zaveru i nadje..

sad cemo u svemu traziti trunku sumnje. kako ce se osecati clanice koje su pod budnim okom dokonih zena koje proveravaju sve i svasta..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ko trazi zaveru zaveru i nadje..

sad cemo u svemu traziti trunku sumnje. kako ce se osecati clanice koje su pod budnim okom dokonih zena koje proveravaju sve i svasta..

Ne razumem ovo baš najbolje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne razumem ovo baš najbolje?

OT ali.. sto je sad tebi trebalo da proveravas da li je to njena slika ili ne, mislim, meni koja to ne bih uradila (lazirala testove i sl) ne bi palo na pamet ni da obratim paznju na tako nesto.

opet, ne kazem da bi ti to uradila samo, da se malo smire strasti.. sta ako devojka ima valjan razlog sto nije uspela bas svoju sliku da stavi vec nasla na netu a ti je isprozivala u nekoliko tema. znamo li mi da je ovo najosetljivija tema na forumu, znamo li kroz sta prolaze ove devojke ovde i trebali neko od nas da se nadje i ovako postuje po forumu?

samo mislim da nije fer..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OT ali.. sto je sad tebi trebalo da proveravas da li je to njena slika ili ne, mislim, meni koja to ne bih uradila (lazirala testove i sl) ne bi palo na pamet ni da obratim paznju na tako nesto.

opet, ne kazem da bi ti to uradila samo, da se malo smire strasti.. sta ako devojka ima valjan razlog sto nije uspela bas svoju sliku da stavi vec nasla na netu a ti je isprozivala u nekoliko tema. znamo li mi da je ovo najosetljivija tema na forumu, znamo li kroz sta prolaze ove devojke ovde i trebali neko od nas da se nadje i ovako postuje po forumu?

samo mislim da nije fer..

Izvinjavam se svim poštenim devojkama ovde zbog ovoga, ali baš zbog njih sam i proverila sliku jer se iz aviona vidi da je sa neta dok je ona pisala da su njeni testovi. Ne želim da neko zaj.. ove devojke i mene koje su joj iskreno čestitale..Možda je zaista imala valjan razlog ali svo vreme je bila tu i ništa nije prokomentarisala. Ja zaista želim Lili da je trudna, takođe nije u fer da ti napadaš mene i nazivaš me dokonom jer i ja sam jedna od devojaka koje čekaju plusiće :angry:

Još jednom izvinjavam se svima naročito lili ako je bila u pitanju greška, ja sam linkove okačila pa druge devojke neka same procene..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje vidim da ste napravile citav bauk od mojih tj tudjih testica...

Upravo se vracam od doktora i mogu vam reci da mi je potvtrdjena trudnoca i to 7 nedelja cak smo i srce culi...Djevojki koja ke proveravala moje testove zahvaljujem .Ja sam postavila testove tudje iz razloga sto nisam imala kod sebe iphone a on mi je jedini u kuci koji se je registriran na kompjuteru a nasla sam na netu indeticne slike mojih testova pa sam poazala moja greska sto nisam rekla da su to tudji testovi i da moji indenticno izgledaju...I nisam bila prisutna sve nreme tu samo se nisam odlogovala pa neko vreme sam verovatno bila prikazana kao prisutan a zaista nisam bila tu...Jos jednom puno zahvaljujem...Necu da se pravdam i da me neko zali zaista mi je trudnoca potvrdjena...MOJA GRESKA JOS JEDNOM SE IZVINJAVAM :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje vidim da ste napravile citav bauk od mojih tj tudjih testica...

Upravo se vracam od doktora i mogu vam reci da mi je potvtrdjena trudnoca i to 7 nedelja cak smo i srce culi...Djevojki koja ke proveravala moje testove zahvaljujem .Ja sam postavila testove tudje iz razloga sto nisam imala kod sebe iphone a on mi je jedini u kuci koji se je registriran na kompjuteru a nasla sam na netu indeticne slike mojih testova pa sam poazala moja greska sto nisam rekla da su to tudji testovi i da moji indenticno izgledaju...I nisam bila prisutna sve nreme tu samo se nisam odlogovala pa neko vreme sam verovatno bila prikazana kao prisutan a zaista nisam bila tu...Jos jednom puno zahvaljujem...Necu da se pravdam i da me neko zali zaista mi je trudnoca potvrdjena...MOJA GRESKA JOS JEDNOM SE IZVINJAVAM :(

Greška je samo moja. Izvinjavam se i još jednom sve čestitke za trudnoću..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ti cestitam od srca i da ti trudnoca bude laka. Uzivaj i pisi kako provodis vreme.

Sve najbolje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje vidim da ste napravile citav bauk od mojih tj tudjih testica...

Upravo se vracam od doktora i mogu vam reci da mi je potvtrdjena trudnoca i to 7 nedelja cak smo i srce culi...Djevojki koja ke proveravala moje testove zahvaljujem .Ja sam postavila testove tudje iz razloga sto nisam imala kod sebe iphone a on mi je jedini u kuci koji se je registriran na kompjuteru a nasla sam na netu indeticne slike mojih testova pa sam poazala moja greska sto nisam rekla da su to tudji testovi i da moji indenticno izgledaju...I nisam bila prisutna sve nreme tu samo se nisam odlogovala pa neko vreme sam verovatno bila prikazana kao prisutan a zaista nisam bila tu...Jos jednom puno zahvaljujem...Necu da se pravdam i da me neko zali zaista mi je trudnoca potvrdjena...MOJA GRESKA JOS JEDNOM SE IZVINJAVAM :(

cestitam i sve najbolje!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ovde čekam plusiće kao i sve druge devojke, žao mi je zbog sumnje oko slika i što sam unela pometnju. Ako neko smatra da ne trebam da budem ovde ili da obrišem nalog nije problem obrisaću..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Greška je samo moja. Izvinjavam se i još jednom sve čestitke za trudnoću..

no worrys nisam ja ljuta i nije me nista iznenadilo ocekivala sam hvala svima na lijepim zeljama.... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ovde čekam plusiće kao i sve druge devojke, žao mi je zbog sumnje oko slika i što sam unela pometnju. Ako neko smatra da ne trebam da budem ovde ili da obrišem nalog nije problem obrisaću..

zasto bi brisala sve smo mi povedene svojim zeljama ostaj sa nama i druzi se,,,ljudski je istrazivati i provjeravati samo mi reci na kojim si me forumima jos spomenila mislim necu da zene se sprdaju samnom..ocu sve lepo da objasnim... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ovde čekam plusiće kao i sve druge devojke, žao mi je zbog sumnje oko slika i što sam unela pometnju. Ako neko smatra da ne trebam da budem ovde ili da obrišem nalog nije problem obrisaću..

Ma kakvi! Nego i ti lepo da ne cekas plusice nego AKCIJA :D

Zelim ti sto pre !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ti cestitam od srca i da ti trudnoca bude laka. Uzivaj i pisi kako provodis vreme.

Sve najbolje!

hvala draga...:D...

Inace radim kao poslovodja u jednom supermarketu zavrsila sam visu ekonomsku skolu mislim da cu nastaviti da radim to samo ako mi ne bude smetalo..sad za sad sam ok posumnjala sam na trudnocu samo zbog izrazenog sluha mirisa i zbog stalne potrebe za hranom nemam mucnine nadam se da necu ni imati videcemo kako ce ici dalje... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zasto bi brisala sve smo mi povedene svojim zeljama ostaj sa nama i druzi se,,,ljudski je istrazivati i provjeravati samo mi reci na kojim si me forumima jos spomenila mislim necu da zene se sprdaju samnom..ocu sve lepo da objasnim... ;)

Na čudno, ja sam tamo obrisala koliko sam mogla..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na čudno, ja sam tamo obrisala koliko sam mogla..

plz link od te teme... :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma kakvi! Nego i ti lepo da ne cekas plusice nego AKCIJA :D

Zelim ti sto pre !

Hvala :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala ti puno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na čudno, ja sam tamo obrisala koliko sam mogla..

Izbrisala sam i ja svoj post,jer sam citirala.

Lilla90 sve najbolje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izbrisala sam i ja svoj post,jer sam citirala.

Lilla90 sve najbolje!

;) ;) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lila90 ČESTITKE :wub:

Eh, kad bi svaki dan neko objavljivao plusic :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lila90 ČESTITKE :wub:

Eh, kad bi svaki dan neko objavljivao plusic :rolleyes:

slazem se il cak po dva ko juce......zelim vam svima da sto pre predjete u prvi trimestar....lila cestitam...sta ti je rekao za upalu????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.